Cafedegoygoy
Sayfa 78 Toplam 85 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2101 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman | Teknik Direktör

Cezalı Üye
    Nereden
    Almanya

Hocam Burak dan neden bukadar korkuyorsun bunu açıkla eğer gercekden Hoca san önümüzdeki maçta Burak 11 de oynamazsın ama sende bu cesaret varmi göreceğiz

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu terbiyesizliğe sessiz kalma istifa et.
    edemez kardeşim çünkü kendi de biliyor trabzonspor dan başka hiç bir takımı çalıştıramayacağını
    Konu redbul tarafından (06.11.2018 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

batuhanTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son şampiyon olduğumuz yıldaki kadro ile kalite olarak kafa kafaya sayılabilecek hatta çok daha alternatifli bir kadroyu Ünal Karaman gibi bir yetersiz hocanın elinde hiç etmek hem de böylesine şampiyonluk puanının çok düşük kalacağı bir sezonda. Herhalde Trabzonspor tarihindeki en kötü teknik adam seçimlerinin başında kendisi. Trabzonspor'a her ay cebinden milyonlarca tl hibe etse bile takımda tutulmamalı

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cevat Kol denen Trabzonspor düşmanı ile seni yanyana görmek beni üzdü hocam..
    95AC6EA2-C555-4E70-A401-C8693B01E9C7.jpg
    Konu Mert Acar tarafından (07.11.2018 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son şampiyon olduğumuz yıldaki kadro ile kalite olarak kafa kafaya sayılabilecek hatta çok daha alternatifli bir kadroyu Ünal Karaman gibi bir yetersiz hocanın elinde hiç etmek hem de böylesine şampiyonluk puanının çok düşük kalacağı bir sezonda. Herhalde Trabzonspor tarihindeki en kötü teknik adam seçimlerinin başında kendisi. Trabzonspor'a her ay cebinden milyonlarca tl hibe etse bile takımda tutulmamalı
    daha kaliteli mi. nerede bu takımda teofilo.eski burak ve onur.nerede jaja ve yattara. nerede selçuk colman.2011 kadrosu bu kadraya çok ağır fark açar.o takımda üst düzey sayılabilecek çok oyuncu vardı. o kadro trabzonspor için dream team gibi bir takımdı.aynı 1996daki kadro gibi.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca şarkı söylemek istiyorum dedin aldın eline mikrofonu kulağımızı sevdin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

2010-2011 kadrosu ile bugünkü kadro karşılaştırıldığında Pareira dışında hiçbir oyuncu o gün mevkiisinde oynayan oyuncudan daha iyidir denilemez.
    Yaşı sebebi ile Rodallega - Umut Bulut karşılaştırması bile eşit denilip kapatılabilir.

Bunun dışındaki tüm mevkilerde 2010-2011 kadrosu bu kadronun kat be kat üzerinde kalitede...
    Tartışılacak bir mesele de değil ki bu.

Sırf hocaya çakacağım diye anlamsız laflar etmenin anlamı yok.

Burak takozunu kaldırsınlar bakayım nasıl gidecek şu araba.
    Sonra yorumun yaparız iyi şoför kötü şoför diye.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010-2011 kadrosu ile bugünkü kadro karşılaştırıldığında Pareira dışında hiçbir oyuncu o gün mevkiisinde oynayan oyuncudan daha iyidir denilemez.
    Yaşı sebebi ile Rodallega - Umut Bulut karşılaştırması bile eşit denilip kapatılabilir.

Bunun dışındaki tüm mevkilerde 2010-2011 kadrosu bu kadronun kat be kat üzerinde kalitede...
    Tartışılacak bir mesele de değil ki bu.

Sırf hocaya çakacağım diye anlamsız laflar etmenin anlamı yok.

Burak takozunu kaldırsınlar bakayım nasıl gidecek şu araba.
    Sonra yorumun yaparız iyi şoför kötü şoför diye.
    Hocam en önemli etken hoca farkı, Şenol Güneş ne kadar sorunlu adam varsa hepsinden verim aldı; Burak, Yattara, Jaja ve en önemlisi de Engin Baytar.
    Recep Onur KIVRAK

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sene başını düşünelim ve Bir kadro analizi yapalım, kadronun mükemmel olduğunu düşünen görüşlere karşı;

Onur: Formsuz ve sürekli sakatlık geçiren, yan top ve ayağı olmayan, dengesiz kaleci görüşü çok fazlaydı, transfer isteniyordu yerine,

Pereira: Yaşlı ve agresif hatta çirkef yakıştırmaları yapılıp Kamil ile kıyasa sokulan bir oyuncu yakıştırmaları fazlacaydı,

Toure: Fransa 2.liginden gelen, sıradan takımlarda oynamış bir stoper olarak düşük beklentiler ile yetersiz olacağını düşünenler hayli fazlaydı,

Husseini: İran liginden genç ve hatta Akbaş'ın alternatifi olarak düşünülüyordu, acemilikten dem vurulup yedek kalacağı sıkça dile getirilen bir isimdi,

Novak: Yine genelin beğenmediği topla ilişkisinin iyi olmadığını ve ileriye yeterli destek veremediği eleştirileri ile takoz yakıştırmaları yapılan bir oyuncumuzdu,

Onazi: Yine dengesiz, güçsüz, pasları isabetsiz, sıkça hata yapan ve gönderilmesi istenen bir futbolcumuz daha,

Sosa: Gerek maliyeti gerek sahadaki gösterdiği kötü performansları sonucu gönderilmesi istenen isimlerdendi,

Kucka: Takıma katkısı olmayan, hantal ve temposuz oluşu ile sıkça eleştirilen gönderilmesi istenen yüksek maliyet düşük performanslı bir diğer isim,

Olcay: bjk artığı vasat ve fazla maliyetini sahada veremedikleri ile perçinleyen ve gereksiz görülen isimlerdendi yine,

Yusuf: Yine birçok eleştiriyi üzerinde toplayan topa hakimiyet ve kontrol zayıflıkları ile yetersiz görülen, hava toplarına çıkmayan bir futbolcumuz,

Abdülkadir: Ayakta kalma ve takım oyununa katkısı ile güçsüzlük ve ayağında topu fazla tutma eleştirilerini toplamış diğer gencimiz,

Rodagella: Çalışkan fakat gol katkısı sınırlı, son vuruş eksiği olan forvetimiz,

Burak: Tembel, sorunlu, ofsayt kralı olarak görülen yine istemeyeni bol, gol atan fakat zararı çok olan bir oyuncu,

Akbaş, Zeki, Esteban, Batuhan, vb. Bunlara da ne yazsak boş ve eksik kalacak bu yüzden ayrı ayrı değerlendirmeye gerek yok.

Bu kadro yapılanması ile girilen bir sezondan şampiyonluk beklentisine gidilmesinin temel sebebini ben hocanın oyunculardan aldığı verimi üst limilterine çıkarabilmesine ve rakiplerin durumuna bağlıyorum.

Tabii ki taktiksel ve oyunu skora göre yönetme ve okuma problemleri bariz bunu da yeterince 1. Adam olarak deneyime sahip olmamasına bağlanabilir. Biraz daha sabır göstermeye ihtiyaç var. Oyun olarak hiçbir rakipten düşük bir ritme sahip olduğumuzu düşünmüyorum. Bazı dalgalanmalar yaşanabilir, maç içinde elimize gelen fırsatları bu kadar cömert harcamaya son verebilirsek bir şekilde kendimizi bulacağız, destek olalım bir süre daha, ve hakem katliamlarına da tepki verelim artık.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

10-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Zaman zaman yanlış kararlar versen de arkanda durmaya devam edeceğiz hocam sen yeter ki hatalarından ders almayı bil ve kendini geliştirmeye devam et.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HH ve Cevat Kol tayfasıyla takılman sana dair olan umutlarımın son kırıntısını da yok etti hoca...
    95AC6EA2-C555-4E70-A401-C8693B01E9C7.jpg
    https://twitter.com/azizsancak/statu...18220395425792

ne kadar doğru bilmiyorum artık.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hayrettin Hacısalihoğlu yönetici ve asbaşkan değil mi?
    Ne var bunda anlamadım?

Yöneticisi ile yemek yemiş...

Bazen neye takacağını şaşırıyor bizim taraftar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur büyük ihtimal böyle bir fotoğraf hatırlıyorum.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 aylık fotoğrafı şuan sunuyorlar ise cidden habercilik adına adilik.
    Yinede Cevat Kol denen Trabzonspor düşmanı adamla Ünal hocayı yan yana görmek beni üzdü.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 aylık fotoğrafı şuan sunuyorlar ise cidden habercilik adına adilik.
    Yinede Cevat Kol denen Trabzonspor düşmanı adamla Ünal hocayı yan yana görmek beni üzdü.
    Ceval Kol,Divan Başkanı Ali Sürmen ve HH'nin çok sağlam adamıdır,bu tayfanın adamı yani.
    O sebeple Ünal Karaman'ın ben Cevat ile yan yana olmam deme lüksü yok,oraya torpille atanıyorsan buna ses çıkaramazsın.
    Hatta şöyle demek lazım,şike olayını kapatmadığı için ayağı kaydırılan ve yerine atanan tayfanın zamanında şikeci Mecnun güzellemesi yapan birini tercih etmesi de tesadüf değil.
    Her parça yerine oturuyor.
    Konu sasone tarafından (07.11.2018 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ünal Karaman yardımcı antrenörlüğü yapsın. Teknik direktörlük ona ağır geliyor.

Nereden
    Trabzon

Kafası çalışmıyor. İyi niyetli ama vasat zekaya sahip. Bu yüzden takımdaki sorunları kotaracak bir yapı inşa edemiyor. Ver nabza göre şerbet. Sana lazım olanı al sonra yolver gitsin. Kafa yok kafa. Sen başarısız plursun gidersin ama gitmek bir bedel değil. Başarısızlık önceki sezonlardaki gibi geri döndürülemiyor.
    "..Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel. Geceleri kapı önlerinde eskisi gibi çekirdek yemek isteyen, mahalle çeşmesinden mahalle maçından sonra kana kana su içmeyi, arabaların arkasına takılmayı özleyenler.."

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Başkan istikrar önemli dedi ancak görünen köy kılavuz istemiyor. Cocu 5. hafta gönderilmesi gerekirken 10. haftaya sabrettiler sonuç daha kötü oldu. Ünal hoca da bi kere oyun okuma yok ve forma adaleti yok. 2 tane çocuk gelişecek diye Burak trip atacak diye oynatılmaz. Burak'ın iyi olduğu maç çıkarması bile yetersizlik göstergesi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabah uyandığımda anladım ki, son maç hakikaten psikolojimi bozmuş...

Rüyamda kalabalık bir ortamdayım. Güya bir futbol takımın oyuncusuyum, hangi takım belli değil yalnız...

Bir anda Ünal hoca geliyor yanıma, elimden tutuyor, haydi yemek yemeğe gidelim diyor.

Ben de elini tutuyorum Ünal hocanın ve giydiği tişörtün üstünden göğsünü öpüp, karaboğam benim diyorum adama...

Kan ter çinde uyandım sabah...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam hatalarından ders çıkar ve aklını tamamen takıma ver belliki kafan karışmış , sana güveniyoruz.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah uyandığımda anladım ki, son maç hakikaten psikolojimi bozmuş...

Rüyamda kalabalık bir ortamdayım. Güya bir futbol takımın oyuncusuyum, hangi takım belli değil yalnız...

Bir anda Ünal hoca geliyor yanıma, elimden tutuyor, haydi yemek yemeğe gidelim diyor.

Ben de elini tutuyorum Ünal hocanın ve giydiği tişörtün üstünden göğsünü öpüp, karaboğam benim diyorum adama...

Kan ter çinde uyandım sabah...
    Hayır olsun inşallah

Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman yardımcı antrenörlüğü yapsın. Teknik direktörlük ona ağır geliyor.
    Bence de. Hoca böyle bi hoca yani daha fazlası olmayacak.
    PSN: YIGGY05
    Steam: YIGGY SAVAGE

Nereden
    Trabzon

Süper lig için yeterli. Süper lig için ilkokul bebesi de yeterli. Takımda disiplini sağlayıp disiplini yetenekli oyuncularla harmanlamak yeter. Disiplinden kasıt futbol disiplini.

Tek doğru kadrosu GS maçı.
    "..Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel. Geceleri kapı önlerinde eskisi gibi çekirdek yemek isteyen, mahalle çeşmesinden mahalle maçından sonra kana kana su içmeyi, arabaların arkasına takılmayı özleyenler.."

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocam ben öyle de böyle de sana inanıyorum, yeter ki içinden gelen sese kulak ver. Bırak yönetimi, yerel medyayı, taraftar baskısını. Sen doğru bildiğini oku, herşey öyle veya böyle düzelecek, düzelmese de Trabzonsporlu hiç kimsenin senin niyetinden şüphen yok. Burak konusunda tüm stad arkanda durdu, bu havayı kullan.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 5 misafir)

1. Arda',
  2. Murat KARAKURT,
  3. Timur Mikhail