Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 259 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursa Kupa Finali Rövanþ Maçý (5-1)

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Bursa Kupa Finali Rövanþ Maçý (5-1)

Bursa'ya deplasmanda 3-0 yenilmemizin ardindan 2.maç Avni Aker'de.Rakip 1 gol atarsa 5 gol atmamiz gerekiyor.Ilk 10 dakikada firtina gibiyiz ama 1 gol yiyoruz ve moraller bozuluyor.Yine de durmak yok 50 ve 60 li dakikalardaki 2 gol ile kupaya göz kirpiyoruz ve dakikalar geçiyor.Gol yok,umutlar tükeniyor,evde gergin bir ortam var ve ben de ilkokula gidiyorum.Dakika 84 ve gollll Seyhmus...Kupa bizim,Istanbul Basini Basi Önde Alkisliyor...Iste Trabzonspor Ruhu...Bu biziz...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

vay be, ne günlerinde...

aklim da kalan Sehmuz'un attigi gol ve
    Ali Nail'in yaptigi cirkeflik...
    Konu Harun-61 tarafýndan (12.02.2010 Saat 12:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

ben bursadaydim o maçta hayal meyal karnavali hatirliyom... manyak bi sölen olmustu... kavgalar falan çikmisti... sonuçta kupayi aldik ya önemli olan o...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ben herhalde 10 yaslarindaydim hatirladigim kadariyla televizyondan izledim maçi maçtan sonra çikan olaylar beni çok etkilemisti

grandiose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

lise 2. siniftaydim o maçta.. okul yüzünden maçin ilk onbes dakikasini izleyemedim..eve gelir gelmez üstümü çikarmadan televizyon karsisina geçmistim..skorun 1-1 oldugunu görünce çok üzülmüstüm.. ama sonrasi tam bir sölen olmustu..inanilmaz eglendik..ertesi gün çikan bütün gazeteleri hala saklarim.. o zamanki fotospor gazetesinin manseti ise hala gözümün önünde:

BUNUN ADI KARADENIZ INADI...

Maçin oldugu gün hastaydim okula gitmedim evdeyim, kanepede yari uzanir yari oturur izliyorum maçi, TRABZONSPOR'UMUZ çakiyo ben canlaniyorum TRABZONSPOR'UMUZ çakiyo ben canlaniyorum. Çok güzel çok manali maçti (ilk maçta3-0 ve kalecimize kirmizi kart)...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu maçi Avni Akerde maratonda yani canli canli seyretme sansi bulanlardanim!...maçi anlatmaya gerek yok!...gerçekten çok güzel duygulardi.Hele Seyhmuzun bir lafi vardi asla unutamam ''Bursayiada,cavit çaglarida yendik''ne müthis bir sevinçti. Edited by: BADALOGLU

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr chota - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Maçin devre arasi secdadeye oturup dua etmistim...

maçtan önce "ya 5 ya les" pankarti açilmis, çok manidar yaw

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk mactan sonra ya hamdiydi ya hami burda 3-0 yenildiysek trabzonda 5-0 yeneriz demisti [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý tsakrep61 Nickli Üyeden Alýntý
    ilk mactan sonra ya hamdiydi ya hami burda 3-0 yenildiysek trabzonda 5-0 yeneriz demisti [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yanlis hatirlamiyorsam hamdi idi onu diyen...

Mükemmel bir maçti. Hiçbir zaman unutulmayacak bir maçti. Yanlis hatirmamiyorsam Sehmuz o sözlerden dolayi ceza almisti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

o zaman cavit çaglar bakandi mehmet ali yilmazda spor bakani May2i ziyaret etmisti takim kupayi aldiktan sonra may'da seyhmuz'a "ula seyhmuz cavit seni görmesin"[img]smileys/smiley1.gif[/img]dediydi.

bu maçla ilgili ilginç bir anim var.

Dayim bursada yasiyor her sene hacca giden,çevresince saygi görenyasi 70 futbolla filan ilgisi olmayan kendini dine vermis bir adamcagiz.trabzon 3-0 yenilmis bunun maçtan falan haberi yok.2.maça kadar bursali komsulariarkadaslari bunun kafasini ütülemis durmuslar.buda 2.maç 5-1 bitince sokaga çikip herkese ana avrat dümdüz gitmis.

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

O maçin oynandigi gün Trabzon'a gittigimde Karadeniz Gazetesinin basligi beni çok etkilemisti. "Trabzon Kimmis Gösterin"

Evet o maçtaydim ve unutulmayacak bir zafere sahit olmustum.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

O zaman lise sondayim n'apalim n'edelim dedik bulduk bi radyo geçtik atölyenin arkasina açtik radyoyu dinliyoruz. Basimizda ki hoca kemik kiran Mehmet Hoca ) yok yok ula Mustafa Hoca 1 2 3 4 bekle Allah bekle zaman sanki iskence ne tirnak kaldi ne sinir. Bi yerden gicik oluyorum nasil olur ya nasil basimiz öne egilir olmaz böle sey olm oktay ( arkadasa diyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]) sabret olucak herhal veeeeee Sehmuzzzzzzz ve bizde ne ders kaldi ne atölye ne kemik kiran Mustafa anasini satiim ohoooooo GGOOOOOOLLLLL...!!! [img]smileys/smiley36.gif[/img]Az kalsin disiplin suçu alacaktik [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ben bu maçi bizzat Avni Aker'de izleme sansini yakalamis bir kisi olarak hayatimin en zevkli anlarini yasadigim maçti diyebilirim.Herkeste inanilmaz bir hirs vardi.

Bu maçta Ünal sakatti ve oynayamiyordu.Maçtan önce diger futbolcular isinma hareketleri yaparken Ünal sivil kiyafetleriyle yanimiza kadar gelip "kupa bizimdir bizim" diye bagirmisti.Onun hirsini görünce zaten iyice umudum artmisti.Inanin o gün 7 tane atmamiz gerekse yine atardik.

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Hakem Bülent Yavuz,

Goller:Hami-Hami(Penalti)-Orhan-Hamdi-Seyhmuz(Trabzonsporumu z'un 30.Yil anisina kitabindan alinmistir)

Trabzonspor'umuzun tarih yazdigi çok özel bir gündü.Maçi televizyondan izledim.Fakat ilk maçi 3-0 kaybeden bir takimin seyircisinin inanilmaz destek verdigi,Trabzonsporumuz'a has bir özellikti.

Iste taraftar,iste Sampiyon ayni seyirci potansiyeli ile Avni Aker'de yenemiyecegimiz takim yoktur.

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

WELL COME PIRANHA HOME

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bursaspor'a Avni Aker’de Acý Þok (5-1)

bu sene küme düsünce Karadeniz halkina ve Karadeniz takimlarina karsi saldirgan bir tavir gösteren bursasporlulara bundan 11 yil önce 1993 yilinda Türkiye Kupasinda hak ettikleri seyi vermistik ...

nasil mi?

yer bursa stadi..ve kupadaki Trabzon-bursa eslesmesinde ilk maç bursada.. bursa maçi 3-0 alir ve Trabzon Avni Aker Cehennemine sevinçle gelir

Trabzondaki maçin ilk dakikalarindada 1 gol atar ve Trabzonun isini zora sokarak Trabzonsporun en az 5 gol atmasini saglamistir..

ama Karadenizin Hirçin çocuklarini hiçbirsey yildiramaz..Avni Aker Cehenneminde yanmak degil yakmaktir kaderleri.

Ve oLan oLur..Trabzonspor Sehmuz'un ve diger arkadaslarinin muhtesem oyunlari ve muhtesem golleriyle maçi 5-1 yapar ve Bursayi eler.

Türkiyede ilk defa Cehennem kelimesinin kullanildigi Avni Aker Stadi bir yikima daha sahne olmustur artik..

Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hey gidi günler ya.. ben izlememistim maçi ama

ne günlerdi beeeee

alkislar o zamanki kadroda aklimda kalan futbolculardan seyhmuza ve digerlerine

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ulan gaza geldim be sampiyon trabzon

bi düsünsenize 5 gol atmaniz gerekiyo ve atiyosunuz [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]daha fazla gerekse yine atacaksiniz... ISTE BU YÜZDEN TRABZONSPOR...

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Bu maçi çok iyi hatirliyorum. askerdeydim. Tüm bölük komutanlarla beraber maçi seyrediyorduk. 5. golde masanin üstüne çikip yumrugumu öyle bir sallamisimki elimi tavana vurmustum.özellikle komutanlar tip tipbana bakmisti. mactan sonra ranzamin basucuna Trabzonspor bayragi asmistim.

arkadaslar trabzon o maçi ordaki taraftar sayesiyle yendi çünkü o zaman yaklasik 25 bin taraftar hepsi el ele tutusup horan oynadi ve trabzon taraftarini bu zamana kadar maç sonuna kadar susmadigi tek maç o maçtaki destek gibisi hiç olmadi.. belki bana kizacaksiniz trabzon taraftari maç sonuna kadar hep susmaz her zaman destekler diye,, ama birbirimizi kandirmayalim gaziantep maçina dönün taraftarda çit yok millet bekliyoki gol olsun ondan sonra bagralim

O maçtan hatirladigim bir baska enstantane de Seyhmuz'un o son bitirici golü attiktan sonra Çilginlar tribününe gidip orada duran ambulansin camlarini yumruklamasiydi. O an o ambulans orada olmasaydi Seyhmuz o hirsla çok rahat tribüne çikardi.Hatirladikça tüylerim diken diken oluyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)