Sayfa 503 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15099 adet sonuctan sayfa basi 12,551 ile 12,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Zengin þehit çocuðu görmedik yorumu yapýlýyor doðrudur birakin zengini orta halli biri bile olmuyor niye sebebini herkes çok iyi biliyor ama söyleyemiyor askere gitme çaðý geldiði zaman torpil bulmak icin çalmadýk kapi birakilmiyor nedeni bu olmasýn suçu saða sola bulacagimiza birazda kendimize bakalim
    Ek olarak son dönemler de gördünüz mu hic 20 yaþýna kadar eline silah almamýþ adamlarý 3 ay eðitimle teroristlerin kucaðýna atýlan çocuklarýmýzýn þehit haberlerini yok bu konuda geliþme olduðu açýk doðu da profosyonel ordu var bunun eðitimini almýþ bu iþi benimsemiþ ordu var þafak sayan askerler yok.

Nereden
    Trabzon

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Parti propagandasý veya eleþtirisi yapýlan mesajlar silinecektir...
    Ýnsanlarýn hakaret,küfür veya uygunsuz kelime kullanmadan yorum yapmasýna engel olmaya gerek yok bence. Ortadaki tablonun en büyük sorumlusu siyasilerken onlar hakkýnda konuþmayý yasaklamanýn mantýðý ne ola ki?

Ben A örgütü öz yönetim istiyor, A partiside yeni bir sistem getirip özerlik istiyor desem bunda bence bir sakýnca olmamalý.

Ama salak,hain,þerefsiz tarzý ve dha aðýrýný içeren mesajlarýn silinmesi uygundur..
    Konu SamZuk tarafýndan (07.02.2016 Saat 13:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý SamZuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlarýn hakaret,küfür veya uygunsuz kelime kullanmadan yorum yapmasýna engel olmaya gerek yok bence. Ortadaki tablonun en büyük sorumlusu siyasilerken onlar hakkýnda konuþmayý yasaklamanýn mantýðý ne ola ki?

Ben A örgütü öz yönetim istiyor, A partiside yeni bir sistem getirip özerlik istiyor desem bunda bence bir sakýnca olmamalý.

Ama salak,hain,þerefsiz tarzý ve dha aðýrýný içeren mesajlarýn silinmesi uygundur..
    Yasak deðil aslýnda ,bir tavsiye sadece.

Çünkü,malaesef,partici kimliklerimizden bir türlü kurtulamadýðýmýz için,muhabbet bir süre sonra o parti,bu parti ,þu parti muhabbetine dönüyor.
    Sonra küfürleþmeler baþlýyor ve devam ediyor.
    Sadece bunun önüne geçmek istiyoruz.

Kaldý ki,burasý bir siyaset forumu deðildir,yeri de burasý deðildir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Trabzon

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yasak deðil aslýnda ,bir tavsiye sadece.

Çünkü,malaesef,partici kimliklerimizden bir türlü kurtulamadýðýmýz için,muhabbet bir süre sonra o parti,bu parti ,þu parti muhabbetine dönüyor.
    Sonra küfürleþmeler baþlýyor ve devam ediyor.
    Sadece bunun önüne geçmek istiyoruz.

Kaldý ki,burasý bir siyaset forumu deðildir,yeri de burasý deðildir.
    Ýnsanlarýmýzýn medeni bir þekilde tartýþmamasý bu duruma düþürüyor diyorsun. Bir gün bizim insanýmýz da medeni bir þekilde tartýþmayý öðrensin o zaman ne diyim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Alika87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güney doguyu kürtlere verdik ve onlar orada hayal ettikleri kürdistani kurmus. Biz, Türkiye ve Türkler olarak ne kazaniriz, ne kaybederiz?

Sadece merak ettigimden soruyorum, kimse bana pkk sempatizani demesin yada vatan haini.
    Bu teklifi veya taslaðý "özgürlükçü" ya da "barýþçý" sýfatlarla yaparsanýz kulaða hoþ gelir. Dünyada benzer örneði olmamasýna raðmen modernlik olarak sunulur. Altýna da etnik kimliklerle imza atýlýr.

Fakat bir Türkçü yazsa faþistlik denirdi. Önce bu tanýmý yapalým. Böylece niyetleri ortaya koyalým.

Sorunuzun özüne gelirsek... Bir etnik grubu temsil iddiasýyla hareket eden TERÖR ÖRGüTÜNÜN talebini yerine getiren MÝLLETÝ ben hiç görmedim. Sizin böyle bir örneðiniz varsa öðrenmekten keyif alýrým.

Ha, diyelim ki öneriniz gerçekleþti. Ýstanbul rezidanslarýndaki, Bodrum yazlýklarýndaki bütün o etnisiteye mensup aile ve bireyler de hayal ettikleri devletçiklerinde yaþayacaklar. Yani öyle devlet kurup Türk topraklarýnda sefa sürmeyecekler. Etiler'e vizeyle gelecekler. Florya'daki oto galerilerini TC'ye devredecekler. Mersin Limaný'ndaki iþlerindeki haklarýndan vazgeçecekler. Zekeriyaköy'deki villalarýný unutacaklar. Van Gölü Seyahat'in otobüsleri Ýstanbul otogarýnda kalacak, sahibi ve ailesi servetini Türkiye Cumhuriyet'inde býrakacak. Türk pasaportlarýný iade edecekler.

Bu þartlarý devam ettirebilirim. Evet, þimdi karþý tarafa sorun ayný soruyu. Evet derlerse ben de varým. Cehenneme kadar yolu var. Biz o topraklarý yeniden alýrýz. Hiç sorun yok.

*

NOT: Kimse kusura bakmasýn. Böyle soruya, böyle cevap. Bin defa dedik, bu topraklar pazarlýkla kürtlerden alýnmadý, pazarlýkla vea açýlýmla verilmez. Türkler Anadolu'ya girdiðinde BÝZANS'la savaþtý. Açýn tarihinizi öðrenin kardeþim. Ekranlarda konuþan cahil sürüsünün peþine takýlmayýn. Gençliðinize yazýk etmeyin.

AdemS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adýyaman

Az önce Özel Harekatçý bir arkadaþtan aldýðým bir bilgiyi paylaþayým sizlerle..

"Cizrede malum binadaki teröristlerin tamamý öldürülmüþ.. "
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanýþtýrýp huzura kavuþturma yollarýný öðreten ve bunu bizzat gerçekleþtiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

hey maþallah 60 leþ.gebertilmiþ.

OÐUZHAN061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    31

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Galiba güzel bir temizlik yapýlmýþ...

Yaralý ele geçirseydik ne olacaktýki.... Devletin kaynaklarý ile iyileþip tekrar askerimizi polisimizi þehit edeceklerdi.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Adýyaman

Bu doðru mu bilmiyorum.. Eðer doðruysa kimse kusura bakmasýn, bu "þerefsizliðin baþka bir boyutu"dur..

Bu vatan için canýný vermiþ bir insaný (ayný zamanda babasý köy korucusu) sýrf Hakkarili kürt diye þehit saymamak hangi aklýn ürünüdür acaba?

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg 2222.jpg‎ (20.8 KB (Kilobyte), 108 Kez Ýndirilmiþ)
    Konu AdemS tarafýndan (08.02.2016 Saat 10:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanýþtýrýp huzura kavuþturma yollarýný öðreten ve bunu bizzat gerçekleþtiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý AdemS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu doðru mu bilmiyorum.. Eðer doðruysa kimse kusura bakmasýn, bu "þerefsizliðin baþka bir boyutu"dur..

Bu vatan için canýný vermiþ bir insaný (ayný zamanda babasý köy korucusu) sýrf Hakkarili kürt diye þehit saymamak hangi aklýn ürünüdür acaba?

Cevap vereyim: Sosyoloji bilmeden, Türk Tarihi'ni bilmeden 36 etnik kimlik sayýp yanýndaki bakaný Kürt Mehmet diye tanýtan zihniyetin hakim olduðu sürecin gayet doðal sonucu bu Sevgili Adem. Neden þaþýrdýðýný anlamadým. Yýllardýr sabah akþam kürt yazar, kürt aktivist, kürt siyasetçi vs. sýfatlarla anýlan kiþilere tepki gösterildi mi? Ermeni aydýn, laz çevreci, Balkan kökenli bakan diyen bir siyasi akým ülkede tek baþýna iktidarken neden Türk vurgusu yapýlýnca rahatsýzlýk duyuluyor? Hani ayrýlma dahi her þey tartýþýlmalýydý? Ülkede libaral demokrasi yok muydu? Bu özgürlük kavramý kimler için geçerli, kime yasak?

Yukarýdaki mesaj, yýllardýr ekilen nefret söyleminin ve ayrýlýkçý fitnenin sonucudur. Alýþýn bunlara. Biz milli birlik derken çað dýþý etnik körelmenin peþinde kabilecilik oynayanlarýn durumdan yakýnma hakký yok veya çok geç kaldýlar bu farkýndalýk için.

"Türkleri Orta Asya'ya kadar kovalayacaðýz" diyenlere tepki gösterin dostum. Gidin onlarla mücadele edin. Veya "Kafkaslardan gelenler, haddinizi bilin" diyen eski vekil ve belediye baþkanýna ses çýkarýn. "Akp sayesinde Türk olmaktan kurtulduk" diyen þerefsizlere had bildirin. Herkes kendi evinin süpürsün.

Selametle...

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sevgili Kardeþlerim, Aðabeylerim, dostlarým;

BMN siyasi bir çatý deðildir.
    Trabzonspor sevdasýný kalbinde yaþatan herkese kapýsý açýk bir platformdur.

Siyasi uçlardaki tartýþmalar hayatýn her alanýnda var ama bu bizim temel varoluþ amacýmýz olan Trabzonspor Çatýsýný bölmekten baþka bir amaca hizmet etmeyecektir.

Her türlü makul siyasi görüþe saygýmýz var, lakin burada bu siyasi görüþlerin çatýþmalara, ayrýþmalara sebebiyet vereceði de aþikar.

Bizim amacýmýz bir þeyleri yasaklamak, birilerini susturmak deðildir.

Her samimi Trabzonspor'lu kardeþimizdir.
    Bu kardeþliðin arasýna siyaset gibi geneli lekeli bir konu sokmak istemiyoruz.

Siz deðerli dostlarýmýzdan da bu konuda nazik ve itinalý davranmanýzý bekliyoruz.

"Önce Trabzonspor" diyen, diyebilen herkese...

Sevgi ve saygýyla...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Nereden
    Adýyaman

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cevap vereyim: Sosyoloji bilmeden, Türk Tarihi'ni bilmeden 36 etnik kimlik sayýp yanýndaki bakaný Kürt Mehmet diye tanýtan zihniyetin hakim olduðu sürecin gayet doðal sonucu bu Sevgili Adem. Neden þaþýrdýðýný anlamadým. Yýllardýr sabah akþam kürt yazar, kürt aktivist, kürt siyasetçi vs. sýfatlarla anýlan kiþilere tepki gösterildi mi? Ermeni aydýn, laz çevreci, Balkan kökenli bakan diyen bir siyasi akým ülkede tek baþýna iktidarken neden Türk vurgusu yapýlýnca rahatsýzlýk duyuluyor? Hani ayrýlma dahi her þey tartýþýlmalýydý? Ülkede libaral demokrasi yok muydu? Bu özgürlük kavramý kimler için geçerli, kime yasak?

Yukarýdaki mesaj, yýllardýr ekilen nefret söyleminin ve ayrýlýkçý fitnenin sonucudur. Alýþýn bunlara. Biz milli birlik derken çað dýþý etnik körelmenin peþinde kabilecilik oynayanlarýn durumdan yakýnma hakký yok veya çok geç kaldýlar bu farkýndalýk için.

"Türkleri Orta Asya'ya kadar kovalayacaðýz" diyenlere tepki gösterin dostum. Gidin onlarla mücadele edin. Veya "Kafkaslardan gelenler, haddinizi bilin" diyen eski vekil ve belediye baþkanýna ses çýkarýn. "Akp sayesinde Türk olmaktan kurtulduk" diyen þerefsizlere had bildirin. Herkes kendi evinin süpürsün.

Selametle...
    Tepki dediðimiz þey sadece bir tarafa gösterilmez Oðuz. Kim yanlýþ yapýyorsa ona gösterilir.. Ben bu mesajý yazan zihniyete gösterdiðim gibi, Pkk zihniyetindeki kürtçülere de fazlasýyla gösteriyorum tepkimi.. Þu yazýlan mesajýn, benim nazarýmda kürtçülerin zihniyetinden bir farký yok.

Al birini vur ötekine.. Biri, "Kürtler ezildi, kürtlerin hakkýný verin (verilmeyen ne hakký varsa artýk gerizekalýnýn), Türkler defolsun burdan" der, öteki de "ölen Kürtmüþ, þehidimiz 1'e indi" der durur... Bu iki zihniyet de hastalýk derecesinde bu ülkeye zarar vermektedir..

Bu tür ifadeler sosyolojik olarak daha da ayrýþtýrýr bu ülkeyi.. Allah (cc) yardýmcýmýz olsun, bu vatan üzerinde kirli emelleri olan ve buna katkýsý olan her kim varsa Rabbim (cc) ýslah etsin...

Selametle...

**

Ayrýca bahse konu mesajý yazan arkadaþa sunu sormak lazým:

-Sen bu ülkeye ne katký verdin de Þehadet þerbetini içmiþ bir insan hakkýnda bunlarý söyleme cesareti buluyorsun. Ancak klavye delikanlýlýðý yapar durursun..
    Konu AdemS tarafýndan (08.02.2016 Saat 13:39 ) deðiþtirilmiþtir.

~ S. Saki E. ~

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Türk ordusu içerisinde görev yapan ve arkadaþlarý ile vatanýný satmayan her asker (veya diðer görevli personel), etnik kökeni ne olursa þehittir tabii Allah takdir ederse o kiþiye o kutsal makamý.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Öyle bir zaamdayiz ki, klaveye basinda mücahitlik yapan; istedigini sehit istedigini cehennemlik yapiyor.

Dinin sahibine (c.c.) siginmak lazim bu tür sözlerden!
    Konu Harun-61 tarafýndan (08.02.2016 Saat 15:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Þu yukarýdaki örneði gündeme taþýmamak gerek...

Zira derim ki;

PKK ya destek veren bir Türk ise o haindir.
    PKK ya kurþun sýkan bir Kürt ise vatanseverdir.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Bu ayrým yapýlmaz yapan cahildir ýrkçýdýr
    Kaya abinin yorumuna katýlýyorum Hakkarili Þehit komutaný yada vatanýný bayragini seven bir kürt kardesimi pkk'nin siyasî uzantisina destek veren sözde aydýnlarýn alayýna deðiþmem.Onlar da Türk.Sizce hangisi daha Türk oluyor ?

Nereden
    Trabzon

Þehitlik makamý herhangi bir kulun diðerine verebileceði bir makam olmadýðý gibi alabileceði bir makam da deðildir. Ýnsanlarý oy için,para için veya baþka sebeplerden o kadar ayrýþtýrdýlar ki herkes kendi düþüncesini kutsal görür oldu. Bizi kurtaracak þey ayrýþtýrýcý deðil birleþtirici olmaktýr.

Ne yazýk ki insanlarýn çoðu saygý ve hoþgörü kavramýný yitirmiþ. Fazla da konuþmak gereksiz. Bunlar konuþmakla çözülecek þeyler deðil .

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Tartýþmayý uzatma taraftarý deðilim fakat kim olduðu belli olmayan sýradan bir vatandaþýn (veya meczubun) mesajýna bu denli takýlan halkýmýz kendini yönetenlerin, o yönetenlerin muhataplarýnýn, milyonlara hitap eden þarkýcýlarýn, yazarlarýn, hocalarýn... vs. bir kýsmýný yukarýda örneklendirdiðim aleni ayrýmcý, aþaðýlayýcý, kökenci, etnikçi (Çoðunluk buna ýrkçý diyor) ifadelerine neden ses çýkarmaz? Biraz konjonktür biraz da senden-benden samimiyetsizliðinden olsa gerek...

*

Eðer bu konuda çok hassas isek;

"Bu devlet herhangi bir etnik millet üzerine deðil birleþtirici bir millet üzerine kuruldu." cümlesinde ifade edilen "bir millet"in adý nedir? Bu cümleyi sayýn baþbakan Mardin'de düzenlenen Ýkinci Açýlým þenliklerinde geçen gün kullandý. Lakin o millete bir ad bulamadýðýndan olsa gerek böyle bir cümle kurdu. Anadolu milleti mi? Kürt milleti mi? Türkiye milleti mi? Þafi milleti mi? Osmanlý milleti mi? Laz milleti mi? Arap mý? Nedir? Nedir o söylemekten çekinilen ad?

Sanýrým bu sorunun cevabý verilince, ortada ayrým filan kalmayacak. Çünkü tarih ve ilim bizi tek gerçeðe götürecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

@AdemS paylaþtýðý görsel mi ? @oguzhan 061 paylaþtýðý video mu ?
    Birinin yanýnda yer almak zorunda kalsaydým. Milliyetçi bir kiþi olarak Kürt kardeþimi seçerdim.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Adýyaman

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu yukarýdaki örneði gündeme taþýmamak gerek...

Zira derim ki;

PKK ya destek veren bir Türk ise o haindir.
    PKK ya kurþun sýkan bir Kürt ise vatanseverdir.
    Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @AdemS paylaþtýðý görsel mi ? @oguzhan061 paylaþtýðý video mu ?
    Birinin yanýnda yer almak zorunda kalsaydým. Milliyetçi bir kiþi olarak Kürt kardeþimi seçerdim.
    Teþekkür ederim..

Benim anlatmak istediðim de buydu.. Birlikte çalýþtýðýmýz ve koyu bir Türk Milliyetçisi olan bir arkadaþýmla sabah bu konuyu konuþtuk. Duyar duymaz aynen þunu söyledi; "O zaman teröristten ne farký kalýyor bu adamýn"

Selametle..

~ S. Saki E. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Türk yada Kürt olamak önemli deðil.Solcu yada Saðcý olamakta önemli deðil.

Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaþlýðýnýn kýymetini bilip Vatanýn bölünmez bütünlüðünün muhafaza edilmesi yönünde çalýþmak.

Allah bu uðurda hayatýný kaybedenlere rahmet eylesin yaralananlara acil þifalar versin.Geride kalanlara bu uðurda çalýþma azmi versin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün Hakkari'de 1 polis memuru kýz arkadaþýnýn yanýnda þehit edilmiþti.....

Bugün'de Þýrnak Ýdil'de daha nce yaralanýp Gata'ya sevk edilen 1 polis memuru daha þehit oldu....

Son þehitlerimizle birlikte 2016 yýlýnda verdiðimiz þehit sayýsý ( polis-asker-korusu) 60 'a ulaþtý......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Adýyaman

Dün sýnýf arkadaþým ve ayný zamanda badi'm olan kardeþim, Diyarbakýr'da aðýr yaralandý.. Þu an yoðun bakýmda. Dualarýnýzý eksik etmeyin..

Rabbim (cc) tüm þehitlerimize rahmetiyle muamele etsin, yaralýlarýmýza da acil þifalar nasip etsin inþAllah..

~ S. Saki E. ~

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý AdemS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün sýnýf arkadaþým ve ayný zamanda badi'm olan kardeþim, Diyarbakýr'da aðýr yaralandý.. Þu an yoðun bakýmda. Dualarýnýzý eksik etmeyin..

Rabbim (cc) tüm þehitlerimize rahmetiyle muamele etsin, yaralýlarýmýza da acil þifalar nasip etsin inþAllah..
    Kurban olduðum Allahým gençliðine baðýþlasýn,ailesine baðýþlasýn,sevenlerine baðýþlasýn inþallah.

Adem baba geçmiþ olsun,Rabbimden umut kesilmez,inþallah tez zaman da saðlýðýna kavuþur,
    benim tüm dualarýmda var zaten bu yiðitler,
    Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi korusun gözetsin,onlarýn canýna kast etmek isteyenleri de kahrý-gazap etsin,helak etsin inþallah.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)