Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gölge Etme Baþka Ýhsan Ýstemez...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Standart Gölge Etme Baþka Ýhsan Ýstemez...

Sayýn baþkan yardýmcýmýz i.ethem hacýosmanoðlu bugün gazetelerde buyurmuþ ki;

''Hocanýn dikkati çekilecek. Hangi takýmý çalýþtýrdýðýnýn bilincine varamamýþ. Bu camianýn, maç seyrederken caný çýkmamalý'' (bkz=http://sabah.com.tr/spo119.html ) (bkz= http://zaman.com.tr/?bl=spor&alt=&tr...0812&hn=328894)

hepimizin malumudur ki bu baþkan yardýmcýmýz sezon kapandýðýnda;teknik direktör trannsferi için görevlendirilmiþ,yaklaþýk 25 gün süren avrupa seferinde 20'ye yakýn hocayla görüþmüþ (!) ve bir sonuç alamamýþtýr.en son ispanya'ya gittiðinde benito florodan menajer bayram tutumlu vasýtasyýla aldýðý randevuya 1 gün kala þok bir kararla sebastiao lazaroni brezilyadan getirilmiþ,ve sözleþme imzalanarak klubumuzun tekik direktörü olmuþtur.sayýn hacýosmanoðlu ispanyada sadece randevu aldýðý (bkz menajer bayram tutumlunun açýklamalarý) benito floro için ''anlaþmýþtým ama gelen sms yüzünden vazgeçtim'' þeklinde açýklama yapmýþ ama bizleri inandýramamýþtýr.lazaroni transferinin ardýndan transfer komitesinden de istifa eden hacýosmanoplu,yönetim içinde muhalefet rolunu üstlenmiþtir.

daha henüz sezonun baþý iken,takým 2 resmi müsabaka oynamýþken ve önümüzde çok ama çok önemli bir uefa kupasý eleme maçý varken bu açýklama,üzüm yemek için deðil,baðcýyý dövmek için yapýlmýþtýr..

sayýn hacýosmanoðluna ''sizin bulunduðunuz dönemde dahi transfer komitesi hangi transferleri gerçekleþtirmiþtir'' sorusunu sormak,olaylarý anlamak için gayet açýklayýcý olacaktýr.sayýn baþkan yardýmcýmýza sormak gerekir ki ''siz transfer yapýp uefaya ismini verdiniz de hoca mý oynatmadý?''..

bizim camiamýzda her daim olan bir olaydýr bu küsen yöneticinin muhalefet olmasý.bakýnýz en yakýn örneði murat bozoðludur.geçen yýl transfer sezonundazurawskiyi istemeyip brezilyadan forvet getirecem diye direten bozoðlu,brezilyadan bir stoper ve çok ihtiyacýmýz olan (!) bir kaleci getirmiþ,ardýndan da hiç bir suçu yokmuþ gibi yonetim kurulundan istifa edip muhalefetlik yapmýþtýr.

trabzonspor ile ismi anýlmadan önce bir hiç olan,kimsenin tanýmadýðý,trabzonspor sayesinde milyon dolarlar deðerindeki reklam yapan yöeticilere demem odur ki deðerli arkadaþlar;iþler sizin þahsi görüþleriniz doðrultusunda yürümediði zaman yolumuza çomak sokmayýnýz..

hani o meþhur sözde denildiði gibi ''gölge etme baþka ihsan istemez''

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

cok dgru kardes
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Valla ne yalan söyleyeyim HACIOSMANOÐLU'nu oldukça sempatik buluyorum ama son zamanlarde yaptýðý açýklamalarla hem kulübe hemde kendine zarar verdiðini düþünüyorum. O makamda olan biri bu þekilde davranmamalý. He! Canýna tak etmiþ olabilir. Eðer bir derdin bir sorunun varsa ara baþkaný, yöneticileri, toplantýlar oluyor çýk orada takýr takýr söyle söyleyeceðini. Olmadýmý... Bas istifaný muhalefetini o þekilde yap.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Hacýosmanoðlu son derece açýk sözlü ve bi o kadar da mütavazi bir kiþi Trabzonspor'a zarar vericek bir olayýn altýna imza atacaðýný düþünmek bile yanlýþ olur ayrýca þahsi fikrimdir yazýlanlarý okudum ve herhangi bir yanlýþ söze raslamadým.
    Bu büyük takýmýn yöneticisidir ve buna hakký vardýr diye düþünüyorum.
    Adam Ölür Adamlýk Ölmez - Trabzon/Tonya

sermin simsir
    Ziyaretçi

yanlýþ hatýrlamýyorsam ibrahim bey aktuðun son dönemlerinde meltem tv ye çýkmýþ, masaya vuran, transferde ne yaptýðýný bilen bir yönetim oluþumu istediðini, bunu da yapacak yönetimin çalýþmalarýn içinde olduðundan bahsediyordu.bu yönetimin geçen aktuð yönetiminden çok bir farký yoktur.eðer öyleyse ibrahim bey hemen istifa etmelidir.yok öyle düþünmüyorsa susup takýma zara vermesin.önünde iki yol vardýr, ya istifa yada beraber geldiði yönetime destek

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yönetim de adam gibi adamlardan birtanesi belkide teki.Ne söylediðini gayet iyi bilen birisi.Son açýklamalarýnada kesinlikle katýlýyorum.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Bu baþkan iþten anlamýyor

Futbolcularda istek kalmadý.

Hedefler gerçeklikten sapýp hayal oldu.

Gol makinasý satýldý.

Transferler balon, 10 milyon dolarlýk yýlzýdlar gökyüzünde kaldý. Bizim alamadýðýmýz adamý BJK getiriyor.

Teknik direktör onca zaman varken son anda aceleyle getirildi.

Yönetimde uyum yok. Kimin ne yaptýðý belli deðil.

Taraftar rahatsýz.

Bu koþullarda yapýlmasý gereken:

yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

adam doðrularý söylüyor
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hacýosmanoðlu sadece fenerbostan ile ilgili mevzularýmýzda açýklama yapsýn. Yaðmasada gürlüyor en azýndan.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

öncelikle ''her doðru her zaman söylenmez'' lafýný hatýrlatayým.ayrýca bu doðrularý basýn aracýlýðýyla söylemeyle,gidip ilgili kiþilere söyleme arasýnda çooook ama çooook fark vardýr..eðer amaç burda biþeyleri düzeltmek olsaydý,basýna deðil de ilgili kiþilere söylerdi.sözleri iletmek için basýný aracý kullanmak çok basit yöneticilerin yapacaðý iþtir.

kaldý ki yineliyorum,hocaya oyuncu aldýnýz da oynatmadý mý?

geçeceksiniz bu iþleri sayon hacýosmanoðlu.daha yukarýdaki yazýda bahsetmediðimiz bir ''benim asbaþkan yaptýðým adam bana konuþamaz'' açýklamasý var ki evlere þenlik..kendisini 50 tane trabzonspor delegesi dahi tanýmazken girdiði seçimde,listesinin kazanmasýnda dinamo görevi yapan bir isme,hele hele 15 senedir öyle ya da böyle trabzonspor yöneticiliðinde bulunan bir isme yaptýðý o açýklama da komedinin bir baþka boyutudur.

kimsenin trabzonspor sevgisine biþey dediðimiz yok;ama bazen kiþisel ihtiraslar trabzonspor sevgisinin önüne çook kolay bi þekilde geçebiliyor.

sayýn hacýosmanoðlu biþey yapmaya niyetliyse yapsýn,yok ben yolunuza taþ koyacam diyorsa yakamýzý býraksýn.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Son mesajýnda haklýsýn. Medyaya açýklama yapacaðýna yetkilerini kullanýp yönetim kurulunda veya birebir td ile görüþebilir. Ýlla medya þart deðil sorunlarý çözmesi için.

Ama diðer yandan ya bunlarý toyluðu yüzünden yapýyor ya da yönetimden dýþlandý, yetkisi ve etkisi elinden alýndý, onun için medyaya mecbur kaldý. Bunu zaman gösterecek.

Þu ana kadar uzun soluklu tek röportajýný izledim. Tek röportaj yanýltýcý olabilir ama þu anki görüntüsüyle gelecekteki bir baþkan adayýndan çok bir fedaiyi andýrýyor. Sözleri benim de hoþuma gidiyor ama tezcanlýlýðý kendisine de zarar veriyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Thumbs up

DOÐRULARIN KADERÝ YALNIZLIKTIR ...

Bu yönetimde tuttuðum tek bi adam varsa oda

ÝBRAHÝM ETHEM HACIOSMANOÐLU'dur...
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sütten çýkmýþ ak kaþýk olmasa da
    bence de "gölge eden" o deðil
    söz verip tutamayandýr daha çok...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son mesajýnda haklýsýn. Medyaya açýklama yapacaðýna yetkilerini kullanýp yönetim kurulunda veya birebir td ile görüþebilir. Ýlla medya þart deðil sorunlarý çözmesi için.

Ama diðer yandan ya bunlarý toyluðu yüzünden yapýyor ya da yönetimden dýþlandý, yetkisi ve etkisi elinden alýndý, onun için medyaya mecbur kaldý. Bunu zaman gösterecek.

Þu ana kadar uzun soluklu tek röportajýný izledim. Tek röportaj yanýltýcý olabilir ama þu anki görüntüsüyle gelecekteki bir baþkan adayýndan çok bir fedaiyi andýrýyor. Sözleri benim de hoþuma gidiyor ama tezcanlýlýðý kendisine de zarar veriyor
    buna katýlmýyorum iþte..kimse onun yetkisini elinden almadý..''istifa'' denen þey kiþinin kendi verdiði kararla gerçekleþtirdiði þeydir..

kaldý ki trabzonspor ''acemi yonetici staj yeri'' deðildir..toyluðunun cezasýný trabzonspor çekemez,çekmemeli..baþka yerde staj yapýp (mesele transfer komitesinden istifa ettiðinde anýnda ''istanbulsporu alacam'' demiþti..alýp orda öðrenseydi yöneticiliði) öyle gelsinler..

daha sezonun 2. maçýnda,alýnan transferlerin oynamadýðý bir maçta hocaya suç bulmak,tabiri caizse onu ateþe atmak çok da iyi niyetli bir hareket deðildir..sayýn hacýosmnoðlu bi zahmet deseydi hoca hangi hatayý yaptýðýný..gökdenizin oynamamasý mý hataydý yoksa cem demirin mi?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yetkisi elinden alýndý derken, yönetim kurulunda kendisine karþý oluþan ittifaký/oy çoðunluðunu anlatmak istedim. Ýstifaya zorlanabilir de insanlar.
    Dediðim gibi zaman gösterecek. Yazýk hiçbir iþi doðru düzgün yapamýyoruz sonra da karþýlýðýnda hak etmediðimiz þampiyonluklar bekliyoruz
    Konu Travelair tarafýndan (12.08.2006 Saat 11:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne kadar da büyük bir yardýmý oldu bu açýklamasýyla Trabzonspor'a.Baþarýdan baþarýya koþarýz artýk.

Trabzonspor yönetiminin bir baþkaný var,sorun varsa bunu medyaya deðil baþkana anlat,çözümü orda bul.Baþkanlamý yaparsýn tek baþýnamý yaparsýn Hoca tesislerde toplantý yap.Beklenitleri anlat,Özkara yanýnda ona söyle.

Baktýn dinlenmiyorsun bas istifaný sonra kamuoyu merak ederse derdini anlatýrsýn.

Ama seninle ayný yola çýkmýþ insanlarý ve onlarýn aldýðý kararlarý hem de ilk haftadan eleþtirmekle belki ismini ön plana çýkarýrsýn ama senden öncekiler gibi þahsi çýkarlar peþinde olduðunu anlar taraftar.

Çok konuþan deðil çok çalýþan makbuldur her zaman.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

hoca için hangi takýmda çalýþtýðýnýn bilincine varamamýþ demiþ, ama yaptýðý bu açýklamayla gösteriyorki kendisi hangi kulüpte yönetici olduðunun bilincine varamamýþ. çok talihsiz bir açýklama. sen bir hocaya güvenip takýmý emanet ediyorsan, þu topçuyu burda þunu þurda oynat diyemessin, o hocayla futbolcu arasýndaki olaydýr. dünyanýn hangi büyük klübünde yönetim futbolla ilgili teknik mevzulara karýþýyor. heleki daha 2 maç olmuþ, hoca eksik olan bir mevkii için çeþitli futbolcular deniyor. sanki sayýn hacýosmanoðlu gitti sol açýk aldý da hoca gitti Szymeki orda oynattý....

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hoca için hangi takýmda çalýþtýðýnýn bilincine varamamýþ demiþ, ama yaptýðý bu açýklamayla gösteriyorki kendisi hangi kulüpte yönetici olduðunun bilincine varamamýþ. çok talihsiz bir açýklama. sen bir hocaya güvenip takýmý emanet ediyorsan, þu topçuyu burda þunu þurda oynat diyemessin, o hocayla futbolcu arasýndaki olaydýr. dünyanýn hangi büyük klübünde yönetim futbolla ilgili teknik mevzulara karýþýyor. heleki daha 2 maç olmuþ, hoca eksik olan bir mevkii için çeþitli futbolcular deniyor. sanki sayýn hacýosmanoðlu gitti sol açýk aldý da hoca gitti Szymeki orda oynattý....
    Aðzýna saðlýk
    Hacýosman efendi baþkan yardýmcýsý olduðu yönetimin transfer baþarýsýzlýðýnýn futbol baþarýsýzlýðýnýn yönetimsel beceriksizlik ve rezilliðin hesabýný versin
    ondan sonra basýn üzerinden þovuna devam etsin

Bir grup taraftar kanabilir bu iþlere ama bizim karnýmýz tok
    yemeyizde unutmayýzda

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

bu adam en azýndan konuþuyor da rengini biliyoruz,diðerleri de bir konuþsa da anlasak sarýlarmý lacivertlermi kýrmýzýlar mý ?
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Açýkçasý teknik drektör transferi yapýlýrken yönetimin hacýosmanoðluna yaptýðýný çok ayýp bir davranýþ olduðunu düþünmüþtüm ve hala ayný kanýdayým. Sen bir yöneticine bir görev veriyorsun ve sonra arkasýndan iþ çevirip kafana göre yönetici alýyorsun. Etik bir davranýþ deðil bu. Ayrýca geçen sezon Ýzmirdeki BJK maçýmýzda taraftar olarak karþýlaþtýðýmýz bir sýkýntýyý bire bir hacýosmanoðluna ilettik. Adam hiç düþünmeden bizlere cep telefonunu verdi ve sýkýntýmýzý gidermek için elinden geleni yaptý. Bence gerçekten trabzonspor için çalýþan bir yönetici kendisi. Hatýrlarsanýz geçen sene her maçta taraftarla birlikteydi ve taraftarýn sýkýntýlarýný gidermek için uðraþtý. Asýl hatalý olan yönetimde transfer komitesi oluþturup o komitenin dediklerine uymayanlarda.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

içimizden geçipte sesimizi duyuramadýðýmýz þeyleri yine hacýosmanoðlu çýkýp kameralar karþýsýnda çýkýp söylemiþtir bugüne kadar. ben daha diðer yöneticileriz kim bilmiyorum. belli baþlý bikaç isim var duyduðum okadar. diðerleri ne yapar ne eder merak ediyorum açýkcasý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hOCAM BÝR KONU BU KADAR GÜZEL MÝ YORUMLANIR. Yazan ellerin dert görmesin. Yahu cidden dehþet yazmýþsýn. Allah razý olsun. Biri bu yazýyý okutsun etheme.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Bizim millet deli dolu adamlarý sever ya Hacýosmanoðlu'na duyulan senpati de bu kaynaklý (ben de dahil) ama adama sormazlar mý kardeþim zamanýnda sustun da þimdi mi konuþuyorsun?Yönetim eðer bir ekipse (ki öyle olmalý) baþarý veya baþarýsýzlýk bütün ekibe aittir.Bu açýdan her ne kadar doðru da olsa Hacýosmanoðlu'nun açýklamalarý yersiz ve yanlýþ.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sayýn baþkan yardýmcýmýz i.ethem hacýosmanoðlu bugün gazetelerde buyurmuþ ki;

''Hocanýn dikkati çekilecek. Hangi takýmý çalýþtýrdýðýnýn bilincine varamamýþ. Bu camianýn, maç seyrederken caný çýkmamalý'' (bkz=http://sabah.com.tr/spo119.html ) (bkz= http://zaman.com.tr/?bl=spor&alt=&tr...0812&hn=328894)

hepimizin malumudur ki bu baþkan yardýmcýmýz sezon kapandýðýnda;teknik direktör trannsferi için görevlendirilmiþ,yaklaþýk 25 gün süren avrupa seferinde 20'ye yakýn hocayla görüþmüþ (!) ve bir sonuç alamamýþtýr.en son ispanya'ya gittiðinde benito florodan menajer bayram tutumlu vasýtasyýla aldýðý randevuya 1 gün kala þok bir kararla sebastiao lazaroni brezilyadan getirilmiþ,ve sözleþme imzalanarak klubumuzun tekik direktörü olmuþtur.sayýn hacýosmanoðlu ispanyada sadece randevu aldýðý (bkz menajer bayram tutumlunun açýklamalarý) benito floro için ''anlaþmýþtým ama gelen sms yüzünden vazgeçtim'' þeklinde açýklama yapmýþ ama bizleri inandýramamýþtýr.lazaroni transferinin ardýndan transfer komitesinden de istifa eden hacýosmanoplu,yönetim içinde muhalefet rolunu üstlenmiþtir.

daha henüz sezonun baþý iken,takým 2 resmi müsabaka oynamýþken ve önümüzde çok ama çok önemli bir uefa kupasý eleme maçý varken bu açýklama,üzüm yemek için deðil,baðcýyý dövmek için yapýlmýþtýr..

sayýn hacýosmanoðluna ''sizin bulunduðunuz dönemde dahi transfer komitesi hangi transferleri gerçekleþtirmiþtir'' sorusunu sormak,olaylarý anlamak için gayet açýklayýcý olacaktýr.sayýn baþkan yardýmcýmýza sormak gerekir ki ''siz transfer yapýp uefaya ismini verdiniz de hoca mý oynatmadý?''..

bizim camiamýzda her daim olan bir olaydýr bu küsen yöneticinin muhalefet olmasý.bakýnýz en yakýn örneði murat bozoðludur.geçen yýl transfer sezonundazurawskiyi istemeyip brezilyadan forvet getirecem diye direten bozoðlu,brezilyadan bir stoper ve çok ihtiyacýmýz olan (!) bir kaleci getirmiþ,ardýndan da hiç bir suçu yokmuþ gibi yonetim kurulundan istifa edip muhalefetlik yapmýþtýr.

trabzonspor ile ismi anýlmadan önce bir hiç olan,kimsenin tanýmadýðý,trabzonspor sayesinde milyon dolarlar deðerindeki reklam yapan yöeticilere demem odur ki deðerli arkadaþlar;iþler sizin þahsi görüþleriniz doðrultusunda yürümediði zaman yolumuza çomak sokmayýnýz..

hani o meþhur sözde denildiði gibi ''gölge etme baþka ihsan istemez''
    Fatih, yerinde eleþtirilerde bulunmuþsun.Ýbrahim bey'in bu çýkýþýný ben maçýn bir rum takýmýyla oynadýðýmýz için böyle bir gider yaptýðýný düþünüyorum.Kýsacasý bizim 2 senedir rum takýmlarý ile yaptýðýmýz maçlarda vatan,millet, Sakarya anlayýþýndan Ýbbrahim bey'in gerildiðini düþünüyorum.Böyle açýklamalarý kendine görev bellemiþ ama bir þeyi unutmuþ...O da hocanýn iþine burnunu sokmuþ,adam sözleþmeye imza attýðýndan beri baðýrýyor kampa transferler yetiþsin diye ama sesini duyan yok.
    Birde bir hastalýðýmýz var.Rakibi küçük görmek...Helede rakip;rum takýmý olursa hepten nasýl olurda bu takýma yenilir?,eleniriz? muhabbeti alýr baþýný gider.
    Geçen sene Galatasaray'da, Trömse'ye ayný hastalýktan elenmedimiydi?Birde acaba bu Ýbrahim bey, kendisinin anlaþmadýðý hocadan dolayý böyle bir çýkýþ yapmýþ olabilirmi? diye düþünüyorum!Öyle ya;kendisi anlaþacaðýmýz hoca ile görüþmeden Lazaroniye imza attýrmýþlardý.Neredeyse bu sebepten dolayý kendisi yönetimden istifa edecekti (yada bizim öyle bir beklentimiz vardý)
    Bu tip açýklamalar, helede maçýn ardýndan sýcaðý sýcaðýna basýna yapýlmamalý.Yarardan çok zarar veriryorsunuz.Tribünlere oynamanýn alemni yok.O akþam zaten hiçbir taraftarýmýz oynana futbol ve sahadaki kadrodan memnun deðildi.
    Fatih'in dediði Sinoplu Diyojen'in lafýný bende tekrar etmek istiyorum: ''Gölge etmeyin;baþka ihsan istemez''
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

bu tür muhalif acýklamalarý sýk yapýyor.o halde istifa mý ediyorsunuz dendiðinde ise ---ne munasebet efendim bu yönetimi ben kurdum.hep beraber geldik hep beraber gideriz diyor.bence nerde durduðuna bir karar vermeli.taraftara þirinlik
    yapmak iyi hoþta çözüm bekliyoruz yönetimden.zira þikayet makamý deðil kendisi.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)