Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 258 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bursa Kupa Finali Rvan Ma (5-1)

l-m - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Standart Bursa Kupa Finali Rvan Ma (5-1)

Bursa'ya deplasmanda 3-0 yenilmemizin ardindan 2.ma Avni Aker'de.Rakip 1 gol atarsa 5 gol atmamiz gerekiyor.Ilk 10 dakikada firtina gibiyiz ama 1 gol yiyoruz ve moraller bozuluyor.Yine de durmak yok 50 ve 60 li dakikalardaki 2 gol ile kupaya gz kirpiyoruz ve dakikalar geiyor.Gol yok,umutlar tkeniyor,evde gergin bir ortam var ve ben de ilkokula gidiyorum.Dakika 84 ve gollll Seyhmus...Kupa bizim,Istanbul Basini Basi nde Alkisliyor...Iste Trabzonspor Ruhu...Bu biziz...

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

vay be, ne gnlerinde...

aklim da kalan Sehmuz'un attigi gol ve
    Ali Nail'in yaptigi cirkeflik...
    Konu Harun-61 tarafndan (12.02.2010 Saat 13:31 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

ben bursadaydim o mata hayal meyal karnavali hatirliyom... manyak bi slen olmustu... kavgalar falan ikmisti... sonuta kupayi aldik ya nemli olan o...

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ben herhalde 10 yaslarindaydim hatirladigim kadariyla televizyondan izledim mai matan sonra ikan olaylar beni ok etkilemisti

grandiose - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

lise 2. siniftaydim o mata.. okul yznden main ilk onbes dakikasini izleyemedim..eve gelir gelmez stm ikarmadan televizyon karsisina gemistim..skorun 1-1 oldugunu grnce ok zlmstm.. ama sonrasi tam bir slen olmustu..inanilmaz eglendik..ertesi gn ikan btn gazeteleri hala saklarim.. o zamanki fotospor gazetesinin manseti ise hala gzmn nnde:

BUNUN ADI KARADENIZ INADI...

yelik tarihi
    31.05.2004

Main oldugu gn hastaydim okula gitmedim evdeyim, kanepede yari uzanir yari oturur izliyorum mai, TRABZONSPOR'UMUZ akiyo ben canlaniyorum TRABZONSPOR'UMUZ akiyo ben canlaniyorum. ok gzel ok manali mati (ilk mata3-0 ve kalecimize kirmizi kart)...

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Bu mai Avni Akerde maratonda yani canli canli seyretme sansi bulanlardanim!...mai anlatmaya gerek yok!...gerekten ok gzel duygulardi.Hele Seyhmuzun bir lafi vardi asla unutamam ''Bursayiada,cavit aglarida yendik''ne mthis bir sevinti. Edited by: BADALOGLU

Forumdan Uzaklatrlmtr chota - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

Main devre arasi secdadeye oturup dua etmistim...

yelik tarihi
    07.06.2004

matan nce "ya 5 ya les" pankarti ailmis, ok manidar yaw

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

ilk mactan sonra ya hamdiydi ya hami burda 3-0 yenildiysek trabzonda 5-0 yeneriz demisti [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    AtalaY_BurA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt tsakrep61 Nickli yeden Alnt
    ilk mactan sonra ya hamdiydi ya hami burda 3-0 yenildiysek trabzonda 5-0 yeneriz demisti [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yanlis hatirlamiyorsam hamdi idi onu diyen...

yelik tarihi
    31.05.2004

Mkemmel bir mati. Hibir zaman unutulmayacak bir mati. Yanlis hatirmamiyorsam Sehmuz o szlerden dolayi ceza almisti.

Trabzonspor Kongre yesi
    tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

o zaman cavit aglar bakandi mehmet ali yilmazda spor bakani May2i ziyaret etmisti takim kupayi aldiktan sonra may'da seyhmuz'a "ula seyhmuz cavit seni grmesin"[img]smileys/smiley1.gif[/img]dediydi.

bu mala ilgili ilgin bir anim var.

Dayim bursada yasiyor her sene hacca giden,evresince saygi grenyasi 70 futbolla filan ilgisi olmayan kendini dine vermis bir adamcagiz.trabzon 3-0 yenilmis bunun matan falan haberi yok.2.maa kadar bursali komsulariarkadaslari bunun kafasini tlemis durmuslar.buda 2.ma 5-1 bitince sokaga ikip herkese ana avrat dmdz gitmis.

unyelimetin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ordu
    Ya
    44

O main oynandigi gn Trabzon'a gittigimde Karadeniz Gazetesinin basligi beni ok etkilemisti. "Trabzon Kimmis Gsterin"

Evet o mataydim ve unutulmayacak bir zafere sahit olmustum.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

O zaman lise sondayim n'apalim n'edelim dedik bulduk bi radyo getik atlyenin arkasina atik radyoyu dinliyoruz. Basimizda ki hoca kemik kiran Mehmet Hoca ) yok yok ula Mustafa Hoca 1 2 3 4 bekle Allah bekle zaman sanki iskence ne tirnak kaldi ne sinir. Bi yerden gicik oluyorum nasil olur ya nasil basimiz ne egilir olmaz ble sey olm oktay ( arkadasa diyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]) sabret olucak herhal veeeeee Sehmuzzzzzzz ve bizde ne ders kaldi ne atlye ne kemik kiran Mustafa anasini satiim ohoooooo GGOOOOOOLLLLL...!!! [img]smileys/smiley36.gif[/img]Az kalsin disiplin suu alacaktik [img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    13.06.2004

Ben bu mai bizzat Avni Aker'de izleme sansini yakalamis bir kisi olarak hayatimin en zevkli anlarini yasadigim mati diyebilirim.Herkeste inanilmaz bir hirs vardi.

Bu mata nal sakatti ve oynayamiyordu.Matan nce diger futbolcular isinma hareketleri yaparken nal sivil kiyafetleriyle yanimiza kadar gelip "kupa bizimdir bizim" diye bagirmisti.Onun hirsini grnce zaten iyice umudum artmisti.Inanin o gn 7 tane atmamiz gerekse yine atardik.

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

Hakem Blent Yavuz,

Goller:Hami-Hami(Penalti)-Orhan-Hamdi-Seyhmuz(Trabzonsporumu z'un 30.Yil anisina kitabindan alinmistir)

Trabzonspor'umuzun tarih yazdigi ok zel bir gnd.Mai televizyondan izledim.Fakat ilk mai 3-0 kaybeden bir takimin seyircisinin inanilmaz destek verdigi,Trabzonsporumuz'a has bir zellikti.

Iste taraftar,iste Sampiyon ayni seyirci potansiyeli ile Avni Aker'de yenemiyecegimiz takim yoktur.

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

WELL COME PIRANHA HOME

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Standart Bursaspor'a Avni Aker’de Ac ok (5-1)

bu sene kme dsnce Karadeniz halkina ve Karadeniz takimlarina karsi saldirgan bir tavir gsteren bursasporlulara bundan 11 yil nce 1993 yilinda Trkiye Kupasinda hak ettikleri seyi vermistik ...

nasil mi?

yer bursa stadi..ve kupadaki Trabzon-bursa eslesmesinde ilk ma bursada.. bursa mai 3-0 alir ve Trabzon Avni Aker Cehennemine sevinle gelir

Trabzondaki main ilk dakikalarindada 1 gol atar ve Trabzonun isini zora sokarak Trabzonsporun en az 5 gol atmasini saglamistir..

ama Karadenizin Hirin ocuklarini hibirsey yildiramaz..Avni Aker Cehenneminde yanmak degil yakmaktir kaderleri.

Ve oLan oLur..Trabzonspor Sehmuz'un ve diger arkadaslarinin muhtesem oyunlari ve muhtesem golleriyle mai 5-1 yapar ve Bursayi eler.

Trkiyede ilk defa Cehennem kelimesinin kullanildigi Avni Aker Stadi bir yikima daha sahne olmustur artik..

Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

hey gidi gnler ya.. ben izlememistim mai ama

ne gnlerdi beeeee

alkislar o zamanki kadroda aklimda kalan futbolculardan seyhmuza ve digerlerine

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    28.08.2004

ulan gaza geldim be sampiyon trabzon

bi dsnsenize 5 gol atmaniz gerekiyo ve atiyosunuz [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]daha fazla gerekse yine atacaksiniz... ISTE BU YZDEN TRABZONSPOR...

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    47

Bu mai ok iyi hatirliyorum. askerdeydim. Tm blk komutanlarla beraber mai seyrediyorduk. 5. golde masanin stne ikip yumrugumu yle bir sallamisimki elimi tavana vurmustum.zellikle komutanlar tip tipbana bakmisti. mactan sonra ranzamin basucuna Trabzonspor bayragi asmistim.

yelik tarihi
    26.09.2004

arkadaslar trabzon o mai ordaki taraftar sayesiyle yendi nk o zaman yaklasik 25 bin taraftar hepsi el ele tutusup horan oynadi ve trabzon taraftarini bu zamana kadar ma sonuna kadar susmadigi tek ma o mataki destek gibisi hi olmadi.. belki bana kizacaksiniz trabzon taraftari ma sonuna kadar hep susmaz her zaman destekler diye,, ama birbirimizi kandirmayalim gaziantep maina dnn taraftarda it yok millet bekliyoki gol olsun ondan sonra bagralim

yelik tarihi
    31.05.2004

O matan hatirladigim bir baska enstantane de Seyhmuz'un o son bitirici gol attiktan sonra ilginlar tribnne gidip orada duran ambulansin camlarini yumruklamasiydi. O an o ambulans orada olmasaydi Seyhmuz o hirsla ok rahat tribne ikardi.Hatirladika tylerim diken diken oluyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)