Sayfa 4 Toplam 164 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4081 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýbrahim Hacýosmanoðlu | 15.Baþkan

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli Olsun.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý cemertem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    üzülerek katýlýyorum.
    Kulübün gerizekalý olduðuna mý katýlýyosunuz ?
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Kongrede‚ "Mücadelemizi kardeþimiz Sebahattin Çakýroðlu yönetecek. Onu çok iyi tanýyorsunuz" dedi.

Sebahattin Çakýroðlu´nun adý‚ mafya diye geçiyor;

http://www.gundemgazetesi.net/bana-mafya-degil-de‚-kabadayi-deseler-kabul-ederdim-4695h.htm
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tebrikler baþkaným inþallah baþarýlý olursun

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Tebrikle ibrahim baþkan Allah utandýrmaz inþþ..

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

§ikebahceliler acayip tirsti,bu arada haci sebahattin ckiroglu nuda almis yanina tam kurtlar vadisi olduk.
    iho istifa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

yanlýþ algýlandýðýndan silinmek durumunda kalýnmýþtýr.
    Konu Ý. C. Ertem tarafýndan (27.05.2013 Saat 01:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Ömer Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

insallaj basarýlý oluur allah utandýrmasýn

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Hayýrlý uðurlu olsun inþallah baþarýlý olur.
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý cemertem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    estaðfurullah o sizin içinizdeki kötü niyet olsa gerek.

"icraat yapamayacak sadece Fenerbahçe düþmanlýðýyla prim yapan bir adamý baþkan seçtiler‚bizim baþkanýmýzn Ömer Çavuþoðlu olmasý gibi birþey..iþi gücü bize sallayýp‚taraftarýn gazýný almak olacak... ilerisi için düþüncem ise‚trabzonsporu vasat bir orta takým haline getirmek olacak."

bu tespitleri gerçekçi görüyorum. benim gibi düþünenler de var. yine de baþkanýmýzdýr saygý duyuyorum elbette. umarým yanýlýrým arkadaþým.
    ben kötü niyetli deðilim ama forumda kötü niyetliler de olabilir bu 1.si.

2.si baþka bir forumdan alýntý yapmak yasaktýr.

3. olarak bi þikebahçe taraftarýnýn yazdýðý gerizekalý lafýný alýntýlayýp katýlýyorum demek de Trabzonspor taraftarýna yakýþmaz.
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Alýntý biltrabzon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sinan Engin kekelemeye basladi su verin)
    Hangi kanal

evrents - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kulübümüze hayýrlý olsun.Yola tolunay hoca ile devam edip, yarýn hemen transferlere baþlar inþallah.

http://s7.directupload.net/images/130526/xxk6uoql.swf

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kongrede‚ "Mücadelemizi kardeþimiz Sebahattin Çakýroðlu yönetecek. Onu çok iyi tanýyorsunuz" dedi.

Sebahattin Çakýroðlu´nun adý‚ mafya diye geçiyor;

http://www.gundemgazetesi.net/bana-mafya-degil-de‚-kabadayi-deseler-kabul-ederdim-4695h.htm
    k.bamayýn ama dinsizin hakkýndan imansýz gelir saldýrsýnlar alayýna

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

hacýosmanoðlu umarým transfer sezonunda da beklentileri karþýlar, biliyorsunuz ilk þampiyonluk orada aslýnda...
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý Sami Kuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi kanal
    bEYAZ TV ertem sener de araniz iyi diyor garibim bilmiyor,öyle söyleyince Sinan kekelemeye basladi.
    iho istifa.

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

beyaztvdekilerin yuzlerindeki ifadeler yetti bana nasilda sakin yavas seciyorlar agizlarindan cikacak kelimeleri!!!
    Ýnsan ol evlat!

aksamvakti - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Usta uyuma sponsor ol Trabzonspor'a baþkan mý olmak gerekýyor illahiki Basket takýmýna yenýden beklýyoruz sponsorlugunu once destek ver sonra baskanlýgý dusun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Standart Asbaþkan Adayý Sabahattin Çakýroðlu

Bir yazý dizisinden alýntý yapýlmýþtýr.

Bana mafya deðil de, kabadayý deseler kabul ederdim”
    SABAHATTÝN ÇAKIROÐLU KÝMDÝR?
    1964'te Trabzon Of'ta doðdu. Of'ta baþladýðý Ýlkokulu ve Ortaokulu Ýstanbul'da bitirdi. 8 yaþýndan itibaren Ýstanbul'da büyüdü. Babasý Rahmi Çakýroðlu Ýstanbul'un tanýnmýþ müteahhitlerinden biriydi, gençlik yýllarýnda babasýnýn yanýnda çalýþtý, kendi deyimiyle iþadamlýðýný da bu þekilde öðrendi. Rusya Soçi'de çikolata, Romanya Bükreþ'te kozmetik fabrikasý kurdu. Ýstanbul Pendik'te iki yýl Belediye Meclis Üyeliði yaptý. 1985 yýlýnda tesadüfler sonucu Marmaris'e geldi. Lunapark'ta çalýþtý, kamp yeri, otel, restoran iþletmeciliði ve müteahhitlik yaptý. Halen Bozburun'da oldukça büyük bir tersane ve çekek yerinin sahibi. Gençliðinde boks ve güreþ sporlarý yaptý. Kara ve Deniz avýný, kitap okumayý özellikle de felsefe ve tarihi, þiir yazmayý, Nietzsche'yi, saz çalmayý, karakalem resim yapmayý seviyor. Aslan Burcu… Burcunun özelliklerini taþýyor… Duygusal bir lider… Sýcakkanlý ve mert…Dostluða önem veriyor… Gayrimeþruluðu kendisine yakýþtýramýyor… Bir Kuzey Çocuðu olarak “Artýk Marmaris bizim memleketimiz” diyen Sabahattin Çakýroðlu, evli ve iki çocuk babasý.

Kuzeyin Çocuklarý yazý dizisini hazýrlarken 16. Konuðum Sabahattin Çakýroðlu. Kendisine biraz zor ulaþýp, bu söyleþinin gerçekleþmesinden umutsuzluða düþmüþtüm ki, yoðun iþlerinin arasýnda bizlere de zaman ayýrdý ve randevu vermekte gecikmedi. Ýþyeri Bozburun'da olduðu için yakýn dostu Ýbrahim Özsoy, Deniz Tur isimli teknesinde misafir edecekti bizi. Saat 18.00'de buluþmak için sözleþmiþtik, birkaç dakika önce gittim tekneye. Aynen söz verdiði gibi, saat tam 18.00'de geldi Sabahattin Çakýroðlu. Sýcakkanlý, samimi ve açýk sözlü… Kuzeyden güneye uzanan yaþamýný yürekten paylaþtý bizlerle. Bileðini büktürmeyecek kadar sert, garibin hakkýný arayacak kadar mert ve yüreðindekileri dizelere aktaracak kadar duygu yüklü… Ýþte Kuzeyin Çocuklarýn'dan Sabahattin Çakýroðlu'nun iþ hayatýndan, özel hayatýna hikayesi…

“BÜTÜN KARADENÝZ OF'A, OF ALLAH'A BAÐLIDIR”
    -Doðduðunuz yerden Of'tan ne zaman baþladý yolculuðunuz? Nasýl bir çocukluk, nasýl bir gençlik yaþadýnýz?
    -8 yaþýndaydým Of'tan Ýstanbul'a göç ettiðimizde. Çok geniþ bir sülaleyiz. Ailemin büyük bölümü Of'ta. Bütün Karadeniz Of'a, Of Allah'a baðlýdýr.
    Güzel bir çocukluk geçirdim. Ailemden birkaç üniversite bitirsem öðrenemeyeceðim þeyleri öðrendim. Karadeniz insanýnýn sýcakkanlýlýðý ve mertliðiyle yoðrulduk. Babam Rahmi Çakýroðlu, iyi bir müteahhitti. Ýstanbul'un Anadolu yakasýnýn en tanýnmýþ müteahhidi olarak iþ camiasýnda tanýmayýn yoktur kendisini. Gençliðim babamýn yanýnda çalýþarak geçti. Ýþ adamlýðýna böyle soyundum.
    Gençliðimde boks ve güreþ sporlarýyla uðraþtým. Rize Çaykur'da kýsa dönem boks, Ýstanbul Demirspor'da Güreþ yaptým. Askerliðimi de amfibi olarak tamamladým.
    Rusya açýldýktan sonra, oraya fabrika kuran ilk Türk benim. Soçi'de büyük bir çikolata fabrikasý ile yine ayný dönemde Bükreþ'te kozmetik fabrikasý kurdum. Bu iki fabrika da hatýrý sayýlýr büyüklükteydi. Bu arada Ýstanbul'daki inþaatlar da devam ediyor, onlarla da ilgileniyordum.
    Sað görüþlü bir aileden geliyorum. Doðru Yol Partisi(DYP) ve Demokrat Parti(DP)den milletvekilliði yapmýþ olan amcalarým var. Mesut Yýlmaz'ýn Baþbakanlýðý sýrasýnda, Ýstanbul'un Pendik Ýlçesi'nde 2 yýl Belediye Meclis Üyeliði görevinde bulundum.

“MARMARÝS'E GELÝÞÝM ÞAKA GÝBÝDÝR”
    -Marmaris'e ne zaman ve hangi koþullarda geldiniz?
    -Marmaris'e 1985 yýlýnda askerlik sonrasý geldim. Marmaris'e geliþim ilginç bir tesadüftür, þaka gibidir. Aðabeyimle aramýzda bazý sorunlar vardý kavga etmiþtik, bu nedenle Ýstanbul'a gitmedim. Ankara Otogarýnda gezinirken, Pamukkale-Marmaris yazýsýný gördüm. Atladým otobüse, soluðu Marmaris'te aldým.
    Marmaris'te gezinirken bu tatil beldesine o andaki kýyafetimin hiç uymadýðýný gördüm. Herkes þort ve terlikle, bense takým elbise kravatla dolaþýyordum. Hemen çarþýya girdim. Sanýrým Ali Pala'nýn dükkanýydý. Terlik, þort ve þile bezi bir gömlek alarak, üzerimi deðiþtirdim.

“MARMARÝS'TE LUNAPARKTA ÇALIÞTIM”
    Rahmetli Abbas Amcanýn yerine, AS kampinge yerleþtim. O sýrada hem hemþerim, hem de aile dostumuz olan rahmetli Osman Kavran Marmaris'in ilk lunaparkýný açýyordu. Lunaparkta çalýþmaya baþladým. 3-4 ay sonra Ýçmeler'de þimdiki Belediyenin arkasýnda, içinde 10 çadýr ve bir restoraný olan 11 dönümlük kamp alanýný kiraladým.
    Marmaris'te Amcaoðlum Hüseyin Çakýroðlu vasýtasýyla, babam diyebileceðim Kemal Özsoy ile tanýþtým. Burada çok kalýcý ve güzel dostluklar edindim. Kemal Amca, oðlu Ýbrahim Özsoy, Mehmet Dalgýç, Kadir Kaptan ve rahmetli Apaçi Kaptan sayesinde, Marmaris benim için vazgeçilmez bir yer oldu.
    Bir müddet sonra Green Otel'i, ardýndan Netsel'de þimdi Barýþ Usta'nýn olan yeri kiraladým. Bir ayaðým Ýstanbul'da olmasýna raðmen, Marmarisli olmuþtum artýk. Marmaris'in suyunu içmiþtim bir kere, kýþ aylarýnda Ýstanbul'a dönüyor, kýþ biter bitmez Marmaris'e geliyordum. Yavaþ yavaþ yurtdýþýndaki iþlerimi tasfiye ettim. Ýstanbul'da olduðu gibi burada da müteahhitlik iþi ile uðraþtým ve Çakýroðlu Konaklarý'ný yaptýk, ama satmadýk. Evlerden biri bende, biri amcaoðlumda, biri de kardeþimde.
    Zamanla Marmaris'ten Ýstanbul'a gidip gelmek bana iyice zor gelmeye baþladý. Ýstanbul'a yabancýlaþtým artýk. Yavaþ yavaþ Ýstanbul'daki yerleri elimden çýkardým.

-Þu anda Marmaris'te ne iþle uðraþýyorsunuz?
    -Þu anda Bozburun'da tersane ve çekek yerim var, yat imalatý yapýyoruz. Tersanede Mehmet Poyraz, Karadenizli Ersan Demirtaþ ve ben 3 ortaðýz. Çekek yerimizin karada 300, denizde 400 tekne kapasiteli olmasýný hedefliyoruz. Bundan önce de Yalova'da büyük bir gemi tersanem vardý.

“OÐLUM, OKUMAZSAN TERSANEDE AMELE OLURSUN”
    -Müteahhit bir babanýn oðlu olarak, baþka bir sektörden ekmek yiyorsunuz. Çocuklarýnýz sizin mesleðinizi seçecekler mi?
    -Mutlu ve baþarýlý olacaklarý iþi yapmalarýndan yanayým tabii ki. Kýzým Bilkent Üniversitesinde Ýç Mimarlýk eðitimi görüyor. Oðlum da Nurettin Gençalioðlu Anadolu Lisesi'nde okuyor ve üniversiteye hazýrlanýyor. Oðlum þu anda benim hizmet ettiðim sektörde çalýþmak ve gemi mühendisi olmak istiyor. Bir gün oðluma “Bak oðlum, bizler yaþlanmadan anahtarý oðlumuza teslim etmeyiz. Okumazsan tersanede bir mühendisin yanýnda amele olarak çalýþýrsýn, okursan mezun olduðunda tersanenin anahtarýný sana verip, ben balýk tutacaðým” dedim. Güzel bir cevap aldým oðlumdan, “Baba ben 4 sene sonra anahtarý teslim alacaðým” dedi.

EÞÝM 650 ÞÝÝRÝMÝ ÞÖMÝDENE YAKTI”
    -Renkli bir kiþiliðiniz var. Bu yaþamýnýza nasýl yansýyor? Ýþinizin dýþýnda nelere zaman ayýrabiliyorsunuz?
    -Kara ve deniz avýna çok meraklýyým. Abartmazsam haftanýn beþ günü denizdeyim, abartýrsam her gün. Karada av zamaný bitince denizde ava çýkarým. Fakat bu ara iþlerimin yoðunluðundan, avlanmaya fýrsat bulamýyorum.
    Kitap okumayý çok severim, iyi bir okurum. Þiire de çok meraklýyým ve kendim de þiir yazýyorum. 650 adet þiirim vardý, kitap çýkarmayý da düþünüyordum. 3 kitap olurdu þiirlerim. “Ela Gözlüm” diye bir þiirim vardý. O yüzden eþim tüm þiirlerimi þöminede yaktý.

-Neden yaktý peki?
    -Eþim kahverengi gözlü çünkü.

-Ne yaptýnýz þiirleriniz yanarken?
    -Çok üzüldüm tabii, ama hiç sesimi çýkarmadým.

-Duygusal bir insansýnýz.
    -Evet duygusalým. Duygusal olmayan hiçbir insan lider olamaz.

-Burcunuzu öðrenebilir miyiz?
    -Aslan burcuyum.

“ASLAN BURCU ÝNSANI DUYGUSALDIR”-
    Aslan burcu insaný duygusallýk özelliði taþýyor mu, aslan insaný lider olmayý sever?
    -Tabii ki duygusaldýr aslan insaný. Hem duygusal, hem lider. Ama aðzýndan lokmasýný al öyle bir lider. Sert olmak yüreksiz ve acýmasýz olmak deðildir. Köroðlu, Dadaloðlu gibi halk þairlerimiz yüreksiz, acýmasýz mýydý? Yüreðinde insan sevgisi olmayan adam da olamaz, lider de…

-Lider kimdir sizce, nasýl lider olunur?
    - Lider, iþini en iyi þekilde yapmak için gerekli bilgiyi, aracý, donanýmý temin edip, yapacaðý iþte baþarýyý yakalamak için kullanan, bu yolda da kanunlarý aþmamak þartýyla, kural tanýmayan insandýr. Bildik kalýplara uymaz liderler, genelde þahsýna münhasýr kiþilikleri vardýr.
    Ekmeði için dövüþmeyen adam deðildir. Dikkat edin, dünyada þirket batýran tek ülke biziz, profesyonellik yok bizde. Bakarýz hangi dükkan iþ yapýyor, o iþe soyunuruz. Bildiðimiz iþi yapmadýðýmýz için, iþimizde profesyonel olmadýðýmýz için de lider olamýyoruz. Bit pazarýnda tezgah kiralamak bile profesyonellik ister.

-Peki, siz lider misiniz?
    Soruma, Deniz Tur isimli teknesinde bu söyleþi için bizleri konuk eden, Sabahattin Çakýroðlu'nun yakýn dostu Ýbrahim Özsoy yanýt veriyor:
    -O lider olmadan duramaz.
    -(S.Ç.)Benim lider olup olmadýðýmý benim yakýn çevrem takdir eder. Benim Marmaris'e geldiðim 26 yýl oldu. Marmaris'te Marmarisli arkadaþlar iyi bilirler. Eskiden yabancýyý zor kabullenirlerdi. Özellikle, iþ hayatýnda baþarýlý olan veya kendini ezdirmeyenlerin iþi zordu. O gün kavga ettiðimiz insanlarýn yüzde 99'u bugün yakýn arkadaþlarým.

-Sizin için mafya diyorlar.
    Ýbrahim Özsoy, yakýn arkadaþýnýn omzunu tutarak:
    -“Sabahattin'i 26 yýldýr tanýrým. Haraç alanlara, insanlarýn parasýný gasp edenlere mafya denir. Sabahattin kanunsuz iþ yapmaz, garibin ekmeðini kollar. Ýnsanlarýn bu þekilde bir benzetme yapmasý insanlýða sýðmýyor. Atalarýmýz 'Bükemeyeceðin bileði öpeceksin' derler. Bileðini bükemediklerinden çamur atýyorlar, iþin kolayýna kaçýyorlar yani” diyor.

“KENDÝME MAFYALIÐI YAKIÞTIRAMAM”
    -
    Sabahattin Bey siz neler söylemek istersiniz bu konuda?
    -Güneþ balçýkla sývanmaz. Mafya; hiçbir insani, dini, ahlaki deðeri taþýmayan, para için bir Türk çocuðunun yapamayacaðý iþleri yapan, tabiri caizse hayvansal iç güdü ile karnýný doyurmak için önüne gelene saldýran et oburdur.
    Ben kendime mafyalýðý, gayrimeþruluðu kendime yakýþtýramam. Dostlarým da yakýþtýrmýþ olsalardý, bugünkü Sabahattin Çakýroðlu olamazdým.
    Bizler Ataerkil bir toplumuz. Kabadayýlarla, Dede Korkut'la, Ustura Kemal'le, Köroðlu'yla, Dadaloðlu'yla avunmuþ, kahramanlar çýkarmýþ bir ýrkýz. Çocukluðumuzda mahallemizdeki kýzlara laf atan serserileri dövme ile baþladýk, daha sonra dostumuza, arkadaþýmýza en önemlisi vatanýmýza göz dikenlerle savaþtýk.
    Bunun adý mafyalýk deðil de, kabadayýlýk olsa kabul ederdim. Çünkü kabadayýlar mahallesinde, semtinde sevilen, sayýlan, herkese yardýmcý olan, bileði bükülmeyen, yürekli insanlardý. Onlar gibi olmayý Allah bize nasip etsin.

“FELSEFE OKURUM, NÝETZSCHE BENÝM ÝÇÝN ÇOK ÖZELDÝR”
    -Ýyi bir kitap okuru olduðunu söylediniz. Hangi tür kitaplar okuyorsunuz?
    -Felsefe türü kitaplarý çok okuyorum. Nietzsche benim için çok özeldir. Goethe'nin, Eflatun'un, Ömer Hayyam'ýn, Necip Fazýl Kýsakürek'in eserlerinin de bende ayrý bir yeri vardýr. Türk ve Osmanlý tarihi de ilgi alanýma giriyor, tarihi kitaplarý da okuyorum.

-Nietzsche neden özel sizin için?
    -Bana göre üstün insaný aradýðý için özel. Yanlýþ anlaþýlmasýn, ýrkçýlýk anlamýnda deðil… Ýnsani deðerler açýsýndan üstün insaný aradýðýndan demek istedim.

-Ýþadamlýðýnýn yanýna yeteneklerinizi yansýtabileceðiniz bir çok uðraþ sýðdýrmýþsýnýz. Spor ve Edebiyat…
    -Yalnýzca spor ve edebiyat deðil, müzik de ilgi alanýmda. Mesela saz çalmayý çok severim, ama 20 yýldýr beceremedim. Ayrýca güzel karakalem resim çalýþmalarým da var.

“BEN ALAYLIYIM, KENDÝ KENDÝMÝ YETÝÞTÝRDÝM”
    -Sizi yakýndan tanýmayanlar bu söyleþiyi okuduklarýnda, tahmin etmedikleri bir Sabahattin Çakýroðlu ile karþýlaþacaklar.
    -Ýnsanlar bizi tanýmýyor, tanýmayanlar da farklý bir model bekliyor. Omuzu düþük, palabýyýklý, kültürsüz bir insanla karþýlaþacaklarýný zannediyorlar. Ama yeri geldiðinde böyle düþünen insanlara gerekli cevabý veriyoruz.
    Ben alaylýyým, kendi kendimi yetiþtirdim.
    Ailemizden gördüðümüz, aldýðýmýz hayat dersi bilindik üniversite eðitimlerinin hepsini katlar.

-Trabzonspor Baþkanlýðýna adaylýðýnýzý koymuþtunuz…
    -
    Evet geçtiðimiz dönem. Ama kaybetme yýlýmdý herhalde. Önce Trabzonspor Baþkanlýðýna aday oldum. Çok küçük bir farkla baþkan olamadým. Ardýndan Marmaris Deniz Ticaret Odasý Baþkanlýðý seçimlerinde baþkanlýða adaylýðýmý koydum. Ne var ki arkadaþlarýmýzýn, dostlarýmýzýn sayesinde bu seçimi de þaka gibi kaybettim. Düþündüðümde “Ýsabetli olmuþ, iyi ki kaybetmiþim” diyorum. Ýnsanlarýn, layýk olduklarý þekilde yönetilmeleri gerektiðine inanýyorum. Hasan Mengi bu iþi iyi götürüyor. Bize de tebrik etmekten baþka bir þey düþmez.

“ÝLERÝDE ALÝ BAÞKAN'A TEÞEKKÜR EDECEKLER”
    -Marmaris'te yaþamayý seçmiþ biri olarak, Ýlçemizde yerel yönetimlerin çalýþmalarýný nasýl deðerlendirmek istersiniz?
    -Marmaris'e geldiðim zaman doðasýna, yapýsýna aþýk olup burada kaldým. Zaman içinde geliþen turizm, çok çirkin ve çarpýk bir yapýlaþma getirdi Marmaris'e. Bana göre Ali Baþkan'ýn Marmaris'te turizmi kalitelileþtirmek amacýyla yaptýðý yýkýmlar ve bilumum iþler, þu anda herkesi kýzdýrýyor. Ama eminim, ileride yaptýðý çalýþmalar için herkes kendisine teþekkür edecek.
    Biz de, Marmaris için bu zor mücadeleyi yaptýðý sürece Ali Acar'dan desteðimizi esirgemeyeceðiz.

“BURASI DA BENÝM ÝÇÝN KARADENÝZ”
    -Bir Kuzey Çocuðu olarak, Marmaris'te Karadenizliler Derneði ve çalýþmalarý hakkýnda neler söylemek istersiniz?
    -Karadenizliler olarak örgütlenmede inanýlmaz kötüyüz, nedense bir çatý altýnda toplanamýyoruz.
    Derneðin amacý; dernek adý altýnda yaþanýlan yere hizmet etmek ve sosyal anlamda bölgenin geliþmesine faydalý çalýþmalarda bulunmaktýr. Bugüne kadar böyle bir çalýþma yapýlamadý.
    Marmaris'in en ciddi iþ adamlarý, otelcileri, müteahhitleri, fýrýncýlarý, pastanecileri, restorancýlarý Karadenizli.
    Þimdi Karadenizliler olarak kendimize dönüp sormalýyýz “Marmaris'e verdiðimiz ne var?”.
    Cevabýný bir Karadenizli olarak vereyim “Hiçbir þey”… Bunu üzülerek söylüyorum. Dernek üyeleri lokale çay, kahve içmek için gidiyor. Kahve kültürüm olmadýðý için, icabet etmiyorum. Ciddi bir çalýþma yapýlýrsa maddi manevi arkalarýnda olacaðým.
    Derneðimizde Karadenizi, Karadenizliyi anlatan, kültürümüzü yansýtan çalýþmalar yapýlmalý.
    Karadenizliler sýcakkanlý, sert ama mertlikleriyle tanýnan insanlardýr.
    Bu memleketten ekmek yiyoruz, burasý da benim için Karadeniz. Birlik olup el ele vererek, tüm gücümüzle maddi, manevi çalýþmamýz gerekli.
    Benim isteðim Karadenizlilerin dernek deðil, bir vakýf kurmalarýdýr. Denizcilik Karadenizlilerin elinde. Neden Marmaris Karadenizliler Vakfi olarak buraya bir Yüksek Denizcilik Okulu yaptýrýlmasýn.
    Artýk Marmaris bizim memleketimiz.

Kaynak: gundemgazetesi.net/bana-mafya-degil-de,-kabadayi-deseler-kabul-ederdim-4695h.htm
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

ozanakkus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    32

hacý kupayý getirmekten fazla birþey gündeme getirmedi yanýlmýyorsam, ustanýn vizyonu çok geniþti fakat hükümete yakýnlýðý ve þikeden uzaklýðý eksi olarak yansýdý bence. ikisininde eksileri var yani hayýrlýsý olsun bekleyip görmek lazým

Gümüshane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Salih Edip Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben kötü niyetli deðilim ama forumda kötü niyetliler de olabilir bu 1.si.

2.si baþka bir forumdan alýntý yapmak yasaktýr.

3. olarak bi þikebahçe taraftarýnýn yazdýðý gerizekalý lafýný alýntýlayýp katýlýyorum demek de Trabzonspor taraftarýna yakýþmaz.
    Siz cok biliyorsunuz bu isleri ..
    Onur Recep Kivrak

tolga1461 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Açýkçasý Muharrem Usta'nýn seçilememesine çok sevindim. Çünkü para verecez diye gelip kulübü sömürecekler.

Benim adayým Hakan Kulaçoðlu'ydu çünkü Trabzonsporluluðuna emindim.

Ama Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nun da Trabzonsporluluðuna eminim. Sadece 2 aday arasýnda baktýðým zaman konuþmalarýyla olsun Hakan Kulaçoðlu daha baþkanlýða yakýþýr gibime geliyordu.

Sonuç olarak; Atilla Dilaver hocamýzýn da söylediði gibi; "Hakan Kulaçoðlu Trabzonspor'un yarýnlarýdýr." ilerde mutlaka sýra ona da gelecektir.

Trabzonsporluluðundan hiç þüphe duymadýðým Ýbrahim Hacýosmanoðluna baþarýlar.
    Gerçekten çok sevindim. Ýyiki bizlerden birisi seçildi. Yalancý düzenbaz birisinden son anda kurtardýk bence.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

eee yani ne olmuþ aziz de nato ile silah alýþ veriþi yapan bir mafya beyler bunlarý cok takýyosnz gereksiz bir baþlýk dinsizin hakkýdnan imansýz gelir býrakýn temizlesinler saçmalamayýn ya bu sezondan daha kötü bir sezon olamaz ztn

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ýleli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    beyaztvdekilerin yuzlerindeki ifadeler yetti bana nasilda sakin yavas seciyorlar agizlarindan cikacak kelimeleri!!!
    Simdi birisi Trabzonporda sike yapdi, trabzonsporda temiz degil, eskiden öyle böyle birseyle vardida da vardi desin bakalim. Iste bu arkadas ya iste bu. Sadri Sener bunlarin bizimhakkimizda ileri geri konusurken ne zaman hakkimizi koruyabildi ? Halen keske kalsaydi diyenler var.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Hayýrlý uðurlu olsun camiamýza. Allah utandýrmasýn...
    Bu saatten sonra o baþkan olsaydý keþke bu böyle olsaydý dememek lazým.
    Artýk yeni yönetime destek zamaný....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý Gümüshane Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siz cok biliyorsunuz bu isleri ..
    adama derdimi anlatamýyorum ki. bu ön yargýlarý nasýl kýracaðýz bilemiyorum arkadaþým...

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)