Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 336 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Formalarımız (2006-2007)

Nereden
    İstanbul

Standart bilmek.. araştırmak..

arkadaşlar biraz araştırma yapsak da öyle konuşsak daha sağlıklı sonuçlar elde edeceğimiz kesin..
    puma bu yıldan başlayarak üç yıllık sponsorumuz olmuştur. iyi de para ödemiştir bize laf aramızda.. formalarımız bursayla beraber türkiyede pumanın temsil ettiği iki takımdan elbette daha üst düzey olan kreasyondandır. v3 diyorlar bu kreasyona. lazio da aynı kreasyonu kullanıyor.. mesela sporting lizbon da..
    uluslararası puma kreasyonu aynen uygulanmıştır. arkası olmamış diyen arkadaştan özür dileyerek trabzona özel hiçbir uygulamanın gerçekleşmediğini ve eleştirilerini tasarımcıya yöneltmesini isteyeceğim..
    bu formalar biraz gecikildiği için yaka problemli çıkmıştır. ama halloldu sanırım.
    çubuklu formalarımız pumanın heryerdeki çubuklu formalarıdır. kolları farklı gelir mesela.. arkaları pumanın bu sene tüm dünyada kullandığı sırt şeklidir.
    pumayla anlaşan yönetim büyük iş başarmıştır.
    gözlerinizle gördüğünüz çubuklu formamız da mükemmele yakındır hani..

Analyzer
    Ziyaretçi

Çubuklu formanın mavisi çok açık mavi, bordosu çok koyu bordo olmuş. Tunganyan'ın dediği gibi siyah-beyaz gibi duruyor. Şu bordoyla mavinin tonlarını en iyi tutturan TsClub formaları olmuştu. Gordon Milne zamanında resmen kırmızı-lacivert formayla oynuyorduk yahu. Tam düzeldik derken Puma'nın yaptığına bak. Ayrıca hiçkimse Trabzonspor'un üzerine puma getiremez

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cubuklu forma her zaman ugurumuzdur resmi maclarda ilk galıbıyetımızı cubuklu formayla aldık hadi hayırlısı umarım futbolumuzada bır seyler yansır...
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

cok cok cok guzel olmus pumayi kutlarim.. hemen alacagim valla

Naim
    Ziyaretçi

Tek bir cümle söyleyeyim bu konuda
    Yıllarca Trabzonda Yaşamış trabzonun şampiyonluklarını stadda izlemiş annem
    -Anneciğim formalar nasıl olmuş?
    "Ne güzel Formalar Eskidende böyle açık renkli ince cubuklu formalar giyerlerdi. Çok güzel olmuş"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Exclamation

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde çok hoşuma gitti Yakalarıda düzeltmişler heralde. Bir an önce çıksada alsak hemen.

Ben de beğendim formaları, aldıracam biradere bir tane.Ama aklıma takılan bir şey var, resmi sitede "bu sene bu formalarla oynayacaz" diye gösterilen 3 tip formaya BMN tepki verince mi acaba bu formalar apor topar yaptırıldı..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nostaljik bir havası var. Kollarını pek sevmedim ama tabi ki alacağım çubukludan.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

nede olsa çubuklu
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Ankara

Formaları beğendim. Sipariş edeceğiz elbet. Ben tozlukları da çok beğendim orası ayrı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı turkercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence senin gözlerin bozuk
    senın neren bozuk.beğeneceksin.beğenmezsen ya gözün bozuktur y da başka takımı tutuyorsundur.
    beğenmeyenlerden bir kaçını sallandıracaksın taksim meydanında bak beğenmemezlik ediyorlarmı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek bir cümle söyleyeyim bu konuda
    Yıllarca Trabzonda Yaşamış trabzonun şampiyonluklarını stadda izlemiş annem
    -Anneciğim formalar nasıl olmuş?
    "Ne güzel Formalar Eskidende böyle açık renkli ince cubuklu formalar giyerlerdi. Çok güzel olmuş"
    tüm anneler beğendi galiba bende anneme göstereyim bakim o ne diyecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ben demistim

Model konusunda yanilmadim. Şortlar da bordo olunca super oldu super . Forma duzeldi, takımda duzelir.
    Hadi hayirli olsun
    Konu a f s tarafından (13.09.2006 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Renk konusunda

Renklerimiz duzeldi ama maviyi abartıp çok açık kullandığımıza ben de katılıyorum. Kumaşın kıvrımları da stadın ışıklarının yansıması beyaz etkisini artırıyor. Kumaşın cinside rengin doğru gorunmesini etkiliyordur. En güzel maviyi Kappa yapmıştı yine. Ekteki formayı Rize maçında bordo şortla giymişlerdi çok hoşuma gitmişti. Çubuklu formada reklamı beyaz kullanmaları da güzel olmuş çubukları kesmemişler böylece.
    Konu a f s tarafından (13.09.2006 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Formalar güzel olmuş Puma tebriği haketti.Şanssızlığımızıda kırdık.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

formayı beğenenlerdenim ama bana da renkler çok açık geldi...Olympiqe Lyonu Fransa da yendiğimiz maçı hatırlayanlar varsa ben o formayı unutamıyorum bir türlü...gerçi sadece forma değil o takımla ilgili hiç bir şeyi unutamıyorum ama o formadaki renkler çok daha koyuydu...mavimiz giderek açılıyor Allah tan hayırlısı artık...ama dizayn çok hoş...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gercekten puma ve yonetimi tebrik etmek lazim.Stichus seni de tebrik ediyorum verdigin bilgiden dolayi.Bence formamizin renkerinde bir problem yok.Bizin rengimiz zaten acik mavi ve bordo.Herseyiyle cok guzel olmus.Ellerine saglik emegi gecen arkadaslarin.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

ISTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Formayı ben de çok beğendim. Benim bildiğim Trabzonsporun asıl mavisi dünkü formalardaki gibi açık mavidir. Trabzonspor renklerini Astaon Villa'dan almıştır diye bir yazı okumuştum geçenlarde

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şort harika tozluklar öyle ama kollarda ki çiziler kötü gibi olmuş birde pumanın ablemi bordo olsa daha güzel olurdu bence beyaz yakışmamış
    işkenaz

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gkalmuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senın neren bozuk.beğeneceksin.beğenmezsen ya gözün bozuktur y da başka takımı tutuyorsundur.
    beğenmeyenlerden bir kaçını sallandıracaksın taksim meydanında bak beğenmemezlik ediyorlarmı.

aferin ya ne güzelde cümlü kurmuşsun sen tebrik ediyorum seni

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

formalar hayırlı olsun.. pek güzel olmuş. ee bi tane cubuklu almak farz oldu. para da yok ama bulacaz artık
    Hadi eyvallah..

Nereden
    İstanbul

hemen ufak bir bilgi daha..
    renklere kızmayın, orjinal pantonelerimiz bunlar.. genel kurulda ancak değişebiliyor. ama bunu değiştireceğiz diye genel kurula gitsek, siz başkanı değiştirirsiniz!
    bu sene hiç ama hiç müdahele edememişiz tasarıma, ancak önümüzdeki yıllarda daha erken ilgilenebilirsek tasarıma da yön verebiliriz.
    bmn dedi diye olmadı o işler, ama çok isterim bmn yahut başka bir taraftar grubu güzel bir öneri ile yönetimin fikirlerini değiştirsin.. taraftar gruplarıyla kulübün daha yakınlaşması için çaba harcamak lazım. projeler geliştirmek lazım.
    bilet, bayrak, tezahurat dışında da takım kadrosu yapma dışında da konuşulacak şeyler vardır, olmalıdır.
    yukarıda gördüğünüz beyaz forma da aykırı renk formamızdır. hani geçen yıl turuncu olan.. her takımın dört forması vardır. iki renk domine diğeri yardımcı, çubuklu ve aykırı renk..
    gururla söylüyorum, gelmiş geçmiş en güzel formalar bunlardır.
    ayrıca eğer yöneticilerimizden biri biraz aşırı hassasiyet göstererek 'sarı olmaz, feneri çağrıştırır' demeseydi eğer, dünya üzerinde italya ile birlikte yaldızlı sarı isim ve numara kullanan tek kulüp olacaktır pumada!(bkz. hazırlık maçları)
    ne diyordum?
    bir kaleci alacağız, musampa, bir orta saha daha.. herşey çok güzel olacak!
    Konu stichus tarafından (25.08.2006 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kaleci alacağız, musampa, bir orta saha daha.. herşey çok güzel olacak!
    stichus bunlar kesinmi

bu arada bu seneki formaları bende beğendim kappa dönemide güzeldi. ya belki yeri burası değil ama ankarada tsclup için yeterli potansiyel yokmu? neden başkente de bir ts clup olmasın ben interneten almayı sevmiyorum
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    ÜLKERE HAYIR

Nereden
    İstanbul

onlar benim temennilerimdir. pazartesi gerçekleşmesini beklediğim temennilerim.. ankarada ts clup istiyorum diye yazı yazdın mı kulübe? bu kulüp trabzonda değil mi yahu? içinde insanlar yok mu? telefon açınca onlarla konuşmak, sormak, öğrenmek mümkün değil mi? eğer uğraştın ve netice alamadınsa bir de ben ilgileneyim şu işle.. ankarada tsclup olmalıdır. aniden bir devlet başkanına forma hediye edecek olur hükümet, adam da adam çıkar tutar bizim formayı ister.. uluslararası problem çıkarmanın alemi yok!
    transfer beklentilerim gerçekleşirse çok sevinirim, olmazsa da üzülürüm. ama takımı ve yönetimi desteklemeyi sürdürürüm. tıpkı dün elenseydik desteği kesmeyeceğim gibi!

wasp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Renklerimiz yeniden orjinal renklerimize döndüğü için mutluyum. Tabi değişimde iyidir, biara Barcelona forması gibiydi formalarımız onlarıda beğenmiştim. Turuncu, su yeşili hep iyi çalışmalardı. Eee ne de olsa Trabzon forması. TS Club formalarından almamıştım geçen seneyi Kappayla geçirmiştim bu senede markamız puma olsun bakalım.
    Fanatizme izin vermeyin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı turkercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aferin ya ne güzelde cümlü kurmuşsun sen tebrik ediyorum seni

alkışa gerek yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)