Sayfa 2 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15090 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Þýrnak ve Hakkari’de saldýrý: 5 þehit
    Þýrnak’ta bir askeri birliðe uzaktan kumandalý patlayýcý ile yapýlan saldýrýda 3 asker þehit oldu. Hakkari’de çýkan çatýþmada ise 2 asker þehit olurken, 2 asker de yaralandý.
    ÞIRNAK/HAKKARÝ - Þýrnak’ta Güçlükonak ilçesi yakýnlarýnda Fýndýk üs bölgesinin emniyetini saðlayan askeri birliðe, dün akþam saatlerinde bir grup terörist tarafýndan uzaktan kumandalý patlayýcý ile saldýrý düzenlendi. Saldýrýda iki asker þehit oldu.
    Hakkari’deyse Çukurca ilçesine baðlý Köprülü Jandarma Tabur Komutanlýðý nöbet kulubelerine, dün akþam uzun namlulu silah ve rokeratarlarla saldýrý düzenlendi.

Güvenlik güçlerinin de teröristlere karþýlýk vermesi sonucu çýkan çatýþmada iki asker þehit oldu, iki asker de yaralandý. Þýrnak ve Hakkari’de operasyonlar sürüyor.
    ...anti-kliþe timi...

Nereden
    Ýstanbul

Allah hepsinin belasýný versin...kardeþim ben demokrasi falan istemiyorum, önce bu vatan hainlerini, bebek katillerini bu ülkenin topraklarýndan sil, ondan sonra bana demokrasiden bahset...yazýklar olsun bize ki; adamlar çýkýp demokrasi kalkaný altýnda apo denen piçe özgürlük diyebiliyorlar...ya bu devlet apo denen piçi taksimde sallandýracak, kuzey ýrak a bomba yaðdýracak...eðer buna gücü yoksa býraksýn yüce TÜRK MÝLLETÝNE biz gereðini yaparýz..

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar benim en yakýn arkadaþlarýmdan biri, Hakkari Çukurca'da sözkonusu yerde askerlik yapýyor. Sabahtan beri tüm internet sitelerini geziyorum, hiç biri isim vermiyor, sadece iki þehit varmiþ diyorlar o kadar. Ailesini aradýk, böyle bir çatýþmadan haberleri bile yok. Þu an çok kötü bir durumda hissediyorum kendimi. Allah hepsinin belasýný versin. þu sinirli halimle çok þey yazarým ama saniyesinde atýlýrým tabi haklý olarak. Off off!!!

Nereden
    Hakkari

Þehit olan askerimiz Ýzmire kayýtlý. Þehidim ruhun þad olsun.

Atlý Birlikler Gökten Ýndiler,
    Þehidiylen Eve Döndüler...

Yüce Türk ULusunun önünde and içiyoruz ki; kanýnýz yerde kalmayacak...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sweetrose Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þehit olan askerimiz Ýzmire kayýtlý. Þehidim ruhun þad olsun.

Atlý Birlikler Gökten Ýndiler,
    Þehidiylen Eve Döndüler...

Yüce Türk ULusunun önünde and içiyoruz ki; kanýnýz yerde kalmayacak...
    Arkadaþým hangisi Ýzmir'e kayýtlý olan veya nereden aldýn bu bilgiyi, diðerlerini de öðrenebileceðimiz yerler var mý? Kaç tane internet sitesine giriyorum, hepsinde ayný keliemeler kullanýlýyor, farklý bir haber yok.

Sadece Hakkari'deki olayýn þehitleri ve yaralýlarýn isimleri belli deðil.

Nereden
    Hakkari

özelden cvp verilmiþtir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Allah ÞehÝt Yakinlarina Sabir VersÝn..
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Hami_41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Allah rahmet eylesin..Ailelerine sabýr versin tabi bizlerede hepimizin baþý saðolsun.Bu þerefsizlerimi parçalarýmýzý alýp gidiyor nereye kadar böle nedir bunun sonu liderleri elimizde ve biz onu süs köpeði gibi besliyoruz.Aslýnda bunlara destek verenlerin tepesine bineceksin kaç ülkeden destek alýyorlar kim bilir.Bizi çekemeyen devletler çok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

þu son saldýrýlara çok üzüldüm... yazýk günah ya... artýk böyle bir þeyle neyi alacaklarýný zannediyorlar anlamýyorum...
    25 sene oldu.. kaç metrekare toprak kazandýnýz? bu kadar insaný tek tek öldürseniz bile sonsuza dek bile yetmez size...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ts1983 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar benim en yakýn arkadaþlarýmdan biri, Hakkari Çukurca'da sözkonusu yerde askerlik yapýyor. Sabahtan beri tüm internet sitelerini geziyorum, hiç biri isim vermiyor, sadece iki þehit varmiþ diyorlar o kadar. Ailesini aradýk, böyle bir çatýþmadan haberleri bile yok. Þu an çok kötü bir durumda hissediyorum kendimi. Allah hepsinin belasýný versin. þu sinirli halimle çok þey yazarým ama saniyesinde atýlýrým tabi haklý olarak. Off off!!!
    Alýntý ts1983 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþým hangisi Ýzmir'e kayýtlý olan veya nereden aldýn bu bilgiyi, diðerlerini de öðrenebileceðimiz yerler var mý? Kaç tane internet sitesine giriyorum, hepsinde ayný keliemeler kullanýlýyor, farklý bir haber yok.

Sadece Hakkari'deki olayýn þehitleri ve yaralýlarýn isimleri belli deðil.
    Hakkari-Çukurca'da þehit olanlarýn isimlerini az önce bir kaç haber sitesinde gördüm. Bursa nüfusuna kayýtlý Jandarma Asteðmen Zeki Burak Okay (25) ile Kayseri nüfusuna kayýtlý Jandarma Er Emrah Yiðit (21).

Yakýn arkadaþýmýn da asteðmen olduðu bu yerde meydana gelen elim olayda þehit olanlarýn isimlerini öðrenmeye çalýþýrken ilgilerini esirgemeyen "sweetrose" ve "ts_fan"a teþekkür ediyorum.

Allah (c.c.) þehitlerimize rahmet eylesin ve umarým bugünkü haberler duyduðumuz son haber olur.

mavic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

son bulsun artýk bu þehit haberleri, asker ailelerinin tedirgin bekleyiþleri dinsin artýk. þehit ailelerine baþsaðlýðý diliyorum, allah sabýrlar versin, þehitlerimizin de ruhlarý þad olsun, nur içinde yatsýnlar.
    Ne hasta bekler yataðý,
    Ne bir ölüyü mezar,
    Ne de þeytan günahý,
    Seni beklediðim kadar...

Nereden
    Ýstanbul

güvenliðin olmadýðý bir yerde demokrasiden bahsedilemez..ben demokrasi istemiyorum pkk yi destekleyen, sempatizaný olan herkesin Taksim meydanýnda sallandýrýlmasýný istiyorum..ulan demokrasi demokrasi diye diye her gün kaç evladýmýzý þehit ediyorlar..yeter artýk..ulan hangi hükümet geldiyse hepsi ayný hepsine yazýklar olsun

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

dünkü þehit sayýsý 7 çýktý arkadaþlar...
    allah rahmet eylesin...
    ...anti-kliþe timi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Alýntý X-factor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dünkü þehit sayýsý 7 çýktý arkadaþlar...
    allah rahmet eylesin...
    Þehitlerden birisi daha birkaç ay öncesine kadar Foça Komando Okulu'nda birlikte eðitim gördüðümüz, yan timden bilgisayar mühendisi asteðmen Zeki Burak Okay. Duyunca gerçekten þok olduk...

Allah O'nun ve diðer bütün þehitlerimizin mekanýný cennet eylesin. Vatan saðolsun, düzen ve bu düzeni kuranlar kahrolsun!
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet hepsinin mekaný cennet olsun ailelerine sabýrlar diliyorum þu pkk þerefsizinede artýk dur deme amaný gelmedi ay baþtaký beyler
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bugün bir polis memuru daha van da çöp tenekesi içinde patlayan uzaktan kumandalý bomba dolayýsýyla þehit oldu...baþýmýz saolsun...

gazideyse olaylar bitmiyor...dün gece yaþanan olaylarda polis araçlarýna yine molotoflu saldýrý vardý...Allah topunun belasýný versin!!!

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

tamda askerliðime az kalmýþtý bu terör çýktý gene

ama gideyim 2 tane vurayým ben öleyim içim rahat giderim neden mi onlardan bir tane fazla gitsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Metin Külünk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devletimiz pkk'nýn siyasi temsilcisine 4 milyar maaþ veriyor !

Bu uðursuz hainlere para bulan devletimiz hiç olmazsa görevi baþýnda Þehit olan askerlerimizin polislerimizin yetim kalan çocuklarýna ücretsiz eðitim imkaný saðlamalý.

Evet, Þehit çocuklarýna bedava eðitim verilmeli ne dersiniz arkadaþlar ?
    Jandarma Astsubay Akrabamýz Van'da þehit düþmüþtü. Çok iyi bir insan, çok iyi de bir askerdi. 1994 seçimlerinde seçim sandýðý gelmeyen bir köyden sandýðý almaya giderken, hayatý sinsice yere döþenmiþ bir mayýnýn patlamasý neticesinde son buldu. Ardýnda da iki çocuðu ve yengemiz.

Cenazede yengem haykýrýyordu: "Biz size ne yaptýk!" diye. Ýçimiz burulmuþ, çaresiz kalmýþtýk.

Þimdi o çocuklar akrabalarýnýn yardýmlarý ile okumaya gayret ediyor. Hala anlayabilmiþ deðiller, çevresinde bu kadar sevilen, bu kadar yardýmsever bir Türk Askerinin katledilme nedenini. Bir de ben anlayamýyorum o askerlerin kimin için öldüðünü. Onlar gerek görev yaparak, gerekse de þehit olarak ailelerinin gururu oluyorlar. Ama onlar bu ülke için öldüler ve ölüyorlar.

Biz hayatta kalanlar þunu bir düþünelim: "Bu kadar sevdiðimiz ülkemize onlarýn verdiði kadarýný verebiliyor muyuz?" Belki fýrsat bulunca vereceðiz ama þimdilik vermedik. Hiç olmazsa gözleri arkalarýnda kalmasýn ve hiç olmazsa þehitlerimizin çocuklarý, bu ülkenin verebileceði en iyi eðitimi alsýnlar. Eminim ki bir þehidi bundan daha mutlu edecek hiçbir jest olamaz.

Evet Metin Kardeþim bu çok da yerinde bir öneri.

Þehit çocuklarý babasýz olabilir ama yetim kalmasýn. Bilsin arkasýnda 70 milyon daha babasý, dedesi, akrabasý olduðunu.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Benim amca oglu su an Hakkari Yuksekovada kutsal gorevini yerine getirmekte. Yegenim 100 basi oldugundan emekli olana kadar gorev sebebiyle Doguda gorev aliyor ve her hafta mutlaka catismaya giriyor. Onlari 1 an olsun aklimdan cikartamiyorum ve her sehit haberinden sonra kinim ve ofkem 1 kat daha artiyor bu lanet olasi serefsiz kopeklere. Allah milletimize sabir, Mehmetciklerimizede vatan hainleriyle bas etme gucu vermesini diliyorum. Mehmetciklerimiz bizim herseyimiz, bunu birileri "sayin basbakanimiza" iletse iyi olur, lakin dunku konusmalari beni damardan vurdu. Insan bu konularda biraz titiz olur, bilhassa bir basbakan olarak. Fakat kendileri anlasilan baska seylerin derdinde. Onun ailesini aslinda 9 ay Doguya yollayacaksin, bak o zaman oyle konusuyor mu. Sehit analarimiz kan aglarken adamin dedigine bakarmisin Ya Rabbim! Sehit varmis ve olacakmisda........Sen basbakansan, askerlerimizin sehit dusmemesi icin didineceksin..El alem 2 asker icin dunyaya meydan okuyor haberin var mi acaba?? Bu kadar rahat nasil konusabiliyorsun ey Tayyip?
    Konu TS61_NL tarafýndan (05.09.2006 Saat 17:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

askerimizin þehit olmadan önce anne babasý için hazýrladýðý fotoðraflarla dolu görüntülerini izlemek için

http://www.milliyet.com.tr/2006/09/05/son/sontur12.asp

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

"Sessizliðimin anlamý iyi bilinir"

Yaþar Büyükanýt Paþa'dan çok þey anlatan bir cümle... Onu tanýyanlar Paþa'nýn yalnýzca büyük fýrtýnalardan önce sessiz kaldýðý, gerekeni yapmak üzere harekete geçtiðinde konuþmaktan kaçýndýðý yorumunu yapýyor. Büyükanýt'ya inanýyorum. Ona güveniyorum. Atatürkçü, Cumhuriyetçi, Genelkurmay Baþkaný sýfatýný hakeden saðlam bir Paþa o. Gerçek bir asker!

Artýk þehit cenazesi görmek, pýrýl pýrýl vatan evlatlarýný hayatlarýnýn baharýnda uðurlamak istemiyoruz. Bu vatan evlatlarý, gencecik çocuklarýmýz Çanakkale'de, Anafartalar'da vatan savunmasýnda ölmüyor, kalleþ teroristlerin kalleþ mayýnlarýyla, aþaðýlýk pusularýyla þehit oluyor! Artýk buna son vermenin zamaný geldi geçiyor.

Askerimizin bir damla kanýna, dünyalarý deðiþmeyiz.
    Konu Çakýr tarafýndan (05.09.2006 Saat 14:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yýlmaz Özdil'den çok güzel bir yazý...

http://www.sabah.com.tr/2006/09/01/ozdil.html
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

neyle ilgili kardeþ bu .
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Yazýk yazýk! Açýklamalara bak. Baþkalarýnýn namazýnýn hesabýný tek bir kiþi bile yapamaz.

Bana dedem anlatmýþtý... Çok ayrýntýlý hatýrlayamýyorum o yüzden isim yazmak yerine kiþiye harf veriyorum.

A - Namazýmý kýldým...
    B - Allah kabul etsin...
    A - Bu "C" neden namaz kýlmaz. Ne biçim adam bu...
    B - Keþke bu lafý demeseydin de sen de kýlmasaydýn...
    Konu Kaya tarafýndan (19.09.2006 Saat 00:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)