Sayfa 501 Toplam 605 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15104 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı piskopatrizeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İŞTE O RUS BU

doğru demiş niye kızdınız ki...

Terör örgütü ve siyasi partisi de iki üç kelam barış lafı etti diye otomatikman barış elçisi olamaz...

Öte yandan bu barış laflarını en çok teröristler kullanır oldu nedense...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhteva bu fotoğrafların Cizre den olduguna emin misin?
    Eminim,bu sadece bir sokağın görüntüsü.
    Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu görüntülere karsilik, o sokaklarin yerle bir edilmesi dogal degil mi Muhteva ??
    Haa diyorsan ki bunlari gebertmiyorlar sokaklari yerle bir ediyorlar, niye bunlari öldürmüyorlar, o zaman tamam... ama simdi bu bilmem ne bokunun kurulusunu ilan edenler öldürülse, çikip bilmem nerenin sokaklari bu halde diye yorum yapacaksin... ee o zaman derdin ne senin ? Anlamadim gitti
    çikip da bu kadin örgütüyle için de "masaya oturalim, sorun silahla çözülmez, konusmak anlasmak lazim" gibi bir sey dersen sasirmam...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır piskopatrizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru demiş niye kızdınız ki...

Terör örgütü ve siyasi partisi de iki üç kelam barış lafı etti diye otomatikman barış elçisi olamaz...

Öte yandan bu barış laflarını en çok teröristler kullanır oldu nedense...
    ayşe hür'ün ne dediği bellide senin ne demek istediğini bir türlü anlayamadım.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır piskopatrizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cizre;

mikropların üreme bölgeleri darmadağın olmuş. ne var bunda üzülecek.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı SamZuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi ülkene hava saldırısı mı yapacaksın? Gerçi bazıları sağolsun kendi ülkemizin sokağına aylardır devlet olarak giremiyoruz ama yinede pratikte bizim toprağımız orası.
    Ciddi mi söyledin bunu yoksa makaraya mı sardın?

dağları bombalıyorduk yıllarca malum orası başka ülkelerin topraklarımıydı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cizre'yi bu hale getirdik diye sevinen arkadaşlar....

Sadece Cizre'de 30 dan fazla şehit verdik....

100 e yakın yaralı verdik....

ayrıca giden canlara ilaveten buraların imarıda bizim cebimize yüklecek yeni vergilerle olucak....

Pkklılar değil bedelini yine biz ödeyeceğiz bunların...

birilerinin zamanında almadığı tedbirlerin ceremesini yine biz canımızla yetmedi malımızla ödeyeceğiz....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sırf akp terörist öldürüyor diye teröristleri insan yerine koyup polisi askeri terörist ilan eden sözde türkler maalesef bu forumda da varmış..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ülkede nedense sadece teröristler öldürüldüğü zaman insanların aklına barış geliyor. Çözüm süreci denen bir "barış dönemi" yaşadı bu ülke. Ne oldu o süreçte? Doğu Anadolu'da silah depolanmayan ev, bomba yerleştirilmeyen yol kalmadı. Bu mudur barış dediğiniz şey? Bu tatlı su solcularının Barıştan anladığı şey asker/polisin silah bırakması ve orayı tamamen "barış sürecinde" olduğu gibi pkk'ye bırakması. Devletin oradan uzak durması. Görüşlerini, mirasını savunduklarını söyledikleri Atatürk'ün Misak-ı Milli sınırlarını bölmek.. Kusura bakmayın da hoşt derler adama.. Böyle barış olmaz. Barış istiyorsalar pkk bırakacak silahı..

Cizre veya diğer İlçelerdeki yıkım fotoğraflarıyla acındırma yaparak devleti suçlayacağınıza ona sebep olanlardan hesap sorun. Devlet durup dururken gidip o şehirleri o hâle getirmiyor. Hükümete olan düşmanlığınız sizi devlete düşman yapmasın.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki asker çiçeğe böceğe ateş ediyor. Bir orduya yetecek cephaneye sahip terör örgütüyle savaşıyoruz. Binalar sağlam duracaktı öyle mi? Nasıl bir zeka bu? Ama maksat üzüm yemek değil ki? Bağcıyı dövmek. Hükümeti dövmek, devleti dövmek. Cizre'ye 80'lerden beri girilemiyordu diyor başbakan. Bu da ikide bir hırsını alamayıp lafı sürece getirenlere gelsin. Bu terör örgütünün arkasında dünya var. Türkiye ölüm kalım mücadelesinde. Bari içimizden vurmayın
    Konu Travelair tarafından (05.02.2016 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

AdemS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman

Yps-Jin(kadın örgütü) Yüksekova'da kuruluşunu ilan etti.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Bu kadınlar bu örgüte laf salatalığı yapmak için girmediler heralde değil mi? Devlete, polise askere kurşun sıkmak için katıldılar. Ama inşAllah o kurşunlar kendilerine dönecek.

Peki sonra ne olacak? "Devlet masum (!) kadınları katlediyor.." diyecek yine birileri.

Hakikaten çok ilginç bir ülkeyiz.. Devlete karşı savaş aç, sonra da geberince masum ol.. Oh ne güzel hayat..

**

Şehitlerimize Allah'tan (cc) rahmet diliyorum.. Mekanları Cennet olur inşAllah..
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanıştırıp huzura kavuşturma yollarını öğreten ve bunu bizzat gerçekleştiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Askerliği Ankara'da Mamak Mebs Okulunda yaptım...

Mevki Hastanesi var Ankaralılar bilir. Oraya asker getirirdim muayene ettirmek için. Bazen asker İlaçlarını almaya üniforma ile dışarı çıkardım. Eczanelerde yemekten tutun, çay , sigara teklif eden bir sürü kişiye rastlıyordum. yemek istemeyince çayımın birisi bitiyor diğeri geliyordu.

hatta ilaçlar geç geldiği için dışarıda beklerken bile yan dükkandakiler hatta kahvedekiler çay ısmarlıyordu. çocuklar yanıma gelip benimle konuşmaya çalışıyor anneleri babaları gururla beni gösteriyorlardı...

Yani demem odurki askere güzel davranırsan , asker seni korur. senin için gece 2-4 nöbete gider gerekirse canını verir...

ama askerine kurşun sıkar isen hiç kusura bakma eninde sonunda bunun bedelini ödersin...

Hele karşındaki TÜRK askeri ise...
    Konu Faik Yılmaz tarafından (05.02.2016 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yıllardır piyon olarak kullanılan ve bir ırkı temsil ettiğini söyleyen etekli teröristler bu ülkeyi bölecekmiş de ülke dönülmez bir viraja girmiş de ... tırı vırı tırı vırı

Baldırı çıplak olarak geberiyorlar ve halen daha 20 kişilk fotoğraf paylaşıyor adam!

Ve son olarak
    turkun-gucunu-goreceksiniz_860857_m.jpg
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (05.02.2016 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şırnak'ın Cizre ilçesinde bir apartmanda çıkan yangında, 9 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi de yaralandı.

Haber7

Bu tür toplu katliamlar ister kaza olsun ister kasıtlı olsun yukarıda paylaştığım milis örgütlerin yüzlercesinin kurulmasına sebep olacak,bu da ayrışmayı hızlandıracak.

Aferin ilerleme var sizde öyle ülkenin bir yanı yanarken sessiz,sedasız durmak yok kahvedeki amcamdan farkınız olsun.
    Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne katliamı, yangın diyor. Bir daha oku, fitne tohumları atmadan önce
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şırnak'ın Cizre ilçesinde bir apartmanda çıkan yangında, 9 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi de yaralandı.

Haber7

Bu tür toplu katliamlar ister kaza olsun ister kasıtlı olsun yukarıda paylaştığım milis örgütlerin yüzlercesinin kurulmasına sebep olacak,bu da ayrışmayı hızlandıracak.

Aferin ilerleme var sizde öyle ülkenin bir yanı yanarken sessiz,sedasız durmak yok kahvedeki amcamdan farkınız olsun.
    Buraya yazmıyorlar diye insanların bu konularla ilgilenmediği sonucuna varılamaz.

Ayrıca katliam sözünü kabul etmiyorum.

Ülkenin bir yerini özyönetim adı altında savaş yerine çeviren yavşakların yavşaklığının sonucudur bu tarz şeyler.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz Naki ye ödül gibi ceza. Sadece 12 maçtan men...

Ne zaman bu bölücü sözlerin cezası idam olacak, ne zaman ayrılıkçı zihniyete sahip kişiler evlerinden bir bir alınıp idam edilecek yada sürgüne gönderilecek, bu devletin ekmeğini yemelerinin önüne geçilecek, sokağa çıkıp devlete başkaldıranlar polise askere molotof yağdıranlar en sert şekilde karşılık bulacak, işte o zaman Türkiye de terör bitecek.
    Ağzına sağlık. Aynen noktası virgülüne böyle düşünüyorum.
    Her kim barış adı altında terör eylemi yapıp insanlık ayağına yatıyorsa Allah onu kahretsin!
    Bu başlığa yazmamak için kendimi zor tutuyorum.
    Söz verdim de kendime.
    Yazmayacağım.
    Dayanamadım ama, bu da böyle olsun!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar,rica ediyorum biraz sakin olalım.Konu çok hassas.
    İnsanlar bu konuda çok hassas.
    Bir şehit yakını olarak beni çok rahatsız ediyor bu tarz konular.
    Bu ülke bizim,vatan bizim,insanlar bizim.
    Konuyla ilgili yorum yapmaktan özellikle kaçınıyorum.Yazı yoluyla iletilen duygular,insanı aldatabilir.
    Haliyle lütfen ikili tartışmalara girmeyelim,birbirimize ithamlarda bulunmayalım.
    Bu başlık altında yazacaklarınızın ne olup olmadığını belirleme ve yönlendirme gibi bir amacımız ve de haddimiz de yok ama kullandığımız dili biraz daha yumuşatalım,rica ediyorum.

Şahsım adına ,ikili tartışmaları durdurmak ve de harareti düşürmek için başlığı geçici dahi olsa kapatmaya sıcak bakmayan biriyim ama lütfen biraz rahat bırakalım bu başlığı.
    Tüm samimiyetinize sığınarak rica ediyorum bunu sizden....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı piskopatrizeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mikropların üreme bölgeleri darmadağın olmuş. ne var bunda üzülecek.
    fark ettiysen burasi da bizim topraklarimiz. Bu topraklar icin savasiyoruz, bu topraklar icin sehitler veriyoruz. Buna üzülmüyorsak, o Zaman kafamizda bu ülkeyi. bu topraklari coktan böldük.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Savaş devletler arasında olur şu an ki olay devletin güvenliği sağlaması. İskan politiksı güderler inşallah doğuda da suriye kuZey ırak bölgelerinde ki türkmenleri buralara yerleştirirz.

Nereden
    İstanbul

ekşisözlük uzantılarını bu forumda görmek üzücü .
    61

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Cizre'de 1 polis daha şehit oldu....

Sur'da 2 asker daha şehit oldu....

Sadece 2016 yılında verdiğimiz şehit sayısı 58 'e yükseldi.....

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fark ettiysen burasi da bizim topraklarimiz. Bu topraklar icin savasiyoruz, bu topraklar icin sehitler veriyoruz. Buna üzülmüyorsak, o Zaman kafamizda bu ülkeyi. bu topraklari coktan böldük.
    Bende bunu anlamıyorum Alika haklısın.Şimdi bugün 9 vatandaş yanarak ölmüş Cizre'de kimsenin umrunda değil potansiyel pkklı diye Kürt diye.Ee o zaman asker,polis orda neyin mücadelesini veriyor arkadaşlar ? Nerde samimiyet ? Orda polis,asker şehit olurken hep beraber üzülüyoruzda o 9 kişinin arasında masum birinin olma ihtimali hiçmi vicdanınızı rahatsız etmiyor?Allah sonumuzu hayretsin.Fiilen bölünme gerçekleşti bile Pkk yüzünden bizim katkılarımızla maalesef.Başkada mesaj atmam bu başlığa zaten.Şehitlerimizin toprağı bol olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat GENEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu anlamıyorum Alika haklısın.Şimdi bugün 9 vatandaş yanarak ölmüş Cizre'de kimsenin umrunda değil potansiyel pkklı diye Kürt diye.Ee o zaman asker,polis orda neyin mücadelesini veriyor arkadaşlar ? Nerde samimiyet ? Orda polis,asker şehit olurken hep beraber üzülüyoruzda o 9 kişinin arasında masum birinin olma ihtimali hiçmi vicdanınızı rahatsız etmiyor?Allah sonumuzu hayretsin.Fiilen bölünme gerçekleşti bile Pkk yüzünden bizim katkılarımızla maalesef.Başkada mesaj atmam bu başlığa zaten.Şehitlerimizin toprağı bol olsun.
    Orada ölenler masum vatandaş değil... terörist.....

1 polisimizide şehit ettiler....

operasyon sırasında da yangın çıktı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)