Sayfa 51 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15099 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı batugol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AP haber ajansinin gectigi haber
    "catismada 12 turk askeri ve 23 "kurt" oldu"
    Allah belanizi versin hepinizin
    butun avrupa ve amerika basini olayi turk-kurt savasi olarak gormek istiyor, acikca teror orgutu demiyor, "ozgurluk savascisi" ve "gerilla" olarak ifade ediyor
    neyse isyanimi ve kizginligimi ifade ederken siyaset yapmis olacagimdan daha fazla bir sey yazmayacagim, eminim ki duygularimi paylasan milyonlarca insan var
    CNN ve BBC de "Kürt Asiler" olarak tanımlamış. Allah başlarına da versin diyeceğim, yoldaki adamın ne günahı var...

http://edition.cnn.com/2007/WORLD/me...rds/index.html
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7055004.stm
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (21.10.2007 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah ailelerine sabir versin bu Pkk lanet etsin

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Mümkünse Talabani' ye ait açıklamaları koymayalım.Sabrımız yeteri kadar taşmış durumda zaten
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle ALLAH belalarını versin diyerek başlamak istiyorum ki vereceğine de bütün kalbimle inanıyorum!
    ben sakaryadayım şu an...bugün hayat burda çok hareketli geçti olanlardan sonra en işlek cadde olan çark caddesinde heryer kırmızı beyazdı ve Bayraklarımız bütün işyerlerinde asılıydı toplanan kalabalık müthiş bi ortam oluşturdu tüylerim diken diken oldu ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN bu milleti hiç bir güç yıkamaz yıkmayı bırakın sallayamaz bile !..

TÜRK'e KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!!
    Konu onurkaradeniz tarafından (21.10.2007 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yandı yine içimiz. Lanet olsun ...
    Bütün şehitlerimize ALLAH rahmet etsin.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

G. Doğu semalarında gece uçuşu

2.Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı'na bağlı 8. Ana Jet Üs Komutanlığından kalkan 6 adet F-16, uçağı sınır istikametine doğru gitti. Uçakların keşif uçuşu yapacakları öğrenildi.

21 Ekim 2007 21:25 Yazı boyutunu büyütmek için

ADNAN ŞİMŞEK-AHMET YUKUŞ'un haberi
    Bugün Hakkari'de meydana gelen saldırının ardından Diyarbakır'daki hava üssünden saat 20.20 sıralarında 6 adet F-16 uçağı havalandı.
    F-16'ların sınır istikametine gittikleri gözlenirken, yoğun bir askeri hareketliliğin yaşandığı hava üssünden kalkan uçakların bölgede keşif uçuşu yapacakları öğrenildi.

İHA

Nereden
    Giresun

12 Asker burada şehit düştü FOTO

Dağlıca kırsalında daha önce aynı yerde görev yapanların anlattıklarına göre, dağlık alanın büyük bölümünde derinlik 300 ile 400 metre arasında değişiyor.

21 Ekim 2007 21:10 Yazı boyutunu büyütmek için

Yüksekova İlçesi Dağlıca beldesi kırsalında daha önce aynı yerde görev yapanların anlattıklarına göre, dağlık alanın büyük bölümünde derinlik 300 ile 400 metre arasında değişiyor. Pusunun atıldığı alandaki demir köprü ise çayın üzerinden geçebilmek için tek yer.

Nereden
    Giresun

"Yeri ve zamanında tezkere yetkisi kullanılır"TBMM eski Başkanı Bülent Arınç Hakkari'de meydana gelen hain saldırıyı değerlendirdi

21.10.2007 21:24
    "Bugün yaşadığımız çok acı olayın şoku içerisindeyiz. Allah ölen şehitlerimize rahmet etsin, gazilerimize şifa versin. Memleketimiz huzur içinde yaşasın hepimizin arzusu bu. Çankaya Köşk'ünde bir toplantı var şu an. Gündüz yapılan Başbakan önderliğindeki toplantı oldu. Özellikle son günlerde TBMM'den büyük bir oyla sınır ötesi opoerasyon için yetki veren bir yasayı kabul ettik. Bu yetkiyi Türkiye'nin kullanmasını isteyen kesimlerin, Türkiye'yi zor durumda bırakmak isteyen kesimlerin faaliyetleri olarak da görülebileceğini düşünüyorum bu saldırıların.
    Yetki alınan teskere konusunda gereğinin yapılacağına inanıyorum. Yeri ve zamanında bu yetki kullanılacaktır ona inanıyorum. Biraz önce ABD Başkanı Bush'un PKK terörünün bitmesine yönelik mesajı geldi. Bu hadisenin yurtdışında da tepki gördüğünü söylemek mümkün. Ben güvenlik güçlerimizin her zaman olduğu gibi gereğini yapacaklarına eminim."
    bu adama sadece gülebiliyorum ALLAH ıslah etsin hala siyasi bakabiliyorya sözün bittiği yer dedikleri bu olsa gerek.....

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

site yönetiminden ricamız Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez! (16 Şehit Daha Verdik, Türk Milletinin Başı Sağolsun) başlığını genel de sabitlerseniz sevineceğiz. Bunu bizi bekleyebn bizin için suan savaşan askerlerimiz ve şehitlerimiz için lütfen yapınız
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah bunlari yapanin belasini verecek. Ama bunlara PKK bayraklari ile destek verenler, yani sempatizanlari varoldukca, bunlarin sonu gelmez.
    Özellikle Hakkari`de, Siirt`te, Mus`ta, Tunceli`de ve daha baska sehirlerde bunlari koruyan, saklayan kisilere gereken yapilmadikca bu ülkeyi bunlardan nasil temizleyecegiz?
    Bunlarin Amerikan uydularindan gereken yardimi aldiklarindan da hic süphem yok. Pekiyi biz niye kendi Bilim adamlarimizi yetistiremiyoruz? Bunlarin arkasindaki gücler Avrupa ve ABD. Pekiyi biz bunlari nasil bertaraf ederiz? Tabi ki aklimizla. Bir zamanlar kaynana programlari, simdi ise dizilerle beynimizi yikayanlara dikkat etmeliyiz. Dizi yapacaklar ise, kendi Tarihimizi yansitan, bizim gercek kimligimizi ortaya koyanlar yapilmali.
    Düsünce özgürlügü altinda bize her türlü yasagi yasaklayan, ama kendi ülkelerinde bunu nedense uygulamayan kisilere gerekenler yapilmali.

Daha yazilacak bircok sey var. Ama en önemlisi Tarihinde hickimseye boyun egmeyen bizler, simdide egmeyecegiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmetcik@bordomavi.net

Bu adrese sizlerin ve ailelerinizin tek satır dahi olsa mektuplarınızı bekliyoruz. Bunları derleyerek sınır karakolumuza göndereceğiz.

Görev bekleyen askerlerimize bir nebze de olsa moral olabilmek, güç verebilmek için...
    İlginizi lütfen esirgemeyiniz.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Allah bu soysuz köpeklerin ve onların yandaşlarının belasını versin.
    Yeter artık daha kaç ocak sönecek.
    Daha neyi bekliyoruz.
    Allah şu anda operasyonda olan askerlerimize kuvvet versin.
    Türk halkının başı sağ olsun.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Geçenlerde radyoda bir gazeteci söyledi. Adam, 1987 yılına ait bir Güneş gazetesine rastlamış bir yerde, gazetenin manşeti şu :

"PKK, 2010 yılında Büyük Kürdistan devletini kurmayı hedefliyor"

Dikkat edin, bu manşet bundan tam 20 yıl öncesine ait. O zaman bu başlık bizler için ne ifade ederdi, şimdi ne ifade ediyor? İşte tüm mesele bu geçen süreci değerlendirmekte yatıyor. Biz ne yaptık, onlar ne yaptı? Yine üniversite yıllarımda, arkadaşlarla konuşurken bir hocamızın söylediği lafı da hiç unutmuyorum, biz banka kuyruğunda konuşurken bu hoca bize kulak vermiş meğer, aynen şunu söylemişti : "Çocuklar göreceksiniz, Amerika birgün orada mutlaka bir Kürt devleti kuracak." Bu olayın üzerinden de 10 yıldan fazla zaman geçti. Kısacası o zamanlar bize hayal gibi gelen şeylerin bugün yavaş yavaş gerçekleşmekte olduğunu görmek hem çok üzücü hem de çok öfke verici. Üzüntünün neye, öfkenin kime olduğunu da uzun uzun anlatmama gerek yok herhalde, arif olan anlar !
    Konu metehan tarafından (22.10.2007 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UYARI

Fazla siyasi olayları foruma taşımamaya özen gösterelim.

Daha çok analım, rahmet dileyelim ve dua edelim.

Lütfen...
    ( Arkalarda kalmasın..)

Daha çok analım, rahmet dileyelim ve dua edelim.

Lütfen!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

onların hesapları zaten uzun vadeli. amerika çokmu farklı sanki. 40 50 yıl sonranın hesabını yapıyolar şimdiden. bu yılanların başını şimdiden ezmemiz gerek.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ALLAH RAHMET EYLESIN baskada yapacak 1 sey yok ama en uzucu taraf ıse 1 sey ugruna olmaması o adama koyuyo kahpece vurup kacmalar sınsıce alcakca saldırılar benım o zoruma gıdıo hıc yoktan yere oluo askerler .Cok basıt sıradan olumler oluo bızım askerı bırlıklerımızde sınsıce davranmalı kahpeye aynı sekılde cvp vermelı havadan gece yarısı bombalamalı sonrada dustu deyıp ozur dılemelı.Onlarla erkekce savasmak bızı her zaman uzucu duruma dusurecektır
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet ben de duydum ve katılacağım

Alıntı c1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonda düzenlenecek olan terör yürüyüşünden haberi olan var mı arkadaşlar? 22 ekim saat 12.00 meydan die duydum... doğru mudur?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Milletimizin başı sağolsun.

Yazacak, konuşacak çok şey var. Ancak artık bunları bir kenara bırakıp Kuzey Irak'ta taş üstünde taş, gövde üstünde baş kalmamalı.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.Allah c.c geride bırakdığı aile akraba ve arkadaşlarına kısaca Tüm TÜRK halkına sabır diliyorum.Allah başka mehmetciğin acı haberini göstermez inş.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

..onlar "Ölü" degilki, hepsi "Diri"...

Yarabbi beni tekrar dirilt tekrar $ehit olmak istiyorum diyorlar $imdi...

Rabbim onlara en üst makamlari versin...$efaatlerine nail oluruz in$aAllah...
    ...Ailelerine SABIR ihsan etsin

AMIN AMIN AMIN

pislikler her tarafa mayin dö$emi$ler...Allah cc Mehmetcigimizi Korusun.

AMIN
    .
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yarın (22 Ekim Pazartesi) 12:00'da Trabzon'da "Teröre Lanet Yürüyüşü" gerçekleştirilecek...
    Başlığa konuyla ilgili bir ekleme yapılırsa iyi olur sanırım...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güneydoğudaki bütün belediye başkanları açığa alınmalı‚yönetim askeri yetkililere teslim edilmeli.Ayrıca tam yetkili genel vali tayin edilip bölge abluka altına alınmalı...

Devletin parası ile maaş alıp terörü besleyen hainlere müdahale edilmeli...

Apo denen it ve meclisteki köpeklerine dur denmeli artık...malum örgüte terörist bile diyemeyen sözde millet vekillerine derhal soruşturma açılmalı ve en ağır cezalar verilmeli....
    .............
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İzmir

ArkadaŞlar... Trabzonda Bulunan TÜm TÜrklerİ Yarin Saat 12.00 Da Meydanda Mİtİnge Beklİyoruz... Hepİmİz Bİrer Mehmet'İz!

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bu gün meydana gelen olan olay saldırı deildir bu bir KATLİYAM dır sabahatan beri kendime gelemedim we daha bu ülkede bugün dewlet kanlında bile futbol konuşuluyosa yazıklar olsun bu ülke bizim ülkemiz we o şerefsizler asla çirkin amçlarına ulaşamayacak tff allah bildiği gibi yapsın bugün maç oynanmaması gerekirdi

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha kaç can gitmesi kaç ananın ağlaması kaç ocağa ateş düşmesi gerekiyor ve bekleniyor.....hadi artık esme gürleme zamanı değil bu zaman yağma zamanı ..... eğer bu olaylara karşılık verilmezse tarih sizi affetmiyecek... kim den korkuyorsunuz...
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)