Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK'nýn Baþkan'a Verdiði Cezaya Tepkimizi Koyalým!

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart PFDK'nýn Baþkan'a Verdiði Cezaya Tepkimizi Koyalým!

'Çete' suçlamasýnýn cezasý aðýr oldu!
    (Flaþ!) PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynadýðý karþýlaþma sonrasý yaptýðý açýklamada, hakemler ile ilgili olarak 'çete' suçlamasý yapan Trabzonspor Kulübü Baþkaný Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezasý verdi.

Arkadaþlar basit gelmesin bize PFDK'nýn sergilediði bu tutum, Doðru konusaný 9 köyden kovarlar misali bir anlayýþ oldu bu! Düþünüyorum da þimdi Cem DEDA acaba kaç puan aldý bu hafta bilen var mý ? Penaltýmýzý yedi 2 puanýmýzý alýp götürdü bu adam, asýl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alýyor, çok yanlýþ! Cem DEDA ya bir kaç hafta maç verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu þahýs yineSivasspor-Sakaryaspor maçýný yönetecek, ben diyorum ký bu konuya sessiz kalmayalým iþte iletiþim adresi : tff@tff.org.tr herkes buraya maduruyetimizi ve maduruyetýmýz karþýlýðýnda yine takýmýmýzýn ceza aldýgýný ama asýl suçlunun yine maç yönettiðini belirten bir iki cümle yazsýn ve PFDK yý kýnýyalým. .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dertlerimiz bi tane deðil ki arkadaþ. Hangi biriyle uðraþacaðýz bilmem.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

tepkimizi koyalýmda baþkanýmýz o hakemleri yenecek bi kadro kurmuþmu benim kafam ona takýlýyor asýl.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Rezalet. Acaba ayný açýklamayý Azize yapsaydý ayný cezayý alabilirmiydi. 1 ay çok fazla. Ýtiraz edilir yönetim kurulumuz tarafýndan ve ceza düþer.
    Hamsilerin gözyaþlarý denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tepkimizi koyalýmda baþkanýmýz o hakemleri yenecek bi kadro kurmuþmu benim kafam ona takýlýyor asýl.
    Ne olursa olsun biz tepkimizi vererek taraftarlýk görevimizi yapalým hadi arkadaþlar görev baþýna.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Bence vesteli pozisyonu penaltý yattaranýn pozisyonu penaltý deðildi ama hakem faullerde ve avantaj kuralýnda doðru kararlar verdi diyemem ki kendisine avantaj kuralýný öðreten þimeke sarý kart gösterdi ama benim anlayamadýðým Trabzonspor gibi bir kulübün baþkaný maçtan hemen sonra gazetecilerin oyununa bu þekilde nasýl düþer (Çete suçlamasý aðýrdýr ve hakemler bir çete kurmuþtur bu da doðrudur ama bu maçýn hakemi için bence aðýrdý) öyle ise baþkanýmýzý brezilyaya gönderelim transfer olaylarýný takip etsin...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

hemen yolladým bir mail.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçýn kadrosu ve futbolu Vesteli yenecek güçteydi en azýndan. Hadi yönetim istediklerimizi yapmadý. Transferler gecikti, Fatih kötü bir zamanlamayla satýldý ama amacý üzüm yemek deðil baðcý dövmek olan arkadaþlar bu maçý biz hakettik ve hakem elimizden aldý. Hakemin verdiði veya vermediði penaltýlarý hesaba dahi katmadan tutumunundan özellikle beni bütün maç boyunca, Szymeki de son dakkalarda çýldýrtan aptal hareketleriyle... Olayýn bu boyutu önemli bu maça Trabzon'u katletmeye gelmiþ bir hakem vardý bence....
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Cem Deda'nýn bizim maçtaki notunu bilmiyorum ancak bu haftasonu Sivasspor-Sakaryaspor maçýný yönetecek. Yani düþük bir not almamýþ.

Nuri Albayrak halen Trabzonspor baþkaný olduðunun farkýnda deðil, konuþtuklarýnýn cezasý varsa elbet çekecek. O kadar konuþtu ne oldu? Kocaman bir hiç...

Nereden
    Trabzon

Arkadaþlar ben bu mesajý gönderdim isterseniz hepiniz aynýsýný kopyalayýp yolalyýn.

PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynadýðý karþýlaþma sonrasý yaptýðý açýklamada, hakemler ile ilgili olarak 'çete' suçlamasý yapan Trabzonspor Kulübü Baþkaný Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezasý verdi.

Penaltýmýzý yedi 2 puanýmýzý alýp götürdü bu adam, asýl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alýyor, çok yanlýþ! Cem DEDA ya bir kaç hafta maç verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu þahýs yine Sivasspor-Sakaryaspor maçýný yönetecek, Oysa suçlu olan CEM DEDA! demek ki hukuk sitemi deðiþti, madur olan ceza alýyor suçu yapan beraat ediyor. Siz PFDK 'yý þiddetle kýnýyoruz, ve bu cezanýn altýnda ezilmeyeceðiz ..

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bence herkesin ayný mesajý atmak yerine kýsa da olsa faklý farklý þeylerin yazýlmasý daha iyi gibi geliyo bana. bende gönderdim.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla hocam ben de gonderdým ama bu nurý albayrak ýcýn degýl sadece trabzonspor adý ýcýn yoksa nurý albayragýn yaptýgý yanlýs .
    sen lýge hazýr býr kadro kurma bos vaadlerle taraftarý avut paralý baskan sýfatýyla koltuga otur fatýh tekke yý ýyý býr kar anlayýsýyla sat
    sonra vestel manýsayý evýnde teknýk dýrektorunun hatalarý yuzunden yeneme hakemlere yuklen býze yakýsmaz býz gerekýrse hakemýde yenerýz yenmelýyýz .. daha oncelerý býr cok kerede yendýk...
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Baþkan haklý veya haksýz bu konuya takýlmamak lazým. Geçmiþte hak mahrumiyeti alýpda kimseyi takmayan meydan okuyan Ýstanbul takýmlarýnýn yöneticilerini gördük. O zamanlar onlar dile getirdiði tek þey vardý " biz camiamýza güveniyoruz"

Yani eðer biz camia isek, kayýtsýz kalmak iþin en kötü tarafý olur. Diðer sorunlarý kendi içimizde hallederiz ama dýþarýya karþý kale gibi durmalýyýz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben yolladým vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarým.
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan haklý veya haksýz bu konuya takýlmamak lazým. Geçmiþte hak mahrumiyeti alýpda kimseyi takmayan meydan okuyan Ýstanbul takýmlarýnýn yöneticilerini gördük. O zamanlar onlar dile getirdiði tek þey vardý " biz camiamýza güveniyoruz"

Yani eðer biz camia isek, kayýtsýz kalmak iþin en kötü tarafý olur. Diðer sorunlarý kendi içimizde hallederiz ama dýþarýya karþý kale gibi durmalýyýz.
    Bazýlarý kendisine ya da amiyane tabiriyle "arkalarýna" güvendiklerinden olacak, istedikleri gibi at koþturdular. Bizim baþkan hala þirket yönettiðini sandýðýndan aðzýna ne geldiyse söyledi.

Masaya yumruðunu vur baþkan iyi güzel de herþeyin bir yolu yordamý var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

abi en güzel tepkimiz þu olur... "doðru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!" pankartý...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Trabzon

Alýntý eren_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben yolladým vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarým.
    Saol kardeþim. Ne kadar çok mail okadar çok ses eder ama taraftarýn tribünde çekirdek yediðini savunan arkadaþlarýmýzýn bazýlarý ne yazýk ký burada yetersiz kalýyor, acaba diyorum bilgisayar baþýnda çekirdek yiyenler mi var ? Yada bu yaptýgýmýz taraftarlýk görevi deðil mi ? ben cevabýný bulamadým

schumi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

doðru söze ne denir..
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dünya sampiyonlugu.. yasayan en büyük efsane MICHAEL SCHUMACHER

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ulusoy yonetýmý yýne ýsbasýnda. onceden beri sureklý zararý olan herýfýn yonetýmý yýne ýsbasýnda.
    baskan ne demýs ký ceza alýyor? aýlecek cete olmuslar demesý 1 ay ceza alacak býr soz degýl. onceden oldugu gýbý yýne ezýlen trabzonspor oluyor maalesef

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

bakýn arkadaþlar bunlar bizi ve yönetimimizi küçük gördükleri için yapýlan olaylardýr.Bu þer...siz Haluk geyse yalakalýðýný býrakmalýdýr çünkü bu geyse yalakasý ve fbdende çekiniyor bundan bu kararlar çýkýyor konyaya 250 euro bize bu ceza bakýn artýk trabzonspor bu ikinci takýmý trabzonspor olanlarý uzaklaþtýrmalý bunlar hep böyle zarar veriyor. Nuri baþkanýn konuþmasýnýn içeriðine hiç katýlmýyorum ama tepkisi haklýdýr.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

ben tff mesaj attým ama sonucu deðiþtirirmi bilemiyorum ama ben rahatladým
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

nemo_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

abi tepki koysak ne olacak ..bi taen doðru adam yokki bunlar ligin ilk maçýna inadýna cem papilayý verdiler...
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

abi baþkan çok aðýr konuþtu...daha ilk haftalardan germeye gerek yok ama baþkan bizim baþkanýmýz koruyacaz tabi...federasyona mail ler uçuþsun derim ben...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Altan 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

Arkadaslar ligin daha ilk haftasina bize Cem Papila koyup bize hemen mesaj verdiler sizi asla sampiyon etirmicez diye .
    Ikinci haftada gorundu cem dedanin ettiklerini ,adam resmen herseyi manisaya caldi ,rezilik be,yeter artik.
    Nedur su cektimiz su hakemlerlen,caldiklari sampiyonlumuz yetmedi yine caliyorlar...

lazutlarlivera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

eee boþuna dememiþler "doðru söyleyeni dokuz köyden kovarlar."Ben olsam dümdüz giderdim baþkan yine seviyeli konuþtu.Cem deda gibi hakemler olduðu sürece bu ülkede sahaya pet yaðar,bozuk para yaðar hatta tribünden insan bile yaðar.Ben iyiki manisa maçýnda deðildim wallah ALLAH biliyo kesin atlardým sahaya.Böyle hakem olmaz.Þe...siz
    MÝMOZA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)