Sayfa 3 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15099 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaşım seni uyarmam gerekiyor. Avatarlarda siyasi imgeler yasaktır. Lütfen daha uygun avatar kullanalım.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazık yazık! Açıklamalara bak. Başkalarının namazının hesabını tek bir kişi bile yapamaz.

Bana dedem anlatmıştı... Çok ayrıntılı hatırlayamıyorum o yüzden isim yazmak yerine kişiye harf veriyorum.

A - Namazımı kıldım...
    B - Allah kabul etsin...
    A - Bu "C" neden namaz kılmaz. Ne biçim adam bu...
    B - Keşke bu lafı demeseydin de sen de kılmasaydın...
    Kaya abicim, o mübarek zaat, Hasan-i Basri Hazretleri idi...

B, Teheccüd Namazini kilmayanlari ele$tirdikten sonra, Efendi o cevabi veriyor.

öyle kalmi$ aklimda :-)
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Sağolasın. Baya unutmuşum, sadece olayın içeriği kalmış aklımda.

Teşekkürler...
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terk-i diyar eylemiş şehitlerimizin konu edildiği bir konu başlığına da Tayyipçi, Ülkücü diye siyaset bulaştı ya helal.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terk-i diyar eylemiş şehitlerimizin konu edildiği bir konu başlığına da Tayyipçi, Ülkücü diye siyaset bulaştı ya helal.
    hay ağzına sağlık.Korkum forumda bölünme olacak.Artık ceza sistemine siyasetde dahil olması lazım.siyasetle ilgili en ufak yazı ceza gerektirmesi lazım.Çünkü bu tür muhabbetlerin sonu pek hayırlı olmaz.Hepimiz bu toprağın evladıyız ve tek hedef tek amaç trabzonspor.Siyaset bizi bölerse çok yazık olur.12 eylül öncesi gibi.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilerek veya bilmeyerek siyasi zemine kayan mesajlar silinmiştir. BMN'de siyasete izin verilmediğini, bu başlığında siyaset üstü olduğunu bir kez daha hatırlatıyorum.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şehitler ölmez vatan bölünmez....burdan bi daha başlayalım isterseniz...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

Vakfikebirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down

http://www.youtube.com/watch?v=eTaBy...elated&search=

kaynak : www.kurdistan.it

Propaganda bu kadar ucuz muydu yahu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

35.000 ŞEHİT TÜRK ASKERİ

Başlangıç: 1984 - 2006

aHMET kAYA: http://www.youtube.com/watch?v=BYhSgoEnAlQ
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

türklüğe hakaretten dolayı beraat etti elif t aşak diye bir yazar.. bu ne demek sizce? her önüne gelen gazetelerde dergilerde hem de türkiyede türklüğe karşı hakaret edecek ve yargı buna bir şey yapamayacak mı?

yargı affedER AMA MİLLET AFFETMEZ!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Türk milletine alenen hakaret eden İstiklal marşımıza dil uzatan ermeni hırant dink berat ettirildi. Şimdilerde aynı oyunun aktörleri bir başka versiyonu sahneledi.

Bunlardan daha çok çıkacak, yeni trend bu, Türk milletine ve değerlerine söv meşhur ol. Tanımayanlar tanısın, okumayanlar okusun, vatandaşlar bu tip söylemlere alışsın ! Bakacağız nereye kadar gidecek bu iş sonu varmıdır yokmudur.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ts_fan
    Ziyaretçi

*Bilal askerde!
    Muhterem Babacığım,
    Sıkıntılı bir yolculuktan sonra Lübnan'a nail olduk. Ata uçağı
    tirbülans yaptı, kustum. Hosteslere ziyadesiyle ayıp oldu, yerler
    kirlendi. Sen temizletirsinama yerler biraz kokacak galiba.
    Neyse Lübnan'a geldik. Beni Hariri ailesinden bir zevat karşıladı.
    Telekom'un imzalanması gereken evrakları varmış, onları getirmiş.
    Kurye ile yolluyorum. İlgilenirsen burada beni rahat ettirirler.
    Nitekim alıp beni doğruca Hil-ton'daki koğuşa götürdüler. Buralar
    sıcak baba, çok sıcak. Tamam, 'vatan sana canımız feda' ama
    Hilton'daki eğitim havuzumuz olmasa halimiz haraptı.
    Şimdilik bana Hilton Oteli'nin 11. katındaki gözcü süitini ayırmışlar.
    Oradan bu İsraillilere dikiz atmamı istiyorlar. Ben de sadece İsrail
    tarafına doğru bakıyorum. Pek bir şey göremiyorum. Gözlerim
    bozulabilir baba, tamam, "vatan sana canım feda" ama baba bakıyorum
    bakıyorum gözlerim bozulacak diye korkuyorum.
    Korku demişken, babacığım burada hiçbir şeyden korkmuyorum. Geçen gün
    karavanada falafel getirmişler. Hepsini yedim. Ne getirirlerse yiyorum.
    Hiç yemek ayrımı yapmıyorum. Arap mutfağı aynen bizimkine
    benziyor. Garsonlar biraz kirli ama ne gam! Memleket hizmetinde
    gözümüz hiçbir şey görmüyor.
    Baba,
    Aslında şu 'bedelli' işini bir kez daha düşünse miydik? Tamam, "vatan
    uğruna canım feda" ama orada da işler aksıyor. Yani, bir kanunluk
    işti. Buradan çok telefon parası yazıyor. Hariri Ailesi'ne de sitem
    ettim. Bakalım cep telefonu hediye edecekler mi?
    Ha, aklıma gelmişken yepyeni bir proje geliştirdim: "Sponsorlu
    askerlik." Askere gidiyorsun, her türlü ihtiyacını sponsorlar
    karşılıyor. Donuna kadar. Nasıl ama! Okul harcamalarını tekstilci
    ağabeyimiz karşılamıştı. Askerliği de karşılayacak birilerini buluruz
    herhalde. Böylece cebinden hiç para çıkmadan 'bedelli' işini
    hallederiz. Nasıl ama !!!
    Dün, İsrail'in bombaladığı bölgelere gittim. Bumersedeslerin
    pencerelerini dar yapıyorlar, pek bir şey göremedim. Şoför, "anneniz
    tembih etti, başını belaya sokmayacakmışsınız" dedi. Canınım, Siirt
    usulü dolmalı biberini nasıl da özledim.
    Tamam, "vatan uğruna canımız feda" ama babacığım burada yalnızım baba,
    çok yalnız. Bize İmam hatipte öğrettiklerinden bambaşka bir Arapça
    konuşuyorlar, hiçbir şey anlamıyorum. Allahtan garsonlardan biri Türk.
    Bizim oralı. Seni de çok seviyor. İmam hatibibitirdikten sonra
    buralara gelmiş. Çok okumuş, sana sormadan "gel seni Zonguldak'a il
    kültür müdürü yaparız"dedim. Umarım kızmazsın.
    Baba,
    "Çıkarsa tezkere Bilal gitsin askere" diyenlere inat Lübnan'dayım.
    "İşte geldim buradayım, ben bu işte ustayım" diyorum. Ama Akif abi
    hâlâ beni arayıp bu işi basına duyurmadı. Aslına bakarsan geldiğimden
    komutanlarımın da haberi yok. Yoklamada kaçak çıkmışolabilirim.
    Babacığım,
    Benim için yapsana bir kıyak.
    Yaparsan kıyak,
    Bilal sana minnettar!
    Nasıl kafiye ama!
    Konu ts_fan tarafından (23.09.2006 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunların hepsini topraklarımızdan silmEk lazım!!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

isviçrede işçi partisi başkanı ermeni soykırımı lehine bir açıklama yaptığına gözaltına alınmıştı.. aynı şekilde fransada böyle bir açıklama yaptığınızda size karşı bakışlar değişebiliyor... ya da israilde yahudi soykırımı yoktur diyebilir misiniz?

şimdi neden o zaman türkiyede türklüğe hakaret edilebiliyor?

bazı yazarlarımız ki hürriyette okuduğum iki-üç yazar aynı şeyi diyor bu durumun demokrasiye katkı olduğunu söylüyorlar...

bu devlet bugun ayakta ise böyle şeylere izin vermediği içindir.. içindeki hainleri def ettiği içindir.. bir devlette hainler çoğalırsa o devlet nasıl birliğini bütünlüğünü devam ettirebilecektir. o devlette huzur ortamı nasıl sağlanacaktır..

eğer bir devlete çok hakaret etmek istiyorsan neden o devletin sınırları içerisinde yaşamaya devam ediyorsunuz?

bu şu demek olmuyor mu? : ben anneme babama söveceğim ama onların yanına gidip yine babamdan para alcağım annemin yemeklerini yiyeceğim.. olacak iş mi bu?

bu davranışlar sadece huzuru bozmak istikrarı bozmak ve türkiyemize engel olmaktır başka bir şey değildir ve bunu yapanlar türkiyeden değil dışarıdan yönlendirilen insanlardır.. elif taşak - orhan pamuk - ermeni gazetesi sahibi it herif...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yapılan yanlışlar bize cok ağır bir şekilde geriye dönecek.
    bu vatana dil uzatanın dilini kesmezsen .. yarın neler olur bilmiyorum...
    ebnim 2 elim kanda olsa bunun gibilerin azraili olmaya ant içtim
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Nereden
    Hakkari

dilekçe...

“Tunceli İli Nazimiye İlçesi'nde teröristlerle girmiş olduğu çatışmada şehit olan oğlum jandarma komando........ nın geriye kalan askerliğini babası olarak tamamlamak istiyorum. Gereğini arz ederim"

Komutanın cevabı...

“GÖNDERMİŞ olduğunuz 25.06.1999 tarihli dilekçeniz tarafımızdan alınmış olup, bu asil davranışınız bize güç vermiş, son derece duygulandırmış ve gücümüze güç katmıştır.
    Bizler, değerli şehidimizin komutanları ve silah arkadaşları olarak, aziz vatanın bölünmez bütünlüğüne kasteden hainlerin dersini vermek, hadlerini bildirmek ve şehitlerimizin ruhlarını şad etmek için, bu aziz vatan topraklarından olan Tunceli'deyiz.
    Hiç şüpheniz ve kuşkunuz olmasın ki; komutanları ve silah arkadaşları, şehitlerinin kanını yerde koymayacak, hainlere gereken dersi verecek ve kanlarının son damlasına kadar, bu vatanın birlik, beraberlik ve esenliği için hayatlarını ortaya koyacaktır.
    Siz ve kıymetli aileniz, memleketimizde rahat ve huzurlu olun. Şehitlerimizin bıraktığı yerden, kendi komutanları ve silah arkadaşları olarak, kutsal vatan görevine devam ediyoruz. Bu takdire şayan düşüncelerinizden dolayı şükranlarımızı sunar, size görev verildiğinde, yanımızda olacağınızı içtenlikle bilerek saygılar sunarız.

Osman Eker... Jandarma Kurmay Albay... Tunceli İl J. Komutanı...”

Nereden
    İstanbul

bugün kanalada pkk görüntüleri vardı....imansızlar namazla dalga geçiyorlar...
    topunun Allah belasını versin

Nereden
    İstanbul

hainler listesine biri daha eklendi ELİF ŞAFAK denen kişi..aslında ELİF ŞAFAK gerçek ismini ve soyadını kitabında yazmış PİÇ ELİF ŞAFAK...

avukat KEMAL KERİNÇSİZ in sonuna kadar arkasındayım..ama piç elif, hırant dink, orhan pamuk gibi hainlere karşı neden toplum olarak bir hareket edemiyoruz

Nereden
    Hakkari

Komutanım; izindeyiz ve ölmeye hazırız. Kanın yerde kalırsa annemizin sütü helal olmasın...

Mardin Dargeçit'te teröristlerle çıkan çatışmada tim komutanı Jandarma Teğmen Cengiz Evranos şehit oldu.Mardin'in Dargeçit ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit olan jandarma teğmen Cengiz Evranos'un Balıkesir'deki ailesi, gözyaşlarına boğuldu. 20 gün önce Mardin'e uğurladığı oğlunu teröre kurban vermenin acısını yaşayan baba Nuri Evranos, Olayın sorumlusu ABD'dir dedi. Bir gün önce konuştuğu ve iyi olduğunu duyduğu oğlunu kaybetmenin üzüntüsüne dayanamayan acılı anne Fikriye Evranos ise tedavi altına alındı. Oğlunun 2004 yılında Kara Harp Okulu'ndan mezun olduğunu, Tuzla, Foça ve Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki görevlerinin ardından 20 gün önce Mardin'in Dargeçit ilçesinde göreve başladığını belirten baba Nuri Evranos, şehit cenazelerinde Kahrolsun PKK diye boşuna bağrıldığını söyledi. Acılı baba, Olayın sorumlusu ABD'dir. Biz şehit cenazelerinde PKK'yla kendimizi kandırıyoruz. Terörü besleyen ABD'dir. Terörü durdurmak için atanan koordinatör de kukladır. Çocuklarımız pisi pisine ölmesin artık. Oğlum göreve başlarken asla şehit olacağını düşünmedim. Onu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hainler listesine biri daha eklendi ELİF ŞAFAK denen kişi..aslında ELİF ŞAFAK gerçek ismini ve soyadını kitabında yazmış PİÇ ELİF ŞAFAK...

avukat KEMAL KERİNÇSİZ in sonuna kadar arkasındayım..ama piç elif, hırant dink, orhan pamuk gibi hainlere karşı neden toplum olarak bir hareket edemiyoruz
    Aslına bakarsanız gereksiz bir dava olduğunu düşünüyorum. Kitabı tam olarak okumak lazım.

Şu aşamadan sonra tekrar dava açılmamalı. Sonuç alınamayacağı ortada. İç işlerimize alenen karışıldı. Burada konuşulması gereken budur. Bu ülkeyi Osmanlı'nın çöküş dönemine döndürenler utansın.
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Niyetini daha nasıl belli etsin abd

Roma'da yaşanan gergin dakikalar...

ABD'li Albay'ın verdiği brifingde Türkiye'yi bölünmüş olarak gösteren ve bir Kürdistan devletine yer veren haritayı kullanmak istemesiyle yaşandı. Geçtiğimiz aylarda da krize neden olan yarı resmi Amerikan Silahlı Kuvvetler Dergisi'nde (Armed Forces Journal) yayınlanan haritayı kullanmak isteyen ABD'li subay, Türk subaylarının tepkisiyle karşılaştı.

Haziran 2006 tarihinde emekli albay Ralph Peters'in Ortadoğu ile ilgili bir makalesi ve hayali bir haritanın kullanıldığı yazı, o tarihlerde Türkiye'nin tepkisine neden olmuştu. ABD, tepkileri yatıştırmak için "Harita bizi bağlamaz, emekli bir albay çizmiş' açıklamasını yapmıştı.

Aynı haritanın Roma'daki toplantıda Türk subayların önüne konması yeni bir krize neden oldu. ABD'li subayın bölünmüş Türkiye haritası üzerine konuşma yapmasına fırsat vermeyen Türk subaylar, salonu hemen terk ederek durumu komutanlarına bildirdiler. Ankara'ya gelen bu bilgi Genelkurmay'ı alarma geçirdi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ABD Genelkurmay Başkanı Org. Peter Pace'i arayarak olayı sert bir dille kınadı.
    Genelkurmay İkinci Başkanı, kara, hava ve deniz kuvvetleri komutanları da muhattaplarını arayarak olayı protesto etti.

Türk komuta kademesinin bu girişimleri karşısında Amerikalı yetkililer 'yanlışlık oldu' diyerek özür diledi.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

yuh artık...bu kadarı da Fazla.....

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ey talabani kendine gel ağzından çıkanı kulapın duysun meydanı boşmu buldun bu nasıl açıklama böle bırının sana haddını bıldırmesı gerekıyor
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Gelibolu'da yeni şehitlik ortaya çıktı.

Şevki Paşa Haritası üzerinde uzun yıllardır çalışmalar yürüten tarih araştırmacısı Gürsel Akıngüç, yaptığı açıklamada, Gelibolu Yarımadası'ndaki tarih araştırmacılarıyla birlikte, harita üzerinde tanımlanan noktaları bir süredir gezerek keşfetmeye çalıştıklarını söyledi. Akıngüç, yaptıkları araştırmada, 43 paftalık Şevki Paşa Haritası'nın 15 numaralı paftasında belirledikleri Düztepe, 180 Rakımlıtepe ve Kılıçbayırı altındaki Çataldere kolunun oluşturduğu vadinin arasındaki meyilli arazide, geçen yıl yapılan Çataldere Şehitliği'nden sonraki en büyük ikinci şehitliği bulduklarını belirtti. Şehitliğin bulunduğu yerin, 19 Mayıs Taarruzu'na kadar çok yoğun çarpışmaların yaşandığı bir mevzi olduğunu, burada 19. Tümene bağlı 57, 64 ve 72. alaylardaki Türk askerlerinin savaştığını belirten Akıngüç, şunları kaydetti:
    ''Harita üzerinden ölçtüğümüz kadarıyla bu şehitlik 2 bin metrekarelik alanı kapsıyor. Burası cephe hattının gerisinde yer alan büyük şehitliklerden biri. Şevki Paşa Haritası'nda yer alan Türk Şehitlikleri içinde en büyük ikinci şehitlik. Bu şehitlikte, 2 bin 500-3 bin kadar şehidimiz yatıyor. Şehitlerimize ait kemik parçalarını toprağın üzerinde görmek mümkün. Ayrıca bu bölgenin şehit mezarlığı olduğunu belirli aralıklarla konulan taşlardan anlıyoruz.'' Akıngüç, ayrıca Kılıçbayırı mevkiindeki bu şehitliğin Şevki Paşa Haritası'nda yer aldığını, ancak diğer 28 şehitlik gibi yerinin yetkililerce bilinmediğini belirtti.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Metin Külünk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Roma'da yaşanan gergin dakikalar...

ABD'li Albay'ın verdiği brifingde Türkiye'yi bölünmüş olarak gösteren ve bir Kürdistan devletine yer veren haritayı kullanmak istemesiyle yaşandı. Geçtiğimiz aylarda da krize neden olan yarı resmi Amerikan Silahlı Kuvvetler Dergisi'nde (Armed Forces Journal) yayınlanan haritayı kullanmak isteyen ABD'li subay, Türk subaylarının tepkisiyle karşılaştı.

Haziran 2006 tarihinde emekli albay Ralph Peters'in Ortadoğu ile ilgili bir makalesi ve hayali bir haritanın kullanıldığı yazı, o tarihlerde Türkiye'nin tepkisine neden olmuştu. ABD, tepkileri yatıştırmak için "Harita bizi bağlamaz, emekli bir albay çizmiş' açıklamasını yapmıştı.

Aynı haritanın Roma'daki toplantıda Türk subayların önüne konması yeni bir krize neden oldu. ABD'li subayın bölünmüş Türkiye haritası üzerine konuşma yapmasına fırsat vermeyen Türk subaylar, salonu hemen terk ederek durumu komutanlarına bildirdiler. Ankara'ya gelen bu bilgi Genelkurmay'ı alarma geçirdi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ABD Genelkurmay Başkanı Org. Peter Pace'i arayarak olayı sert bir dille kınadı.
    Genelkurmay İkinci Başkanı, kara, hava ve deniz kuvvetleri komutanları da muhattaplarını arayarak olayı protesto etti.

Türk komuta kademesinin bu girişimleri karşısında Amerikalı yetkililer 'yanlışlık oldu' diyerek özür diledi.
    işte METİN abi herşey böyle başlıyo . bunlar ufak bir acığımızı gördüklerinde bizi böleceklerdir . bunlara cevap veremiyorlar abi bunun önüne gecilmeli
    mesela orda ben olsaydım. o harıtarı o konutanların ......sokardım. işte bak ondan sonra bida böyle harıta değil. resim bile cizemezler.
    __________________________________________________ _______
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)