Sayfa 3 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1190 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor - Trabzonspor

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar murat ocak için ne dişorsunuz her hafta kenide katıyor ve büyüyor. bence yerinde bir transfer. Heleki celalettin in eline geçen fırsatı kullanamaması onun yerini dahada sağlamlaştırdı.

Ben kendisini çok beğendim ileriye çıkışları filan. Hatta umutun attığı oldeki payı unutmayalım. Defansımız 3 maç sonra yerine oturur halen kendilerini tanımaya çalışıyorlar. Gerçi çağdaşın yerine erdinç oynayabilirdi. Geçtiğimz sezon güzel bir ikili olmuşlardı. Marcelinho takımı ısındıkca daha çok iş yapacak gibime geliyor. Şu hüseyinden nasıl kurtuluruz bunu bilmiyorum. Birisi bu futbolcuya eğitim versin. Tamam güzel top kesiyor ama bu topu oyuna sürürken top keserken sağladığı avantajı yitiriyor.

Sonuç olarak antık kazanımıyız kazanamazmıız orasını bilmiyorum ama haluk ulusoy beyfendi kendi kuyusunu kazıyor bizim oylarımızla oraya geldi.
    bencede iyi bir oyuncuya benziyor ama iki sorunu var ileriye gidip geriye dönemiyor bi de kolay çalım yiyor.
    Bir Gün Mutlaka!!

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kafayla oynayacaksa Gökdeniz hiç oynamasın.Ortasahadan öyle rahat geçiyor ki rakiplerimiz ağa koşar mı,niye koşsun.Bu takıma bir tane Marcelinho yeter Gökdeniz, sen Gökdenizsin Marcelinho olmaya çalışma o topların peşine ben koşmayacağım bak Hasan'a biraz koş.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah yeneriz....

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

üzülerek söylüyorum yenilecez.kimse kendini kandırmasın.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı lazbalikci61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş orta sahasız çıkarmışın takımı
    kardeş tamam da ne yapıcaz çift ön libero yapalım hasan hüseyin koyalım defans gene bi ton pozisyon yiyor bu adalmar kesemiyor ki bu adamlar ön libero değil topu da oyuna sokamıyorlar ozaman biz ne yapalım benim yazdığım orta sahayla çıkalım 5 yersek 6 atalım kafayı yicem ya uyku uyuyamıyorum
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Galibiyet hayal!Berabere bitse hiç olmassa ama malesef güzel bir futbol ve malubiyet birde hakem hatası!(hoca ve başkanın maç sonu yorumları)

Nereden
    İzmir

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar murat ocak için ne dişorsunuz her hafta kenide katıyor ve büyüyor. bence yerinde bir transfer. Heleki celalettin in eline geçen fırsatı kullanamaması onun yerini dahada sağlamlaştırdı.

Ben kendisini çok beğendim ileriye çıkışları filan. Hatta umutun attığı oldeki payı unutmayalım. Defansımız 3 maç sonra yerine oturur halen kendilerini tanımaya çalışıyorlar. Gerçi çağdaşın yerine erdinç oynayabilirdi. Geçtiğimz sezon güzel bir ikili olmuşlardı. Marcelinho takımı ısındıkca daha çok iş yapacak gibime geliyor. Şu hüseyinden nasıl kurtuluruz bunu bilmiyorum. Birisi bu futbolcuya eğitim versin. Tamam güzel top kesiyor ama bu topu oyuna sürürken top keserken sağladığı avantajı yitiriyor.

Sonuç olarak antık kazanımıyız kazanamazmıız orasını bilmiyorum ama haluk ulusoy beyfendi kendi kuyusunu kazıyor bizim oylarımızla oraya geldi.
    Valla ben murat ocak ı milli takımda da beğeniuyordum ama savunmasını değil çok iyi top tekniği var ayaklarına hakim ve defalarca dedim cellonun önünde sol açık sıkıntımız var iken çok çok rahat oynar ortaları isabetli rahat adam geçiyor hüseyinden bıkmayan yok kardeş ama dinletemiyoruz o nu kesenin kırk yıl kölesi olurum inşallah zenite veririz de kurtuluruz hasanı değerlendirebiliriz orada erdince ise çok fazla güvenemiyorum bence akyeli stoper olarak stephanow un yanında kullanabiliriz sağa ufukhanı çekebiliriz marse çok iyi bir kumaş ama bu hafta kaçırdığı pozisyon raket gibi sol ayağına hiç mi hiç yakışmadı netice olarak bu hafta artık kazanmalıyız düşüncene sonuna kadar katılıyorum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    Almanya

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş tamam da ne yapıcaz çift ön libero yapalım hasan hüseyin koyalım defans gene bi ton pozisyon yiyor bu adalmar kesemiyor ki bu adamlar ön libero değil topu da oyuna sokamıyorlar ozaman biz ne yapalım benim yazdığım orta sahayla çıkalım 5 yersek 6 atalım kafayı yicem ya uyku uyuyamıyorum
    bu konuda katiliyorum sana.
    Ne faydasini gördük simdiye kadar, yine takim sürüsüne posizyon veriyor, yok cift ön libero, ataga dogru dürüst kaldiramiyor takimi kimse. Ayrica Tek forvetlende olmuyor bu is.

Mac icinde Gaziantep yener bizi diyorum üzülerek.
    Bir haftada takim nekadar düzelir görecegiz.

Nereden
    İzmir

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga
    fatih akyel, stephanow, çağdaş, cello
    yattara, şimek,marse, gökdeniz
    ersen,umut

Kaybedeceksek saldırırken kaybedelim neymiş o çift ön libero tek forvet bide böyle oynayalım bakalım ne olacak...
    Hala aynı düşüncedeyim eğer bu kadroya hüseyin le hasanı koyalım derseniz çok şey kaybederiz kesen bir oyuncu varsa ortada ki ben görmüyorum kestiği topu oyuna sokar da kesmesinin bir anlamı olur bir hafta ben çıkartayım takımı lütfen izin verin her maça bu kadro ile çıkacak kadar futbol yoksulu biri değilim tabiki önemli zor maçlara koyarız liberomuzu ama vestel maçına antep maçına hasan hüseyinle çıkarsak gol atamayız....

korsan61
    Ziyaretçi

bu hafta galip geleceğiz inşallah şanssızlığımız ligin ilk 2 haftası formda ve iyi takımlarla oynadık çıkış maçımız olabilir tabii lazaroni izin verirse

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık bütün maçlara temkinli bakıyorum.Gaziantep maçıda zor maç bu kadar gol pozisyonuna girip kaçırırsan olacağı budur.İnşallah bu sefer girdiğimiz pozisyonları değerlendiririz.yoksa yine hüsran olur
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Göreceksiniz Antepi rahat yeneceğiz ama gelecek hala karanlık....

Antepe yenilirsek ne hoca kalır ne yönetim....
    Hele hele apoele elenirsek!!!!

Eğer futbolcularda biraz yürek ve şeref varsa Lazaroniye ve şaşkın yönetime rağmen hem antepi hem de apoeli topa tutarlar...

EĞer Lazharonİ Gİtcekse Yenİlsİn
    BIRAKIP GİTTİN BİZİ SENİ UNUTTUK SANMA
    ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR AMA UNUTMAYI ASLA
    KRALSIN FATİH TEKKE

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bmteam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göreceksiniz Antepi rahat yeneceğiz ama gelecek hala karanlık....

Antepe yenilirsek ne hoca kalır ne yönetim....
    Hele hele apoele elenirsek!!!!

Eğer futbolcularda biraz yürek ve şeref varsa Lazaroniye rağmen hem antepi hem de apoeli topa tutarlar...
    evet katılıyorum sana kardeş..

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bikere hakem oyunu etkilemezse diye başlamamız lazım. böle bişey yok yaa, içerde bile hakemi yenmemiz gerekiyosa bu takımla başaramayız bunları. Adam gibi hakem yönetirse ben antep maçından umutluyum. tabi lazaroninin de aptallık yapmaması lazım... umutu, yattarayı çıkar, sağbeki değiştir.... bunlar ayıp şeyler... bence kadromuz iyi, manisaya fark da atabilirdik ama akıl almaz goller kaçırdık. Gökdenize şaşırmadım, yıllardır gol yollarında beceriksiz, şut çekmeyi bilmez, topçuluğundan hep şüphe etmişimdir ve takımı ben kursam ancak sonradan oyuna alırım ama marcelinho nasıl kaçırır o golleri. o pozisyonlarda umut olsa bence farka gitmiştik... şu ömer rıza yı da lütfen kadrıya almasın yaaaa.. dayanamıyorum ona, sinirimi çok bozuyo...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    İstanbul

aman ilk dakikalarda gol yemeyelim bi hakem adam gibi maç yönetsin gerisi bize kalmış

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tolga
    Musa-Fatih-Stepanov-SOLBEK (asla murat ve celo değil, çağdaş bile olabilir)
    Hasan
    Yattara-Marce-Szymek-Gökdeniz
    Umut

ben olsam çıkacağım kadro. Takım ne yapar bilemem. Aslında sadece Marce 2 haftada kaçırdığı 3 pozisyonu atsa 6 puanımız vardı.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga

Ferhat Fatih Stepanov Murat

Yattara Symek Marcelinho Gökdeniz

Umut Ersen

Büyüksen korkmayacaksın çıkıp çift forvet oynayacaksın.Başka türlü kazanmamız olası değil.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lazaroni Trabzonspordan çok kendini düşünüyor. umutu çıkarıp yerine aldığı oyuncuya bakın. beraberliğe yatmaktır bu resmen. bu zihniyet ile hiçbirşey yapamayız.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ts_fan
    Ziyaretçi

------------------------------Tolga

-------Fatih-------Stephanov--------Çağdaş------------61

------Yattara------Marcelinho-------Hasan--------Murat Ocak

------------------------Umut--------Ersen

Tırsma Lazoroni, çıkar şu takımı sahaya...Bu oyuncular ve bu sistemle çıkıldığında geriden gelen hızlı kanat oyuncuları ile çok iyi bindirmeler olur, rakipte baskı altına alınmış olunur.Uzun boylu ve ayakta top tutma yetenekleri ileri uç elemanları ile sürekli oyunu biz forse ederiz.

ps: 61 kaleye ne kadar uzak olursa o kadar kârımıza olur
    Konu ts_fan tarafından (14.08.2006 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tolga

H.üçüncü Fatih Stepanov Murat Ocak

Hüseyin Szymek

Yattara Marcelinho Gökdeniz

Umut

Sol tarafa yabancı oyuncu alınırsa, Murat Ocak ile değiştirin.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolga

musa fatih stepanov murat

yattara szymek gökdeniz marcelinho

umut ersen

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart adam kendini değil bizi düşünüyor

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lazaroni Trabzonspordan çok kendini düşünüyor. umutu çıkarıp yerine aldığı oyuncuya bakın. beraberliğe yatmaktır bu resmen. bu zihniyet ile hiçbirşey yapamayız.
    Ama kafası bu kadar bastığı için gol ayaklarınıu çıkarıp saçma sabuk değişiklikler yapıyor.Lütfen değerlerimize sahip çıkalım ve Giray bulak ı bu takımın başına getirmek için kamuoyu oluşturlaım.
    İşte taraftar budur.

crow61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tanyildizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizi bu hallere düşürenler utansın utanıyorum millete trabzonsporluyum demeye benden kafa buluyorlar allahım sen bizi böyle teknik adamlara biida rast getirme
    Kimseye Trabzonluyum demekten utanmıyorum Yensede Yenilsede Gönlümün Sultanı Trabzonspor Volkan Konak2ın Çok güzel bir sözü vardır 'Şuna İnanın Ki eğer Trabzonspor Olmasaydı Hava Durumu sunulurken Trabzon'un adı geçmeyecekti'

Allah'a Şükür Onurlu Mücadelemiz Devam edecektir Yönetime ve Kendini Bilmez Bazı Taraftarlara rağmen

Nereden
    İzmir

Alıntı b_kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga

musa fatih stepanov murat

yattara szymek gökdeniz marcelinho

umut ersen
    Çok çok güzel bir kadro orada sözde ön libero görmemek beni mutlu etti fakat musa nın defans anlayışında sıkıntılarım var çünkü topla oynamayı seviyor ileri çıktığı zaman dönemezse diye korkuyorum diğer yazdığın futbolcular ile belki gol yeriz ama 3 - 5 atarız gibi geliyor bana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.