Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim, Teknik kadro, Futbolcular ve Taraftarı inceleyelim !

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Yönetim, Teknik kadro, Futbolcular ve Taraftarı inceleyelim !

Neden 1983'deki o ruh artık yok ?

Yanıtı belli bence, Trabzonspor bir istikrar yakalayamadı, Gelin şuandaki konumumuzu yönetimden, futolculara kadar inceleyelim.

Yönetim ; Büyük vaatlerle seçime girdi ve kazandı. Sayın Nuri ALBAYRAK, bugün Trabzonspor resmi sitesinde okuduğum habere göre hala taraftardan sabırlı olmasını istiyor. Oysa bu taraftar 23 yıldır sabrediyor ve artık sabıra tahammülü kalmadı, bunların hepsi bir kenara şimdi soruyorum ben sana,

1- Neden Dış Tranzsfer izleme politikasında görevlendirilmiş kişilere maaş veriyosun ?
    2- Diyelim ki çalışıyorlar bende maaş veriyorum diyorsun, Nasıl çalışmak bu, Kaç kişi Söylediler kaç kişi aldılar ?
    3- Hazır değiliz diyorsun, sabır istiyorsun, Neden 2005-2006 sezonu bitmesine az kala transfer edeceğin kişileri önceden belirleyip, hazırlık kampına yetiştirmedin ?
    4- Turkcell Süper lig 3. haftaya girerken sen değil misin hala transfer yapacağız ama sabırlı olun diyen ?
    5- Peki Sabırlı olduğumuzu düşünelim, 6 hafta sabretsek bu 6 haftada şuan olduğu gibi hep puan kaybetsek, Bu sezon ki hedefimizin adını kim koyacak ? Şampiyonluk mu acaba ? Bence Değil . .

Yönetim Sonuç olarak ; Transfer politikasında yanlış yapmış, belirleyeceği kişileri önceden belirlememiş, organize çalışamamış ve yapılacak olan transferleri bırakın hazırlık kampını lige bile yetiştirememiş ve hala sabır istemektedir. Yanlışlarını düzelt ALBAYRAK, boş şeyleri dinlemekten sıkıldı bu taraftar İCRAAT lazım artık, laf değil İCRAAT .

Lazaroni ; Kadroyu hala şekillendiremedi, Haklı yanları var, transfer istedi ama yapılmadı o yuzden suan için Lazaroniyi eleştirmek erken diyorum ama yerinde olsaydım Vestel Manisaspor maçının devre arasında futbolculara sadece bu formanın hakkını vermeyen bu takımdan gider derdim ve çıkıp adam gibi oynamalarını isterdim.

Futbolcular : Sadece şunu söylüyorum, Kişiler formadan ağır basmamalıdır. Her ne isim her ne yıldız olursa olsun, bordo mavi renklerden daha ağır bastığını zannediyorsa bu takımda yeri yoktur. Bence çıkıp kendilerini tartsınlar, Bakalım Forma mı daha ağır basacak yoksa isimler mi ?

Taraftar : 23 yıl şampiyon olamamıza rağmen bu kadar stad dolduysa yönetimin bu taraftara teşşekkür borcu vardır.

Sonuç olarak ; Bu yıl yine TARAFTAR şampiyon ..
    Konu Onur Muhcu tarafından (14.08.2006 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazıyı okudum okudum son cümle'de birde ne göreyim, "Bu yıl yine taraftar Şampiyon" Allah Allah dedim ya başta ki cümle ne ? sondaki cümle ne ? Yada nerdeyse 20 yıldır dahil olduğum tribunlerde ben neyi görememişim. Tribunlerde biz hangi sezon şampiyon olduk da yine tekrarlıyoruz ?

Taraftar 'dan kasıt nedir ? Taraftar demek bir şeyin tarafı olmak demektir, gönül vermektir, inanmaktır, desteklemektir. stadda dün akşam klasik kalearkası hariç taraftar göremedim. Öküz tren, tren öküz bağlamında galega gibi seyreden ve üzerinde Trabzonsporla alakalı hiçbir emare bulunmayan seyirci gördüm. onlarda zaten gereğini yerine getirip sadece seyrettiler.

Bu taraftar mı şampiyon ? şampuan olmasın sakın.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadı doldurmak marifet değildir zannımca.Kimse kusura bakmasın Trabzon'daki taraftar takımını desteklemiyor.En az 1 sene takımımızın maçlarını İstanbul'da oynaması gerektiğini düşünüyorum.Bizler takımımıza gerektiği kadar sahip çıkarız gurbet ellerde.Örnekleride mevcuttur.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyı okudum okudum son cümle'de birde ne göreyim, "Bu yıl yine taraftar Şampiyon" Allah Allah dedim ya başta ki cümle ne ? sondaki cümle ne ? Yada nerdeyse 20 yıldır dahil olduğum tribunlerde ben neyi görememişim. Tribunlerde biz hangi sezon şampiyon olduk da yine tekrarlıyoruz ?

Taraftar 'dan kasıt nedir ? Taraftar demek bir şeyin tarafı olmak demektir, gönül vermektir, inanmaktır, desteklemektir. stadda dün akşam klasik kalearkası hariç taraftar göremedim. Öküz tren, tren öküz bağlamında galega gibi seyreden ve üzerinde Trabzonsporla alakalı hiçbir emare bulunmayan seyirci gördüm. onlarda zaten gereğini yerine getirip sadece seyrettiler.

Külünkoğlu arkadaşım, bir bakıma haklısın evet tezahurat yönümüzün eksik olduğu doğru, ama sen kastettiğim konuyu farklı anladın, ben diyorum ki Galatasaray geçen sezonun başında 1 kez berabere kaldı diye, taraftar yönetimi istifaya çağırdı, bizler 23 yıldır şampiyonluk görmüyoruz. Neredeyse sıradan bir takım gözüyle bakmaya başladılar bize, o eski ruhu kaybetti takım, bu 23 yılın ezikliğini kalbimizde yaşarken o stad yine tıklım tıklım doluyor. Bir kez şampiyon olsak ozaman avni akerden çıkacak olan sesi kulaklarında hisset. Acaba 23 yıl Gs-Fb-Bjk şampiyon olamasaydı neler olurdu ? Onuda bir düşün ona göre hareket edelim. Ona göre Taraftarı yargılayalım . .

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadı doldurmak marifet değildir zannımca.Kimse kusura bakmasın Trabzon'daki taraftar takımını desteklemiyor.En az 1 sene takımımızın maçlarını İstanbul'da oynaması gerektiğini düşünüyorum.Bizler takımımıza gerektiği kadar sahip çıkarız gurbet ellerde.Örnekleride mevcuttur.
    Çooook Haklısın....
    Anadolunun her yerinde Trabzonsporun maçını izledim...Bir Trabzonda gördüm ayağa kalkıp taraftarlık yapacaklara ''Oturun maç seyredemiyoruz'' diyenlere...

Hatta çok ağız dalaşına girdik ama sonuç yok...Bizden büyükler ve maçı sadece seyretmeye gelmişler...

Anadoluda destek daha farklı oluyor...Özellikle de İstanbulda...

''Elindekinin değerini kaybedince anlıyorsun''

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evimizdeki ilk maçta bile stad tam dolmamış.Maç sonu görüntülerde taraftar artık çıldırmıştı.Sonuna kadar haklılar.Bir gol yediğimiz gibi ben de bitiyorum staddaki taraftarda.Aklıma hemen geçmişteki maçlarımız(yenildiğimiz maçlar)geliyor,takıma bakıyorum hiçbir şey yok.Böyle oynarsak stada taraftar-seyirci falan gelmez.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sorulması gereken soru bir zamanlar rakip takımlar için cehennem olan bir stadın neden bu hale geldiğidir.bu stadda son yıllarda büyük acılar yaşadık ve şampiyonluğa inanç kalmadı ayrıca maratonun ortasındaki grubu etkisiz hale getirmek için de her şey yapıldı.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben de bu mantığı anlamıyorum "23 yıl onlar şampiyon olmasaydı ne olurdu ?" Ya banane kardeşim, banane... bu cümleyi düşünerek mi teselli olacağım? bu mudur benim kriterim kıstasım ?

Taraftarlık zor zaman işidir, kültürdür, aidiyet hissidir, inançdır defalarca söyletmeyin da kardaşım, bizim milyonlarca seyircimize karşılık o kadar çok az taraftarımız var ki... Bu etkisizlik neticesinde durum bu haldedir, tam tersi olsa çok daha farklı olacağından şüphemiz mi var ? varsa atalım kendimize deniz'e. Tribun desteğinden bi haber olan bu güruh'un Trabzonspor'u bir iki yıl özlemesi gerekiyor. Belki o zaman iki elden bir ses çıkabiliyormuş'u keşfederler.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Trabzon

Ya bırakın Allah aşkına ya, tarftarlık kültürdür, 96 dan beri bir çok kişi maça gitmemeye başladı taraftarın hatasımı bu ? Benim doğum yerime : Avni Aker yazıyor, o tribunde doğdum büyüdüm, heves mi bıraktılar. Ruh mu bıraktılar ? Hangisi top oynuyor adam akıllı, herkes taraftara yükleniyor. Hedefimizde ne var bu yıl Şampiyonluk mu ? neyi desteklesin bu adamlar, bunca yıl herkesin canı çıktı ya, hala taraftara küsüyoruz. Yönetimin her yaptığı iş hata, Dün polislerle kavga ediyodum, kapıyı bile açmadılar resmen eziyet çekiyoruz bumudur yönetim bu mudur futbol ? Organize olamayan onlar, başka kimsenin suçu yok . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sizin tek derdiniz trabzonspor'u istanbul'a taşımak.bunun düşüncesi bile korkunç.olimpiyattaki sivas maçınıda unutmadık daha.o kadar havaya girmeyin stadı doldurduğunuz maçlar türkiye kupası finali ve ikincilik maçı.takım üst üste mağlubiyetler alsa acaba kaç kişi gidersiniz.kaçınız taraftarlık(!) yapar?
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Hekimoğlu konuyu saptırma biraz düşünmeyi denesen yazarken daha iyi olacak.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

bu hoca bizi kıl etmeden defedin gitsin . yanlışlıkla sahanın yanından geçsem.kadroyla oynamayı çok sevdiği için benide maça çıkaracak.sırf szymk kesmek için. ayrıca misinanın alacağı futbolcuyu iste

istemiyorum.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+1967 sadece kale arkasi geri yalan ne olduysa 96'dan sonra oldu eski atmosfer yok artık öncede maraton maçın gidişatına göre ses çıkarırdı rakibi bozardı ıslıklama sesi taa istanbuldan duyulurdu şimdi çekirdek çıtlatıp maç izliyorlar benimde burdan (Trabzon dışından) tv başında içim gidiyor!! hatta bi bjk li "nasıl stat burası ses çıkmıyor" dediği zaman kendimi zor tutuyorum

Başka hiç bir taraftar bu kadar bölünmüş değil biri tezahurata başlıyor öbürü sesi bastırmak için davul çalıyor! bumu taraftarlık birleşme olmadan hiç bir şey olmaz...şöle tek çatı altında stadın bir yerinde 4000-5000 kişi bir araya gelse tek amaç olsa Trabzonspor'un başarısı için kendimizi yırtsak bağarsak hep bir ağızdan ne olur? o zaman biz kazanırız işte ama ne yazıkki senelerdir hem Trabzonspor yönetimlerindeki hemde tribündeki bölünmüşlük başarıya engel aslında olay bu kadar basit..
    Konu Külünkoğlu tarafından (14.08.2006 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.
    sadece aşk bizimkisi

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neden bütün konular dönüp dolaşıp Trabzon daki taraftarlara geliyor anlamış değilim.Yok efendim taraftarlık mı yapıyosunuz , yok efendim stadı mı dolduruyorsunuz ? bu ne yaaaa.Yani trabzon daki taraftarlar beceriksiz, sessiz ,pısırık, taraftarlığın ne olduğunu bilmeyen insanlar topluluğu(!) öle ya takım mükemmel oynuyo , transfer bitmiş , yönetim üzerine düşenleri fazlasıyla yapmış, tek suçlu taraftar .

Kabul ediyorum öle ahım şahım bir taraftar değiliz ama bu sadece bizim suçumuz değil !!

23 yıldır aynı senaryolar yazılıyo sadece farklı olan oyuncu ve yönetmenler
    Dün geçti , yarın var mı ? Gençliğine güvenme ölen hep ihtiyar mı ?
    BMN Tsira TRABZON

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin tek derdiniz trabzonspor'u istanbul'a taşımak.bunun düşüncesi bile korkunç.olimpiyattaki sivas maçınıda unutmadık daha.o kadar havaya girmeyin stadı doldurduğunuz maçlar türkiye kupası finali ve ikincilik maçı.takım üst üste mağlubiyetler alsa acaba kaç kişi gidersiniz.kaçınız taraftarlık(!) yapar?
    Niyetimiz takımı İstanbul'a taşımak değildir.Takımı layıkiyle desteklemektir.Artık çevremizdeki rakip taraftarların ağzından bile duyar olduk tribünlerimizdeki sessizliği.

Takım her ne kadar kötü olursa olsun sen takımını destekleyeceksin.Belli bir grup dışında kim bağırıyor stadda?Hiç kimse.Ben ekran başından deli oluyorum.Kamera bizim tribünleri çekiyor herkezin elinde çekirdek.Yemin ediyorum bu adam evde çekirdek yemiyordur.Stada çekirdek yemek için gelmiş sanki.

Heybetli bir çıkış yaptığına göre Trabzon'da oturuyor olmalısın renkdaş.Takımını destekleyenlere sözüm yok.Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim.Maç bittikten sonra eve geldiğimde yazılanları bir okuyayayım dedim.Takım orda maç oynarken aynı saatlerde avatarının altında yaşadığı yer "Trabzon" yazan bazı arkadaşlarımız burada yorum yapıyordu.

kml61ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırıkkale

Alıntı aslıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden bütün konular dönüp dolaşıp Trabzon daki taraftarlara geliyor anlamış değilim.Yok efendim taraftarlık mı yapıyosunuz , yok efendim stadı mı dolduruyorsunuz ? bu ne yaaaa.Yani trabzon daki taraftarlar beceriksiz, sessiz ,pısırık, taraftarlığın ne olduğunu bilmeyen insanlar topluluğu(!) öle ya takım mükemmel oynuyo , transfer bitmiş , yönetim üzerine düşenleri fazlasıyla yapmış, tek suçlu taraftar .

Kabul ediyorum öle ahım şahım bir taraftar değiliz ama bu sadece bizim suçumuz değil !!

23 yıldır aynı senaryolar yazılıyo sadece farklı olan oyuncu ve yönetmenler
    Tabii ki tek suçlu taraftar değil ama bir düşünün dakika 80 civarı (belki yanlış olabilir dakika) durum 1-1 ve sen taraftar olarak ne kadar kötü olursa olsun takımını saha içinde oynayan oyuncuları ateşlemen gerekirken başlıyosun FATİH TEKKE lehine tezahürat yapmaya bu ne kadar saçma bir davranıştır kimse farkında mıdır? Taraftar olarak o ana kadar doğru düzgün tezahürat yapma ondan sonra 80. dakika başla "Lay lay lay Fatih TEkke." demeye bu sahada yırtınan Hasan'a birşeyler yapmak için kendini paralayan MArcelinho'ya, takımının gol ataması için belki de tek başına çabalayan Umut'a ne büyük saygısızlıktır farkında mısınız ? AYIPTIR AYIP...
    Kimse unutmasın şunu bu takımdan Fatih'i kimse zorla kovmadı kendisi istedi ve gitti bu kadar.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yönetim : Çok Çok Suçlu
    Teknik Direktör : Çok Suçlu
    Futbolcular : Çok çok Suçlu
    Taraftar : En az suçlu
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

1) Formasını alıp maça gelen taraftarımız var mı ? (bir kısmından değil bütünlükden bahsediyorum)
    2) Kombinelerimiz yok mu satıyor ?
    3) Dergi Abonesi olan taraftar sayımız ? geçtim yüzbini bir stadı dolduran taraftar sayımız kadar oldu mu ?
    4) Yurt genelinde bütün Ts Clup'ların ürün satışı x takımın x şube satışını geçti mi ?

Vahid Halilhodzic "Trabzonspor taraftarı kulübünü dünyanın en iyi kulübü taraftarı da dünyanın en iyi taraftarı sanıyor" demişti zannedersem. Pek haksız da sayılmaz.
    Şimdi birileri yönetim diyecek, transfer diyecek, Bu iki olgunun kombine,forma, taraftar sayısına etki etmeyecek olduğunu idda etmek adaletle bağdaşmaz, İşte tam bu nokta da gerçek "taraftar" ortaya çıkıyor. Gerçek taraftar için bunlar teferruat kalıyor, sahipleniyor asla yanlız bırakmıyor, eleştirisini yapıyor, bağırıyor çağırıyor nefesi kesilene kadar tezahuratını yapıyor, olumsuzlukları kabullenmiyor ama asla yalnız bırakmıyor. Bu klüp ve takım "benim, bizim" diyor. Ama kaçı bunu yapıyor ? Bilmem anlatabildim mi ?
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bende yıllardır taraftarı eleştirenler arasındaydım ,ama onlara hak veriyorum artık ,hep kandırılmış,her sezon şampiyonluk umudiyle başlanmış ve bitmiş,yonetimler en buyuk suclu,taraftarı organize edememesinden dolayı ,stadın en guzel yerini sen git VIp yap(affetmezlerin yeri) ondan sonrada gel destek yap,,zaten stadda ambians yok gibi,ondan sonra taraftar bağırmıyor,bu stada ne zaman direkler kondu bilinçis ve stadın gorunumu bozacak şekilde ozaman zaten taraftar desteğide azaldı,yıllardır hep yazdık çizdik kale arkalarını yukseltin diye,o da yok ,

yok kardeşim yok
    taraftar suclu falan degil ,en kotu stad bizde en kotu yonetim bizde ,25 sende şampiyon olmayan biz,hala taraftar ,yazık şu anda 23 sende 3 defa şamyon olmuş olasydık şimdi taraftarımız %100 yüz artmıştı bunuda mı göremiyoruz,

bende istanbuldayım ve istanbulda takım yılda 2-3 kere geliyor ve kupa maçları ve istanbul spor maçları taraftar desteği açısından mukemmeldi,herzman o destek olurmu ,bence olmaz ,neden ist ezikleri bile kotu oynadıukları halde 15 milyona yakın bir sehirde 20-30 binlik stadı dolduramıyorlar
    artık kimse kimse ye taraftar yaramaz falan gibi laflar etmesin ,
    benden bu kadar,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yıllardır taraftarı eleştirenler arasındaydım ,ama onlara hak veriyorum artık ,hep kandırılmış,her sezon şampiyonluk umudiyle başlanmış ve bitmiş,yonetimler en buyuk suclu,taraftarı organize edememesinden dolayı ,stadın en guzel yerini sen git VIp yap(affetmezlerin yeri) ondan sonrada gel destek yap,,zaten stadda ambians yok gibi,ondan sonra taraftar bağırmıyor,bu stada ne zaman direkler kondu bilinçis ve stadın gorunumu bozacak şekilde ozaman zaten taraftar desteğide azaldı,yıllardır hep yazdık çizdik kale arkalarını yukseltin diye,o da yok ,

yok kardeşim yok
    taraftar suclu falan degil ,en kotu stad bizde en kotu yonetim bizde ,25 sende şampiyon olmayan biz,hala taraftar ,yazık şu anda 23 sende 3 defa şamyon olmuş olasydık şimdi taraftarımız %100 yüz artmıştı bunuda mı göremiyoruz,

bende istanbuldayım ve istanbulda takım yılda 2-3 kere geliyor ve kupa maçları ve istanbul spor maçları taraftar desteği açısından mukemmeldi,herzman o destek olurmu ,bence olmaz ,neden ist ezikleri bile kotu oynadıukları halde 15 milyona yakın bir sehirde 20-30 binlik stadı dolduramıyorlar
    artık kimse kimse ye taraftar yaramaz falan gibi laflar etmesin ,
    benden bu kadar,

Herşeyi Sade bir dille anlatmışsın ve olaylara hep objektif yaklaşmıssın, Yazından dolayı teşşekür ederim, eline sağlık ..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftarı sadece "Trabzon'daki taraftar" diye ele almanız çok ama çok yanlış...Şüphesiz çok büyük bir eksiklik bu takımımız için, taraftar yeterli desteği vermiyor ama bunu sadece Trabzon'daki taraftarla sınırlı bişeymiş gibi göstermek inandırıcı değil. Bunu söyleyenler en azından kendilerini ne yaptıkları konusunda değerlendirirlerse objektif biçimde gerçeği görmek zor olmayacak...

Trabzon'daki taraftar tezahürat yapamıyormuş...Bunun Trabzon'u İstanbul'u Ankara'sı mı var...Nedir bu saçmalık...İstanbul'da 60.000 kişiye oynadığımız maçta kaçtane organize tezahürat yapıldı en basit örnek?

Bu bizim gerçeğimiz...Bu kadar bölünmüşlükle bundan fazlasını beklemek de imkansız..

Trabzonspor başkanı, asbaşkanı, 2.başkanı herneyse istese tüm taraftar gruplarını tek çatı altında toplayacak bir çalışma yapamazlar mı?...Yapabilir de de yapmazlar...Organize güçlü tepkiden her zaman çekinilir çünkü. Muhalefet olmazsa olmaz bizim taraftarımızda...x e karşı olana, y karşı durur...Mavi boncuk kimden geliyorsa onun tarafında olunur...Tek başına iktidar olmadıkça, Trabzonspor'un "tek" taraftar grubu olmadıkça hadi en fazla 2 diyelim şuna dünyanın hiçbiryerinde Trabzonspor taraftarı bu görüntüsünün çok fazla üzerine çıkamaz...

Kimse kendini soyutlamasın...Trabzon, İstanbul, Ankara..ayrımı yapmasın..İstanbul'da da Ts maçı izledim, Bursa'da da, Ankara'da da, İzmit'de de, Gaziantep'te de...Fark görmedim hiçbiryerde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ahmet coşmuşsunda boşa coşmuşsun be kardeşim. Ben "Trabzon'daki taraftar" diye ayrım yapmadım. sonuçta oradaki taraftar kimi temsil ediyor ? İl hatta ülke ayrımı yapılmaksınız bütün Trabzonspor taraftarlarını temsil etmiyor mu ? Yani kimi kimle eleştireceksiniz. Taraftarlığa vurgu yapmak seyirciliği eleştirmek kimsenin zoruna gitmemeli. Bahsettiğin 60.000 kişilik maçta organize bir biçimde tezahurat olmadı olamazdı da dünya yüzeyinde o stadda tek tezahurat yapacak taraftar grubu (Liverpool) Şampiyonlar ligi finalinde geldi ve yaptı. Ama o gün kimse şu il bu il şudur budur demedi. Trabzonsporlulara helal olsun geldiler ve doldurdular dendi. Başarı da başarısızlıkda hepimizin. "Bunu söyleyenler en azından kendilerini ne yaptıkları konusunda değerlendirirlerse objektif biçimde gerçeği görmek zor olmayacak." asıl tehlikeli yön budur Ahmet, yanlış yoldasın bu çıkmaz sokağa girmesen iyi olur. Hepimiz biriz nerden bakarsak bakalım biriz. Aksini düşünenin ocağına incir ağacı dikilir, dikilmiştir de.

Yazılarımdaki serzenişimi ne için ve neye göre yaptığımı, hangi amaç için yaptığımı biraz anlamaya çalışmanın kime ne zararı var. Anlayın da.
    Konu Külünkoğlu tarafından (14.08.2006 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Boşa coştuğumu düşünmüyorumMetin abi! Şöyle ki; bu başlık içersinde yazılanlara karşılık değil özellikle Manisa maçı başlığında sıkça dillendirilen görüşlere karşı yazdım bunu...Konu için ayrı başlık açıldığını görünce maç başlığıyla karışmasın diye buraya aktardım görüşlerimi. Senin yazılarına karşılık yazılmış bir düşünce yok mesajımda.

Dilersen kastettiğim türde onlarca mesajdan bir kaçını alıntıyla yapıştırırım hani nerede diyecek olursan...

"Bunu söyleyenler en azından kendilerini ne yaptıkları konusunda değerlendirirlerse objektif biçimde, gerçeği görmek zor olmayacak." lafımın hala arkasındayım.yanlış olduğumu, en azından Taraftarı x şehir y şehir z şehir diye sınıflandıran ve hatta takımı İstanbula taşımaya kalkan zihniyet kadar yanlış yolda olduğumu da ayrıca düşünmüyorum

Saygılar..

kusura bakmasın trabzonda olup da taraftarı organize etmeye çalışan..deplasmanlara gelen arkadaşlar...
    ben ne vakit ankarada maça gitsem..bir avuç, yanındakini (ki bunlar trabzon şehrinden gelmiş birbiriyle arkadaş insanlar..) kollayan, ts liliği öne çıkarmak yerine, zaman zaman millete bulaşan..veeee..bordoooo-maviiii..şapmiyoooo..trabzoooooon...demekten başka hiçbirşey bilmeyen insanlar görüyorum..
    ondan sonrada ateşli trabzonspor taraftarından sözedlir..ben de gülerim..!!!
    yazık...çok yazık...biz bunları duyup büyümedik oysa!!
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)