Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 112 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Skor Taraftarlýðý Ne Zaman Biter?

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down Skor Taraftarlýðý Ne Zaman Biter?

Türk futbolunun kanayan yarasý skor taraftarlýðý maalesef bugün görüldüðü üzere ayný hýzla devam ediliyor. Takým Apoel karþýsýnda tel tel dökülürken ve futbol adýna tek doðru dahi yapamazken, kalede heyecandan topu sektiren genç bir oyuncumuz, hallaç pamuðu olmuþ bir defans, ben de gitsem de kurtulsam diyen Szymek, top Yattara'ya geldiðinde boþ alana kaçmak yerine bekleyen oyuncular ve dahi birsürü yönetim, teknik adam yanlýþý varken(Celo'ya 80 dakika dayanan adam ya derviþtir ya ermiþ) 90. dakikada gelen Yattara golü ile ortalýk süt liman oldu. Tüm forumlarda bu böyle, tüm Türkiye'de hatta, tamam dünyada da böyledir ama bir yere kadar.

90. dakikada yattara'nýn golü olmasaydý küfürler havada uçuþacak ve þu anda en az 20 üye 1 ila 2 hafta süreyle forumdan uzaklaþmýþ olacaktý. Yönetim istifa baþlýðýna yazýlan mesajlar artacak, Szymek Ne yapýyor baþlýðý açýlacak ve Celaleddin Çaðdaþ'ý da al defol git mesajlarý havada uçuþacaktý, peki ne deðiþti, yalnýzca bir gol, hepsi bu mu, bu kadar mý skora endeksliyiz, Yattara'nýn bireysel becerisi dýþýnda varlýk gösteremeyen bir Trabzonspor kýytýrýk bir rum takýmýyla berabere kaldý diye sevinecek duruma mý geldik, herkes mi skor taraftarý, kusura bakmayýn ama forumda yazdýðý mesaja deðer verdiðim insan sayýsý gün geçtikçe azalýyor, bu gidiþle iki elin parmaklarý kadar bile okunacak yazar kalmayacak, skora göre yönetimi istifaya çaðýrýp, skora göre futbolcu eleþtiriyor, skora göre maç yorumu yapýp, skora göre futboldan zevk alýyor bir duruma geldik ki kötü futboldan daha da kötüsü kör seyircidir.

Trabzon halký futboldan anlar, bi naneden anlamýyor efendim. Geçmiþ olsun..

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

osman, apoel ba$ligini iyice okursan göreceksinki, herkes takimi ele$tiriyor. kimse alinan 1 puana sevinemedi, cünkü a$iri derecede kötü idik.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý l-m Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türk futbolunun kanayan yarasý skor taraftarlýðý maalesef bugün görüldüðü üzere ayný hýzla devam ediliyor. Takým Apoel karþýsýnda tel tel dökülürken ve futbol adýna tek doðru dahi yapamazken, kalede heyecandan topu sektiren genç bir oyuncumuz, hallaç pamuðu olmuþ bir defans, ben de gitsem de kurtulsam diyen Szymek, top Yattara'ya geldiðinde boþ alana kaçmak yerine bekleyen oyuncular ve dahi birsürü yönetim, teknik adam yanlýþý varken(Celo'ya 80 dakika dayanan adam ya derviþtir ya ermiþ) 90. dakikada gelen Yattara golü ile ortalýk süt liman oldu. Tüm forumlarda bu böyle, tüm Türkiye'de hatta, tamam dünyada da böyledir ama bir yere kadar.

90. dakikada yattara'nýn golü olmasaydý küfürler havada uçuþacak ve þu anda en az 20 üye 1 ila 2 hafta süreyle forumdan uzaklaþmýþ olacaktý. Yönetim istifa baþlýðýna yazýlan mesajlar artacak, Szymek Ne yapýyor baþlýðý açýlacak ve Celaleddin Çaðdaþ'ý da al defol git mesajlarý havada uçuþacaktý, peki ne deðiþti, yalnýzca bir gol, hepsi bu mu, bu kadar mý skora endeksliyiz, Yattara'nýn bireysel becerisi dýþýnda varlýk gösteremeyen bir Trabzonspor kýytýrýk bir rum takýmýyla berabere kaldý diye sevinecek duruma mý geldik, herkes mi skor taraftarý, kusura bakmayýn ama forumda yazdýðý mesaja deðer verdiðim insan sayýsý gün geçtikçe azalýyor, bu gidiþle iki elin parmaklarý kadar bile okunacak yazar kalmayacak, skora göre yönetimi istifaya çaðýrýp, skora göre futbolcu eleþtiriyor, skora göre maç yorumu yapýp, skora göre futboldan zevk alýyor bir duruma geldik ki kötü futboldan daha da kötüsü kör seyircidir.

Osmancýðým, yorumlarýn yapýldýðý sayfaya lütfedip bakarmýsýn?

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kim sevindi anlayamadým.Dediðiniz gibi kýytýrýk bir takým karþýsýnda alýnan beraberliðe hiç bir Trabzonsporlu sevinmemiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Efendim sevinmeyenler üzerine alýnmasýn lütfen, liste vermeye kalkarsam bu sayfa dolar. Ayrýca olayý bu maça endeksli düþünmemenizi rica ediyorum, genel anlamda bir eleþtiridir taraftara.

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

sevime derken þöle birþey war 1-0 bitmesindense 1-1 iyidir þeklinde sevinmeler war yoksa düþünmüyorum ki 1-1 bitti oh iyi oldu tur atladýk diecek bi taraftar olsun.bu takým böyle oynarsa ligte ilk 10 a giremez uefada en fazla bu tur geçer.oyunu beðendiðini söyleyen kimseye rastlamadým.berbattýk tek kelimeyle.bu oyuna raðmen
    1-1 muhteþem bir skor....
    ...anti-kliþe timi...

Nereden
    Ýstanbul

Peki ben yanýlýyorum o zaman, yanlýþ tespit için üzgünüm.

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Osman sana sonuna kadar katýlýyorum, Þu an o gol olmasaydý yer yerinden oynardý, Apoel maçý baþlýðýnda bazý arkadaþlarla atýþmýþtýk yok takýma inanmýyosunuz yok bilmem ne aha buyrun bu takýma mý inanalým ???????? Karþý rakip top kullanmayý bilmez bizim sýðýrlar onlardan beter bildiklerini de unuturlar, teknik kadro desen baþka bir alem kim nerde nasýl oynuyor belli deðil, dakika 87 ilerde gökdeniz ve cem var kimsecikler yok 1-0 olsun onlarýn olsun hesabý, yok yok bu sezonda bu þekilde haysiyetsizce oynayacaksak umutlanmayalým boþyere.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

calypso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ayni fikirdeyim..kesinlikle yanilmiyorsun.. bu mac bence de tam bir hayal kirikligi..ama sanirim sicagi sicagina yorum yapmak cok da dogru degil. Hayat ne siyah ne de beyaz..Hýzla yapýlan yorumlar bu 2 kutupta dönüyor. Bir de diger faktorleri unutmamak lazým..Hava nem gibi.. daha dün sýcaklardan futbolcu ölmedi mi?
    sadece birazcýk daha sabýr derim.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Önce petkovic ve tolga gitti, simdide fatih tekke gitti ve kalsalardi simdi bunlari konusacak olurmuyduk ?

hatta ziya dogan tamam o gitti diyelim ama senol günes ?

gönder gönder gönder simdi ?

lazaroniyi ve yönetimide gönderdik diyelim, sonra, ne degisecek ?

sorun göndermekde degilmiydi ?

göndermek yerine birazda güvensek ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

skor yorumculuðu falan yok.At gözlüðüyle bakarak futbolcularý eleþtirmekten baþka yapýlan biþeyyok.Hala hasanýn hüseyinin kavgasý yapýlýyor.Bu yorumlarýn hepsini kesip saklýyorum ve yeri ve zamaný gelince bu takým da oturup millete oturtmaya (kusura bakmayin aðýr kaçtý biraz) baþlayýnca göstericem bunlarý size...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Unhappy

Peki ben yanýlýyorum o zaman, yanlýþ tespit için üzgünüm.
    dýþarda atýlan silah seslerine dayanarak söylüyorum bence doðru tespit yapmýþsýn.millet kýytýrýk bi rum takýmýyla berabere kaldýk diye bayram ediyor(üstelik adamlar birde penaltý kaçýrdý).hayal aleminde gezmeye gerek yok.herþey ortada.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr beratiabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

Arkadaþlar skor taraftarlýðýný yapan ilk baþta yönetim. Onlar takým birkaç maç daha idare etsinde biz birkaç hafta daha reklamýmýzý yapalým orada burada boy gösterilim alem bizi tanýsýnda ondan sonra yok baskýdandý yok ondandý yok bundandý bahaneleri ile seçime gider ve fare gibi kaçarlar. Sevgili arkadaþlar ne olursa olsun sonuçlara göre puan alýyor ve þampiyon olunuyor. Herþeye raðmen Trabzonsporumuza destekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceðiz buda yönetime deðil sadece ve sadece BÜYÜK TRABZONSPOR SEVDAMIZADIR.

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Karýþýk bir durum. Okuduðum kadarýyla %95 memnun deðil.

Diðer arkadaþlarda sakin olmaktan, beklemekten yana.

Diðer bölüme yazdým ama o kadar çok yazý yazýlýyor ki okunmasý mümkün deðil.

Milli düzeyde San Marino neyse Apoel de takým düzeyinde aynýdýr.

Kayseri maçýný canlý izleyen biri olarak, bu maçta daha iyiydik.

Aman be kardeþim ne yazacaðýný þaþýrýyor insan.

O kadar çok þey var ki yazacak.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce petkovic ve tolga gitti, simdide fatih tekke gitti ve kalsalardi simdi bunlari konusacak olurmuyduk ?

hatta ziya dogan tamam o gitti diyelim ama senol günes ?

gönder gönder gönder simdi ?

lazaroniyi ve yönetimide gönderdik diyelim, sonra, ne degisecek ?

sorun göndermekde degilmiydi ?

göndermek yerine birazda güvensek ?
    neye güvenelim güvenilecek ne varki
    yanlis kararlar disi ama yanlislan sampiyon olunmuyor malesef malesef..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý The Legend Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dýþarda atýlan silah seslerine dayanarak söylüyorum bence doðru tespit yapmýþsýn.millet kýytýrýk bi rum takýmýyla berabere kaldýk diye bayram ediyor(üstelik adamlar birde penaltý kaçýrdý).hayal aleminde gezmeye gerek yok.herþey ortada.
    Altayý yendiðimizde de silah sesleri inletirdi Trabzonu.

Maçlar iþin birazda bahanesi bence.
    Konu tamuð yamtar tarafýndan (11.08.2006 Saat 00:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

olur mu ya, gönderelim hepsini, kasamýz doluyor yaþasýn!.. Gitmesi gerekenler kalýyorda kalmasý gerekenler gidiyor hep Trabzonspor'umdan..
    BORDO MAVÝ

Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bu nedir ya. Onu gönder , bunu gönder.

Ne ala memleket. Ne gönderiyorsunuz? Ayýptýr be.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

topice cevap olaraktan..bitmez osman bitmez..

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý The Legend Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adamlarda hakli basariya okadar ac kaldikki,beraberlige bile seviniriz tabiki trabzonsporu bu hale getirenler utansin beraberlige sevinip mermi atanlar degil. Tamam futbolu bende begenmedim,fatih tekke ayarinda bi forvete ve sol kanata süratli ve ofansif teknigide iyi olan bi adama ihtiyacimiz oldugu kesin transfer henüz bitmedi zaten yapacaklardir,gec oldu biraz ama olacak insallah,lazaroniyi elestiriyorum mesela gökdenizi bastan koymaliydi diye düsünüyorum,ama takimin bu 2. resmi maci ve takim henüz oturmus degil,adam daha sistemini oturtsun hele ondan sora yapariz elestirimizi,malesef yine ayni hatalari yapiyoruz,eger bu dünyada gelipte ertesi gün sistemini oturtacak teknik direktör varsa bonservisini ben karsilamaya hazirim..Istikrar bu yüzden önemli olsa gerek,yapilacak tek sey sabir..hep ayni hatayi yapip birilerini istifaya cagiracagimiza ve herseferinde sezona yine ayni hezimetle baslayacagimiza,biraz destek versek..Ben sahsen isik görüyorum,hernekadar futbolumuz elestirilsede,ben ilk yari hizli ve tek paslarla ileri cikma cabalarimizi gayet yerinde buldum,sistem tam anlamiyla oturdugunda cok iyi bir görüntü cikacak ortaya bundan eminim,tabiki yeni transferlerde eklendiginde..2. maca gelince bence garanti mac..
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

TSigalko - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Hiçbir zaman bitmez.
    Yeryüzü boþaldý habersiz miyiz ?
    Güneþe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kýsakürek

ts_fan
    Ziyaretçi

Taraftarlýk kývamýna varýlýnca biter kardeþim.Mesela mý?Bakýnýz linke

http://www.youtube.com/watch?v=vKgYT...elated&search=

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

SEVÝNDÝM tur için atlamamaýz için skoru en azýndan iyiye indirdik
    SEVÝNEMÝYORUM çok kötü oynadýk
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bu Sevinci Bu Kadar Yadýrgayacak Biþe YOk. Gol 90 Da Deðilde 50-60-70 Da Gelse Sevinenler Sevinmezdi. Yada Yorumlar bu Kadar Yumusamazdý. 90 Dakika Golü Daima Ýnsana Sevinc Verir
    Skor Seyircisi Herzaman Heryerde Azda oLsa Var
    Biz Tamamen Skor Seyircisi oLsaydýk Suan Ýstanbul Takýmlarýnýn Formalarýyla Dolasýyo oLurduk

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

walla sahaný hüseyini eleþtirenlere tek takým yanlýs kiþileri elestiriyosunuz o bölgeye oyuncu lmayan yönetimi eleþtirin
    bu takýmda bugün hüseyinin yerine o bölgede oynicak kim war kimse eee yönetim vierayý aldýda hala hüseyinmi oynuyo neden elestiriyosunuz adamýn yapabileceði bu kdr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)