Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 259 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursa Kupa Finali Rövanþ Maçý (5-1)

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

ben biliyorum o muhtesem maçi bizim dergide okumusdum . keske avni aker stadi hep böyle olsa [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

o zamanlar 8-9 yaslarindayim ve ilkmaçi hakemin sayesinde 3-0 kaybetmistik Ünallin bariz iki gölünü vermemislerdi o zamanlar devlet bakani olan cavit çaglart ismindeki sahsa yalakalik olsun diye ama is avni akere gelince bizim usaklar devlet filan dinlemedi ve o büyük cehennemin çimlerine gömdü devlet bakani torpilli takimi Sonerin,Haminin,Hamdinim hele hele sehmuzun attigi o gölü hiçmi hiç unutamadim o cehennemi yniden yasatacagiz ve sampiyonluk ünvanimizi bizanslilarin elinden alacagiz NE MUTLU TRABZONLUYUM DIYENE..![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE.!&nbs p;&nbs p;&nbs p;

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sabri Kurban - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    40

Arkadaslar Mehmet Ali Yilmaz in mafya oldugunu bilmeyen kalmadi heralde. Zaten MAY Fener li Ali Sen ile kankiler. Çünkü ikisi de mafya.. 96 da giden sampiyonlugun altinda Ali Sen in parmagi var. Çünkü o sezon ki maç hakemlerini parayla almistir Ali Sen...

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

lise 2 de deydim ve mactaydim staddaki o atmosferi hiç bir zaman unutamadim çünkü tüm tribünler ayakta izliyordu maci,mac 3-1 hele 4-1 olduktan sonra bir sürü insanin heyacandan bende dahil titredigini gördüm ,5-1 oluncada o ses hala kulaklarimda ,trabzon sevdasi bu olsa gerek ,

bazi arkadaslar hakem kolladi diyor,orda hakemlik hiç bir sey yoktu,ogün ,apo ,seyhmuz,unal ve digerleri hepinize tesekkürler bize böyle bir gün yasattiginiz için

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

o zaman size bir kiyak yapayim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

iste o maçta attigimiz 5 gol tiklayin

alitemelli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý GiresunLuTs Nickli Üyeden Alýntý

BurSaSpor TaraftarInI Bu sekiLde YorumLamayIn BurSada yasIyorum bursanin Bayaa macina gittim O Staddaki Atmosfer MukemmeL.AyrIca Karadeniz insanIna degiL OnLAr istanbuLa KArsI

MesaLa Besiktas a Acayip Nefret DuyuyorLar.AdamLar Tutsa bir Kasik suda Bogacak antaLyayada AynI sekiLde antaLya dedimde Antalyada Turkiye KupasI MacI vardI sanIRIm finaLdi. Kimin iLe OynadIghImIzI anImsamIyorum ama hatirLadIgIm Tek sey Orada AntaLyaLILarIn Diger RakipLe bir oLiup bize SaldIrmasIydI yaLnIsIm varsa düzeLtin Lütfen.

recep kardesim 2 sene önce agizlari yirtilana kadar trabzon kümeye diye bagiriyolardi...lütfen...maça giden herkes bilir....Edited by: tigin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Bu muhtesem maçin gollerini izlemek için tiklayin

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

Seyhmuzun golu harichicbi golu izleyememistim

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN TIGIN KARDES!Edited by: Bodyguard-61

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Kardesler bu maçi ben hatirlamiyorum ama yazdiklarinizdan sonra insanin hhheeeeyyyt bee dememesi mümkün degil helede 3-0 yenildiysek 5 atariz olayi bir baska.

ne günlerdi bee biraz daha erken dogamadik sanki yahu neyse bu günleri tekrar yasayacagima inaniyorum...

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý
    Bu muhtesem maçin gollerini izlemek için tiklayin

ALLAH razi olsun abi yaa... böyle baska maçlarin da videolari varsa nostalji bölümünde 'videolar' basligi altinda bi topic açilmasi çok güzel olur...

tekrar sagol abi!

Nereden
    Afrika Diðer

böyle bir mac yoktu ,böyle heyacan dolu süper mac olmustu endüstri meslek lisesinde okuyyordum vbe maca gitme iansi bulmustum okulu asarak ,stadda 30 binkisi ben dersmi dinleyecektim....

3-1 den sonraki heyacan ve seyirci tezahürati en üst seviyedeydi,4-1 de insanlarin bazilarin titredigini gözlerimle sahit oldum çünkü herkes heyacanla 5 golü bekliyorduk,titreyerek ve bagirarak bu maçi seyredenler bilir o maçtaki atmosfer süperdi,hele o meksika dalgalari harikaydi,

haydi trabzonum nice zaferlere nice destan yazmalara,

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bir tarafta bakan cavit caglar korumasinda Yilmaz Vural'in Hakan Sükür'lü,Ali Nail'li,Gabriel'li,Gantchev'li Bursaspor'u,Diger tarafta 3-0'in Rovansina çikacak olan Hami'li,Orhan'li,Yasek Cyzio'lu,Soner'li ve tabi Seyhmuz'lu Trabzonsporumuz......

Orta ikideydim o zamanlar...Çarsamba ögle tenefusunde kantindekileri begenmeyipbakkaldan kasar-salam-ekmek almak için kaçan arkadaslarla birlikte tellerden atlayarak disari çiktim.Arka sokaktaki kahvehanenin önündemaçi izlemek için kafami uzatmis,bir yandan da etrafa bakiyordum.Beni görenocakçi''Oglum maç zaten 1-1,takimin bi sey yapacagi yok,hemde müdürünüzle papaz olmusuz,bizi ugrastirma,okuluna git'' gibisindenbirseyler söylüyor,bense onu duymazdan gelerek maçi izliyordum.Daha sonra yanima dogru yaklasan ocakçiya ''Istersen babami çagir,ben bir yere gitmiyorum''dedim.Kendisi deTrabzonsporlu ve kahve de neredeyse bos oldugundan olacak ki gülümseyerek beni içeri aldi.Kravat ve ceketimi çikarttim ve maçi izlemeyedevam ettim.Takim gol attikça kahvedekilere aldirmadan delicesine bagiripzipliyordum.Derkenskoru 5-1tapanSeyhmuz'un o müthis plase golü geldi.Pozisyondan evvelayaga kalkmis veöylece donup kalmistim.Daha sonra Giresun'lu oldugunu ögrendigim kahveciylesikica kucaklastik ve bagira çagira oradan uzaklastim.

O gün okulu kaytardigim ve kahveye gittigim ilk gündü.....

Tarihimizdeki en önemli maçlardan birinde daha o statta bulunmus oldugum için çok mutluyum.

Tarif edilmez bir duyguydu... Hayatimin en mutlu birkaç gününden biriydi..

Maçtan sonra Trabzon sokaklari da olaganüstüydü..

Nereden
    Afrika Diðer

bencede tarif edilemez ,16 yasinda bu zevki maraton tribününde yasadigim için ne mutlu bana onur verici bir maçti

Unuturmuyuz hiç ya okuldan kaçmistik o maça gitmek için heygidi günler sabahin 7sinde stadin kapisinda beklemeye baslamistikDaha dün dibi hatirliyorum Sehmuzun attigi kupayi getiren nefis gölünü.Trabzon bayram alanina dönmüstü.

Bursalilar soke olmuslardi gölü yiyince.Düsünsenize Bursada 3-0 yenmissiniz trabzonda 5 gol yiyip kupayi kaybedeceginiz hiç aklinizdan geçermiydi.

Hey gidi günler heeey!!!

Benim yasim tutmadigindan bilmiyorum ama anlattiginiza göre süper bi olay [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

Hamdinin maç sonrasindaki sözlerini unutamam,
    spiker bekliyor muydunuz gibi bir soru sormustu, o da, agzi kulaklarinda, tane tane, kelimelere basa basa söyle demisti.

Trabzon buu, isterse 5 ataaar, isterse 10 ataaar, heyt beee...

Fatih Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Helal olsun walla bu maçta olmak isterdim.

helal olsunnn iste trabzonluluk bu iste karadenizlilik buuuuu beeeeeeeeeee

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gerisiyalan Nickli Üyeden Alýntý
    Hamdinin maç sonrasindaki sözlerini unutamam,
    spiker bekliyor muydunuz gibi bir soru sormustu, o da, agzi kulaklarinda, tane tane, kelimelere basa basa söyle demisti.

Trabzon buu, isterse 5 ataaar, isterse 10 ataaar, heyt beee...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Tarihe gecicek cok ilginc bi macti ilk mac 23 nisan daydi bende cocuktum bayram bana zehir olmustu bursa daki macta iyi de oynamamiza ragmen kotu goller yemistik ama pozisyon ustunlugu bizdeydi mac 2-0 devam ederken baskimiz bayagi artmisti ve hamdi ile guzel bi gol bulmustuk ofsayt ta degildi ama hakem iptal etti golu attigimiz zaman cavit caglar ayaga kalkti herkes golun iptalini buna baglamisti ben oyle oldugunu zannetmiyorum ama gol kesinlikle ofsayt degildi dakikasi 87. diydi bu pozisyonun ve bir gol bize kupayi getirecek avantajli skor icin yeterliydi 2 dakika sonra olmayan bir penaltiyla mac 3-0 bitmisti tabi ben hungur hungur aglamaya baslamistim mac sonunda hamdi biz bunlara trabzonda 5 atacagiz demisti o an inanamamistim bursa nin gercekten iyi bir kadrosu vardi ama 2.maca bizimkiler o kadar inanarak ciktilarki muhtesem bi gundu 1. dakika hami frikikten atti tamammen havay girdik 13. dakikada vedat durumu 1-1 yapti insanlarin icinde yine bir umut var tabi benim cocuk kalbimdede ayni umudu tasiyordum dakika 32. y di yaniliyor olabilirim soner dusuruldu hami penalti ve ilk yari 2-1 bitmisti. 49. dakikada ogun 3-1 olunca insanlarin kalp atislari dahada hizlanmisti 60.dakikada kalecinin elinden kacan topu hamdi tamamlamisti ve 4-1 artik onumuzde 30 dakika vardi mucizeyi gerceklestirmek icin ve tek gole ihtiyacimiz vardi ben 60. dakikadan sonra heyecandan maci seyredemedim televizyonu kapattim dua etmeye basladim ama icim icimi kemiriyor merak ediyorum tekrar actigimda 82. dakikaydi ve hala 4-1 di stres katsayim tavana vurmustu bunlari yasiyan sadece 12 yasinda bi cocuktu ve o dakika 86. dakika geldiginde sehmuzun ondan beklenmiyecek sekilde attigi akil dolu gol ve mucize gerceklesmisti kupa bizimdi ilk macin haksizligi ortaya cikmisti kendine cok guvenen cavit caglarin takimi nasilsa kupayi alir diye turki cumhuriyetlerin birineis gezisine gitmisti ama hicbirsey dusundugu gibi olmamisti mac sonunda hamdi kupayi sevgili bakanimiz cavit caglar a hediye olsun demisti imali bir sekildeve 12 yasindaki cocuk bayragi eline alip sabaha dogru bitecek olan istanbul turuna baslamisti.

Bide bu macla ilgili bazi arkadaslari aydinlatmak isterim gerci hatirlayanlar olabilir erman toroglu mhk yi elestirirken bu maci hep baz alir neymis macin hakemi 3 gun once niye degismis bursa macta 9 kisi kalmis yani aldigimiz kupaya leke getirmek icin ve kendi cikarlarina uymayan mhk yi elestirmek icin kullanilan kelimelerdir evet dogrudur saglik sorunlari nedeniyle hakem degismistir bursada macta 9 kisi kalmistir ama amc 5-1 olduktan sonra 9 kisi kalmistir yani 90. dakikada erman hic bir zaman bunu belirtmez o macin kasedini tekrar seyretsinler hakemin bizim lehimize verdigi en ufak hatali karar yoktur en kritik pozisyom 32. dakikadaki penalti pozisyonudur bursalilar ona itiraz bile etmemislerdir eger erman hoca biseyler soylemek istiyorsa olayin butununu soylesin hakem degisti bursa 9 kisi kaldi sanki kupanin kaybedilmesini ve trabzonun kazanmasini bu yolla ima ediyor ve bunu sik sik yapiyor birinin bunlari ona hatirlatmasi gerek veya kendi egosunu tatmin etmek icin bazi kurumlari elestiririken sonuna kadar alin teriyle kazanilmis bir emegi alet etmesin

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    49

Bir unutulmaz macda ben yazayim dedim.

o ilk macta sinirden aglayarak 3-0i seyretmistik.Cavit Caglar adini duyunca bile duvarlari dovesimiz geliyordu

herhalde 3-0dan kurtarilmis bir rovans Turk futbolunda olmadi ama ogun herkes iyi bir baslangicin Bursasporu dagitacagina emindi.Ama ne baslangic Hami yine yapacagini yapip Sonerin bacaklari arasindan da gecen birklasik frikik fuzesiyle 4.dakikadaNituyu saskina cevirmisti.

15.dkda Bursali Vedatin beraberlik golu sokunu atlatmak 15 dk surdu,37.dkda Sonerin dusurulmesi ilk yariyi 2-1 bitirtti.

Yeniden umitlenmek Ogunun fuzesiyle yeseriyorduki 60.dkda pozisyon bile yokken Hamdinin bos bir takibinde Nitu elinden kacirdi ve Hamdi Hamdiligini yapti,skor bir anda 60.dkda 4-1 olmustu

Artik herkes matadorun saskin bogaya vuracagi son darbeyi emin bir sekilde bekliyordu,aslinda bir gevseme baslar gibi olmus dakikalar 80i gecmisti ama onu unutulmazlar arasina sokacak golu klas otesi bir plaseyle Sehmuz atinca o an Trabzonsporun isteyince yapamayacagi bir sey olmadigina o ani yasayanlar sonsuza kadar inandik

Macta cezasi nedeniyle oynayamayan ve gidecegi soylenen Unal bile alisilagelmis sakinligini bozmusbir o tribune bir bu tribune kosuyor ve tribunlere hic bir yere gitmiyorum diyor ve amigo gibi tezahurat yaptiriyordu

Cok guzel bir gunduEdited by: Mert Pasa

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    49

o ilk macta sinirden aglayarak 3-0i seyretmistik.Cavit Caglar adini duyunca bile duvarlari dovesimiz geliyordu

herhalde 3-0dan kurtarilmis bir rovans Turk futbolunda olmadi ama ogun herkes iyi bir baslangicin Bursasporu dagitacagina emindi.Ama ne baslangic Hami yine yapacagini yapip Sonerin bacaklari arasindan da gecen birklasik frikik fuzesiyle 4.dakikadaNituyu saskina cevirmisti.

15.dkda Bursali Vedatin beraberlik golu sokunu atlatmak 15 dk surdu,37.dkda Sonerin dusurulmesi ilk yariyi 2-1 bitirtti.

Yeniden umitlenmek Ogunun fuzesiyle yeseriyorduki 60.dkda pozisyon bile yokken Hamdinin bos bir takibinde Nitu elinden kacirdi ve Hamdi Hamdiligini yapti,skor bir anda 60.dkda 4-1 olmustu

Artik herkes matadorun saskin bogaya vuracagi son darbeyi emin bir sekilde bekliyordu,aslinda bir gevseme baslar gibi olmus dakikalar 80i gecmisti ama onu unutulmazlar arasina sokacak golu klas otesi bir plaseyle Sehmuz atinca o an Trabzonsporun isteyince yapamayacagi bir sey olmadigina o ani yasayanlar sonsuza kadar inandik

Macta cezasi nedeniyle oynayamayan ve gidecegi soylenen Unal bile alisilagelmis sakinligini bozmusbir o tribune bir bu tribune kosuyor ve tribunlere hic bir yere gitmiyorum diyor ve amigo gibi tezahurat yaptiriyordu

Cok guzel bir gundu

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

O maçi tvden gözümü kirpmadan izlemistim. Hatta okuku asmistim o maç yüzünden. Ne maçti ama be... Yilmaz Vural ve Cavit Çaglar çildirmisti [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)