Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim, Teknik kadro, Futbolcular ve Taraftarı inceleyelim !

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftarın bu kadar zayıf düşmesinin tek sebebi yaş ortalamasının (stattaki) çok yüksek olması artık bizim gibi yeni nesil trabzonlu deli dolu takımını her zaman her yerde destekliycek trabzonlu kalmadı statta o çekirdek yiyen vatandaşlar bizim gibi şampiyonluk görmemiş insanlar değil 6 şampiyonluğu da görmüş geçirmiş gençliğinde bu takımla mutlu olmuş bi bakıma doymuş insanlar o yüzden artık gelip sadece izlemekle yetiniyorlar ve ne yazıkki bizim arkamızdan yetişen bir nesil de yok allah sonumuzu hayır etsin yavaş yavaş yok oluyoruz ...
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yani maçı izlerken 3 tane stres yaşatıyorlar bana
    futbolcular,hakem,taraftar ekran başında televizyonu kırıcam nerdeyse
    avni akerde ses yok olmaz ki böle yani trabzonda ki taraftarlar organize olamıyorlar heralde..
    bir sezon ist de maçlar oynansa mükemmel olurdu.
    bizde hasret giderirdik

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@FLU
    özetlemiş durumu . gerçekten kabul etmek istemesekde durum bunu gösteriyor. burda önemli suçta takımı kendi çıkarları için kullananlar. vurdum duymaz davrananlar. takımı hedefsiz bırakanlardır. şimdiki yönetim için demiyorum. 20 küsür yıldır şampiyon olamadıysak bu suça son 20 yıldır yöneticilik yapan herkes ortakdır. takımı hedefsiz bırakıp sıradan takımı yönetir gibi yönetirlerse taraftarda bu şekilde erimeye devam eder. bunlar gerçekler.

bu yıllarda iyi dönemlerimizde olmuştur ama sonuçta şampiyonluk gelmemiştir. demekki o iyi dönemlerde bile bi eksiklikler vardı.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

futboldan anlamayan teknik kadro, futboldan anlamayan yönetim ve stadta sadece sinema filmi izler gibi maç izlemeye gelen taraftar( kale arkası hariç)..benim çevremdede var böyle taraftarlar ist da..adam TRABZON luyum diyor, takımı eleştiriyor, bu takımdan bir şey olmaz diyor...soruyorum sonra bu lafları diyen sözde Trabzonlu kardeşlerime kaç kere maça gidip bağırdın, kaç kere yenildiğimizde ağladın. kaç kere lisanslı ürün aldın..cevaplarımı koca bir 000000(sıfır)..böyle taraftar ben istemiyorum kardeş, zaten böyle taraftarlıkta olmaz..yönetimi, teknik kadroyu tabiki eleştireceğiz fakat önce taraftar olarak bize düşen görevleri yerine getirmeliyiz...lafta değil icraatta TRABZONSPOR lu olacağız.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

yönetim inanılmaz hata yaptı, hemde daha önceden yaotığımız hatanın aynısını. bir insan siz ikl defa kandırısa hata onundur ama ikinci kez kandırırsa hata kendindedir derler. fatihin parası nerede, ne bekleniyor. daha 2. hafata 5 puan geride kaldık yazıktır.

futbolcularda RUH YOK, HIRS YOK, başkaları gol attı mı adamların 35 ayakları bile nasıl seviniyor haurda bile ruhsuzluk ortaya cıkıyor bizde.

kardeşim hırlı oynayın yenilin öçnemli değil AMA GÖRELİM DAAAA!

TARAFTAR ne yapsın gariban ezilmeye mahkum, neye bağırsın bağıracam diye ağzını acsa hemen kursağına takılıyor olanlar.
    YAZIK BİZE YAZIK GERCEKTEN YAZIK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış Felsefe!"
    Vestel Manisaspor maçının 18 kişilik kadrosunu gördüğümde, ‘yazık’ dedim kendi kendime… ‘Trabzonspor’u yine kendine ‘yabancı’laştıracak bir teknik direktörle yola çıkmış’ diye hayıflandım ve Lazaroni’yi göreve getirenler, O’nu ‘büyük deha’ diye bize yutturmaya kalkanlara üzüldüm. Çünkü onların Trabzonspor’u tanımadıklarını biliyordum ama bu kadar da ‘kendi kültürüne’ yabancılaşabileceklerine ihtimal vermemiştim. Ama onlar yazık ki yabancının da yabancısıydı bu kulübe demek ki…

Lazaroni sadece çalıştırdığı kulüplerdeki ömrü 6 ayı geçmeyen bir isim değilmiş anlaşılan! O yaşı 30’a merdiven dayamışlarla yoluna devam etmeyi planlayan, korku yüreğine saplanmış bir insandı. Çünkü daha bir maç önce ‘kurtarıcı’ diye sahaya sürülen Cem’den eser yoktu. Kayserispor maçında 11’de oynayan Ufukhan da kulübedeydi. Feridun, Ergin, Enis, Ufuk Bayraktar gibi gençlerin esamesi okunmuyordu bile…

Lazaroni bilmeyebilir ama Trabzonspor’u yönetenlerin hatırlaması gerekir. Çünkü her birinin yaşı bana yakın. Bu kulüp dışardan gelen, ‘yıldız’ diye topluma sunulan ve en küçük bir tepkide tası tarağı toplayıp kaçan oyuncularla bugüne ulaşmadı. Dinamik ruhlarıyla, akıl ve yüreklerini birleştiren başarıya ve paraya aç, kalbi Trabzonspor sevgisiyle dolu gençler Lazaroni’ye gururla gezdirdiğiniz müzeyi kupalarla doldurmuştu.

Ancak bu yönetimin asbaşkanı olan ve en kıdemli isim olarak kabul edilen Haşim Sayitoğlu, Trabzonspor borç batağının içine sürüklendiği politikaların üretildiği dönemde yöneticiyken sessizdi. Şimdi Asbaşkan! Ne bekliyoruz ki? Onun itirazının olmadığı yerde, kulüple yeni bağ kuranların tavır almasını mı? Yazık engebeli bir yolda yürüyoruz. Yolun sonu uçurum da olabilir… Belki gerçeği görür birileri de, ‘flu’ bir havanın estiği Trabzonspor’u karanlık dehlizlere girmeden çıkarır kuyunun dibine inmeden. Yoksa birkaç yıl sonra yeni kurtarıcı aramamız gerekebilir!

Unutulmasın! Trabzonspor kendiyle barışık olduğunda zirveye tırmanmış, yabancılaştığında ise hayal kırıklığına uğramış… Trabzon’lu futbolcusunun sayısı ne zaman fazlaysa, o kadar başarılı olmuş bu kulüp… Ne yazık ki yönetim bu gerçeği bildiği halde toplumsal baskının yarattığı etkiyle her geçen gün biraz daha kayboluyor sorunların içinde…

Yazıya Lazaroni’nin kurduğu takımla ve bunun getirebileceği olumsuzluklarla başladık. İsterseniz bir kez daha sözü Brezilyalıya getirelim.

Trabzonspor kendi sahasında oynuyor ve rakibi Vestel Manisaspor. Bu takıma sayısız fırsat veriyor. Takım kurgusu yok. Yardımlaşma, dayanışma, kolektif anlayışı ara ki bulasın… Skor 1-1 ve Lazaroni Yattara ile Umut’u çıkarıyor. Sanki beraberliği başarı görüyor. Sahada bir şey üretmeyen Gökdeniz, Marcelinho duruyor. 18 kurarken gençleri harcamakla ve oyuncu değiştirirken, dişlerinin geçmeyecekleri sahada tutarsan bu takıma yazık edersin Hocam!

Ve gelelim asıl soruna… Trabzonspor bir yandan kaleci arıyor, diğer yandan sol dış için dünyayı dolaşıyor. Bırakın kaleciyi, sol dışı… Trabzonspor’a orta sahayı çekip çevirecek ve aynı zamanda top kazanma becerisi yüksek bir oyuncunun yanında, Fatih Tekke’den çok daha iyi son vuruşları olan bir forvet yerleştirin bu takıma… Yoksa bu sezon başlamadan bitmiş demektir. Sezon bu kadar erken biterse ve tribün tepkisi daha ilk günden başlarsa fırtına büyük demektir. Bunun önünde hiç kimse duramaz. Haberiniz ola…!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunu yazan adnan sungur

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

walla trabzonspor kötü ise bunda %30 pay taraftarındır yok kardesim bu taraftara bişi beğendiremezsin ziya doğan gelir süper bi takım kurar süper sonuclar alır ama bu taraftar beğenmez

niye?
    YA derler takımı defansif oynatıyo
    yok derler yattarayı ilk yarı oynatması gerekirdi
    bi kötü sonuc olur ya işte oyunu okuyamıyo gitsin diye topicler acılır

diğeri gelir
    basarılı olur iyi baslar sonra yine iş bilir taraftar cıkar

-yok derler takımda otoritesi yok
    -iki mac kaybeder az coğunluk cıkar bunla bu iş olmuyo der
    -biraz zaman gecer yine bi kötü sonuc gitsinnnnnn diye yükseltirler sesini

hadi oda gitti biri gelir
    *yok iyi hocaydıda psg neden gönderdi
    *yok futbolculara suc atıyo onları küstürüyo
    *yok her maca baska taktik uyguluyo*
    *yok her mac baska oyuncu oynatıyo oyuncuları küstürürüyoo

yani öle taraftarımız warki dünyanın en iyi teknik direktörleri aynı
    ve bu taraftar oldukca her yıl tekni kadam gider

soruyorum hangi hocaya sabır ettiniz destek werdiniZ????
    Konu Tansu Onur Erdoğan tarafından (16.08.2006 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

crow61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

malesef taraftarımız trübünde organize olamıyor bir slogan atılacak ortalık öyle karışıyorki ve kendini Trabzonlu olarak gören bir kaç zibidinin yaptığı tek şey sağındaki solundaki insanlara bulaşmak tek acı yaşayan bizim Trabzon'unmuz değil başka takımlarda var istanbul takımları içinde de var acı yaşayan ama bir bakın nasıl organize oluyorlar tekbaşına bir emeni alen yetiyor inönüyü kabusa çevirmeye ve emin olun çoğu trabzonlu aleni tanır bırakın trabzonluyu Türkiyede aleni tanımayan kaç kişi var oysa birçok Trabzonlu kendi amigosunu bile tanımaz bilmez

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu antrenörin cok hatalari var ama en büyük hatasida genc futbolculari ilk 18 almamasi , bunun sonu hic de iyi gözükmüyor . Feridun , Ufuk, ferhat, enis böyle genc ve yetenekli futbolculari Trabzonspordan uzaklastirmamamiz lazim .
    Yönetim uyuma

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herşeyi her eleştiriyi anlıyorum da, soyunma odasından takım otobüsüne suratları asık şekilde giden oyunculara fatih tekke diye bağırılmasını anlayamıyorum kabullenemiyorum, dün necmi perekli de aynısını söyledi, buna devam edersek elimizdekileri de kaybedeceğiz dedi, git başkana bağır git yönetime bağır git( onları da yapma ama ) gidip de hiç suçu olmayan futbolculara fatih tekke diye bağırma onları da mal yerine koyma...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyi her eleştiriyi anlıyorum da, soyunma odasından takım otobüsüne suratları asık şekilde giden oyunculara fatih tekke diye bağırılmasını anlayamıyorum kabullenemiyorum, dün necmi perekli de aynısını söyledi, buna devam edersek elimizdekileri de kaybedeceğiz dedi, git başkana bağır git yönetime bağır git( onları da yapma ama ) gidip de hiç suçu olmayan futbolculara fatih tekke diye bağırma onları da mal yerine koyma...
    Taraftarımız takımı gaza getirecek bir şey bağırılacağı zaman sadece izlemekle yetiniyor.Ama takımı demoralize edecek moralleri bozacak bir şey olduğu zaman tribünlerde katılım %90 lara varıyor.
    Söyleyin bana Fatih Tekke tezahuratına kadar tribünden kulaklarınıza hiç bir ses geldimi...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nedense biz hep birileri gidince desteklere basliyoruz ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kötü yönetime bu ruhsuz futbolculara böyle taraftar veya tam tersi...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyı okudum okudum son cümle'de birde ne göreyim, "Bu yıl yine taraftar Şampiyon" Allah Allah dedim ya başta ki cümle ne ? sondaki cümle ne ? Yada nerdeyse 20 yıldır dahil olduğum tribunlerde ben neyi görememişim. Tribunlerde biz hangi sezon şampiyon olduk da yine tekrarlıyoruz ?

Taraftar 'dan kasıt nedir ? Taraftar demek bir şeyin tarafı olmak demektir, gönül vermektir, inanmaktır, desteklemektir. stadda dün akşam klasik kalearkası hariç taraftar göremedim. Öküz tren, tren öküz bağlamında galega gibi seyreden ve üzerinde Trabzonsporla alakalı hiçbir emare bulunmayan seyirci gördüm. onlarda zaten gereğini yerine getirip sadece seyrettiler.

Bu taraftar mı şampiyon ? şampuan olmasın sakın.
    Takım top oynayacak kardeşim. Top yoksa millet çekirdek çitler, taktik konuşur, küfreder falan.. Maça gidenlerde birazda öylesine gider maça. Takım coşacakki taraftar bir güruh oluştursun. Öyle zoraki destek en fazla 20 dakika sürer. İki üçyüz kökten fanatiğin 90 dakika boğaz patlatmasınında bir anlamı kalmaz. Onlarada acıyorum. (zamanında bizde çok yaptık.)

Şimdi iyi oku,
    Avni Akerde takımı gelen geçen silkeleyecek, en sıradan takımlar 3 puan için gelecek, en çoban topçular "galibiyete inanmıştık" diyecek, kanatlı takımlardan 3 - 5 yiyecez, belediye takımlarına cebimizdeki maçı verecez, arka arkaya 3 pas göremeyecez, topu alan arkaya veya yana dönecek, şut denen olayı zaten geçtim, en net pozisyonların acemice yok edildiğini görecez,

Ve bu yıllarca devam edecek. Yazarken darlandım yaw! Peki hala neden maça gidiyorum? Vefasızmıyım? Değilim. Enayimiyim? Belki.

Ve sen o tribünü dolduran, bilete para veren, beleşçi olmayan ama beklediğini bulamayıp belki o üzgünlükten dolayı sessiz kalan binlerce trabzonluya deyim yerindeyse ÖKÜZ diyorsun.

Ağzını topla aklını başına al. Sen kimsin? Böyle konuşma hakkını nerden alıyorsun?

Nereden
    Trabzon

Yıllardır tek şampiyon var, oda taraftar, o kadar...

Nereden
    Trabzon

96 dan beri.

Artık takımın taraftarın gönlünü alması gerekir. Taraftar kırgındır, küskündür, haklıdır.
    O 96da hepimizin içinden bişeyler kopup gitti. Hiçbişey eskisi gibi olamadı. Heyecanımız, ışığımız söndü. İhanete uğramış gibi olduk, aldatıldık, madara olduk, rezil olduk, aşağılandık adeta.

Futbol adama bunları yaparmı demeyin, burası Trabzon unutmayın. Eskiden konvoylarla deplasmana giden yeni yetme olmayan yaş gurubu susuyorsa saygı duyun, ibret alın. Bizim taraftar bu işte.
    Bizim taraftarı hiçbir ayyaş amigo ateşleyemez. Hiçbir yapmacık tezahürat dilimize dolanamaz. Nezamanki Trabzon aslına döner, kendi gibi oynar, ozaman belki taraftarın gönlünü alır. Alacaklı olan taraftar, borçlu olan kulüptür.

Bu şehir bu takımı haketmiyormuş, bak sen adama.. Önce insan gelir, sonra kurumlar. Devletler insan için vardır, ordular, sivil toplum örgütleri, spor kulüpleri.. Hibir kurum insandan önemli olamaz.

Trabzonspor bizi temsil eder, bizim duygularımızı, özlemlerimizi, heyecanımızı, kimliğimizi. Bizim için vardır yani. Böyle bir takımı bu şehir herzaman bağrına basar. Zaten efsane kadromuz hep bu ruhun temsilcisiydi.

Eğer takımda bu yoksa, böyle oynamıyor, oynatılmıyor veya yönetilmiyorsa, misyonu başarısız demektir. Bizimle örtüşmüyor demektir.

İlk maçtaki erken protestolara anlam veremeyen arkadaşlar varmış.. Onlar erken değil, bastırılmış sitemlerdir.
    Hani transfer hazırlıkları geçen sene başlayacaktı? Hani sezon bittiğinde belirlenmiş transferler gerçekleşecekti? Hani Trabzonu şampiyon yapacak kadro kurulmuş vaziyette kampa gidilecekti? Takım hazır ve uyum sorununu aşmış halde lige başlayacaktı? Yapıldımı bunlar? Nokta transferler yapıldımı? Sorunlar çözüldümü? Şehre güven veremediler malesef.

Sen kayseriye giderken yenemeyeceğini ima et, çulsuz rumlarla beraberliği son dakkalarda kurtar, vestele evinde ilk maçında şeklini yapma, ondan sonra protestolara bozul. Bak bak bak...

Arkadaşlar kendinizi kandırmayın. Tek çiçekle bahar gelmez. Taşıma suyla değirmen dönmez. Sat Fatihi, sonra büyüğüm de. Paraya ihtiyacım yok de. Şampiyon olacaaaam de. Tolgayı satarkende şampiyon olacaktık. Seyredin bakın Fatihin parasıyla ilerde ne junlar ne djokajlar eller meller gelecek. Keşke haksız çıksam..

İşte tribündeki o beğenmediğiniz sessiz çoğunluk var ya, işte onlar bu gerçekleri çok iyi biliyorlar. Bu psikolojiyle insanlardan birde lay lay lay diye bağırmasını bekliyorsunuz. O insanlar peki neden orda?

Çünkü onlar takımın gerçek sahipleri. Trabzon onların gözbebeği, sevgilisi. Yetim koyamıyor, acemi ellerde mahvoluşuna dayanamıyor. Protestoyla sahip çıkıyor. Ya kimse umursamasaydı?

Bu takımı istanbula götürmekten bahsedenler oraya bizzat kendileri gitsin. Hatta gitmişken orda taraftarı amigosu bol olan bir takım tutsunlar.

Burda menajerlik oynamıyoruz arkadaşlar, Trabzonspordan bahsediyoruz.
    Dünyada bir tane var, başka yok. Hakikatleri iyi idrak edelim.

Öyle yeni yetme gençlik heyecanıyla zıpzıpla laylayla bu takım kurtulmaz. Bizim taraftarımız gerçek taraftardır. Beyinsiz kitleler ayyaş amigolar Trabzona yakışmaz zaten. İsterse 190 dakika tezahürat etsinler, bize gerekmez.

Çünkü bizim coşkumuz hapla alkolle değil, özümüzdeki duygulardan gelir. Özgün Trabzonlu karakterinden gelir. Karadenizin dalgalarından gelir, Trabzon rakibinin üstüne karayel gibi eserken gelir, denizin dalga dalga yüklenip limanın mendireklerini yıkması gibi rakibini yıkarsa gelir. İstanbul saltanatı başka nasıl yıkılır? Biz onlarla mücadele ediyoruz ama onlardan çok eksiğimiz var. Ne firavun gibi bir başkanımız, ne mafyada adamımız, ne şikede hakemimiz nede isviçrede paramız, nede koyun gibi her maç meleyen taraftarımız var.

Ama yozlaşmakta olan ve acilen kurtarılması gereken Trabzon ruhumuz var.

Biz dünyanın en özel taraftarıyız. Çünkü Trabzonluyuz. Bu futbolla sınırlandırılamayacak bir mücadeleyi temsil etme onurudur.

Aslını bilmeyenlere ithaf olunur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bakıyorumda bır bjk taraftarı sevdası dır gıdıyor.tamam adamlar ıyı bagırıyor bırlıktelık var. pekı bjk en son ne zaman sampıyon oldu.30 sene yı gecmıstır herhalde bu kadar ovuldugune gore. onları bu kadarda buyutmeyın.serdar bılgılı neden ıstıfa ettı.ya da tumer neden fenere gıttı.neyse bırakalım bjk yı.

taraftarımız ınancını kaybettı yada kaybettırıldı. yapılamayan transferler,3 takımın golgesınde kalan basarılar. ıst takımları taraftarları maca gıderken medyanın gazını ole bır alıyorkı kızlar bıle 30 dakka gol gelmeyınce aglıyor. bız ıse samspıyonluk macına cıksak sankı normal bır macmıs gıb haberler. artı taraftarın kafasında hep su var "gıder gıder sonunda kacırır sampıyonlugu" yada "trabzonsporu sampıyon yapmazlar" soyleyın bana kacınız bunlardan bırını dusunmedınız alın 2 sezon oncesı noldu.bılınc altına bu yerlesıyo.mac a gıdenler desteklemeye degıl ızlemeye gıtmeye baslıyo.zaten tum stadın desteklemesı beklenemez ama destekleyenlerde bırlesemeyınce araya "cekırdek cıtlatanlar denılenler"gırınce 100 orda 150 dıger tarafta 50 sagda 50 solda herkes bır kafadan bagırıyo. cunku hepsının lıderı farklı dıgerıne uymuyo.topla bu grupları bır yere yap soyle 2000-2500 kısılık bır aktıf grup bak o zaman neler oluyo o 2000 kısının sesı hem satadı hem futbolcuları costurur.cevresındekı taraftarda onlara bır sure sonra uyar.

ama yok bılmemnerelıler pankart asıp bıryere konuslanırsa.yok bılmem kımlerbıryere konuslanırsa kadınlar matınesı olur cıkar stad.

ornek verılen bjk alen dıye bır adam var.hepsı o....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bjkliyi örnek alalım alalım diyorsunuz da adamlar süleyman seba için neler yaptılar sonra özür dilediler... bir çok futbolcu "anamıza sövüyorlar" diye terk etti takımı... takımı destekledikleri kadar sövüyorlar ama bunları görmüyoruz...

burada sadece trabzonspor taraftarı için bir şeyler söyleyelim..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

serdar bilgilide aynı dertten gitmemiş miydi?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

---------jeferson--------

musa--fatih--stapenov--kecel

---smek-------marcelinho

yattara---gökdeniz---musampa

--------ersen martin--------

haylimdeki kadro. şu takım bir form tutsun öttürür. . .

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kimse seyirciye laf etmesin arkadaş.yok bağıramıyormuş yok çekirdek çıtlıyormuş. iyi millet soyunma odasında sigara içsin paraları cebine indirsin sahada ruh gibi dolaşsın sonra da suçlusu seyirci olsun. ben de seyirciyim burada yazı yazan herkes de seyirci bunu unutmayalım. gençler maçından sonra yıllar önce fenerin ankarada süper kadroyla gençlere yenildiği bir maç sonrası geldi aklıma. o maçta 19 mayıs stadında 25 bin kişi milyarlık eşşekler diye bağırıyordu. neyse anlayan anladı

yönetim çayı dökmüştür. taraftar hep aynı. maça bedava gidenler en çok konuşanlar. böleee yüz değil 500 sene geçse şampiyon olunmaz... ali kemal denizciyi dinledim keşke bugun 60 yaşında olsaydım dedim...
    kandırılan hep taraftar onlar ne yapsın. gitsin parası olana oy atsın. para her şeyin ilacı çünkü. hanii bi laf vardır ter toplum laik oldugu şekilde yönetilir. dogru yanlış bilinmez ama tartışılabilir.

Question

zayıfız zayıf, maalesf öyle ama!!!!!!!!!!

Nereden
    İstanbul

bütün bu konudaki yazıları teket teket okudum şu ana kadar ... ve şunu gördüm kimse kusura bakmasın ama ne okudugunu anlamayan o kadar çok arkadaş var ki ... birisi mersin i anlatmış o arkadaş gidip van ı anlamış bir de yorum yapmış ... hayret ya hayret bu kadar zor demek ki okudugunu anlayabilmek ... ve konu saptırma konusunda pek bir yetenekli arkadaşlar var .... son olarak şunu yazacagım trabzonsporun iyi bir taraftarı yoktur kimse kendini kandırmasın .. ama şu konuda müthiş bir taraftar var ... seri halde söven .. müthiş bir akıla sahip ki hatta o kadar sürekli akıl verir halde ama cebinden parası olsa dahi 1 kuruş harcamaz ... arkadaşlar bırakın ya ne taraftarı .???? kandırmayın kendinizi ... milleti de kıskanmayı bırakın ... samimi olmak gerek ... allah için bjk nın var mı tafartarı gibi taraftar ... o kadar bagırmak kolay mı..? hayatınızda bir şeyleri de begenin yahu ... göbek adınız muhalefet olmasın ...trabzonsporun gerçek taraftarı trabzon dışındaki taraftarlardır özellikle de istanbul taraftarı .....trabzondaki arkadaşlar kızmasın burada genellleme yapıyorum kişisel değil ama 10 milyon verip maça gidemiyorsa o taraftar o takım o taraftara lüks arkadaşlar ...aynı adamların % 90 nı bir rus kadın için 50 milyon lazım olsun bulurlar ... bırakın ya bu işleri ...traş bunlar traş ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)