Sayfa 11 Toplam 604 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15099 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savaş çıkacaksa çıksın artık.Nereye kadar sürecek bunlar.
    Şehit olmayı Allah bizede nasip etsin.
    Özkan SÜMER

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes! düşmüş kendi menfaaatine kimin umrunda vatanın evladı.

Bari onları rahat bıraksınlar.Emellerine alet etmesinler.
    Özkan SÜMER

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Anası babası onu askere yollarken kelamları farklı olsa da Orhan Veli'yle aynı hisleri paylaşmıştır elbette:

Harbe giden sarı saçlı çocuk!
    Yine böyle güzel dön;
    Dudaklarında deniz kokusu
    Kirpiklerinde tuz;
    Harbe giden sarı saçlı çocuk!

Nereden bileceklerdi onlara baki kalanın bir Erzurum türküsü olduğunu:

Eledim eledim, höllük eledim
    Aynalı beşikte yavrum bebek beledim
    Büyüttüm besledim, asker eyledim
    Gitti de gelmedi yavrum, buna ne çare...

Allah gani gani rahmet eylesin; yakınlarına sabır versin.
    Çok yaşa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@Gamze

Paylaşımın için sağol. Gerçekten mükemmel bir yazı
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gamze61 ; Bu güzel yazıyı bizlerede okuma fırsatı verdiğin teşekkürler.

Harika bir yazı.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

LaZo_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mekanın cennet olsun şehidim sen de vatan ugruna canı nı feda ettin
    OrDu dAn AdAm ÇıKmAz dErLeR aMa bEn ÇıKtIm TrAbZoN sPoR Lu OlDuM

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu vatan bizimdir!!!
    böyle oyunlarla kimse bizi yıldıramaz
    daha dünkü kendini bilmez bazı ülkeler yanlarına belli destekleri alarak birşeyler yaptıklarını zannediyorlar
    ama biz güçlü bir ülkeyiz
    askeriz asker evladıyız

NE MUTLU TÜRK ' ÜM DİYENE !!!

P.s.Bu arada ben de makaleleri çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.Paylaşımlarınız için teşekkürler(!)..
    Fanki tonki zonki...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün o şehit sayısı sekize çıktı Bugün ben katılmasamda görkemli bir tören oldu köyümüzde. Rahat uyu Mesudumuz....
    61>34

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

sıfır alınan terör son dönemde tekrar fırladı amerikan uçakları sınırımızı ihlal ederken saklı tutup sınırda böyle şeyler olabiliyor diyen bir dışişleri bakanımız var pasif kalınıyor aklı koltukta kaldı beyefendinin cumhurbaşkanı olacak birde ırak vahşetinde ölen türkler için bile gizli tutan bizim vatandaşlarımıza karşı bir sorun yok deyip rahatça oturabilen bir dış işleri bakanlığımız var bu durumda terörüde çözmek biraz zor geliyor ama aksineki kimsenin kuklası olmayan bir genelkurmay başkanımız var ona güveniyoruz nur içinde yat şehitlerimiz.....

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

sinir otesi operasyon sart oldu. basbakan tayyip efendi neyi bekliyor acaba??? dedigin gibi erkutaya en azindan guvenebilecegimiz bir genelkurmay baskanimiz var yoksa bunlar coktan satmisti ulkeyi. butun sehitlerimiz nur icinde yatsin.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genelkurmay'dan sert açıklama

Genelkurnay'dan yapılan açıklamada, Kuzey Irak'taki unsurlarımıza yapılacak en küçük bir eylemin, Türkiye'ye yapılmış sayılacağı ve karşılığının verileceği bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı, bugün öğle saatlerinde Irak'ın kuzeyindeki Süleymaniye kentinde normal görevi kapsamında intikal halinde bulunan sivil kıyafetli Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarına, araçlarıyla kontrol noktasından geçerken mahalli güçlere mensup kişiler tarafından durdurularak sözlü tacizde bulunulduğunu ve silah doğrultulduğunu bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreterliği'nden yapılan açıklamada, TSK unsurlarının kendilerini tanıtarak ''bu etik dışı davranışa'' gerekli tepkiyi vermesi üzerine, ''yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı değerlendirilen taciz ve silah doğrultma olayının'' sona erdirildiği belirtilerek, olaydan sonra TSK unsurlarının ''vukuatsız olarak'' üslerine döndükleri kaydedildi.

Açıklamada, ''İçerde ve dışarda herkes şunu iyice bilmeli ve anlamalıdır ki; bu bölgede görev yapan unsurlarımız yüce Türk Milletinin ve kahraman Türk Ordusunun mümtaz evlatlarıdır. Onlara yapılacak en ufak bir etik dışı davranış veya eylem, tümüyle Türkiye Cumhuriyetine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine yapılmış sayılacak ve gereken en üst düzeyde karşılık görecektir'' denildi.

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreterliğinden yapılan yazılı açıklama şöyle: ''Bugün (01 Haziran 2007) öğle saatlerinde Irak'ın kuzeyindeki Süleymaniye kentinde normal görevi kapsamında intikal halinde bulunan sivil kıyafetli Türk silahlı Kuvvetleri unsurları araçlarıyla kontrol noktasından geçerken mahalli güçlere mensup kişiler tarafından durdurularak sözlü tacizde bulunulmuş ve silah doğrultulmuştur.

Unsurlarımızın kendilerini tanıtarak bu etik dışı davranışa gerekli tepkiyi vermesi üzerine, yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı değerlendirilen taciz ve silah doğrultma olayı sona erdirilmiştir. Olaydan sonra Türk silahlı Kuvvetleri unsurları vukuatsız olarak üslerine dönmüşlerdir. İçerde ve dışarda herkes şunu iyice bilmeli ve anlamalıdır ki; bu bölgede görev yapan unsurlarımız yüce Türk Milletinin ve kahraman Türk Ordusunun mümtaz evlatlarıdır. Onlara yapılacak en ufak bir etik dışı davranış veya eylem, tümüyle Türkiye Cumhuriyetine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine yapılmış sayılacak ve gereken en üst düzeyde karşılık görecektir.''

kaynak:AA
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şırnak'ta yine askeri konvoy hedef alındı

Şırnak'ta, askeri konvoyun intikali sırasında, teröristlerce yola döşenen patlayıcıdan bir araç hasar gördü. ...

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan duyuruda, Şırnak'ta dün, askeri birliğe ait konvoyun intikali esnasında, terör örgütü mensupları tarafından yola döşenen uzaktan komutalı patlayıcı maddenin infilak ettiği belirtildi.

Patlamada bir araçta maddi hasar meydana geldiği kaydedildi. Bingöl'ün Genç ilçesi Direkli Jandarma Karakol Komutanlığına dün, Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi hudut hattında devriye görevi yapan güvenlik güçlerine ve Şırnak ili Silopi ilçesi dağlık arazi kesiminde arazi araması yapan güvenlik güçlerine de önceki gün terör örgütü mensupları tarafından taciz ateşi açıldığı bildirildi.

Duyuruda, Hakkari'nin Şemdinli ilçesi dağlık arazi kesiminde, güvenlik güçleri tarafından dün yapılan arazi aramasında terör örgütü mensupları tarafından patika üzerine tuzaklanmış bir adet patlayıcı madde ve roketatar mühimmatı bulunduğu, patlayıcı madde düzeneğinin imha edildiği de belirtildi.

AA
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tunceli'de karakola saldırı 3 Askerimiz Şehit oldu.

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde Kocatepe Karakoluna yapılan saldırıda 3 askerin şehit olduğu çok sayıda yaralının olduğu bildirildi...

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kocatepe Jandarma Karakoluna önce bir adet el bombası atıldığı, daha sonra dürbünlü tüfeklerle karakola yaylım ateşi açıldığı öğrenildi.

04.06.2007
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendilerine hayvan denilmesi hayvanlara hakaret olacak yaratıklar yine faaliyete geçtiler.....

ama bilmedikleri bi şey var yaptıkları kahpelikler yanlarına kalşmayacak. o arkalarını yasladığı büyük devletlerde leşlerinin yere serilmesin engellemeyecek.....

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET AİLELEERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Son dakika haberlerine göre 5 Askerimiz Şehit olmuş...

Yüreklerimizi yakanların Allah (c.c) ocaklarını söndürsün !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maalesef şehid sayısı 9'a çıktı..bu kahpe saldırı dönüm noktası olabilir bazı şeyler için..Allah bu milletin yardımcısı olsun...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Şu hainlerin, şu şerefsizlerin yanına kar kalmasın. Allahsız ellerin yaptığı katliamları görmüyormusunuz, gözünüze girsin ! akan kanın hesabı elbet bir gün sorulacaktır !

Vatan savunmasında Şehit düşerek Peygamberlik katına en yakın mevkiye yükselen kardeşlerimize Allah'dan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kuduran itler etrafa saldırıyor yine.. suç onlarda değil yüreklendirenlerde haddini bildirmeyenlerde....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunların da bunları besleyen ve destekleyen hem içerde hem de dışarıdaki tüm kansızların da Allah bin türlü belasını versin. Umarım burunlarından fitil fitil gelecektir bu yaptıkları.
    Konu Recep Çaltepe tarafından (04.06.2007 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum acaba daha neyi bekliyecez bu kadar verilne şehit azmı

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

PKK'dan karakola tanıdık ciple kalleş saldırı: 8 asker şehit oldu

Ferit DEMİR DHA

TUNCELİ'nin Pülümür İlçesi Kocatepe Jandarma Karakolu'na çaldıkları ciple gelen PKK’lı teröristin el bombalı ve silahlı saldırısı sonucu 8 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı. 1 terörist öldürüldü.
    Pülümür'e bağlı, Munzur Dağı eteklerinde bulunan Kocatepe Köyü'ne yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki Kocatepe Jandarma Karakolu'na bugün öğle saatlerinde nöbetçi askerlerin tanıdığı, çalıntı ciple gelen kimliği belirlenemeyen PKK'lı 2 teröristten biri karakol bahçesine girdikten sonra askerlerin üzerine el bombası attı. Araçta bulunan diğer terörist de cipten inerek askerleri otomatik tüfekle taradı. Bu sırada çevrede bulunan kayalar arasında gizlenmiş birkaç noktadan da askerlere teröristlerce ateş açıldı. Teröristlerin açtığı ilk ateş sırasında 3 asker şehit oldu, 11'i de yaralandı. Saldırının şokunu atlatan askerlerin karşı ateş açması üzerine teröristlerden 1'i öldürüldü, diğeri yaralı olarak kaçtı. Çatışma ve hastaneye kaldırılma sırasında şehit olan askerlerin sayısı 8'e yükselirken, 6 asker de yaralandı. Yaralı askerler helikopterle Elazığ ve Erzincan'daki hastanelere kaldırıldı.
    Bölgede hava destekli başlatılan operasyon yoğun olarak sürerken, Kocatepe Köyü'nde yer yer teröristlerle çatışma çıktığı bildirildi. Saldırının duyulması üzerine Pülümür ve Tunceli'nden helikopterle bölgeye timler gönderilirken Kocatepe Köyü ve çevresinde kapsamlı operasyon başlatıldı.

CİP TANIDIK

PKK'lı teröristlerin Kocatepe Jandarma Karakolu'nun bir süreden bu yana çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan kimliği öğrenilmeyen bir kişiye ait cipi çalıp hain baskını gerçekleştirdikleri belirlendi. Kapıdaki nöbetçi askerlerin daha önceden tanıdığı için cipi karakol bahçesine aldıkları bildirildi.

ŞEMDİNLİ'DE DE SALDIRDILAR

Öte yandan Irak sınırında bulunan Hakkâri'nın Şemdinli İlçesi Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'ndaki nöbetçi askerlere bir grup terörist tarafından dün saat 17.00 sıralarında roketatar ve uzun menzilli makineli tüfeklerle taciz ateşi açıldığı belirtildi. Güvenlik güçlerinin anında karşılık karşılık vermesi üzerine teröristler kaçarken saldırıda ölen veya yaralanan olmadığı açıklandı.
    Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi'nde terör örgütünden kaçan 1 teröristin de sabaha karşı saat 04.00 sıralarında güvenlik güçlerine teslim oldu. Bingöl’ün Adaklı İlçesi dağlık arazi kesiminde gece arama- tarama operasyonu yapan güvenlik güçleri teröristlere ait çok miktarda yiyecek malzemesi buldu. Bu malzemeler imha edildi.

__________________________________________________ _______

Biliyorum. Burasi Siyaset Forumu degil ama bu Haberi buraya koymamin ana sebebi Hayatin yanlizca Transferden olusmadigini ve fazla kafamiza takmamamiz gerekdigini düsündügümden.

Bu Haber bana bugün herseyi unutturdu.
    Üzgünüm.
    Agliyorum.

Bundan daha birkac gün önce bir yakin Akrabam Sehit düsdü

Onuda buradan rahmetle anmak istiyorum.

Allah Teröristlerin belasini versin.

SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!!!!!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah bu beladan kurtuldugumuz günleri görecegiz.
    Önce bu Pislikleri besleyenleri temizlememiz lazim.
    Bu isden cikari olanlari temizlememiz lazim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allahım kurut o elleri vücutları
    T R A B Z O N S P O R

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.Bu kahpece saldırıyı yapanların Allah belasını versin, Bunun hesabı er yada geç sorulacaktır.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

yologlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hala boş işlerle uğraşıp şu kuzey ıraka ve güneydoğuya operasyon yapmayı beceremeyen basiretsizler topluluğu allahından bulsun......atatürkün adını dillerinden düşürmezler asıp keserler sehitlere gelince hiçbirşey yapmazlar allahınızdan bulun
    trabzonluyuz biz istemez para pul her zaman her yerde antistanbul.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)