Sayfa 160 Toplam 164 Sayfadan BirinciBirinci ... 60 110 150 158 159 160 161 162 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4081 adet sonuctan sayfa basi 3,976 ile 4,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İbrahim Hacıosmanoğlu | 15.Başkan

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok zor günler bizi bekliyor, kısaca özet budur. Yine de ustadan iyidir. Umarım f.tekkeyi takıma bulaştırmaz. Hoca olarak ziya doğan ve halilhodzic her an takıma gelebilir. İkisiyle de arası çok iyi. Gurbetçi gençlerin de istediği oldu, onlarla da çok iyidir. Sadri şenere karşı kışkırtılmıştılar. Sadri şeneri çok özleyeceğiz. Bundan sonra Trabzonun ekranlarda çok aşağılanacağını göreceksiniz. Zaten bir oflu olarak oftan Trabzonspora başkan çıkmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.
    27 mayıs tarihli yazım. Herkes bayram yapıyordu o günlerde, benim yorumum çok net oturmuş.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    İstanbul

Hacımı alacak kupayı, en yakın arkadaşı kimdir bilir misiniz? Mecnun otyakmaz! Kupa diye ne getirecek göreceğiz. Allah yardımcımız olsun. BMNye de helal olsun, sadri başkan gitti herkes rahattır umarım.
    27 mayıstaki 2. Mesajım da bu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Nakzo adli uye ile ihtilafliyimdir. Ancak gecen mayis ayinda bugunleri gorerek yazi yazmis
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koca trabzonspor başkanının işi belli olmaz mı arkadas ne gunlere kaldik.1.Kupanın sapını dahi alamayacak.2.Takım için 7. cilik bile başarı olarak görülecek.3.Bir hayalperst gökdeniz demiş gökdenizin bacagını alamaz.Hacibeyın yapabilecegi en iyi transfer bedelsiz eneramodur.4.ilk yarının bitimiyle istifa sesleri artar haziran ayında istifa eder 9 ay maksimum veriyorum.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart AW: Trabzonspor'un Yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu

27 mayıs tarihli yazım. Herkes bayram yapıyordu o günlerde, benim yorumum çok net oturmuş.
    Sende hakliymissin yaranozlu
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Hacımı alacak kupayı, en yakın arkadaşı kimdir bilir misiniz? Mecnun otyakmaz! Kupa diye ne getirecek göreceğiz. Allah yardımcımız olsun. BMNye de helal olsun, sadri başkan gitti herkes rahattır umarım.
    Eski mesajları paylaşmaktan bıkmayacağım(25 mayıs), ne kadar değerli oldukları belki anlaşılır. Üzülerek söylüyorum, daha da kötü günlerimiz olacak! Lafla işler yürümez, başarılı olmak için çok konuşmayacaksın, boş teneke çok ses çıkarır. Keşke teneke olsan! Çok çalışıp, doğru hamleleri zamanında yaparsan başarı gelir. Sen başarının peşinde koşmayacaksın, o senin ayağına gelecek. Bireysel değil kitlesel hareket edeceksin ama kime anlatalım, adam dünyadan bihaber. İlkokul mezunu olabilirsin ama bu adamın dünyadan haberi yok. Hala nasıl başkan seçildiğinin şokunu yaşıyor ama bize müstehak. Özellikle BMNde bile sadri şener düşmanlığı yapılıyordu, elindekinin kıymetini bilmezsen başına bunlar gelir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Seçildiğinin yarınki günü yaptığı açıklamadan bu günlerin geleceğini bilmeliydik. Ne demişti o gün İHO, "Trabzonspor Başkanı konuşmaz icraat yapar." demişti. Çok şükür ki o günden beri icraattan başka her şeyi gördük, görmeye de devam ediyoruz.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ama çok büyük bir yanlışa imza attı delegeler...listesinde de vizyonlu adam yok...Bu yorumumu not edin,sezon ortasında olağanüstü kongre var
    27-05-2013, 00:36
    Konu Burçak tarafından (12.05.2014 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi TRABZON'a teşekkür zamanı. Siyaseti ittik içimizden şükür...
    ilk sayfalarda ibretlik mesajlar var

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Talking

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk sayfalarda ibretlik mesajlar var
    hatta ilk dört sayfada ne mesajlar yazılmış yahu.en ilginci şimdi demirören korksun ve siyaseti temizledik.
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...=41899&page=60

sayfanın en üsteki yazı tam bomba.
    Konu aaahmet61 tarafından (12.05.2014 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o gun biz bu mesajlari yazarken bize soda tavsiye edenler parmak kaldirsin..ben demistim demeyi seviyorum yalan yok.ne dediysek cikti.

suraya bak daha mustakbel baskanimizin tam olarak ne is yaptigini bilen yok..sonra bu adama niye guvenmiyorsunuz diyorlar.
    bu arada usta sponsorluk konusunda kilini kipirdatmazsa yeridir.erkek adam icraat yapar diyen
    haci cozsun de gorelim..para onemli degil diyen arabeskci tayfayida transferler yapilirken-takim uc kurus icin
    surunurken gorecegim..
    kemence ile kupayi getirme projesini hayata gecirmek icin adami baskan sectiler..canina yandigimin kemencesini sadece
    baskanlar mi alabiliyor..iki sene kemence bulamadigi icin kupayi getiremedi sanirim..
    katiliyorum..
    millet fena halde gaza geldi..sike sureci umarim bir an once sonuclanir da insanlar gozlerini acar..yoksa an itibariyle o kupa gelmedigi surece seneleri heba etmeye devam edecegiz..
    umarim yanilirim ama bu kupa alma olayi fos cikinca buradaki ergenler kendini ne ile tatmin edecek cok merak ediyorum..
    ben kendimi nuri albayrak donemine hazirliyorum.
    cidden fb nefretimiz trabzonspor sevgimizin onune gecti..bu bes adaydan en olmayacak kisiyi baskan sectik..olacak gibi degil halen daha aklim almiyor..
    sike yuzunden senelerimizi heba etmeye devam edecegiz gibime geliyor..
    adam zaten hukum giymis bir mahkum..basina gelebilecek en kotu seyler zaten geldi..herkes ne mal oldugunu zaten biliyor..
    bu dakikadan sonra haciosmanoglu ne yapabilir allah askina?evinden aldirip zorla konusturacak kupayi zorla alacak falan mi saniyorsunuz?biraz buyuk resmi gorun arkadas..
    bu kupa basbakan istemedigi surece gelmeeezz.yiyorsa cikip emek hirsizlarini koruyan bir basbakan orada durmamali desin bakalim..yoksa azize emek hirsizi demek marifet degil..turkiyenin ucte ikisi adama sovuyor zaten..

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan kulaçoğlu gelse daha iyi olurdu..
    sen gelsen, ben gelsem, rica etsek suradan biri gelse daha iyi olurdu..
    boş kalsa, kayyum atansa daha iyi olurdu..
    yemege otursan corbanı içmeden kalkar gidersin, oturup iki kelam edemezsin, halleri tavırları seni bırak temsil etmeyi rencide eder..
    durdugun yerde utanırsın..
    boylesine kifayetsiz muhterislerin netice alabildiği sistemlere isyan edesi geliyor insanın, kongreyi incelemeye alacağım..
    bu arkadsda bazi seyler önceden görebilmisti...

Nereden
    Almanya

Alıntı salihismet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk futbolunda hak edenin degil gücü olanin kazandigi, modern ülkelerde birakin milletvegili olmayi muhtar bile
    olamayacak insanlarin agzindan cikacak laflara bakarak yönetilen futbolun yarattigi kaos ortami Ibrahimm
    Haciosmanoglunu Trabzonspor baskanligina getirdi. Benim öngörüm su ki; Haciosmanoglunun gelisinin bu ortamda
    dogru oldugunu düsünenler, gercekleri görene kadar Trabzonsporun nerelere sürüklenmeye calisildigina sahit olacaklar.

Top yuvarlakdir, her sey olabilir mantigi artik Trabzonspor icin gecerli degildir.
    Ya Trabzonspor Haciosmanoglunu belli bir noktaya getireckdir
    yada Haciosmanoglu Trabzonsporu kendi seviyesine indirecekdir. Ücüncü bir olasilik yoktur. NOKTA.
    Buda benim 27.5 günü yazdigim mesaj....

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır Aziz Yıldırım'a kızdık durduk, Hacıosmanoğlu'nun gazetecilere olan karşı şu tutumu sizin hoşunuza gitti mi ?

Taraftar olarak geleceğe dair aklımızda bir sürü soru işareti var, bunları öğrenmek hakkımız değil miydi ?
    27 Mayıs tarihli yazım.

Yapabileceğin tek doğru şeyi yap ve istifa et.

Nereden
    Ankara

stichus tarafından yazılan
    Hakan kulaçoğlu gelse daha iyi olurdu..
    sen gelsen, ben gelsem, rica etsek suradan biri gelse daha iyi olurdu..
    boş kalsa, kayyum atansa daha iyi olurdu..
    yemege otursan corbanı içmeden kalkar gidersin, oturup iki kelam edemezsin, halleri tavırları seni bırak temsil etmeyi rencide eder..
    durdugun yerde utanırsın..
    boylesine kifayetsiz muhterislerin netice alabildiği sistemlere isyan edesi geliyor insanın, kongreyi incelemeye alacağım..
    bu arkadsda bazi seyler önceden görebilmisti...

Bu arkadaş kim acaba? Adam olayı özetlemiş.
    En büyük Trabzon

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Thumbs up

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ama çok büyük bir yanlışa imza attı delegeler...listesinde de vizyonlu adam yok...Bu yorumumu not edin,sezon ortasında olağanüstü kongre var
    Nostradamus
    SEN TRABZONSPOR!!! HALA BU İHO DENEN HERİFİ İNDİREMİYORSUN YA, ÇEKTİĞİN TÜM ÇİLELER ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR.

Nereden
    Almanya

Hacinin orada baskan olarak kalmaya devam etmesi icin, tek bir neden varsa lütfen bileneler
    veya kendisi söylesin. Ben Haciyi önümüzdeki sezon orada görmek istemiyorum, Trabzonspor
    baskanligini yapacak kapasitesinin olmadigni herkese gösterdi.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

o gun biz bu mesajlari yazarken bize soda tavsiye edenler parmak kaldirsin..ben demistim demeyi seviyorum yalan yok.ne dediysek cikti.
    bugünü 1 sene önceden özetlemissin. saygilar!!!

Nereden
    Avrupa Diğer

Halbu ki bize "Turnuva ati lazimdi, turuva ati degil"...

Nereden
    Almanya

Soda tavsiye eden arkadas, hizini alamayip muzunda sindirim sistemine iyi geldiginide tavsiye etmisti..

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu’nu arayarak şampiyonluktan dolayı kutladı.
    Sarı lacivertli kulübün aynı zamanda kongre üyesi olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Belözoğlu’na “Senin şahsında tüm takım arkadaşlarını, kulüp çalışanlarını kutluyorum" diyerek sarı lacivertlilerin kaptanını kutladı…

Git sen de yala iho hadi durma git

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence Hacıosmanoğlu da azizi arayıp tebrik etmeli. Yapmadığı bir o kaldı zaten.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    İstanbul

Bu adamın misyonu Trabzon şehrini futboldan soğutup, Trabzonspor denen takımı Türk futbolundan olabildiğince uzaklaştırmaya çalışmaktır ve gerekirse küme düşürtmektedir, bu kadar iddaalıyım.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu’nu arayarak şampiyonluktan dolayı kutladı.
    Sarı lacivertli kulübün aynı zamanda kongre üyesi olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Belözoğlu’na “Senin şahsında tüm takım arkadaşlarını, kulüp çalışanlarını kutluyorum" diyerek sarı lacivertlilerin kaptanını kutladı…

Git sen de yala iho hadi durma git
    kupamizin gasp edilmesinde basbakanin payi büyüktür ve o istemedikce de kupa mupa gelmez dogru fakat emreyi arayip tebrik etmesinde bir gariplik yok bence. adam fenerli arayip tebrik ediyor. gariplik bizim IHo nun bunu bile bile bizleri kandirmasinda.

Nereden
    Avrupa Diğer

IHO'nun baskan secildikten sonra ofiste namaz kilarken cekilmis görüntüsü geliyor gözümün önüne de kifayetsiz kaliyorum. nasil bir kupmasmis bu arkadas ya!

Nereden
    Almanya

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IHO'nun baskan secildikten sonra ofiste namaz kilarken cekilmis görüntüsü geliyor gözümün önüne de kifayetsiz kaliyorum. nasil bir kupmasmis bu arkadas ya!
    Bak ben bunu kacirmisim, yakinda cami yokmuymus acab, yada ofiste kilininca daha fazla ilgi ceker, bizimde
    namaz kilan bir baskanimiz oldu cok sükür, desinler diyemi yapti bunu?

bir yerde okumustum; Ismet inönüye yanindaki biri, efendim der: DP,, miting alanlarinda devamli dinden bahsediyor,
    ilgide cok oluyor, muhtemelen bu sandiklarada yansir, sizde miting alanlarinada bu gibi konusmalar yapsaniz, inönü
    cevap vermez konusmasini bitirince ona bu tavsiyeyi yapan kisi yanina gelip; niye dinden bahsetmedigini sorar,
    inönü; ettimya der, bitirdikten saonra Allaha ismarladik dedimya....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)