Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK'nýn Baþkan'a Verdiði Cezaya Tepkimizi Koyalým!

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý jakobieen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bazý arkadaþlarým derdi de inanmazdým trabzonlular senin sandýðýn gibi deðiller diye, senin gibileri gördükçe onlara hak verir gibi oluyorum ama sonra tüm trabzon deðil ya böyle düþünen diyerek kendimi avutuyorum.. ne demek þimdi seni sivasýnla býrakalým demek, ben trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak burda saygý beklerken sen beni kovuyon resmen,sen kendini benden daha iyi bi trabzonsporlu mu zannediyon, senin yaptýðýn büyük ayýp bi sivaslý trabzonsporu destekliyor diye gurur duyman gerekirken senin yazdýðýn yazýya bak be, sen trabzonsporun büyüklüðünü kavrayamamýþsýn henüz.. ben bu forumda herkesin özgür düþüncelerini yazabileceðini sanýyordum, herkes ayný þeyi yazacaksa buraya yazý yazmanýn ne anlamý var ki, lütfen düþüncelerime saygý gösterin... yazdýðýnýz yazýlara dikkat edin... saygýlar..
    Arkadaþ sen de öyle bi yazmýþsýn ki resmen Trabzon düþmaný gibi millet zaten burnundan soluyo. Ýlk mesajýnda yazsaydýn ya bunlarý. Ben de Trabzonlu deðilim ama doðuþtan Trabzonsporluyum. Bu maç hakkýnda hakemlere suçlamada bulunmak öyle sýradan diðer yenilgiler gibi deðil. Ya ben yýllardýr futbolu boþuna seyretmiþim ya da bir katliam gördüm. Özellikle ciddi pozisyonlarda aleyhimize verip de bizim kalenin orda bize yapýlan faulleri hemen çalmasý, tüm ortasaha oyuncularýna rakibin sarý gösterip sonra gösterdiði oyuncularý bi daha görmemesi yani hakemin planlarý daha o penaltýyý çalarken baþladý. Mantýken penaltýlar haricinde bariz hatasý yok ama çok meþhur bir kelime var ya "takdir haklarý" iþte onu öylesine zekice kullandý ki aleyhimize... Zaten anlayan anlamýþtýr...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Albayrak cezayý hak etmiþtir.Eðer herkese eþit muamele yapacaklarsa cezanýn sonuna kadar arkasýndayým.Daha ikinci hafta ve bana göre çok bariz hakem hatalarýnýn olmadýðý bir maçda büyük kulübün baþkaný bu kadar amatörce açýklamalar yapamaz.

Sivaslý arkadaþýmada katýlýyorum,maalesef her takým aldýðý baþarýsýz sonuçlarda hemen hakemi hedef gösteriyor.Bunu aþmamýz gerekiyor takým saha içinde hiç mücadele etmez oynamazsa hakem ne yapsýn.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    düzeltelim..bundan önceki yönetim levent býçakçýyý desteklemedi.bundan önceki seçimde hatýrlarsanýz may ve levent býçakçý yarýþtý ve eski yönetimimiz may'ý desteklemiþti...
    Fatih þaþýrma, 17 delegeden 3 oy aldý Mehmet Ali Yýlmaz. günlerce yazýldý çizildi. Býcakçýyý seçtirenler daha sonra býcakçý'dan aðladýlar.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

abi yanlýþ yazýyorsun..trabzonsporun hiç bir federasyon seçimlerinde 17 delege hakký olmadý..hatta hatta hiç bir kurumun bu kadarlýk bir hakký olmadý.trabzonspor dahil 4 büyüklerin oy hakký 7dir..ve o seçimlerde trabzonspor 5-2 olarak oylarýný kullanmýþtýr..çok ama çok net hatýrladýðým bir olaydýr bu.

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý hodus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Albayrak cezayý hak etmiþtir.Eðer herkese eþit muamele yapacaklarsa cezanýn sonuna kadar arkasýndayým.Daha ikinci hafta ve bana göre çok bariz hakem hatalarýnýn olmadýðý bir maçda büyük kulübün baþkaný bu kadar amatörce açýklamalar yapamaz.

Sivaslý arkadaþýmada katýlýyorum,maalesef her takým aldýðý baþarýsýz sonuçlarda hemen hakemi hedef gösteriyor.Bunu aþmamýz gerekiyor takým saha içinde hiç mücadele etmez oynamazsa hakem ne yapsýn.
    beim acizane fikrim baþkanýn açýklamalarýnýn sebebi tribünlerden gelen tepkidir.
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý aliihsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþ sen de öyle bi yazmýþsýn ki resmen Trabzon düþmaný gibi millet zaten burnundan soluyo. Ýlk mesajýnda yazsaydýn ya bunlarý. Ben de Trabzonlu deðilim ama doðuþtan Trabzonsporluyum. Bu maç hakkýnda hakemlere suçlamada bulunmak öyle sýradan diðer yenilgiler gibi deðil. Ya ben yýllardýr futbolu boþuna seyretmiþim ya da bir katliam gördüm. Özellikle ciddi pozisyonlarda aleyhimize verip de bizim kalenin orda bize yapýlan faulleri hemen çalmasý, tüm ortasaha oyuncularýna rakibin sarý gösterip sonra gösterdiði oyuncularý bi daha görmemesi yani hakemin planlarý daha o penaltýyý çalarken baþladý. Mantýken penaltýlar haricinde bariz hatasý yok ama çok meþhur bir kelime var ya "takdir haklarý" iþte onu öylesine zekice kullandý ki aleyhimize... Zaten anlayan anlamýþtýr...
    ali ihsan kardeþim arkadaþýn avukatlýðýný yapmýþ gibi olmuyayým ama karþý olunan yapýlan yanlýþlarýn yapýlmadðý deðil baþkanýn sokak aðýzý ile konuþmasý yoksa hakem hatasý kesinlikle var kör bile görür fakat yapýlan açýklama þekli çok yanlýþ
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi yanlýþ yazýyorsun..trabzonsporun hiç bir federasyon seçimlerinde 17 delege hakký olmadý..hatta hatta hiç bir kurumun bu kadarlýk bir hakký olmadý.trabzonspor dahil 4 büyüklerin oy hakký 7dir..ve o seçimlerde trabzonspor 5-2 olarak oylarýný kullanmýþtýr..çok ama çok net hatýrladýðým bir olaydýr bu.
    Fatih Hangi kulübün ne kadar oy hakký olduðunu iyi biliyorum. Trabzonlu ve Trabzonspor'a göre hareket edecek delegelerden bahsediyordu M.Ali Yýlmaz. Oy sayýsýný da bir kaç röportajýnda aynen dediðim gibi söyledi.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

may roportajlarýný bilemem de o dönem federasyon seçimlerinde neler olduðunu iyi hatýrlýyorum.

hatta hatta 23/07/2004 tarihli milliyet gazetesinin internetteki sayýsýna bakarsan levent býçakçý'nýn trabzonsporun da aralarýnda bulunduðu bir kaç kulubun organizasyonu ile kendi istediði oðuz sarvan deðil de sabri çelikle çalýþmaya mahkum býrakýldýðý notu da var..

bkz http://http://www.milliyet.com.tr/20...r/axspo05.html

bir önceki günkü gazetede levent býçakçýnýn destek aldýðý kulupler de yazýlmýþ http://www.milliyet.com.tr/2004/07/21/spor/spo10.html
    Konu kuzey_lee tarafýndan (18.08.2006 Saat 11:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Kongre günü o desteklerin ne hallere geldiðini nasýl deðiþtiðini kongrelere bir þekilde dahil olanlar iyi bilir. Gazeteler yazdý mý futbol federasyonu seçimlerinde futbol'dan baþka herþeyin konuþulduðunu tamamen Ýþ adamý- ihale- liste üçgeninde olaylarýn döndüðünü. Herneyse senin eþeðin beyaz olsun.
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bazý arkadaþlar burada farklý açýklamalar yapmýþ, baþkan haksýz cezayý haketti demiþ. Ya bakýn güzel kardeþlerim. Burada baþkanýn haklý olum olmadýðýný tartýþmýyoruz, Tamam baþkan haksýz ceza aldý, Cem DEDA kötü maç yönetti neden ara verilmedi yine hemen Sakaryaspor maçýna atandý, enden o suçsuz kaldý ? Býrakýn böyle ordan burdan kapma düþünceleri, TRABZONSPPOR için savaþ verin herþey laf deildir, icraat önemlidir. .

boz eþek tercihimdir ama neyse..

abi konu nerden nereye geldi.demek istediðim þuydu ki bbu cezanýn hesabýný biz deðil sayýn ulusoy'u göreve getirenler sormalýdýr..seçim zamaný enseye tokat ... parmak olduðun adamla seçimden sonra da iliþkilerini iyi tutacaksýn.ha eðer ki sayýn baþkan sayýn ulusoydan bu cezanýn hesabýný sormuyor ya da soramýyorsa kimsenin boþu boþuna mail atmasýna gerek yok....

saygýlarýmla

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Trabzonsporun baþkaný ne konuþtuðunu bilmeli,dikkat etmeli, haklý iken Trabnzonsporu haksýz duruma düþürecek söylemlerde bulunmamalaý. Yani akýllý olmalý. Aldýðý ceza yerindedir. Ama tüm herkes ayný muameleyi görmeli. Bunun takipçisi olmalýyýz. Diðer baþkan ve yöneticilerin de söylemlerini ve alacaðý yaptýrýmlarýn takipçisiyiz.

Bu arada albayrak bizi kandýrmaktan ve oyalamaktan en az 10 yýl yemeli ama...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

@respect_zephyr@
    ''Býrakýn böyle ordan burdan kapma düþünceleri''demiþsin

hangi ordan burdan kapma düþünceler,biraz izah etsene.

Nereden
    Trabzon

Alýntý hodus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @respect_zephyr@
    ''Býrakýn böyle ordan burdan kapma düþünceleri''demiþsin

hangi ordan burdan kapma düþünceler,biraz izah etsene.
    mr_chatlax@hotmail.com msn ye bekliyorum arkadaþým online olarak daha iyi tartýþýrýz bu konuyu

Nereden
    Trabzon

Eklemeyeceksin herhalde ben söyliyim sana ozaman buradan ne anlatmak istediðimi, çýkmýs bir kaç kiþi yok efendim beþiktaþ yenilir hakem, trabzon yenilir hakem, gs yenilir hakem herkes hakeme yuklenýyor diye atmýs ortaya sende buna katýlanlarýn arasýndasýn, neymýþ olay size göre takýmlar oynamýyor, hakemler naapsýn mantalitesi!! Efendi, biz Cem PAPÝLA için 30.000 kiþi sokaklara döküldük, haksýzmýydýk kavgamýzda, þampiyonlugu o kaybettirmedi mi bize ,neden hakemleri melake ilan ediyorsunuz ? Yattarnýn düþürlme pozisyonunu Cem DEDA görmedide yan hakem de mi görmedi ? Onlar deðil mi bu maçý katleden ? ceza sahasýna yakýn yerde kaç defa darbe yedi futbolcularýmýz ? Hiç birine düdük çalmazken, neden v.manisa nýn tüm ceza sahasýna yakýn yerlerindekilere faul düdüðü çaldý, yoksa Trabzonspor'un oynadýðý yer karanlýkda diðer taraf aydýnlýkmýydý da daha net görünüyordu ? Arkadaþýmýzýn biri dedi ki içimizde kavga etsek de dýþarýya karþý kala gibi olacaðýz. . Sizler hala takýmý eleþtirip hakemý çýkarmanýn peþindesiniz, yazýk bu olay bu þekilde olmaz bak ne güzel özetlemiþ kardeþimin biri olayý fýkrasýyla ..

Zamanýn birinde bir iþ için bir müddet hapishaneye girmek üzre kafa yorarmýþ.
    Sonunda aklýna güzel bir fikir gelmiþ.
    Kral konuþma yaparken meydanýn ortasýnda baþlamýþ baðýrmaya;
    -Ý.ne kral, i.ne kral.. diye..
    Sonunda yakalamýþlar ve ömür boyu zindana atmýþlar.
    -Yahu ben bu büyük cezayý hakedecek ne yaptým? diyecek olmuþ da almýþ cevabýný hemen..
    -Devlet sýrlarýný açýða vurdun!

Fýkra mýkra, tam da olayýn üzerine cuk diye oturmuþ hani..
    Korkarým yarýn bizim baþkan "Allah birdir!" dese ondan da ceza alýr..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Kardeþim ben hakemi melaike ilan etmiyorum.Haklý, haksýz kaybettiði zaman herkes hakeme yükleniyor benim anlatmak istediðim bu.

Sahada hak eden bir takým olsa o zaman albayraðý sonuna kadar desteklerim.Aynen cem papila olayýnda olduðu gibi.Hala iddia ediyorum hakem çok iyi maç yönetmeyebilir,evet cem deda çok iyi deðildi ama maçýn skoruna etki etmedi,ama sen koca trabzonsporun baþkanýsýn kahvehane aðzýyla,sokaktaki adam mantýðýyla konuþamazsýn.

Ne demiþim diðer mesajýmda,albayrak bence ceza almakda hakldýr,tek bir þartla diðer kulüp yöneticileride benzer açýklamalarýnda ayný cezayý almalýdýr.Bize düþen bunun takipcisi olmakdýr.

Bunlar benim düþüncelerim ordan burdan düþünceler deðil.
    Konu Murat Hýzal tarafýndan (18.08.2006 Saat 12:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Alýntý zisinoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun baþkaný ne konuþtuðunu bilmeli,dikkat etmeli, haklý iken Trabnzonsporu haksýz duruma düþürecek söylemlerde bulunmamalaý. Yani akýllý olmalý. Aldýðý ceza yerindedir. Ama tüm herkes ayný muameleyi görmeli. Bunun takipçisi olmalýyýz. Diðer baþkan ve yöneticilerin de söylemlerini ve alacaðý yaptýrýmlarýn takipçisiyiz.

Bu arada albayrak bizi kandýrmaktan ve oyalamaktan en az 10 yýl yemeli ama...
    arkadaþlar adam konuþsa bir dert konuþmasa bir dert. bence iyi etti.bu konuþmasý güzel oldu.karar verenler düþünerek verirler bundan sonra.ayrýca tepkinizi federasyon ve hakeme verilecek cezaya verecekken baþkana sallýyorsunuz.uyanýn adamlar tatlý dilden anlamýyor..... kardeþ yazým sadece sana deðil senin gibi yazanlarada.......

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan haklý veya haksýz bu konuya takýlmamak lazým. Geçmiþte hak mahrumiyeti alýp da kimseyi takmayan meydan okuyan Ýstanbul takýmlarýnýn yöneticilerini gördük. O zamanlar onlar dile getirdiði tek þey vardý: "Biz camiamýza güveniyoruz".

Yani, eðer biz camia isek, kayýtsýz kalmak iþin en kötü tarafý olur. Diðer sorunlarý kendi içimizde hallederiz ama dýþarýya karþý kale gibi durmalýyýz.
    Sözün doðrusu ve özü bu.
    Bazý arkadaþlar "mal bulmuþ maðribî gibi" baþkana yükleniyor. Efendim, "hakemleri yenecek kadro kurmamýþ", "vaktinde transfer yapmamýþ", "taraftarla dalga geçmiþ", "konuþtuðuna dikkat etmemiþ de Trabzonspor'u küçük düþürmüþ"...vs. Arkadaþlar elmalarla armutlarý karýþtýrmayalým. Bu nasýl bir mantýktýr Allah aþkýna?
    Baþkan'ýn transferde, stat projesinde, hâsýlý bizimle alaklý iþlerdeki yanlýþlarý yüzünden deðil, Vestel Manisa maçýnda sahaya tamamen art niyetle çýkmýþ bir hakeme, benim kýymet hükümlerime göre de biraz aðýr olan ifadelerinden dolayý ceza alýyor. Biz kendisini ne kadar sevmesek de vaatlerini sözlerine yerine getirmemiþ olsa da baþkanýmýzdýr ve onun þahsýnda birileri Trabzonspor'u cezalandýrarak güç ve gövde gösterisi yapýyor. Eðer taraftarsak bize Baþkan'a ve onun þahsýnda kulübe sahip çýkmak düþer. Bize karþý günahlarý varsa -ki bence vardýr- onun hesabýný biz sorarýz. baþkalarýnýn zulmünden teselli bulacak kadar adalet duygumuzu kaybetmediysek eðer. Bir þeyi unutmayýn: Mazlumun günâhlarý hiçbir zaman zâlimi haklý çýkarmaz. . Ayrýca Vestel Manisa maçýný seyreden biri olarak Baþkan'ýn pek de haksýz olmadýðýný düþünüyorum. Belki üslûbu problemliydi.
    Konu poetricus tarafýndan (18.08.2006 Saat 13:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Konuyu "önemli olan þahýslar deðil" "iþgal edilen makamlardýr kulvarýna" çekmeye çalýþýyoruz ama ne hikmetse bazý arkadaþlarýn anlamsýz ýsrarý neticesinde baþaramýyoruz. "Trabzonspor Kulübü Baþkanlýðý" makamýnýn ne olduðunu tekrar tekrar anlatacaðýz heralde ve yine yüz kere söylüyeceðiz bu arena böyle bir arena.

3 maç ceza alýp itiraz sonucunda 1 maç bile ceza almayan oyuncular gördük, cips poþeti atýldýðýnda da kapandý, 7-8 kiþi sahaya inip hakeme saldýrýldýðýnda da kapandý sahalar,

Eller, ayaklar, verilmeyen verilen penaltýlar, çalýnan þampiyonluklar, satýlan þampiyonluklar gördük.

Ve Yöneticiler,

"Artýk sahada kazanýlmayacaðýný öðrendim" diyenleri, "þampiyonluklta hiç mi katkýmýz yok sinaaan", "ne demek abi" diyenleri " baþbakan'ý jandarmayý herkesi aradým o ortamý el birliði ile oluþturduk" diyenleri, " parayla yönetici tutup sanki gizli kamera çekimiymiþ gibi yapanlarý da gördük. Hak mahrumiyeti alýp da yasalara uymayanlarý daha sonra da cumhuriyet ilan edenleri de gördük.

Þimdi siz söyleyin bu arena'da, "bakalým onlar da ceza alacak mý ?" almazsa konuþuruz demek ne kadar samimi ?
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Verilen tepkiyi ne kadar doðru buluyorsam,tepkinin veriliþini de o kadar yanlýþ buluyorum...

Trabzonspor baþkaný sýfatýyla konuþuluyorsa eðer,üsluba daha dikkat edilmeli..
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Nereden
    Trabzon

Konuyu "önemli olan þahýslar deðil" "iþgal edilen makamlardýr kulvarýna" çekmeye çalýþýyoruz ama ne hikmetse bazý arkadaþlarýn anlamsýz ýsrarý neticesinde baþaramýyoruz.
    Ýþte Külünkoðlu arkadaþýmýzýn bu Cümlesini anlatmak için saatlerimi ayýrsam yine anlamsýz gelecek bazýlarýna, çünkü kalýplaþmýþ düþünceler hakimleþmeye baþlýyor bir noktadan sonra!

Arkadaþlar, yer, mekan, zaman ,baþkan pek önemli deðil

Baþkanýn adý Atay'da olabilir, yada Nuri, Özkan veya Mehmet bir çok isim.
    Ama bir isim varki hiç deðiþmeyecek, iþte biz o isim aþkýna savaþýyoruz ''TRABZONSPOR'', onun için kiþileri boþverin TRABZONSPOR'a yapýlaný baz alýn, neden Cem PAPÝLA Ceza almadý þampiyonluðu kaybettiðimz yýl ? Neden Cem DEDA'ya hatasýnýn hesabý sorulmadýda formu düþük diye maç verilmemezlik yapýlmadý ! Hem ununutulmamasý gerek ayrý bir konu varki Baþkanýn yaptýðý açýklamadaki uslubu kötü olabilir ancak cümlenin özünde yatan kesinlikle doðrudur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ayrýca tepkiye gerek yok diyenlerde bir bakýma cem deda'nýn adil maç yönettiðini savunmuþ olurlar, bu yüzden tepki vermeyenler biz zahmet cem deda'nýn yönetimi için ilgili kurumlara teþekkür mesajý göndermeyi ihmal etmesinler.
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Ayrýca tepkiye gerek yok diyenlerde bir bakýma cem deda'nýn adil maç yönettiðini savunmuþ olurlar, bu yüzden tepki vermeyenler biz zahmet cem deda'nýn yönetimi için ilgili kurumlara teþekkür mesajý göndermeyi ihmal etmesinler.

nereden nereye geldi konu..yani bizim tarafýmýzda deðilseniz karþý taraftasýnýz mý diyorsun?

valla mesajlara bakýldýðýný bilsem neler söyliycem de yok diyorum yok..o mesajlara bakýlmýyor..

Cem Deda'yý, MHK'yý protesto için varým.

Ama baþkan beyler iki transferi becerip halledemeyecek, geliriyle stad yapýcaz diye Fatih'i satacak ve sonra da egosunu tatmin etmek için düþünmeden konuþacaksa benden destek beklemesin.

Hani nerde "hakemleri bile yenecek bir Trabzonspor???" 2 haftada 5 puan kaybeden, Rum takýmýna karþý 90. dk.da kaleyi tutan tek þutuyla berabere kalan Trabzonspor'umu kastetti kendileri!

Hata bende... Neyi düzgün yaptý ki, kendilerinden düzgün yorum bekliyorum? Burnu sürtsün de görsün Trabzonspor baþkanlýðý ne demek. Trabzonspor baþkanýnýn nasýl davranmasý gerek...

Hani olurda bir hata yapar da; kendisi de Özkan Sümer gibi daða küsmeye kalkýþýrsa, kimsenin birþeyden haberi olacaðýný da sanmýyorum.

Saygýlar
    Konu saglam tarafýndan (18.08.2006 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Aziz Yýldýrma ayný ceza verilebilir miydi?Tepkimizi ortaya koyalým

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)