Sayfa 11 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15099 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Savaþ çýkacaksa çýksýn artýk.Nereye kadar sürecek bunlar.
    Þehit olmayý Allah bizede nasip etsin.
    Özkan SÜMER

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Herkes! düþmüþ kendi menfaaatine kimin umrunda vatanýn evladý.

Bari onlarý rahat býraksýnlar.Emellerine alet etmesinler.
    Özkan SÜMER

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Anasý babasý onu askere yollarken kelamlarý farklý olsa da Orhan Veli'yle ayný hisleri paylaþmýþtýr elbette:

Harbe giden sarý saçlý çocuk!
    Yine böyle güzel dön;
    Dudaklarýnda deniz kokusu
    Kirpiklerinde tuz;
    Harbe giden sarý saçlý çocuk!

Nereden bileceklerdi onlara baki kalanýn bir Erzurum türküsü olduðunu:

Eledim eledim, höllük eledim
    Aynalý beþikte yavrum bebek beledim
    Büyüttüm besledim, asker eyledim
    Gitti de gelmedi yavrum, buna ne çare...

Allah gani gani rahmet eylesin; yakýnlarýna sabýr versin.
    Çok yaþa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@Gamze

Paylaþýmýn için saðol. Gerçekten mükemmel bir yazý
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Gamze61 ; Bu güzel yazýyý bizlerede okuma fýrsatý verdiðin teþekkürler.

Harika bir yazý.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

LaZo_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

mekanýn cennet olsun þehidim sen de vatan ugruna caný ný feda ettin
    OrDu dAn AdAm ÇýKmAz dErLeR aMa bEn ÇýKtIm TrAbZoN sPoR Lu OlDuM

Mert M. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu vatan bizimdir!!!
    böyle oyunlarla kimse bizi yýldýramaz
    daha dünkü kendini bilmez bazý ülkeler yanlarýna belli destekleri alarak birþeyler yaptýklarýný zannediyorlar
    ama biz güçlü bir ülkeyiz
    askeriz asker evladýyýz

NE MUTLU TÜRK ' ÜM DÝYENE !!!

P.s.Bu arada ben de makaleleri çok beðendiðimi söylemeden geçemeyeceðim.Paylaþýmlarýnýz için teþekkürler(!)..
    Fanki tonki zonki...

Barýþ BAKIRTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Dün o þehit sayýsý sekize çýktý Bugün ben katýlmasamda görkemli bir tören oldu köyümüzde. Rahat uyu Mesudumuz....
    61>34

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

sýfýr alýnan terör son dönemde tekrar fýrladý amerikan uçaklarý sýnýrýmýzý ihlal ederken saklý tutup sýnýrda böyle þeyler olabiliyor diyen bir dýþiþleri bakanýmýz var pasif kalýnýyor aklý koltukta kaldý beyefendinin cumhurbaþkaný olacak birde ýrak vahþetinde ölen türkler için bile gizli tutan bizim vatandaþlarýmýza karþý bir sorun yok deyip rahatça oturabilen bir dýþ iþleri bakanlýðýmýz var bu durumda terörüde çözmek biraz zor geliyor ama aksineki kimsenin kuklasý olmayan bir genelkurmay baþkanýmýz var ona güveniyoruz nur içinde yat þehitlerimiz.....

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

sinir otesi operasyon sart oldu. basbakan tayyip efendi neyi bekliyor acaba??? dedigin gibi erkutaya en azindan guvenebilecegimiz bir genelkurmay baskanimiz var yoksa bunlar coktan satmisti ulkeyi. butun sehitlerimiz nur icinde yatsin.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Genelkurmay'dan sert açýklama

Genelkurnay'dan yapýlan açýklamada, Kuzey Irak'taki unsurlarýmýza yapýlacak en küçük bir eylemin, Türkiye'ye yapýlmýþ sayýlacaðý ve karþýlýðýnýn verileceði bildirildi.

Genelkurmay Baþkanlýðý, bugün öðle saatlerinde Irak'ýn kuzeyindeki Süleymaniye kentinde normal görevi kapsamýnda intikal halinde bulunan sivil kýyafetli Türk Silahlý Kuvvetleri (TSK) unsurlarýna, araçlarýyla kontrol noktasýndan geçerken mahalli güçlere mensup kiþiler tarafýndan durdurularak sözlü tacizde bulunulduðunu ve silah doðrultulduðunu bildirdi.

Genelkurmay Baþkanlýðý Genel Sekreterliði'nden yapýlan açýklamada, TSK unsurlarýnýn kendilerini tanýtarak ''bu etik dýþý davranýþa'' gerekli tepkiyi vermesi üzerine, ''yanlýþ anlaþýlmadan kaynaklandýðý deðerlendirilen taciz ve silah doðrultma olayýnýn'' sona erdirildiði belirtilerek, olaydan sonra TSK unsurlarýnýn ''vukuatsýz olarak'' üslerine döndükleri kaydedildi.

Açýklamada, ''Ýçerde ve dýþarda herkes þunu iyice bilmeli ve anlamalýdýr ki; bu bölgede görev yapan unsurlarýmýz yüce Türk Milletinin ve kahraman Türk Ordusunun mümtaz evlatlarýdýr. Onlara yapýlacak en ufak bir etik dýþý davranýþ veya eylem, tümüyle Türkiye Cumhuriyetine ve Türk Silahlý Kuvvetlerine yapýlmýþ sayýlacak ve gereken en üst düzeyde karþýlýk görecektir'' denildi.

Genelkurmay Baþkanlýðý Genel Sekreterliðinden yapýlan yazýlý açýklama þöyle: ''Bugün (01 Haziran 2007) öðle saatlerinde Irak'ýn kuzeyindeki Süleymaniye kentinde normal görevi kapsamýnda intikal halinde bulunan sivil kýyafetli Türk silahlý Kuvvetleri unsurlarý araçlarýyla kontrol noktasýndan geçerken mahalli güçlere mensup kiþiler tarafýndan durdurularak sözlü tacizde bulunulmuþ ve silah doðrultulmuþtur.

Unsurlarýmýzýn kendilerini tanýtarak bu etik dýþý davranýþa gerekli tepkiyi vermesi üzerine, yanlýþ anlaþýlmadan kaynaklandýðý deðerlendirilen taciz ve silah doðrultma olayý sona erdirilmiþtir. Olaydan sonra Türk silahlý Kuvvetleri unsurlarý vukuatsýz olarak üslerine dönmüþlerdir. Ýçerde ve dýþarda herkes þunu iyice bilmeli ve anlamalýdýr ki; bu bölgede görev yapan unsurlarýmýz yüce Türk Milletinin ve kahraman Türk Ordusunun mümtaz evlatlarýdýr. Onlara yapýlacak en ufak bir etik dýþý davranýþ veya eylem, tümüyle Türkiye Cumhuriyetine ve Türk Silahlý Kuvvetlerine yapýlmýþ sayýlacak ve gereken en üst düzeyde karþýlýk görecektir.''

kaynak:AA
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þýrnak'ta yine askeri konvoy hedef alýndý

Þýrnak'ta, askeri konvoyun intikali sýrasýnda, teröristlerce yola döþenen patlayýcýdan bir araç hasar gördü. ...

Genelkurmay Baþkanlýðýnýn internet sitesinde yer alan duyuruda, Þýrnak'ta dün, askeri birliðe ait konvoyun intikali esnasýnda, terör örgütü mensuplarý tarafýndan yola döþenen uzaktan komutalý patlayýcý maddenin infilak ettiði belirtildi.

Patlamada bir araçta maddi hasar meydana geldiði kaydedildi. Bingöl'ün Genç ilçesi Direkli Jandarma Karakol Komutanlýðýna dün, Aðrý'nýn Doðubeyazýt ilçesi hudut hattýnda devriye görevi yapan güvenlik güçlerine ve Þýrnak ili Silopi ilçesi daðlýk arazi kesiminde arazi aramasý yapan güvenlik güçlerine de önceki gün terör örgütü mensuplarý tarafýndan taciz ateþi açýldýðý bildirildi.

Duyuruda, Hakkari'nin Þemdinli ilçesi daðlýk arazi kesiminde, güvenlik güçleri tarafýndan dün yapýlan arazi aramasýnda terör örgütü mensuplarý tarafýndan patika üzerine tuzaklanmýþ bir adet patlayýcý madde ve roketatar mühimmatý bulunduðu, patlayýcý madde düzeneðinin imha edildiði de belirtildi.

AA
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Tunceli'de karakola saldýrý 3 Askerimiz Þehit oldu.

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde Kocatepe Karakoluna yapýlan saldýrýda 3 askerin þehit olduðu çok sayýda yaralýnýn olduðu bildirildi...

AA muhabirinin edindiði bilgiye göre, Kocatepe Jandarma Karakoluna önce bir adet el bombasý atýldýðý, daha sonra dürbünlü tüfeklerle karakola yaylým ateþi açýldýðý öðrenildi.

04.06.2007
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendilerine hayvan denilmesi hayvanlara hakaret olacak yaratýklar yine faaliyete geçtiler.....

ama bilmedikleri bi þey var yaptýklarý kahpelikler yanlarýna kalþmayacak. o arkalarýný yasladýðý büyük devletlerde leþlerinin yere serilmesin engellemeyecek.....

ÞEHÝTLERÝMÝZE ALLAH TAN RAHMET AÝLELEERÝNE BAÞSAÐLIÐI DÝLERÝM...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Son dakika haberlerine göre 5 Askerimiz Þehit olmuþ...

Yüreklerimizi yakanlarýn Allah (c.c) ocaklarýný söndürsün !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

maalesef þehid sayýsý 9'a çýktý..bu kahpe saldýrý dönüm noktasý olabilir bazý þeyler için..Allah bu milletin yardýmcýsý olsun...
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Þu hainlerin, þu þerefsizlerin yanýna kar kalmasýn. Allahsýz ellerin yaptýðý katliamlarý görmüyormusunuz, gözünüze girsin ! akan kanýn hesabý elbet bir gün sorulacaktýr !

Vatan savunmasýnda Þehit düþerek Peygamberlik katýna en yakýn mevkiye yükselen kardeþlerimize Allah'dan rahmet yakýnlarýna baþ saðlýðý diliyorum.
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kuduran itler etrafa saldýrýyor yine.. suç onlarda deðil yüreklendirenlerde haddini bildirmeyenlerde....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bunlarýn da bunlarý besleyen ve destekleyen hem içerde hem de dýþarýdaki tüm kansýzlarýn da Allah bin türlü belasýný versin. Umarým burunlarýndan fitil fitil gelecektir bu yaptýklarý.
    Konu Recep Çaltepe tarafýndan (04.06.2007 Saat 17:08 ) deðiþtirilmiþtir.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

þehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine baþ saðlýðý ve sabýrlar diliyorum acaba daha neyi bekliyecez bu kadar verilne þehit azmý

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

PKK'dan karakola tanýdýk ciple kalleþ saldýrý: 8 asker þehit oldu

Ferit DEMÝR DHA

TUNCELÝ'nin Pülümür Ýlçesi Kocatepe Jandarma Karakolu'na çaldýklarý ciple gelen PKK’lý teröristin el bombalý ve silahlý saldýrýsý sonucu 8 asker þehit oldu, 6 asker yaralandý. 1 terörist öldürüldü.
    Pülümür'e baðlý, Munzur Daðý eteklerinde bulunan Kocatepe Köyü'ne yaklaþýk 1 kilometre uzaklýktaki Kocatepe Jandarma Karakolu'na bugün öðle saatlerinde nöbetçi askerlerin tanýdýðý, çalýntý ciple gelen kimliði belirlenemeyen PKK'lý 2 teröristten biri karakol bahçesine girdikten sonra askerlerin üzerine el bombasý attý. Araçta bulunan diðer terörist de cipten inerek askerleri otomatik tüfekle taradý. Bu sýrada çevrede bulunan kayalar arasýnda gizlenmiþ birkaç noktadan da askerlere teröristlerce ateþ açýldý. Teröristlerin açtýðý ilk ateþ sýrasýnda 3 asker þehit oldu, 11'i de yaralandý. Saldýrýnýn þokunu atlatan askerlerin karþý ateþ açmasý üzerine teröristlerden 1'i öldürüldü, diðeri yaralý olarak kaçtý. Çatýþma ve hastaneye kaldýrýlma sýrasýnda þehit olan askerlerin sayýsý 8'e yükselirken, 6 asker de yaralandý. Yaralý askerler helikopterle Elazýð ve Erzincan'daki hastanelere kaldýrýldý.
    Bölgede hava destekli baþlatýlan operasyon yoðun olarak sürerken, Kocatepe Köyü'nde yer yer teröristlerle çatýþma çýktýðý bildirildi. Saldýrýnýn duyulmasý üzerine Pülümür ve Tunceli'nden helikopterle bölgeye timler gönderilirken Kocatepe Köyü ve çevresinde kapsamlý operasyon baþlatýldý.

CÝP TANIDIK

PKK'lý teröristlerin Kocatepe Jandarma Karakolu'nun bir süreden bu yana çeþitli ihtiyaçlarýný karþýlayan kimliði öðrenilmeyen bir kiþiye ait cipi çalýp hain baskýný gerçekleþtirdikleri belirlendi. Kapýdaki nöbetçi askerlerin daha önceden tanýdýðý için cipi karakol bahçesine aldýklarý bildirildi.

ÞEMDÝNLÝ'DE DE SALDIRDILAR

Öte yandan Irak sýnýrýnda bulunan Hakkâri'nýn Þemdinli Ýlçesi Aktütün Jandarma Sýnýr Karakolu'ndaki nöbetçi askerlere bir grup terörist tarafýndan dün saat 17.00 sýralarýnda roketatar ve uzun menzilli makineli tüfeklerle taciz ateþi açýldýðý belirtildi. Güvenlik güçlerinin anýnda karþýlýk karþýlýk vermesi üzerine teröristler kaçarken saldýrýda ölen veya yaralanan olmadýðý açýklandý.
    Þanlýurfa'nýn Bozova Ýlçesi'nde terör örgütünden kaçan 1 teröristin de sabaha karþý saat 04.00 sýralarýnda güvenlik güçlerine teslim oldu. Bingöl’ün Adaklý Ýlçesi daðlýk arazi kesiminde gece arama- tarama operasyonu yapan güvenlik güçleri teröristlere ait çok miktarda yiyecek malzemesi buldu. Bu malzemeler imha edildi.

__________________________________________________ _______

Biliyorum. Burasi Siyaset Forumu degil ama bu Haberi buraya koymamin ana sebebi Hayatin yanlizca Transferden olusmadigini ve fazla kafamiza takmamamiz gerekdigini düsündügümden.

Bu Haber bana bugün herseyi unutturdu.
    Üzgünüm.
    Agliyorum.

Bundan daha birkac gün önce bir yakin Akrabam Sehit düsdü

Onuda buradan rahmetle anmak istiyorum.

Allah Teröristlerin belasini versin.

SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!!!!!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Insallah bu beladan kurtuldugumuz günleri görecegiz.
    Önce bu Pislikleri besleyenleri temizlememiz lazim.
    Bu isden cikari olanlari temizlememiz lazim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allahým kurut o elleri vücutlarý
    T R A B Z O N S P O R

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Þehitlerimize Allahtan rahmet yakýnlarýna baþsaðlýðý diliyorum.Bu kahpece saldýrýyý yapanlarýn Allah belasýný versin, Bunun hesabý er yada geç sorulacaktýr.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

yologlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

hala boþ iþlerle uðraþýp þu kuzey ýraka ve güneydoðuya operasyon yapmayý beceremeyen basiretsizler topluluðu allahýndan bulsun......atatürkün adýný dillerinden düþürmezler asýp keserler sehitlere gelince hiçbirþey yapmazlar allahýnýzdan bulun
    trabzonluyuz biz istemez para pul her zaman her yerde antistanbul.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)