Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musampa Trabzonspor'da!

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

musamba gercekten cok kaliteli topçu yattara gibi kıvrak olmasada rakiplerin korkulu rüyası en sevdiği yönüde boş alan bulup direk kaleye gitmesi ve topu her ayağına aldıuğında ceza yayı etrafından sert ve etkili şut atması isabetli şut atar özellikle ajakstaoynarken müthiş bir topçuydu
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

oktay çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vallahi ben isminiçok iyi hatırlıyorum ama futbolu aklıma gelmedi.halit arkadaşımız birazda olsa gözümüzü ve gönlümüzü okşayacak hareketlerini enazından kaleye tutturamasada şut çekici özelliğinden ,birazda fuleli top oynayan hareketli birine benziyor.açıkcası işimize yarar .tabi sol tarafta oynuyorsa.

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayirli ugurlu olsun

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı oktay çavuşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi ben isminiçok iyi hatırlıyorum ama futbolu aklıma gelmedi.halit arkadaşımız birazda olsa gözümüzü ve gönlümüzü okşayacak hareketlerini enazından kaleye tutturamasada şut çekici özelliğinden ,birazda fuleli top oynayan hareketli birine benziyor.açıkcası işimize yarar .tabi sol tarafta oynuyorsa.
    abi ama topa güzel vuruyo topları ayagına oturtması ve gol koklaması,fırsatcı oyunu bize yarayacaktır işte dediğim gibi yattara gibi soldan bindirmeler yapıyo kapı gibi adam defansa da yardımcı

Nereden
    İzmir

bundan yaklaşık 8-10 yıl önce ümit milli maçta izlediğim ve hayran olduğum,çok büyük yıldız olacağını düşündüğüm bir futbolcuydu,ilerleyen yıllar ne hale getirdi onu takip etmedim ama o izlemiş olduğum musampha sol kanatta inanılmaz hızlı bir oyuncuydu tekniği çok çok iyi değildi ama 29 yaş fazla değil bence çok faydalı olacaktır
    bu seneki yabancı transferleri gerçekten olumlu,en azından hırvat-sırp hebiliç takımından böbülüç gibi veya brezilyanın muçosyas takımından luis fernando edison silva gibi saçma sapan isimler değil öyle yada böyle dünya futbolunda adı geçen ve isimlerini duyduğumuz transferler...
    teşekkürler yönetime...

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

MUSAMPA TRABZON?DA

SONUNDA BİTİYOR
    ? Trabzonspor, yabancı oyuncu transferini bugün bitiriyor. Yaklaşık 40 gün Brezilya?da bulunan yönetici Faruk Kanca?nın görüştüğü oyuncuların sürekli fiyat arttırmaları nedeniyle başka arayışlara giren Bordo-Mavililer, aradıkları sol kanat oyuncusunu İspanya?da buldular. Başkan Albayrak, önceki gece Kiki Musampa?nın menajeri ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlayınca, Kongolu oyuncunun menajeri İspanya?ya giderek oyuncu ile detayları konuştu.
    DÜN GECE GELDİ
    ?Önceki akşam yöneticileri arayan siyahi oyuncunun menajeri, Trabzonspor?un teklifini kabul ettiklerini bildirdi. Bu haber üzerine dün gece İstanbul?a gelen Musampa, daha sonra da Trabzon?a getirildi. Kongolu oyuncu Musampa ile Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Trabzon?da yeniden masaya oturup aradaki küçük problemleri çözecekler.
    ÖDEME SORUNU
    ? Trabzonspor, Kongolu oyuncuyu 1 milyon dolar
    a transfer etmeyi, bu paranın yüzde 50?sini garanti para, diğer yüzde 50?sini de maç başı olarak vermeyi planlıyor. Trabzonspor?un maç başı teklifine sıcak bakmayan Musampa, bugün yapacağı görüşmede bu sorunu çözecek. Trabzonspor yönetimi, Kongolu oyuncuya bugün imza attırmayı planlıyor. Trabzonspor, Musampa ile anlaşmasını 3 yıllık yapacak.

Musampa kimdir?
    1977 DOĞUMLU
    ? Futbolseverlerin Kiki Musampa diye tanıdığı Kiki Kizito Musampa, 20 Temmuz 1977?de Kongo Cumhuriyeti?nin Kinshasa kentinde doğdu. Hollanda Milli Takım forması da giyen Musampa, halen Atletico Madrid'in futbolcusu konumunda...
    31 MAÇTA 6 GOL ATTI
    ? Dünyaca ünlü Ajax?ın alt yapısından yetişen ve burada geçirdiği 2 sezonda, 31 maçta 6 gol atan Musampa, 1997 yılında tecrübe kazanmak ve 1998 Dünya Kupası?nda Hollanda Milli Takımı?yla oynayabilmek için Fransız ekiplerinden Bordeaux?ya transfer oldu. Buna rağmen Hollanda?nın o dönemki Teknik Direktörü Guus Hiddink?in dikkatini çekemedi.
    MADRİD?E GİDİŞ
    ? Fransız kulübüyle 2 sene geçiren Musampa, İspanyol kulübü Malaga?ya transfer oldu ve 4 sezon Malaga forması giydi. Oynadığı 94 maçta 22 gole imza atan Musampa, 2003 yılında Atletico Madrid?e transfer oldu. İspanyol ekiple geçirdiği ilk sezonda 26 maçta 2 gol atan Kiki, bir sonraki sezon yedek kulübesine mahkum oldu ve sadece 8 maçta forma giydi.

Sene Kulüp Maç Gol
    1994-97 Ajax 42 6
    1997-99 Bordeaux 33 5
    1999-03 Malaga 96 22
    2003- 05 A. Madrid 34 2
    2005-06 M. Cit 41 3

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biraz önce LigTV'de gollerini, maçlarını vs gösterdiler. Bir sol kanat oyuncusu için sağ ayağı ile çok uzak mesafelerden etkili şutları ve golleri vardı. Sol ayağı zaten çok etkili... Sağ ayağını bu kadar iyi kullanan bir sol kanat oyuncusu olmasına şaşırdım. Topla çok hızlı olması da dikkat çekiciydi.

Ama bu adam orta falan yapmaz gibi geliyor bana. Her aldığını kaleye vuruyor

İşin şakası bir yana, bir Agustine sürprizi yaşamazsak ve bu iş gerçekten olduysa oldukça fala ihtiyaç duyduğumuz bir bölgede iyi bir isme sahip olduk demektir. Rakip takımların sağ bekleri çok rahat bindirmeler yapıp bizim sol tarafa sıkıntılı anlar yaşatıyorlardı. Böyle fuleli bir adamı bırakıp ileri çıkmak her sağbekin haddi olmaz.

Umarım yanıltmaz bizi. Adı sanı duyulmadık Brezilyalılarla (iyi çıkmalarına rağmen DaSilva ve Aurello örnekleri verken) kumar oynayacağımıza Avrupa'da top oynamış biriyle oynayalım

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Oyuncuyla son görüşmeyi yapmamışlar.Anlaşamayıp Musampa'yı geri gönderiyolarmış. Nası olsa bir alternatifi vardır
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun diyecemde artik Yönetimi taniyoruz az cok her an baska Futbolcu Trabzon'a gelebilir. Ne olur ne olmaz. Yarin Formayi giyip imza atsin bakalim ondan sonra kutlariz
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam trabzonu sallar.Bu adam gelsin artık kurtulacaz gökdenizin abuk sabuk şutlarından.zaten şut çeken bi hasan vardı.
    Özkan SÜMER

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Manchester Citye kiralandığı ilk altı aylık periodda 14 maçta üç gol atmış ve istikrarlı oyunu sebebiyle diğer sezon içn de kiralık anlaşması uzatılmış. Ancak bu dönemde takımın iki sol kanat oyuncusu Trevor Sinclair ile Steve MacManamanın sakat olduğunu unutmamak lazım. Yalnız Wikipediada yazdığına göre sezonun sonuna doğru (2005-2006 ) performansı düşmüş ve yedek kulübesine mahkum olmuş. İyi durumdaki Musampa bizim sol kanat oyuncusu ihtiyacımızı giderecektir. Şunu da unutmamak lazım Musampa ileri dönük bir ortasaha defansa katkısı ne kadar olur onu bilemeyiz.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce LigTV'de gollerini, maçlarını vs gösterdiler. Bir sol kanat oyuncusu için sağ ayağı ile çok uzak mesafelerden etkili şutları ve golleri vardı. Sol ayağı zaten çok etkili... Sağ ayağını bu kadar iyi kullanan bir sol kanat oyuncusu olmasına şaşırdım. Topla çok hızlı olması da dikkat çekiciydi.

Ama bu adam orta falan yapmaz gibi geliyor bana. Her aldığını kaleye vuruyor

İşin şakası bir yana, bir Agustine sürprizi yaşamazsak ve bu iş gerçekten olduysa oldukça fala ihtiyaç duyduğumuz bir bölgede iyi bir isme sahip olduk demektir. Rakip takımların sağ bekleri çok rahat bindirmeler yapıp bizim sol tarafa sıkıntılı anlar yaşatıyorlardı. Böyle fuleli bir adamı bırakıp ileri çıkmak her sağbekin haddi olmaz.

Umarım yanıltmaz bizi. Adı sanı duyulmadık Brezilyalılarla (iyi çıkmalarına rağmen DaSilva ve Aurello örnekleri verken) kumar oynayacağımıza Avrupa'da top oynamış biriyle oynayalım
    FARUK KANÇA ne zaman geliyo hala güneşleniyo mu yoksa birini buldu da evlendimi orda ses seda yok gidip maç mı izliyo ne ediyo keyfi yerinde galiba bu adam hiç utanmıcak mı bi halt beceremedim diye

Standart kaderimizmi?

arkadaşlar nedir bu kaderimizmi?

Tekke gibi yeri doldurulamayacak bir futbolcumuzu, kaptanımızı sattık ki bence iyi de para aldık. ama ne yazıkki bu paralar gene brezilya tatilleri ne harcanıyor. sonuç??????

bu senaryolar size de tanıdık gelmiyormu? bu sene 1 değil birkaç jun vakası yaşayacağız gibi geliyor bana. yok ismini duydum yok ayağı topa iyi oturuyo veya yattara gibi... arkadaşım sen fatih tekkeyi vermişsin... 8 milyon euroya vermişsin bu adamı. 1 milyona topçuyla yerinimi dolduracan. nedir bu paramızmı yok?! bu muşambayla da transferi kapatır bunlar.

hani yıldız?? her maçtan önce ışıkları 5 dk. kapatıp bize gökyüzünü seyrettirecekler ve anons yapıp alın size yıldız diyecekler. gerçi trabzonun havasından bunu yapmaları da zor bunların.

tek seviğim şey Albayrağın konuşması ve ceza alması... yeterki hep konuşalım ve ceza alalım. pek alışık olmadığımız bi durum olduğundan hoşuma gitti.

neyse arkadaşlar uzun zamandır ilk yazım olduğu için biraz uzun tuttum. affola...

Allah yolumuzu açık etsin tüm engellere rağmen. bizim topçular bişe yapamasalarda şanımız bizi yürütür. hepinize bordomavi günler
    Trabzonlunun Açılış Sayfası

emuly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı oktay çavuşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ohohohowwww ottomm .Gorebistan yönetim kurulu başkanımız aramıza hoş geldin.Senide görecekmiydim burda.Gözüm gönlüm açıldı.Marmaris 1 bura 2.Gene karşılaştık.Seviyorum seni...

Musampa kariyerine bakıldığı zaman olumlu işler yapacak birine benziyor.Şahsen umudumu koruyorum.Hiçbir boş adam ajax bordeaux athletico madrid manchester city gibi takımlarda oynayamaz.Umarım anlaşmada sağlanır.Görüntülere bakılırsa şut eksiğimizi dolduracak gibi. hadi hayırlısı...
    Trabzonsporlu olunmaz Trabzonlu doğulur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Emrah Abi (perhaps)

Fazla orta yapmasını beklemeye gerek yok zaten..Bu kadro yapısıyla tek forvet oynayacağız,o da muhtemelen Umut olacak..Umut ta çok kafa golü atabilen bir adam değil..Bu sebeple kaleye dikine gidebilen, etkili şutlar atabilen bir adam olması bence daha iyi..

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah hayırlı olur.şimdi bununda uyum süresini beklicez.zaten marce tam olarak hazır değil
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım adam gibi oynasın futbolla zevk versinler şampiyonluk falan istemem.ARTIK ŞOV BAŞLASIN.
    Özkan SÜMER

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BU OYUNCUDAN Bİ FAYFA GELMEZ TRABZONSPOR'a
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ımzalarsa, hayırlı ugurlu olsun

Nereden
    Kocaeli

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım adam gibi oynasın futbolla zevk versinler şampiyonluk falan istemem.ARTIK ŞOV BAŞLASIN.
    çok dogru söledin abi vallahi yattara muşamba marce atın goller şov olunca ister istemez galibiyetler de gelir

Nereden
    Trabzon

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas yaptı yorumunu
    gonderın geri.

Allah bazı kullarına ılerıyı gorebılme yetenegı verırken bız neredeydık acaba....

gerçi ılerıye gorme mı,ıskembeden sallama mı orasıda mechul

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar kötü futbolcu olabilir, trabzona ayak uyduramayabilir, iyi oynamaya bilir fakat lütfen adam hakkında poşet,torba,naylon,muşamba gibi iğrenç espriler yapmayalım. Zaten daha kesin bir şey yok ortada. Daha imzalar atılmadı.

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hayrola... çok yakından tanıyorsun harhalde... ben seyrettim tanıyorum ve zamanında çok iyiydi..Geçen sezon boyunca ingilterede oynamış, kariyeride sağlam bir adam... Simek geldiğinde kimse tanımıyordu... ama bir anda taraftarın sevgilisi oldu... Umarım Musampada sergileyeceği oyunla taraftarın sevgilisi olur...
    İşin gerçeği çok renkli bir takım olduk yaaaa....))
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TameRHan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas yaptı yorumunu
    gonderın geri.

Allah bazı kullarına ılerıyı gorebılme yetenegı verırken bız neredeydık acaba....

gerçi ılerıye gorme mı,ıskembeden sallama mı orasıda mechul
    Anlamayacak bişi yok adam ıstanbula gelio.. Taraftarın haberi yok.. Karşılardık..

İyi bir transfer olsa yönetim traftara bildirirdi, sitede bile haber i yok !!!
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Trabzon

ne dedıgını sen kendın bılıyor musun sımdı bence uyusan iyi olur renkdaşım. yorgunsun anlaşılan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)