Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 597 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 14903 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ehitler lmez, Vatan Blnmez!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Exclamation ehitler lmez, Vatan Blnmez!

arkadaslar burada pkk terrnn lanet yzn ve tepkilerimizi ortaya koyalm diye dndm..
    ayrca taraftar olarak Trk bayraklar ile malara gidip lkemize devletimize sahip kalm!...

ayrca ilgin bir yaz... emin laandan .. ve bir gerek.. resmi belgelerle...

PKK.LILAR DEVLETTEN MAA ALIYOR!!!
    ------------------------------
    Emin LAAN ecolasan@hurriyet.com.tr

TBMM aklamas

BURADA defalarca sordum. Eski DEP milletvekili olan PKK’llara bu devlet maa dyor mu, demiyor mu?

Yant dn le saatlerinde TBMM Basn ve Halka likiler Dairesi Bakanl’ndan geldi. Size aynen aktaryorum:

"Sayn Emin laan, 5 Austos ve 9 Austos tarihli ke yazlarnzda, eski DEP milletvekillerinin halen devletten milletvekili maa alp almadklarn ve salk harcamalarnn yine devlet tarafndan karlanp karlanmadn gndeme getirmi bulunmaktasnz.

Anayasa’nn ve ilgili kanun maddelerinin bu konulardaki hkmleri ok aktr. Buna gre:

1- Anayasa’nn 84. maddesi uyarnca milletvekillikleri sona erdirilen ve halen kanl terr rgtnn lideri konumunda ve yurtdnda olduu sylenen Zbeyir Aydar (Siirt) ile birlikte Nizamettin Tou (Batman) ve Ali Yiit (Mardin) adl eski DEP milletvekilleri, temsil tazminat ve tedavi yardmndan faydalanmamaktadr. Bu kiilerin TBMM kimlii de bulunmamaktadr.

2- Yine Anayasa’nn 84. maddesi uyarnca milletvekillikleri sona erdirilen Hatip Dicle (Diyarbakr), Sedat Yurtta (Diyarbakr), Leyla Zana (Diyarbakr), Orhan Doan (rnak), Selim Sadak (rnak), Naif Gne (Siirt) ve Srr Sakk (Mu) adl milletvekillerine 4505 sayl kanunun geici 8. maddesine istinaden temsil tazminat denmekte ve 3671 sayl kanunun 4. maddesi uyarnca bu kiiler tedavi yardmndan faydalanmaktadr.

Sz konusu kiilere her ay net 1.304 YTL temsil tazminat denmektedir.

3- Ayn partiye mensup Ahmet Trk (Mardin) Emekli Sand Genel Mdrl’nden 4554 sayl kanun gereince emekli ayl (yaklak 4 milyar) almakta ve tedavi yardmndan faydalanmaktadr.

4- Halen yurtdnda olduklar ileri srlen Mahmut Kln (Adyaman) ve Remzi Kartal da (Van) Emekli Sand Genel Mdrl’nden emeklilik maa almaktadr. Bu kiilere tedavi yardm yaplmamaktadr.

zet olarak, yaplan ve yaplmayan deme ve ilemler kanunlar erevesindedir. Hibir keyfi uygulama sz konusu deildir."

* * *

Dn ayrca eski DEP milletvekili Orhan Doan’dan bir faks aldm. Ziraat Bankas TBMM ubesi’nden ald resmi yazy bana gndermi. Buna gre Orhan Doan, TBMM Saymanlk Mdrl’nden her ay 1.227 YTL tazminat alyor.

Kendisi de belgenin altna bir not yazm:

"Bu belgeden de anlalaca zere, kenizde ska vurguladnz gibi emekli maa almamaktayz. Yasalar bu hakk tanmasna ramen ne yazk ki lkemizde emekli maa alamayan birka milletvekiliyiz.

Oysa binlerce (eski) milletvekili emekli maan alyor. Bu ksa aklamay kenize tamanz dilei ile. Orhan Doan."

* * *

in yasal ayrntlarn bilemem. Ancak bu aklamalardan ortaya kan tablo ilgin!

Bu PKK’l eski DEP milletvekillerinin bir blmne hibir deme yaplmyor. Bazsna tam emekli maa, bazlarna tazminat deniyor.

Salk harcamalarndan bazs yararlanyor, bazs yararlanamyor.

Dn rendiime gre -doruluunu kesin olarak bilemiyorum- kendilerine hibir deme yaplmayan eski milletvekili, maa ve salk yardm iin kendileri bavuruda bulunmam.

Bulunsalard ne olurdu?

rnein u anda PKK’nn banda bulunan Zbeyir Aydar devletten her ay maa alrd!

Harika olurdu!

* * *

Her gn ehit cenazesi kaldrlan bir lkede bu tablo tepki yaratr. TBMM’den ayda en kk rakamla 1 milyardan fazla alan ve PKK’l olduu herkes tarafndan bilinen, bu konuda yarglanp ceza alan eski milletvekilleri, yandalar tarafndan ehit edilen askerlerimizden, polisimizden, onlarn geride brakt aile bireylerinden ok daha fazla para alyor.

Dnyann hibir lkesinde byle bir durum olamaz.

Trkiye’ye zg bir dram, bir komedi!

Silah kendi ellerimizle kendi ayamza skyoruz.

Daha da nemlisi, insanlarmz rencide ediyoruz, farknda deiliz.

------------------------

her gn ehitlerimiz - vatandalarmz - gencecik insanlarmz kaybediyoruz yeter!!!!
    Konu Klnkolu tarafndan (09.08.2012 Saat 08:31 ) deitirilmitir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Alnt Nytre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadaslar burada pkk terrnn lanet yzn ve tepkilerimizi ortaya koyalm diye dndm..
    ayrca taraftar olarak Trk bayraklar ile malara gidip lkemize devletimize sahip kalm!...

ayrca ilgin bir yaz... emin laandan .. ve bir gerek.. resmi belgelerle...

PKK.LILAR DEVLETTEN MAA ALIYOR!!!
    ------------------------------
    Emin LAAN ecolasan@hurriyet.com.tr

TBMM aklamas

BURADA defalarca sordum. Eski DEP milletvekili olan PKK’llara bu devlet maa dyor mu, demiyor mu?

Yant dn le saatlerinde TBMM Basn ve Halka likiler Dairesi Bakanl’ndan geldi. Size aynen aktaryorum:

"Sayn Emin laan, 5 Austos ve 9 Austos tarihli ke yazlarnzda, eski DEP milletvekillerinin halen devletten milletvekili maa alp almadklarn ve salk harcamalarnn yine devlet tarafndan karlanp karlanmadn gndeme getirmi bulunmaktasnz.

Anayasa’nn ve ilgili kanun maddelerinin bu konulardaki hkmleri ok aktr. Buna gre:

1- Anayasa’nn 84. maddesi uyarnca milletvekillikleri sona erdirilen ve halen kanl terr rgtnn lideri konumunda ve yurtdnda olduu sylenen Zbeyir Aydar (Siirt) ile birlikte Nizamettin Tou (Batman) ve Ali Yiit (Mardin) adl eski DEP milletvekilleri, temsil tazminat ve tedavi yardmndan faydalanmamaktadr. Bu kiilerin TBMM kimlii de bulunmamaktadr.

2- Yine Anayasa’nn 84. maddesi uyarnca milletvekillikleri sona erdirilen Hatip Dicle (Diyarbakr), Sedat Yurtta (Diyarbakr), Leyla Zana (Diyarbakr), Orhan Doan (rnak), Selim Sadak (rnak), Naif Gne (Siirt) ve Srr Sakk (Mu) adl milletvekillerine 4505 sayl kanunun geici 8. maddesine istinaden temsil tazminat denmekte ve 3671 sayl kanunun 4. maddesi uyarnca bu kiiler tedavi yardmndan faydalanmaktadr.

Sz konusu kiilere her ay net 1.304 YTL temsil tazminat denmektedir.

3- Ayn partiye mensup Ahmet Trk (Mardin) Emekli Sand Genel Mdrl’nden 4554 sayl kanun gereince emekli ayl (yaklak 4 milyar) almakta ve tedavi yardmndan faydalanmaktadr.

4- Halen yurtdnda olduklar ileri srlen Mahmut Kln (Adyaman) ve Remzi Kartal da (Van) Emekli Sand Genel Mdrl’nden emeklilik maa almaktadr. Bu kiilere tedavi yardm yaplmamaktadr.

zet olarak, yaplan ve yaplmayan deme ve ilemler kanunlar erevesindedir. Hibir keyfi uygulama sz konusu deildir."

* * *

Dn ayrca eski DEP milletvekili Orhan Doan’dan bir faks aldm. Ziraat Bankas TBMM ubesi’nden ald resmi yazy bana gndermi. Buna gre Orhan Doan, TBMM Saymanlk Mdrl’nden her ay 1.227 YTL tazminat alyor.

Kendisi de belgenin altna bir not yazm:

"Bu belgeden de anlalaca zere, kenizde ska vurguladnz gibi emekli maa almamaktayz. Yasalar bu hakk tanmasna ramen ne yazk ki lkemizde emekli maa alamayan birka milletvekiliyiz.

Oysa binlerce (eski) milletvekili emekli maan alyor. Bu ksa aklamay kenize tamanz dilei ile. Orhan Doan."

* * *

in yasal ayrntlarn bilemem. Ancak bu aklamalardan ortaya kan tablo ilgin!

Bu PKK’l eski DEP milletvekillerinin bir blmne hibir deme yaplmyor. Bazsna tam emekli maa, bazlarna tazminat deniyor.

Salk harcamalarndan bazs yararlanyor, bazs yararlanamyor.

Dn rendiime gre -doruluunu kesin olarak bilemiyorum- kendilerine hibir deme yaplmayan eski milletvekili, maa ve salk yardm iin kendileri bavuruda bulunmam.

Bulunsalard ne olurdu?

rnein u anda PKK’nn banda bulunan Zbeyir Aydar devletten her ay maa alrd!

Harika olurdu!

* * *

Her gn ehit cenazesi kaldrlan bir lkede bu tablo tepki yaratr. TBMM’den ayda en kk rakamla 1 milyardan fazla alan ve PKK’l olduu herkes tarafndan bilinen, bu konuda yarglanp ceza alan eski milletvekilleri, yandalar tarafndan ehit edilen askerlerimizden, polisimizden, onlarn geride brakt aile bireylerinden ok daha fazla para alyor.

Dnyann hibir lkesinde byle bir durum olamaz.

Trkiye’ye zg bir dram, bir komedi!

Silah kendi ellerimizle kendi ayamza skyoruz.

Daha da nemlisi, insanlarmz rencide ediyoruz, farknda deiliz.

------------------------

her gn ehitlerimiz - vatandalarmz - gencecik insanlarmz kaybediyoruz yeter!!!!
    nasl engelleyemezler bunu,nasl izin verilir...
    ...anti-klie timi...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

nedense bu konularda kimse tepki vermiyor...

bu duyarszlk niye?

bu vatan kimin?
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

bu vatan hepimizin arkadalar

ya seveceksiniz yada terkedip gideceksinizzzzzzzzz
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

bahadr2561 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    30

musul ve kerkk bizim olmadan bu pkk bitmez...
    ALLAH belasn versin bunlarn bunlara destek verenlerin...

atlantis - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    stanbul

Vatan blmek isteyenlerin kafas kopsun.
    Bir kar topra blnemez lkemizin
    Ne Mutlu TRKM Diyene!!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

trabzondaki malarda trk bayraklarmz eksik etmeyelim...

yelik tarihi
    01.06.2004

lubnan ve filistine gosterilen tepkinin yarisi sehitlerimiz icin gosterilmiyor iste... akp sagolsun... goruyoruz bu konu daha bir sayfa bile olmamis ama diger baslik sayfalara sigmamis...

durum bu... ama bu serefsizlere umarim halk dur diyecek yoksa sozde baskanlar basbakanlar tepkisiz duruyor...!! hergun sehit haberi var...

bizde gidip bunlara destek verenlerin evlerinda bomba patlatalim
    HERSEY YALAN TEK GERCEK TRABZONSPOR

vse61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Bu konu baka bir forumda bir ekilde yer ald m bilmiyorum ama internet sporda benim de gck olduum konu zerine yazlan yaz....

13 Austos 2006 Pazar
    "Blc" Hrriyet ve Trabzon'un Halleri

Osmanl; tarihinin en karanlk dnemlerinden birini, stanbul da ngiliz igalini yayor.

Yl 1919.

Mustafa Kemal ve bir avu yurtsever Dolmabahe nlerinde demirleyen ngiliz donanmasnn arasndan erefli ve haysiyetli bir mcadelenin mealesiyle Anadolu’ya geiyor.. Ama bu kutsal yolculuk stanbul’da birilerini ziyadesiyle rahatsz etmitir. te o gnlerden bir “bayazar” makalesi

“Hkmet nce Anadolu’nun igale uramayan yerlerini Mustafa Kemal’lerden, Ali Fuat’lardan, o ipsiz sapsz, aklsz fikirsiz zorbalardan canilerden temizlemelidir”

Bu ihanet yazsnn altnda, bamszla hi inanmayan ve ngiliz veya Amerikan mandasnn szcln yapan hain bir gazetecinin imzas vardr: Ali Kemal. Hani Kurtulu savan kazandmzda dncelerinden ters yz eden ve zmit’te bir berberde yakalanp halk tarafndan lin edilen Ali Kemal. te bu Ali Kemal, Kurtulu’a inanmayanlarn alemcisiydi ve Trk Tarihinin en karanlk sayfalarndan birine “mtareke basn” olarak kaydn denlerin en bandayd.

Mtareke basn tarihin p sepetindeki yerini ald ama, u veya bu ekilde, bilinli veya deil, bu toplumun genetik kodlarn bozup adalet duygusuna ar yaralar vuran gazeteler ve gazetecilerimiz halen toplumsal bar tehlikeye atmaya devam ediyor.

Bugnk ( 13 Austos 2006) Hrriyet’in manetinden sz ediyorum.

Manetteki habere gre; stanbul’un byk spor kulb, PKK terrne kar ortak eylem karar alm ve glerini birletirmi!

Bu haliyle haberin ve manetin kimseyi rahatsz etmeyeceini dnebilirsiniz. Lakin kazn aya hi de yle deil.

Zira, terre kar ayn tavr, bu lkenin en ok tklanan taraftar sitelerinden BMN (bordomavi.net, kalearkas.net) bata olmak zere pek ok taraftar sitesi de gstermi ve halen de gstermeye devam etmektedir.

Terre kar tepki gsteren halkn bir blmn onore ederken, bir blmn yok saymak, bu lkenin en ok okunan ve en etkili gazetesine ne kazandrmtr?

Hrriyet yaz ileri, ayn tavr birok baka taraftar gruplarnn, ve elbette en bata byk nder Mustafa Kemal’in sava boyunca zel muhafzln yapt “laz uaklarnn” torunlarnn da gsterdiini, kk bir aratrma ile renebilirdi. Belki de biliyorlard ama, nihayetinde “stanbul” basn olduklar gereiyle, Trabzonlular gibi tm dier vatanseverleri grmezden gelmilerdir.

Hrriyet’in maneti, bilerek veya bilmeyerek, blclktr.
    Tpk, Mtareke Basnnn kalemr Ali Kemal gibi..

Hrriyetin maneti; kardelikten ve beraber yaama kltrnden yana tavr koyanlar arasna nifak sokmaktr.
    Tpk Mustafa Kemal ve arkadalarnn elerinin “dul braklmalar ve kafalar ktklerle koparlmal” histerisi iindeki ngiliz hayran Ref’i Cevat Ulunay gibi…

Hrriyet! Bu halka bir zr borcun var!

Bu vatan blemezsiniz! Tarihin diyalektii herkesi layk olduu yere, elbet, koyacaktr

Halkn bilinaltna sinsice yerletirmeye altnz bu elem iei manetler, gn geldiinde halkn amaz saduyusuyla karlap tuz buz olacaktr.

Kara kapl deftere den lekeler gn gelir temizlenir.

kr ki; Ulu nder Atatrk’n herkeslerden ok gvendii ve kendini emanet ettii “laz uaklar”, bu memleketi sizin korumanza muhta etmeyecek kadar ok seviyorlar.

Aslolan budur!

Mtarekeci Ali Kemal tarihin neresindeyse, bu lkeyi ve insanlarn birbirinden “ayranlarn” yeri de oras olacaktr.

Yazy bitirirken, terre kar ortak tavr sergileyen herkese sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum. Yolumuz kardelik ve memleket sevdallarnn yoludur.

Hrriyet! Glge etme, baka ihsan istemez.!

yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

BADAT - Terrist Abdullah calan’n adn tayan merkeze giden Irakl polisler, binann kapsn mhrledi. Szkonusu merkez, 7 ay nce Irak kltr bakanlndan alnan resmi izinle almt. Irak hkmeti, Badat, Kerkk, Musul, Erbil ve Sleymaniye kentlerindeki PKK’ya bal 9 bronun bazlarnn kapatlmas iin de tebligatta bulunmutu.
    -------------------------------------------------------------------------------
    PKK 2 iiyi kard
    BNGL - Gece saat 21.00 sralarnda, yol almasnn yapld blgeye giden terristler, burada bulunan iileri toplayarak kimlik kontrol yapt.
    Terristler daha sonra taeron Abdullah Demir ile kepe operatr Hanefi Aydn’ beraberlerinde gtrerek, blgeden uzaklat.

Olayn duyulmas zerine gvenlik gleri blgede operasyon balatt.

ulan btn pis iler hep bu gen ilesinde oluyor halk m destekliyor nedir gvenlik nemleri artrlmal
    Konu Ouzhan Grkan tarafndan (16.08.2006 Saat 03:35 ) deitirilmitir.
    ...anti-klie timi...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

bro kapatmalar dankl dv olabilir... adam kapatr ama denetlemez.. bakarsn baka yerde alm

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

dn soysuzlarn kurulu yldnmleriydi...(15 austos 1984)..hepsinin allah belasn versin...biraz daha yazmak istemiyorum azm bozacam

yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29
    Konu Ouzhan Grkan tarafndan (16.08.2006 Saat 17:38 ) deitirilmitir.
    ...anti-klie timi...

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Benim vergilerimden hainlere para aktaran devlet yneticilerinede yazklar olsun.Kendi paymdan onlara deni asla helal etmiyorum.Ahirette iki elim yakalarnda olacaktr,hem hainlerin hemde hainlere maa ve benzeri deme yapanlarn...
    Beklemeyi bilen amacna ular. JOSEPH DE VILLELE.

yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

bu memleket bu bayra ii,ne sindiremeyenler terkedip gidecek bu topraklardan onlara burada yer yok
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Devletimiz pkk'nn siyasi temsilcisine 4 milyar maa veriyor !

Bu uursuz hainlere para bulan devletimiz hi olmazsa grevi banda ehit olan askerlerimizin polislerimizin yetim kalan ocuklarna cretsiz eitim imkan salamal.

Evet, ehit ocuklarna bedava eitim verilmeli ne dersiniz arkadalar ?
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Bence de haklsn ...ama kim???????
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

yukarda emin laann yazsnda kimlere maa - tazminat - salk hizmeti verildii yazlyor.. yazan kurumda TBMM ...
    Acaba Atatrk ya da onun izigisinde bir insan olsayd o vatan hainleri insnalar bir kuru para alabilecekmiydi

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Makam aracna PKK flamasna soruturma

DHA

Van’n Bostanii Beldesi’nin DTP'li Belediye Bakan Glcihan imek hakknda, ‘belediyeye ait resmi araca PKK terr rgtnn flamasn astrp, terrist cenazesini tattrd’ gerekesiyle soruturma balatld.

NE OLMUTU

Van’n Bakale lesi olyan blgesinde 16 haziran 2005 tarihinde PKK’l terristlerle gvenlik gleri arasnda kan atmada ‘Zagros Urfa’ kod adl Mehmet Bozan ahin ile ‘Rezzan’ kod adl Cevher haz adl terristler ldrlmt. Terristlerden, Mehmet Bozan ahin’in cenazesi anlurfa’nn Suru lesi’nde topraa verildi. Terrist ahin’in cenazesini Suru’a Bostanii Belediyesi’ne ait 65 ER 460 plakal arala gtrlrken, zerine terr rgt PKK’nn flamas aslmt. Bu olayn ardndan Suru Cumhuriyet Savcl, Belediye Bakan Glcihan imek ile ara ofr Bahattin aa ve Mehmet Macit zar hakknda, ‘resmi araca terr rgt PKK’nn flamasnn aslmas’ ve ‘terr rgtnn propagandasn yapmaktan’ soruturma balatt.

Dosyas Van Cumhuriyet Basavcl’na gnderilen Bostanii Belediye Bakan Glcihan imek, ifade vermek zere avukat Diner Arslan ile Van Adliyesi’ne giderek ifade verdi. Adliye girerken konumayan imek, kta aklama yapacan syledi.

CENAZEDE DE 1 K LMT

PKK’l terrist Cevher haz’n Bostanii Beldesi Seyrantepe Mezarl’nda topraa verilmesi srasnda, gstericiler ile gvenlik gleri arasnda atma km, olaylarda 1 kii lm, 3’ gazeteci toplam 9 kii de yaralanmt.

-----------------

ite bu belediye bakanlarna da maa veriyoruz! hem de devlete verdiimiz vergilerle.

LORDOFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Ya
    33

arkadalar bu watan bizim ama vatan satlyor vatan..nemli blgelerimizde yabanclarn aldklar topraklarn haddi hesab yok..ona gre akll olmamz lazm
    BR CMLE KURAMAYACAK KADAR KISA, BR KELMEYLE TARF EDLEMEYECEK KADAR UZUNUM!!

yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

bu erefsizlerin hepsini bu topraklardan atacaksn yada sallandracaksn
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Mardin'in Nusaybin ilesinde gvenlik gleriyle PKK'l terristler arasnda kan atmada bir yzba yaraland.

Mardin'in Nusaybin ilesine bal ky de bugn sabah saatlerinde gvenlik gleriyle PKK l terristler arasnda atma kt.

atmada bir yzba yaralanrken, blgede opearasyon devam ediyor.
    ...anti-klie timi...

yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

ran, aralarnda terr rgt PKK'nn drt yesinin de bulunduu dokuz terristi tutuklad.

Bat Azerbaycan eyaleti Emniyet Mdr Yardmcs Hseyin Reidi, Keyhan
    gazetesine yapt aklamada, ran-Trkiye snrnda, terr rgt PKK ve ran
    Krdistan Demokrat Partisi yesi 12 terristle ran gvenlik gleri arasnda
    atma ktn syledi.

atmann ardndan ran Krdistan Demokrat Partisi'nin be yesi ile biri kadn drt PKK'lnn tutuklandn bildiren Reidi, terristlerin adli makamlara teslim edildiini belirtti.

Terristlerle birlikte baz belge ve mhimmatn da ele geirildiini kaydeden Reidi, Bat Azerbaycan eyaletindeki Dalamper ve Bozsina dalarnda da gvenlik glerinin terr rgt PKK'nn yesiyle attn, iki ran gvenlik grevlisinin ldn aklad.

Hseyin Reidi, atmalarn kt tarihlere ilikin bilgi vermedi.
    ...anti-klie timi...

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

kardeim benim verdiim paralarla alnan ambulanslarla vatan hainlerini tayorlar..hepsinin ALLAH belasn versin

YA SEV YA TERKET.TRKYE hep TRK oldu hepde TRK kalacak..demokrasi zrh altna girip lkemizi blmek isteyen odaklar unu iyi bilsinler ki it rr ama kervan yrr

evlatlarn bu vatan iin ehit vermi tm ehit ailelerini saygyla selamlyor, hepsinin ellerinden pyorum...

BU VATAN BZM

Arkadalar hala Btn Avrupa lkeleri APO PNDEN BAY CALAN DYE BAHSEDYOR.Bizim hkmet te hala popolarnn peinden ayrlmyor bu adamlarn.Yazklar olsun,bir zamanlar cihana hkmeden bu topraklar artk AMERKA VEYA NGLZLERDEN MSADE ALMADAN 1 AVU PE BLE OPERASYON YAPAMIYOR.OLMADI TAYYP HOCA OLMADI H YAKIMIYOR!!!HAYSYETMZ YUMO ETTN.
    SLMLR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)