Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gölge Etme Baþka Ýhsan Ýstemez...

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Taraftar gözüyle yapýlmýþ açýklama ama ne demek istediðini anlayamadým.

Sayýn yöneticinin, Yönetim kurulunda Baþkan yardýmcýsý ünvaný var. Transfer komitesinden istifa etmiþ ama Trabzonspor yönetim kurulu üyesi

Kurullardaki görevinden istifa etmesi beni ilgilendirmez, benim baktýðým kendisinin yönetim kurulu üyesi olmasýdýr.

Geçiken transferlerin açýklamasý varmý ? Faruk Kanca nerede sayýn yöneticim, Bir bucuk aydýr brezilyadan transferler nerede. Atay Aktuð yönetimi neden istifa etti, transfer baþarýsýzlýklarýndan deðilmi.
    Konu gerçekefsane tarafýndan (12.08.2006 Saat 17:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hoca için hangi takýmda çalýþtýðýnýn bilincine varamamýþ demiþ, ama yaptýðý bu açýklamayla gösteriyorki kendisi hangi kulüpte yönetici olduðunun bilincine varamamýþ. çok talihsiz bir açýklama. sen bir hocaya güvenip takýmý emanet ediyorsan, þu topçuyu burda þunu þurda oynat diyemessin, o hocayla futbolcu arasýndaki olaydýr. dünyanýn hangi büyük klübünde yönetim futbolla ilgili teknik mevzulara karýþýyor. heleki daha 2 maç olmuþ, hoca eksik olan bir mevkii için çeþitli futbolcular deniyor. sanki sayýn hacýosmanoðlu gitti sol açýk aldý da hoca gitti Szymeki orda oynattý....
    Lazaroni'nin transfer ediliþ þeklini hepimiz biliyoruz tekrar anlatmaya gerek yok. Kýsaca Hacýosmanoðlu Lazaroni'ye takýmý kendi adýna teslim etmedi... Hacýosmanoðlu'nun eleþtirilerinin çoðuna katýlýyorum... Trabzonspor için çok önemli bir maça 3 gün önce Kayseri'de çýktýðýn kadrodan 6 tane farklý adamla çýkarsan ve verdiðin taktik kazanma adýna deðilde yenilmeme üzerine ise kusura bakmayýn bunu kims ekabyl etmez. Trabzonspor kendi için deðil enazýndan oraya bizi desteklemeye gelen geçen sene üzdükleri KKTC'li soydaþlarýmýz için kazanmalýydý... Malesef kadro seçimi ve taktik anlayýþ Trabzonspor'a yakýþmadý yakýþmaz... Transfer yapýldý da mý hoca oynatmadý deniyor. Lazaroni transferinden sonra Hacýosmanoðlu transfer komitesinden istifa etti. Kim olsa ayný þeyi yapardý yönetim size görev veriyor transfer komitesindesiniz daha sonra size haber verilmiyor baþka hoca transfer ediliyor. Yönetim ve transfer ekip iþidir. Daha öncede yazdým Lazaroniyi getiren Haþimsayidoðlu mevcut baþarýsýzlýkta kendisi mi sorumlu olacak. Lazaroni transferi ne derece doðru bir tercih. Bu hoca geleceðine Ziya Doðan'a razýydýk...

Hacýosmanoðlu'nun eleþtirdiði konularýn bir çoðuna katýlýyorum... Fakat bunu medya yoluyla yapýp huzursuzluk çýkarmamanýn bir anlamý yok... Sanki öc alýr gibi bakýn aldýðýnýz hoca futboldan çakmýyor felan deer gibi bir hali var...

Baþkan artýk ekibini toplayýp bir çeki düzen vermeli. Gereksiz konuþmalara yöneticiler bir son vermeli. Trabzonspor'u hedeflerine ulaþtýrmak ve verdiklerini sözlerini yerine getirmek için göreve getirildiler birbirlerini yemek için deðil.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son mesajýnda haklýsýn. Medyaya açýklama yapacaðýna yetkilerini kullanýp yönetim kurulunda veya birebir td ile görüþebilir. Ýlla medya þart deðil sorunlarý çözmesi için.

Ama diðer yandan ya bunlarý toyluðu yüzünden yapýyor ya da yönetimden dýþlandý, yetkisi ve etkisi elinden alýndý, onun için medyaya mecbur kaldý. Bunu zaman gösterecek.

Þu ana kadar uzun soluklu tek röportajýný izledim. Tek röportaj yanýltýcý olabilir ama þu anki görüntüsüyle gelecekteki bir baþkan adayýndan çok bir fedaiyi andýrýyor. Sözleri benim de hoþuma gidiyor ama tezcanlýlýðý kendisine de zarar veriyor
    atýþmalarýný,tartýþmalarýný medyayý kullanarak yapmalarý her sorunu dýþarýda tartýþmalarý banada çok saçma geliyor.son zmnlardaki bu olaylarýn sebeplerini tam olarak alamýþ deðilim zaten...
    ...anti-kliþe timi...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr buckler - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

bence kim olursa olsun bi yöneticinin kendi teknik direktörü hakkýnda böyle konuþmasý yanlýþ.sonuçta o teknik direktörü buraya getirende o kiþilerdir böyle bi açýklama bence çok yanlýþ ve takýma zarar verir

hiç yoktan adam da bi karzima var . yagmasada gürle dediniz bence o adamýn einde imkan olsun yagmada yaðar .. öyle adamlara ihtiyac var. meyve veren agaç taþlarýn .. onuda kaçýrmya çalýþýyoýrlar.. ne zaman iyiler gitti trabzon bu hale geldi.. ne zaman içimizdeki hainlerdeen kurtuluruz anca o zaman trabzonspor bir yere varýr
    Trabzonspor

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Hacýosmanoðlu basiretsiz biri deðildir çýkar her konuda açýklamasýný yapar, bu açýklamalardan herkes de nasibini alýr, kimsenin görmek istemediklerini açýklayýnca tabi biraz ters kaçýyo galiba bizlere hep biz iyi hoþ þeyler duyduðumuz için alýþýk deðiliz bu tarz açýklamalara biz pohpohlanmaya alýþýðýz nuri baþkanýn açýklamasý gibi "çok güzel oynadýk" bunlar daha iyi tabiki.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Trabzonspor taraftarýnýn gönlünde taht kurmak için çýkýp fb ye üçbeþ laf sallamak yeterli oluyor.Çýk fb ye salla dur sonra ne yaparsan yap baþtacýsýn, yaptýklarýnýn sonucunda takým ne hale gelebilir kimsenin umrunda deðil neden ? çünkü sizin tarafýnýzdan fbye çok sýký sallanmýþ.2 maç sonrasý çýkýp basýn önünde hocayý eleþtirmiþsiniz hemde kendinizin içinde bulunduðu bir yönetim kurulunun baþarýsýz transfer çalýþmalarý sonucunda takýmýn bir maðlubiyet bir maðlubiyet almasý sonucunda.Neymiþ efendim Lazaroniye hangi takýmý çalýþtýrdýðýný hatýrlatacakmýþmýþ.Sayýn Hacýosmanoðlu siz hangi takýmda yöneticilik yaptýðýnýzýn farkýndamýsýnýz.Hani nerde bu takýmda kaleci, sol kanat oyuncusu neden transferler kampa yetiþmedi, lig baþladý formalar nerde sayýn Hacýosmanoðlu.Vay efendim ben transfer komitesinden istifa ettim.Yok efendim öyle yaðma bu iþ ekip iþidir ve sizde TRABZONSPOR yönetim kurulunun üyesisiniz yönetim kurulun tüm baþarýsýzlýklarýnda pay sahibisiniz bunu iyi anlayýn ve ona göre konuþun.fb ye üçbeþ sallamayla bir takým taraftar tarafýndan ilahlaþtýrýlabilirsiniz ama bana göre hem baþarýsýzsýnýz hemde artniyetli ,sizin için Trazbonspor un hiç bir önemi yok tamamen kiþisel sebepler görüyorum açýklamalarýnýzda.

Hacýosmanoðluna verilecek en güzel cevap konu baþlýðýnda verilmiþ ''Gölge etme baþka ihsan istemez''
    Konu Sevgi tarafýndan (12.08.2006 Saat 18:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Hacýosmanoðlu konusunda yapýlan yorumlara katýlýyorum fakat þunu unutmamak gerekir ki yanlýþ kiþiler de doðru þeyler söyleyebilir. Lazaroni'ye birileri tarafýndan uyarý çekilmeli ki adam gibi kadro sürsün sahaya, taraftarý da fitil etmesin. Tamam, istenen transferler yapýlmadý denilecek haklý olarak ama bu kadrodan alýnacak maksimum verim de bu deðildir. Örneðin Gökdeniz'in varsa oynatacaksýn arkadaþ.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr beratiabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

Sayýn hacýosmanoðlu niye bu kadar öfkeli anlamýyorum kendisi þu anki transferde yetkili yönetici arkadaþýmýz gibi tatilini yurt dýþýnda yaptý reklamýný trabzonspor sayesinde yaptý þimdi tatilden erken döndü diyemi üzüldü. Evet bende üzülüyorum onun adýna güzel vede beleþ tatili bölündü birde þu brezilyadaki arkadaþýn tatilinede bir son verilse iyi olur aslýnda. Bir zamanlar lemiyide bu reklamcý yöneticiler tatile göndermiþ ve elinde brezilya milli takýmýnýn brezilyada oynayan futbolcu isimleri ile dönmüþtü. Anlayacaðýnýz bunlarýn bu iþten anladýðý yok. Anlayacaklarýda yok derlerya nato kafa nato mermer.

Kemal Musaoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    41

siz transfer yapýn zar zor ondan sonra uefa maçlarýna yetiþtirmeyin sonrada hocayý eleþtir.Allahtan adam o penaltýyý atamadýda kurtuldunuz.transfer komitesinden istifa etmiþ olmak kimseyi temize çýkarmaz.sonuçta sen trabzonspor yöneticisisin.sevdiðim bir insan esasýnda ama bana göre yanlýþ yaptý.
    Nezaket insana para kazandýrmaz ama herþeyi satýn alýr.

MONTAÝGNE

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lazaroninin takýmý tanýyamadýðý, Trabzonu ve Trabzonsporu tam olarak hazmedemediðide çok açýk. Ýnþallah yakýnda Trabzonu tanýr.

Hacýosmanoðlu Lazaroniyi istemiyordu bildiðim kadarýyla.

Kendisinde habersiz getirildi.

Adamda onurluca transfer komitesinden istifa etti.

Mücadelesine de yönetim içerisinde devam ediyor.

Yani bizim Apoelle berabere kalmamýzýn sebebi transfer yapýlmamasý mý?

Arkadaþlar hani biz bunlarý farklý yenmeliydik.

Hani bunlar süper lig de kümeye oynardý.

Beraberliðe sevinmemek lazým diyenlerde bizlerdik.

Demek ki bu kadronunda Apoel için yeterli olduðuna inanýyorduk.

Biraz tutarlý olalým.

Gerçi bizim milletimizin kötü özelliklerindendir.

Açýk sözlüleri pek sevmezler. Adam açýk açýk fikrini söylüyor.

Ne yapsaydý yani. Yalakalýk mý yapsaydý? Yönetimde ama, çoðu yöneticiyide karþýsýna aldý. Öyle deðil mi?

Mücadelesini yönetim içerisinde devam ettirmesinin ne zararý var.

(Ahmet Aðaoðlu da Polonyadan 2 futbolcuyla anlaþmýþtý ama bir baktý Brezilya dan Eller, Jefforsan gibi adamlarý almýþ diðer yöneticiler.)

Açýk sözlülüðünü takdir ediyorum.

Gölge edenler, Marcelinhoyu alarak Fatih'in satýlýþýný ikame etmek isteyenler olmasýn?

Marcelinho'nun Fatih'in sadece tamamlayýcý olacaðýný anlamayanlar olmasýn?

Trabzonspor'u karanlýða götürünleri baþka yerlerde aramamýz gerekmiyor mu sizce?
    Konu tamuð yamtar tarafýndan (12.08.2006 Saat 21:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

kendisi 1 tane teknik direktör ikna edemedi,taraftar sabirsizlaninca yönetimde lazoroniyi aldi.tamam takim iki macta iyi oynamadi ama yönetim maclara 1 hafta kala toplam 7 tane futbolcu aldi veya satti.lazoroni ne yapsin simdi.

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý çilgin hamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþkan iþten anlamýyor

Futbolcularda istek kalmadý.

Hedefler gerçeklikten sapýp hayal oldu.

Gol makinasý satýldý.

Transferler balon, 10 milyon dolarlýk yýlzýdlar gökyüzünde kaldý. Bizim alamadýðýmýz adamý BJK getiriyor.

Teknik direktör onca zaman varken son anda aceleyle getirildi.

Yönetimde uyum yok. Kimin ne yaptýðý belli deðil.

Taraftar rahatsýz.

Bu koþullarda yapýlmasý gereken:

yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    yönetim istifa!!!
    bu yorumuna eklenecek çok þey var ama bu bile yeterli..........
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý tamug yamtar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lazaroninin takýmý tanýyamadýðý, Trabzonu ve Trabzonsporu tam olarak hazmedemediðide çok açýk. Ýnþallah yakýnda Trabzonu tanýr.

Hacýosmanoðlu Lazaroniyi istemiyordu bildiðim kadarýyla.

Kendisinde habersiz getirildi.

Adamda onurluca transfer komitesinden istifa etti.

Mücadelesine de yönetim içerisinde devam ediyor.

Yani bizim Apoelle berabere kalmamýzýn sebebi transfer yapýlmamasý mý?

Arkadaþlar hani biz bunlarý farklý yenmeliydik.

Hani bunlar süper lig de kümeye oynardý.

Beraberliðe sevinmemek lazým diyenlerde bizlerdik.

Demek ki bu kadronunda Apoel için yeterli olduðuna inanýyorduk.

Biraz tutarlý olalým.

Gerçi bizim milletimizin kötü özelliklerindendir.

Açýk sözlüleri pek sevmezler. Adam açýk açýk fikrini söylüyor.

Ne yapsaydý yani. Yalakalýk mý yapsaydý? Yönetimde ama, çoðu yöneticiyide karþýsýna aldý. Öyle deðil mi?

Mücadelesini yönetim içerisinde devam ettirmesinin ne zararý var.

(Ahmet Aðaoðlu da Polonyadan 2 futbolcuyla anlaþmýþtý ama bir baktý Brezilya dan Eller, Jefforsan gibi adamlarý almýþ diðer yöneticiler.)

Açýk sözlülüðünü takdir ediyorum.

Gölge edenler, Marcelinhoyu alarak Fatih'in satýlýþýný ikame etmek isteyenler olmasýn?

Trabzonspor'u karanlýða götürünleri baþka yerlerde aramamýz gerekmiyor mu sizce?
    Hatayý hep doðru kiþilerde ararýz biz zaten sonuna kadar katýlýyorum yazýna.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Yaþ
    43

@tamug yamtar

Fatih Tekke nin kendi isteðiyle gittiðini hatta Trabzondan kurtulmak için Rusyaya bile gitmeye göze aldýðýný anlamak mý istemiyorsunuz.Yoksa gerçekten anlamýyormusunuz?

@
    immortal_ts
    doðru kiþi kendi dediði olmadý diye henüz ikinci maçýna çýkmýþ bir hocayý basýn yoluyla uyaran kiþimi ? aaa pardaon bu adam fb ye çok feci sallamýþtý dimi.

yenildiðimiz takým ligin en hazýr takýmý ve takým olarak çok iyi bir hava yakalamýþ.Bu karþýlýk bizim takýmýmýz tam kadro olarak 3 idmanda fazla idman yapamamýþtýr ve hala daha kale gibi sol kanat gibi çok büyük eksikleri vardýr.Berabere kaldýðýmýz takýmda geçen yýl sizlerin ilahlaþtýrdýðý þenol güneþin hoca olduðu yine ilahlaþtýrdýðýný tekke nin oynamasýna raðmen yenildiðimiz anartosisden çok daha güçlü bir takým.Görmek istemiyorsunuz ama 45 derece sýcak ve neme raðmen 90 dakika sonunda hala daha takým ayaktaydý.45 derece sýcakta bu takým 90. dakikada gol bulabiliyorsa birþeyler yolundadýr.Býrakýn laf olsun torba dolsun muhabbetleri gerek kayseri maçýnda gerekse apoel maçýnda takým gayet iyiydi.Takým olarak sadece birkaç antreman yapmýþ en önemli mevkileri eksik olan bir takýma göre mükemmeldi bile denebilir.Býrakalým efendim bu reklam kokan muhabbetleri.

doðru olan kiþi toplar yönetim kurulunu,teknik heyeti ,doðrularý yanlýþlarý konuþur çözüm üretir.Benim doðruluk kavramým budur.Bana bu fayda getirir çýkýp basýn yoluyla hocayý uyarmak sadece zarar verir.
    Konu Sevgi tarafýndan (13.08.2006 Saat 01:17 ) deðiþtirilmiþtir.

ts_fan
    Ziyaretçi

Ethem Hacýosmanoðlu ile birebir görüþen biri olarak kendisinin safiyâne duygulara sahip bir Trabzonspor'lu olduðunu gözlemledim, ki yanýlmýþta olabilirim.Yalnýz bu görüþmelerimde kendisi bana çok kýsa süre zarfýnda zirveye gelme sevdasýnda biri imajýný da verdi.Bu yüzden bazý zamanlarda (yine bana göre bir tespit bu); hatalý çýkýþlar, söylemler, eylemler yaptýðýný düþünüyorum.Kendisinin benimle paylaþmýþ olduðu bir kaç konu var ki bunlarý aleni bir þekilde burada yazmanýn Trabzonspor'a bir faydasý olmayacaðý aþikârdýr.Neden dile getirmiyorsun derseniz, bunun nedeni baþlýðý açan Fatih kardeþimin yazýsýnda yatýyor; ''Her doðru her yerde söylenmez''.

Lafýn özü; iyi niyetli olduðundan þüphe duymadýðým bir Trabzonspor'lu olan Hacýosmanoðlu makamýnýn hakkýný veremiyor gibi.Bunun da en önemli nedeni kendisinin de söylediði gibi bu iþlerde daha piþmemiþ olmasýdýr.Hacýsomanoðlu o kadar dobra bir insan ki kendisine bu konuda dahi açýk yüreklilikle özeleþtiri yapabilen bir þahsiyet.Bu andan itibaren bir arkadaþýn da dediði gibi savaþýný (yönetimin icraatlarýnýn arkasýnda deðilse) yönetimde dahi olsa yapabilir, ki buna engel olacak hiçbir durum yok.Yalnýz kritik olan þey bu muhalefetini dosta düþmana aleni bir þekilde basýn aracýlýðý ile yapmamasýdýr.Ýnatla bu tarzda devam ederse de þimdiye kadar kendisi için iyi düþünen insanlarý dahi karþýsýna alacaktýr.

Nereden
    Ýstanbul

@sevgi:

Arkadaþým ben Marcelinho'nun taraftara sunulma þeklinden söz ediyorum.

Fatih gidince, bir gün sonra yerine forvet alacaksýn.

Marcelinhoyu alýp taraftara elma þekeri daðýtmayacaksýn.

Marcelinhoyu da alacaksýn ama Fatih'in yerine "FORVET" alacaksýn.

Derdimiz bu. Anlatabilmiþimdir inþallah.
    Konu tamuð yamtar tarafýndan (13.08.2006 Saat 01:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Yaþ
    43

@tamug yamtar

forvet alýndý arkadaþým sýkma canýný forvet sýkýntýmýz yok.Sýkýntý kalede...

(konuyu amacýndan saptýrmayalým)

Nereden
    Ýstanbul

@sevgi:

Yazdýðýmý anlamamýþsýn, bende açýklamasýný yaptým.

Amacýndan sapan bir durum yok.

Fatih ayarýnda forvet aldýk yani veya O'na yaklaþan bir forvet.

Forvetimizi yazarsan, bende öðrenmiþ olurum.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kendileri imzamda mevcutturlar.(Konu dýþý özür dilerim ama soruya binaen yazýyým dedim)

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

hacýosmanoðlunu çok beðenýyorum ve takdýr edýyorum oda olmasa zaten taraftarý anlayacak kýmse kalmayacak bu yonetýmde
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hacýosmanoðlu sevdiðim bir yönetici ama yanlýþ zamanda yanlýþ acýklama yapmýþ.
    KAHROLSUN LÝG TV !!!

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bilinçli yönetici, gönderilecek hocanýn bile "arkasýndayýz" açýklamasýný yapar son güne kadar. Ertesi gün de koyar kapýnýn önüne. Bizim yönetici 2.haftadan kameralara hocayý eleþtiriyor... eee ne kazandý Trabzon sn yönetici?

Þimdi bu hoca 2-3 maç kaybederse kovulmasý için muhalefet yapacaksýn demek ki....bu hocadan daha hayýr gelir mi bize!

Ah benim Trabzonum böyle reklam sevdalý yöneticiler yüzünden ne hallere düþüyorsun. Lig baþlamýþ birkaç hafta içinde atý alan üsküdarý geçecek sol kanatta lee young un yerinde zavallý þimek çýrpýnýyor... Kaptan satýlmýþ yeri boþ.... Kalecin diken üstünde...

Þu ortamda taraftarý, futbolcusu, yönetimi, baþkan dahil þampiyonluða inanan kaç kiþi var çok merak ediyorum. Hayalperest olmak istiyorum ama gerçekci olmak gerekiyor. þampiyonluk bu yýlda masallarda konuþulacak...

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilinçli yönetici, gönderilecek hocanýn bile "arkasýndayýz" açýklamasýný yapar son güne kadar. Ertesi gün de koyar kapýnýn önüne. Bizim yönetici 2.haftadan kameralara hocayý eleþtiriyor... eee ne kazandý Trabzon sn yönetici?

Þimdi bu hoca 2-3 maç kaybederse kovulmasý için muhalefet yapacaksýn demek ki....bu hocadan daha hayýr gelir mi bize!

Ah benim Trabzonum böyle reklam sevdalý yöneticiler yüzünden ne hallere düþüyorsun. Lig baþlamýþ birkaç hafta içinde atý alan üsküdarý geçecek sol kanatta lee young un yerinde zavallý þimek çýrpýnýyor... Kaptan satýlmýþ yeri boþ.... Kalecin diken üstünde...

Þu ortamda taraftarý, futbolcusu, yönetimi, baþkan dahil þampiyonluða inanan kaç kiþi var çok merak ediyorum. Hayalperest olmak istiyorum ama gerçekci olmak gerekiyor. þampiyonluk bu yýlda masallarda konuþulacak...
    Doðru söze ne hacet.
    KAHROLSUN LÝG TV !!!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir anda Hacýosmanoðlu geldi aklýma kulaklarý çýnlasýn...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)