Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mario Götze | Bayern Münich

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Exclamation Mario Götze | Bayern Münich

Hayırlı Olsun.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bayern Münich fıstık gibi bir takımdı şimdi üstünede cilasını çekti bakalım daha kimler gelecek
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dortmund da bizim duruma düstü. Oyunculari tutamiyorlar. Kagawa, Nuri, Lewandowski ve simdi Götze.
    HY67...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Altyapısından yetişip ülkedeki başka takımlara giden futbolcuları oldum olası sevmem...İsterse yüzyılın performansını göstersin götze artık gözümden düştü izlemem takip etmem....

Ha ama 37 milyon hiç bişi götze için(biliyorum bunu çok yazdım ama musleranın 20 burak'ın 40 ettiği transfer gazetecileri açıklasın bakalım bunu )

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Mario Götze Dortmundlular ne yapsın ?

Dortmund'da Trabzonspor kaderini yaşıyor ama eminim ki bizim gibi gidenin arkasından ağıtlar yakmayacaklar. İşleyen makine düzenine uygun parçayı bulup yollarına devam edecekler.
    Konu bangkook_61 tarafından (23.04.2013 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Jürgen Klopp noktayı koymuş. Lafı gediğine sağlam oturtmuş. Bizim de bir gün bu şekilde net ifadeler kullanan teknik direktörümüz olur umarım.

"Götze, favorisi Guardiola ile çalışmak için buradan ayrıldı. Boyumu 15 santim kısaltıp, İspanyolca konuşamam."
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Helal olsun Klopp . . .
    9 # Osvaldo'

gece_bekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Klopp müthiş hoca. Yerine mutlaka birini dolduracaktır. Makine gibi işliyor takım Ts gibi değil ki..
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Reus da böyle gelmişti Dortmund'a. Klopp da demiş zaten. Birbirlerinden farkları yok

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reus da böyle gelmişti Dortmund'a. Klopp da demiş zaten. Birbirlerinden farkları yok
    Bu transferi çirkinleştiren şey tamamen zamanlamasıdır.Götze sezon sonu gitse bence yine yanlış yapardı ama en azından daha etik bir transfer olurdu.Kulüp 96/97 yılında kazanılan Şampiyonlar Ligi kupasından sonraki en önemli maçlarına çıkacak şu 1 hafta içinde ama maçtan 1 gün önce böyle bir olay patlak veriyor.Bu sahaya nasıl yansıyacak göreceğiz ama kesinlikle futbol ahlakına aykırı bir davranış.

Ayrıca bu futbolculardaki para hırsına da aklıma almıyor ve hiçbir zaman anlayamayacağım bu işi.Dortmund'da doğmuşsun büyümüşsün, bu kulübün altyapısında yetişmişsin, takımın en iyi günlerini de görmüşsün en kötü günlerini de.Son 3 yılda da bu kulüp düştüğü yerden kalkıp tekrar zirveye çıkmış eski günlerine geri dönmüş.Harika bir taraftarın, çok iyi bir teknik direktörün var.Borussia Dortmund her futbolseverin sevdiği ve sempati duyduğu bir kulüp.Aldığın para zaten gayet iyi daha ne olsun be kardeşim gözünüz doysun ne diyeyim.Futboldan soğuyorum şöyle saçma sapan işleri gördükten sonra.
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil fark yok.Gladbachtan Dortmunda gitti Reus.Gladbach Dortmundun Rakibi degil.Sampiyonlugada oynamazlar,Sampiyonlar Liginede gidemezler.
    Götze ise Dortmundun Rakibine gidiyor.Bayernle Kupalari kazanacak,buda demek oluyorki yetistigi Dortmund Kupa alamayacak.Iste bu Hainliktir.Götze bir Haindir.Ayni Neuer gibi.
    2014ten önce biyere gitmeyecegim dedi daha 1 Hafta önce.
    En büyük hayalim büyük Dortmund Taraftarinin önünde Sampiyon olmakti ve bu gerceklesti dedi.Hedefim Real , Barca veya Manu diyordu
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil fark yok.Gladbachtan Dortmunda gitti Reus.Gladbach Dortmundun Rakibi degil.Sampiyonlugada oynamazlar,Sampiyonlar Liginede gidemezler.
    Götze ise Dortmundun Rakibine gidiyor.Bayernle Kupalari kazanacak,buda demek oluyorki yetistigi Dortmund Kupa alamayacak.Iste bu Hainliktir.Götze bir Haindir.Ayni Neuer gibi.
    2014ten önce biyere gitmeyecegim dedi daha 1 Hafta önce.
    En büyük hayalim büyük Dortmund Taraftarinin önünde Sampiyon olmakti ve bu gerceklesti dedi.Hedefim Real , Barca veya Manu diyordu
    M.gladbach şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamadu mı bu sene?
    Almanya'da Bayern Münih aynen gs'nin yaptığını yapıyor ve kendini takipsiz göstermek için bütün yıldızları toplıyor...

Nereden
    Ankara

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu transferi çirkinleştiren şey tamamen zamanlamasıdır.Götze sezon sonu gitse bence yine yanlış yapardı ama en azından daha etik bir transfer olurdu.Kulüp 96/97 yılında kazanılan Şampiyonlar Ligi kupasından sonraki en önemli maçlarına çıkacak şu 1 hafta içinde ama maçtan 1 gün önce böyle bir olay patlak veriyor.Bu sahaya nasıl yansıyacak göreceğiz ama kesinlikle futbol ahlakına aykırı bir davranış.

Ayrıca bu futbolculardaki para hırsına da aklıma almıyor ve hiçbir zaman anlayamayacağım bu işi.Dortmund'da doğmuşsun büyümüşsün, bu kulübün altyapısında yetişmişsin, takımın en iyi günlerini de görmüşsün en kötü günlerini de.Son 3 yılda da bu kulüp düştüğü yerden kalkıp tekrar zirveye çıkmış eski günlerine geri dönmüş.Harika bir taraftarın, çok iyi bir teknik direktörün var.Borussia Dortmund her futbolseverin sevdiği ve sempati duyduğu bir kulüp.Aldığın para zaten gayet iyi daha ne olsun be kardeşim gözünüz doysun ne diyeyim.Futboldan soğuyorum şöyle saçma sapan işleri gördükten sonra.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim. Şenol Hoca demişti ya hani "eskiden açlar oynar; zenginler izlerdi. şimdi ise açlar izlerken zenginler oynuyor" diye. aslında zenginler şuan öyle aç ki doymak bilmiyolar zaten milyon eurolar kazanıyorlar ama daha da fazlasını istiyorlar hep. ama neymiş? onlar profesyonel belki şuan bol keseden atıyo diyebilirsiniz ama benim için paradan profesyonellikten daha önemli şeyler olurdu eğer futbolcu olsaydım. mesela para için asla kulübümü satmazdım hele yıllarımı harcadığım bi kulübü asla satmazdım. ne profesyonellikmiş arkadaş.. futbol sadece para değil. ben nedved gibi oyuncuları seviyorum. "futbolcular gider adamlar kalır" çünkü.
    Konu İbrahim CİHAN tarafından (24.04.2013 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.
    TRABZON SPOR

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Mario, soyadına yakışanı yapmış.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berk ve sevgili St.Pauli

Zamanlama falan bunlar ayrıntı Oyuncu açısından bakmadım zaten. Oyuncu hain bana göre de. Kulüp açısından baktım. Klopp "Biz Reus'u nasıl aldıysak, Münih de Götze'yi öyle aldı" dedi.

St.Pauli, tabii sen Almanya'dasın takımlar arası duyguyu, nefreti iyi biliyorsun ama transfer politikası bakımından ben arada bir fark göremedim.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tepkiler başlamış

Klopp
    o para ile müthiş işler çıkartır, bakalım futbol piyasasına ne gibi futbolcular armağan edecek Klopp ...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Mario Götze | Bayern Münich

Dortmundsporlu arkadaşlarım Götzede suç bulmuyorlar. Satın alma opsiyonunu koyan yönetime kızgınlar.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu transfer bana bir başka dokundu arkadaş. Klopp'u anlayabiliyorum. Sonuçta fmde de olsa bende B.Dortmund'un başındayım.

Ulan Götze götze ettin bizi.

"Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)