Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim, Teknik kadro, Futbolcular ve Taraftarı inceleyelim !

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kml61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabii ki tek suçlu taraftar değil ama bir düşünün dakika 80 civarı (belki yanlış olabilir dakika) durum 1-1 ve sen taraftar olarak ne kadar kötü olursa olsun takımını saha içinde oynayan oyuncuları ateşlemen gerekirken başlıyosun FATİH TEKKE lehine tezahürat yapmaya bu ne kadar saçma bir davranıştır kimse farkında mıdır? Taraftar olarak o ana kadar doğru düzgün tezahürat yapma ondan sonra 80. dakika başla "Lay lay lay Fatih TEkke." demeye bu sahada yırtınan Hasan'a birşeyler yapmak için kendini paralayan MArcelinho'ya, takımının gol ataması için belki de tek başına çabalayan Umut'a ne büyük saygısızlıktır farkında mısınız ? AYIPTIR AYIP...
    Kimse unutmasın şunu bu takımdan Fatih'i kimse zorla kovmadı kendisi istedi ve gitti bu kadar.
    hay Allah razı olsun, bitmemişiz demek ki senin gibi düşünenler de var, söylediklerinin her kelimesine katılıyorum, maç sonuna bakıyorum, lazaroni kendisini yuhalayan kapalıdaki taraftarları alkışlıyor, ya kardeşim daha evindeki ilk maç, yuhalayarak neyi amaçlıyorsun, wallahi billahi bıktım artık, nasıl bir anlayıştır anlayamıyorum, birçok kişinin dediği gibi taraftar 95 ten sonra değil kendi topçusuna söven taraftarlar çoğaldığı için tribünden çekiliyor...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçın sonunda Fatih Tekke lehine tezahürat yapanların yüzde sekseni geçen sezon ona küfür edenlerdir!!!Fatihbu kadar seviliyorsa neden geçen sene arabası kurşunlandığında kimse olaya tepki koyup Fatihe sahip çıkmadı?Gittikten sonramı bu sevgi seli?İsim önemli değil takımı ateşlemeli buaradada yönetim üstüne düşeni adam gibi yapmalı amatörce değil!Biz taraftarlığı bilmiyoruz-yönetim yöneticiliği bilmiyor-hoca hocalığı ya öyle denk gelmişiz ki Allah sonumuzu hayır eylesin!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Formasını alıp maça gelen taraftarımız var mı ? (bir kısmından değil bütünlükden bahsediyorum)
    2) Kombinelerimiz yok mu satıyor ?
    3) Dergi Abonesi olan taraftar sayımız ? geçtim yüzbini bir stadı dolduran taraftar sayımız kadar oldu mu ?
    4) Yurt genelinde bütün Ts Clup'ların ürün satışı x takımın x şube satışını geçti mi ?

Vahid Halilhodzic "Trabzonspor taraftarı kulübünü dünyanın en iyi kulübü taraftarı da dünyanın en iyi taraftarı sanıyor" demişti zannedersem. Pek haksız da sayılmaz.
    Şimdi birileri yönetim diyecek, transfer diyecek, Bu iki olgunun kombine,forma, taraftar sayısına etki etmeyecek olduğunu idda etmek adaletle bağdaşmaz, İşte tam bu nokta da gerçek "taraftar" ortaya çıkıyor. Gerçek taraftar için bunlar teferruat kalıyor, sahipleniyor asla yanlız bırakmıyor, eleştirisini yapıyor, bağırıyor çağırıyor nefesi kesilene kadar tezahuratını yapıyor, olumsuzlukları kabullenmiyor ama asla yalnız bırakmıyor. Bu klüp ve takım "benim, bizim" diyor. Ama kaçı bunu yapıyor ? Bilmem anlatabildim mi ?
    Trabzonda kaç tane fabrika var, kaç tane taraftarımız köylerden maça geliyor, halil hoca trabzon hakkında ne biliyordu kappa formasının fiyatı kaç paraydı, tsclup kaç paraydı, puma kaç para Trabzonun köyden inen taraftarı sence hersene bir forma alabilir mi ? Bağıran taraftarımızın da ağzına sağlık gene bağırıyorlar ama 23 sene olmuş sabır taşı olsa çatlardı yönetim geldi de taraftara sol açık aldı da ön libero aldı da taraftar mı istemem dedi...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Neden o eski ruh yok? Cevabı çok basit: Paranın olduğu yerde ruh kaybolur.Eğer futbolcularımız herşeyin para olmadığını,Avni Aker stadyumunda Trabzonspor için top koşturmanın bir bedeli olmadığını,O forma için canını bile verecek olan kişilerin olduğunu, ve ne kadar şanslı olduklarını anladıkları zaman şampiyon oluruz.Tabi bunları anlamaları için yürekten trabzonlu ve trabzonsporlu olmaları gerekir.(Bkz:Trabzonspor'un şampiyonluk yılları)
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

manisa maçında stad haparöründen şu anons yapıldı: şu anda stadyumda 13.499 kişi bulunmaktadır... 21.700 kişilik statta 14,000 kişi var...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taraftarı suçlayan, tribündeki halini tavrını beğenmeyenlere şaşırıyorum doğrusu.

3-5 kuruşluk paralarıyla bilet alıp yağmur çamur demeden stadyuma giden asgari ücretle çalışan ya da öğrenci, hayatları boyunca şampiyonluk görememiş (görememesi de pek muhtemel)-ya da hatırlamayan , yine de küçücük umutlar peşinde koşan, her sezon başı umutları onun bunun elinde çarçur edilen 15-35 yaş arası YENİ JENERASYON.

futbolcusunda, başkanında, yöneticisinde, malzemecisinde, t.d.ünde, yeni nesil taraftarda bırakın şampiyonluk kupasını, inancı bile göremeyen, bağırmak isteyen ama kendinde bağıracak gücü bulamayan, belki de sağlığını riske atıp herşeye rağmen efsanesini izlemek için stadyuma koşan 40 - 65 yaş arası ESKİ JENERASYON..

bu takım 20 küsür yıldır şampiyon olamıyorsa bunda en son suçlu (ki kanımca sıralamada bile olmaması gerek) taraftardır.. kimse kusura bakmasın ama kimsenin bu taraftara yok çekirdek yiyor, yok trene bakıyor gibi suçlama yapmaya hakkı yoktur.. trabzonspor taraftar için var... bu insanlar onu kendisi için bu seviyeye çıkardı.. eğer biz ona maddi manevi destek oluyorsak -ki bugün bu sitede onun için bir arada olmamız bunun göstergesi-, trabzonspor bize hizmet etmek zorunda biz ona değil..

SKOR :
    TARAFTAR : 22 TRABZONSPO :0

aklıma da bi şarkı geldi bu arada ne verdin ki bana ne istiyorsun?
    Konu Jade tarafından (14.08.2006 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadı doldurmak marifet değildir zannımca.Kimse kusura bakmasın Trabzon'daki taraftar takımını desteklemiyor.En az 1 sene takımımızın maçlarını İstanbul'da oynaması gerektiğini düşünüyorum.Bizler takımımıza gerektiği kadar sahip çıkarız gurbet ellerde.Örnekleride mevcuttur.
    sana %100 katılıyorum belki trabzon da ozlerler de stad bitince bagrına basarlar takımı 70. dakikadan sonra fatihtekke die bagırmazlar oyuncuların moralini bozmazlar başka trabzon yok iiyi gunde de kotu gunde de yanındayız trabzon bize kötu gun taraftarı lazım
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

trabzon da taraftar maraftar yok...o şehir o takımı haketmiyor bence...olay bu...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

işi sonunda ist. - trabzon olayına sokacaksınız.

taraftar maclarda daha etkılı olmalı buda lafı ozu gecen tribun lıderınden gecıyo. bırlık olmöadıktabn sonra hıcbır sonuc alınamaz.bence taraftar bagırıyo ama 100-150 kısılık gruplar halınde o zamanda cılız bır vızıltı oluyo.

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manisa maçında stad haparöründen şu anons yapıldı: şu anda stadyumda 13.499 kişi bulunmaktadır... 21.700 kişilik statta 14,000 kişi var...
    stadda daha fazla kişi vardı..boşluk çok azdı belki 1500 ...

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar konuyu saptırmayalım, Trabzonspor için burdayız birbirimizi kırmak için değil

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hay Allah razı olsun, bitmemişiz demek ki senin gibi düşünenler de var, söylediklerinin her kelimesine katılıyorum, maç sonuna bakıyorum, lazaroni kendisini yuhalayan kapalıdaki taraftarları alkışlıyor, ya kardeşim daha evindeki ilk maç, yuhalayarak neyi amaçlıyorsun, wallahi billahi bıktım artık, nasıl bir anlayıştır anlayamıyorum, birçok kişinin dediği gibi taraftar 95 ten sonra değil kendi topçusuna söven taraftarlar çoğaldığı için tribünden çekiliyor...
    +1967

Fatih'in gölgesini çekin şu takımın üzerinden...

Nereden
    İstanbul

Herkes istediğini demekte hürdür...Beğenirsin beğenmezsin.
    Gerek yok polemiğe

bence sorun traftar yapımızda dün dk 85 uzamalarla birlite 10 dk var ve traftar fatih tekke diye bağrıyoo daha 2 .hafta daha her şey yeni başlamış yönetim istifa diye bağrıyorlar ee marcelinho farması kaçtane sattı kombine kaçtane sattı bu mu taraftarlık bjk ricardinho yu aldı için traftar kızıyoo biz almadık diye kızıyoo biz büyük külübüz tartışılmaz ama finasal olarak istanbul eziklerinin yarısı kadar degiliz gs dünya borcu var ama ist. da dünya para eden arazileri var bjk delgado yu ülkere aldırdı sonrada kendi parasıyla ricardinho yu aldı malesef bizim öyle para harcama lüks müz yok onların borçlarını bir şekilde öderler trabzonda başkana kızıyoo lar adam kendi parasıyla topçu aldı albayrak dışında sadri şener dışında başka kimin yardımı oldu olmadı gelen hep yedi istanbul eziklerinin sponsorları varken biz napıyoruz yönetimi istifaya çağrıyoruz olmaz arakadaşlar bizim çözüm bulmamız şart trabzonun büyük iş adamlarının takıma yardım etme zamanı geldi

Nereden
    İstanbul

Alıntı oflu_61_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sorun traftar yapımızda dün dk 85 uzamalarla birlite 10 dk var ve traftar fatih tekke diye bağrıyoo daha 2 .hafta daha her şey yeni başlamış yönetim istifa diye bağrıyorlar ee marcelinho farması kaçtane sattı kombine kaçtane sattı bu mu taraftarlık bjk ricardinho yu aldı için traftar kızıyoo biz almadık diye kızıyoo biz büyük külübüz tartışılmaz ama finasal olarak istanbul eziklerinin yarısı kadar degiliz gs dünya borcu var ama ist. da dünya para eden arazileri var bjk delgado yu ülkere aldırdı sonrada kendi parasıyla ricardinho yu aldı malesef bizim öyle para harcama lüks müz yok onların borçlarını bir şekilde öderler trabzonda başkana kızıyoo lar adam kendi parasıyla topçu aldı albayrak dışında sadri şener dışında başka kimin yardımı oldu olmadı gelen hep yedi istanbul eziklerinin sponsorları varken biz napıyoruz yönetimi istifaya çağrıyoruz olmaz arakadaşlar bizim çözüm bulmamız şart trabzonun büyük iş adamlarının takıma yardım etme zamanı geldi
    Doğru düşünüyorsun kardeşim de o dediğin büyük iş adamları stadda anasına avradına sövmeleri içiin mi futbolcu alacak bu takıma???

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir. Bunun son olması yönünde iki tarafa da son uyarımızı yapıyoruz. Bu forum fikirlerin tartışması için vardır, kişilerin değil.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

trabzonspor klübü ve trabzonsporu destekleyenler kenetlenmediğimiz sürece
    şampiyonluğa ulaşamayacağız.trabzonspordan küsen bir sürü kişi var...
    manisa maçında desteklenyenlere teşekkür ediyorum.ama benim anlamadığım
    neden maratonun b bloğundaki taraftarlar ayrı
    a bloğundaki taraftarlar ayrı
    çılgınlar ayrı bağırıyor
    her taraftar topluluğu kendi sesini duyuyor.her grupran ayrı sloganlar çıkıyor.
    yani iş birbirimizin bağırışlarını engellemeye kadar gidiyor.
    beraber taraftarlar olarak yaptığımız tek şey
    bordo-mavi-şampiyon-trabzon
    bi de ıslık çalmak ve gol sonrası sevinmek

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açılması ve tartışılması gereken bi konuş başlığı gerçekten.Genel bölümüne girdiğimde bazen o kadar gereksiz başlıklar görüyorum ki...Konuyu açan arkadaşımı duyarlılığından dolayı kutluyorum.

Taraftar konusundaysa hala ikilemdeym.Fakat geçen gün ki farklı bi başlık altında küçükte olsa değinmiştim;trabzondaki taraftar kitlesinin gerçek anlamda eskisi gibi tribün varyasyonunu yaratamadığına ve bunu televizyondan gördüğümde ben ve benim gibilere bunun çok dokunduğuna..bu bağlamda taraftarın bi şekilde eksik yönüne vurgu yapılabilir.Ama trabzon ilinin ekonomik kalkınma ve kişi başı milli gelir olarak türkiyede kaçıncı sırada oldugunu,işsizlik faktörünü,ulaşım konusunu düşündüğümde çokda fazla yüklenmek mantıksız geliyo bana..

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Taraftarımız yeterli desteği vermiyor arkadaşlar...maçlar çok sakin geçiyor...hakem katletti manisa maçını ama ben 10. dakikada atılan bi şişeden başka (ben bu protesto biçimini asla onaylamıyorum) bir tepki göremedik...eskiden böylemiydi yaw hakemler de titreyerek çıkardı sahaya...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Manisa maçında bir an kulaklarım ın patlayacağını hissettim ..Islık sesinden (protesto )
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftarın bu kadar zayıf düşmesinin tek sebebi yaş ortalamasının (stattaki) çok yüksek olması artık bizim gibi yeni nesil trabzonlu deli dolu takımını her zaman her yerde destekliycek trabzonlu kalmadı statta o çekirdek yiyen vatandaşlar bizim gibi şampiyonluk görmemiş insanlar değil 6 şampiyonluğu da görmüş geçirmiş gençliğinde bu takımla mutlu olmuş bi bakıma doymuş insanlar o yüzden artık gelip sadece izlemekle yetiniyorlar ve ne yazıkki bizim arkamızdan yetişen bir nesil de yok allah sonumuzu hayır etsin yavaş yavaş yok oluyoruz ...
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu taraftarlik olayi benimde canimi sıkıyor. yokmu trabzonun tribün lideri!!!!!!!!!!! tribün lideri olmadan hangi taraftar bagirir. bu bölünmüşlük nedirki onuda anlamiş degilim. rantmi var bu işde.
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart tirbün lideri ,

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu taraftarlik olayi benimde canimi sıkıyor. yokmu trabzonun tribün lideri!!!!!!!!!!! tribün lideri olmadan hangi taraftar bagirir. bu bölünmüşlük nedirki onuda anlamiş degilim. rantmi var bu işde.
    HAKİKATEN KŞİM TRABZONUN TRİBÜN LİDERİ ÇIKSIN ORTAYA DA ŞURAYA İKİ KELAM ETSİN
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarı sadece "Trabzon'daki taraftar" diye ele almanız çok ama çok yanlış...Şüphesiz çok büyük bir eksiklik bu takımımız için, taraftar yeterli desteği vermiyor ama bunu sadece Trabzon'daki taraftarla sınırlı bişeymiş gibi göstermek inandırıcı değil. Bunu söyleyenler en azından kendilerini ne yaptıkları konusunda değerlendirirlerse objektif biçimde gerçeği görmek zor olmayacak...

Trabzon'daki taraftar tezahürat yapamıyormuş...Bunun Trabzon'u İstanbul'u Ankara'sı mı var...Nedir bu saçmalık...İstanbul'da 60.000 kişiye oynadığımız maçta kaçtane organize tezahürat yapıldı en basit örnek?

Bu bizim gerçeğimiz...Bu kadar bölünmüşlükle bundan fazlasını beklemek de imkansız..

Trabzonspor başkanı, asbaşkanı, 2.başkanı herneyse istese tüm taraftar gruplarını tek çatı altında toplayacak bir çalışma yapamazlar mı?...Yapabilir de de yapmazlar...Organize güçlü tepkiden her zaman çekinilir çünkü. Muhalefet olmazsa olmaz bizim taraftarımızda...x e karşı olana, y karşı durur...Mavi boncuk kimden geliyorsa onun tarafında olunur...Tek başına iktidar olmadıkça, Trabzonspor'un "tek" taraftar grubu olmadıkça hadi en fazla 2 diyelim şuna dünyanın hiçbiryerinde Trabzonspor taraftarı bu görüntüsünün çok fazla üzerine çıkamaz...

Kimse kendini soyutlamasın...Trabzon, İstanbul, Ankara..ayrımı yapmasın..İstanbul'da da Ts maçı izledim, Bursa'da da, Ankara'da da, İzmit'de de, Gaziantep'te de...Fark görmedim hiçbiryerde...
    Bir çok konuda haklısın ama ilk önce Trabzon'daki taraftar" kendini tamamlayacak ki ondan sonra diğer kentlerdeki taraftar buna uyum sağlayacak maçlar Trabzonda oynanıyor taraftarımız büyük çoğunluğu orda yani merkez orası, merkez kendini tamamlamadığı zaman kenardakileri nasıl tamamlasın? Trabzondan tek ses çıktığı zaman diğer kentler buna uyum sağlar..

ama ne yazıkki herkezin bildiği şey olan bölünmüşlük ortadan kalkmadıkça hiç bir şey yapamayız, bunu sende söylemişsin ve bizim gerçeğimiz demişsin yönetim istemdiği için demişsin.. iyide neden yönetimden bekliyoruz Trabzondaki Taraftar grupları kendi arasında bir araya gelip yönetimin karşısına çıkamıyor mu? karşısına çıkmak derken ona karşı olmak değil yalnış anlaşılmasın yani biz x taraftar grubuyuz sayımız şu kadar tribünün şu yerinde olacağız destek istiyoruz gibi... ne yalan söylim ben ist kulüplerini taraftar gruplarına bakınca tek çatı altında hep beraber bağırmalarına hatta bursanın texasına,sakaryanın tatangasına bakınca iç geçiriyorum.. her şey Trabzonspor içinse daha iyi bir tribün için birleşme olmalı...
    sadece aşk bizimkisi

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün gece televizyon izlerken yerli kanalların birinde denk geldim, takım soyunma odasından çıkmış otobüse gidiyor, hepsinin suratı asık, üzgünler, bizim de 50 tane taraftar diyemeyeceğim, artık diyecek kelime de bulamıyorum, kişiler tutmuş takıma lay lay lay fatih tekke diye bapğırıyor, ulan orada takıma yeni gelmiş adamlar var, canını dişine takıp oynamış hasan var tolga var, yeni gelmiş özveriyle oynayan umut var marce var, sen geçmiş karşılarına fatih tekke diye bağırıyorsun, yani adamları mal yerine koyuyorsun, yazıktır günahtır ben izlerken utandım, onlar bağırırken utanmadılar, bugün yarın o oyuncular ulan koyarım böyle işe nedir bu fatih tekke bağımılılığı derse, ne yapacak bu kendini bilmez taraftar topluluğu, ayrıca bu fatih tekke kendisi gitmek istemedi mi? gidin bulun tekkeyi onun yüzüne bağırın laylaylay fatih tekke diye, başkana yüz kere sordular o da yüz kere cevapladı, biz ona sözleşme uzatma teklifi yaptık kabul etmedi dedi başkan ne yapsın, adam cebinden milyonlarca dolar çıkardı topçuya verdi, sen adama istifa diyorsun, kaç tanesi milyon doları yanyana gördü milyon doların nasıl kazanıldığını biliyor, istifa neyi çözecek???? sorularım devam edecek, ama bu sorulara mantıklı bir cevap gelemiyor maalesef. şu takıma destek verin, yuhalamayın, fatih tekke diye bağırmayın, fatih bu takımdan zorla kovmadılar bunu da unutmayın...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)