Sayfa 117 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3060 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takip eden var mı? İstanbulspor iyi gidiyor görüyoruz fakat takımı nasıl oynatır? Çıkmaza giren maçlarda nasıl çözümler arar?

Ayrıca İstanbulspor'un bulunduğu yer ve kadrosu itibariyle Fatih Tekke'nin başarısı nedir size göre? Ben 1.ligi hiç takip etmiyorum fakat Fatih'in başarılı olması hepimiz için mutluluk verici.

Nereden
    İstanbul

Fatih tekke adamdır. Gökdeniz yattara fatih szymkowiak dörtlüsü ile bu ligde en az 3-4 şampiyonluk alabilirdik.ancak
    o zamanda defans ve kaleciler iyi değildi.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Haber61 bugün F. Tekke ile bir röportaj yaptı. Kendisini dinledikçe bu Trabzonspor'a dair geleceği adına karamsar olduğumu söylemem lazım. Röportaj sonunda Fatih'in söylemleri ve tarzı ile teknik adamlık konusunda önemli bir yere gelemeyeceği izlenimine kapıldım. Umarım bu konuda yanılırım. Ama bana hiç ümit vermedi. Allah yolunu açık etsin inşallah.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber61 bugün F. Tekke ile bir röportaj yaptı. Kendisini dinledikçe bu Trabzonspor'a dair geleceği adına karamsar olduğumu söylemem lazım. Röportaj sonunda Fatih'in söylemleri ve tarzı ile teknik adamlık konusunda önemli bir yere gelemeyeceği izlenimine kapıldım. Umarım bu konuda yanılırım. Ama bana hiç ümit vermedi. Allah yolunu açık etsin inşallah.
    Trabzonlu oyuncuların durumu ile ilgili güzel tespitler yaptı ama.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonlu oyuncuların durumu ile ilgili güzel tespitler yaptı ama.
    O konudaki tespitlerine ben de katılıyorum.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursaspor, teknik direktörlük görevi için Fatih Tekke ile 1+1 yıllığına anlaşıldığını açıkladı.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa maçlarını takvime ekleyelim, başarılar kral.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Artık Bursa'nın maçlarını da takip edeceğiz bakalım.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursadan ayrılmış 4 maçta 2M 1B 1G almıştı ama bugün ilk yarida 10 kişi kalan Tuzlaya karşı berabere kalınca Bursa yönetimi dayanamadı heralde. Penaltı kaçırdılar gerçi ikinci yarıda.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa yönetimi önceki hocayı saçma sapan kovmuştu zaten, hocanın galibiyetler dışında şansı yoktu. Şu dönemde kötü oynasan bile kazanacaksın, hoca güzel oyun diye gereksiz inat etti maalesef.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Beter ol bursa.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursadan ayrılmış 4 maçta 2M 1B 1G almıştı ama bugün ilk yarida 10 kişi kalan Tuzlaya karşı berabere kalınca Bursa yönetimi dayanamadı heralde. Penaltı kaçırdılar gerçi ikinci yarıda.
    altinordu deplasman, hem iyi oynadilar hem de hakem kurbâni oldular, yenildiler
    geçen hafta içerde samsun, çevirdiler hem de eze eze müthis top oynayarak
    bu hafta da biraz oyuncularda suç var rakip 10 kisi 60dk boyunca... bi de penalti kaçti, kaçmasa sorun olmayacakti yola devâm ederlerdi
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa yönetimi önceki hocayı saçma sapan kovmuştu zaten, hocanın galibiyetler dışında şansı yoktu. Şu dönemde kötü oynasan bile kazanacaksın, hoca güzel oyun diye gereksiz inat etti maalesef.
    ya halbuki doldur bosalt yap ama herifler penalti da kazandi, atsalar bitecek is... salak Bursa taraftarlari da seviniyor sanki kimi getirecekler daha iyi top oynatan falan getiremezler hikâye okuyorlar... Tekke hoca yine de biraz inat ve kisa vâdede geçen seneki Avci hoca gibi sonuç almaya bakmaliydi, yok oyun prensibi yok zart zurt bunlari biraz abartti maalesef
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sergen Yalcin 6-7 sene calisip ancak Besiktas'a geldi. Fatih Tekke'nin ise en az 8-10 yila ihtiyaci var. Insallah yanlis zamanda takimin basina getirilip hem ona hem bize yazik edilmez.

Nereden
    İstanbul

Eski adıyla 2.lig ona hiç uygun değil. Süper Ligde bir takıma geçebilirse kafasında futbolu daha rahat oynatabilir.

Nereden
    İstanbul

Vazgeçilmeyecek duruma gelene kadar sistemin istediğini yapmak zorundasın. Adamlar kendi camiasının tuttuğu hocayı ikinci hafta kovdular, gelir gelmez büyük takım oyunu budur, güzel oynamalıdır, topa sahip olmalıdır dersen üç mağlubiyette kovulursun işte. O krediyi kazanmak için gerekirse topu rakibe bırakacaksın, kalenin önüne otobüs çekeceksin ama kazanacaksın. He yok kaybetsem bile güzel oynatayım kendi futbolumu yansıtayım diyorsan da İstanbulspor tarzı hedefi olmayan takımlarda takılacaksın zamanı gelene kadar.

Nereden
    Fransa

@Ufuk
    haklisin evet ama Bursalilar da hem iyi oyun saldirgan oyun istiyor hem sonuç istiyor her fuskiyi istiyorlar... otobüsü çekip puan alsa yine zirlayacaklar... bence gereksiz ve beklemedigim bir Trabzon düsmanligi var sanki... 10 kisi 1 saat oynayan rakibi oyuncular bir zahmet zorlasin, penaltiyi atsin... salaklar yaa

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ufuk
    haklisin evet ama Bursalilar da hem iyi oyun saldirgan oyun istiyor hem sonuç istiyor her fuskiyi istiyorlar... otobüsü çekip puan alsa yine zirlayacaklar... bence gereksiz ve beklemedigim bir Trabzon düsmanligi var sanki... 10 kisi 1 saat oynayan rakibi oyuncular bir zahmet zorlasin, penaltiyi atsin... salaklar yaa
    Herkes iyi oyunla birlikte netice ister çok normal. Avcı Newton sonrası geldiğinde devre arasına kadar şahane top oynatmasına rağmen istikrarsız sonuçlar alsa devre arası hangi Trabzonlu eski topçunun geleceğini tartışırdık. Hiç istemediğimiz oyun oynatmasına rağmen sonuç alınca kimse ses çıkarmadı. Fatih hoca da gelir gelmez kötü oyuna rağmen 3 galibiyet alsaydı homurdanırlardı ama kovmazlardı. Devre arasına kadar yavaş yavaş kendi oyununu oturturdu. Bu adamların iyi oyun derdi olsa eski hocalarını kovmazlardı zaten. Hocanın sabır beklemesine şaşırıyorum bu yüzden.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara
    Konu positive61 tarafından (26.10.2021 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kral bence teknik direktörlük konusunda çok beklentiye girmesin. Yani bu haliyle bir gün gelip Trabzonspor teknik direktörü olabileceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.

Es kaza iho gibi bir vizyonsuz olur da başkan olursa hami veya mra tercihi gibi bir durum oluşursa ancak o şekilde gelebilir ki bunun da bir daha yaşanacağını tahmin etmiyorum.

Kendini ifade etmesi, düşünceleri, anlattıkları vs maalesef oldukça vasat bir vizyona işaret ediyor.

Ben kralı efsane futbolculuğuyla hatırlamak isterim hep. Bjk serüveni ve röportajında belirttiği üzere fb teklifine evet demesi kesinlikle hanesinde eksi olarak kalacaktır.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

( ゚д゚)

Nereden
    Fransa

kesinlikle dogru yer, oradan ayrilmasi bile hatâ idi... gerçi yönetim falan nasil bilmiyorum, belki su an dogru yer degil ama o zaman 1.ligde takimi resmen Tekke tutmustu, kendisiyle sanirim devâm etmek istediler aslinda ama Tekke istemedi, o zaman yanlis yaptigini düsünüyordum yine ayni fikirdeyim... bakalim simdi nasil olacak, hayirlisi

Nereden
    Avrupa Diğer

Başarılar dilerim. Kendisini ilk defa uzun uzun “kırılma anı “ programında dinledim. Gerçekten çok şaşırdım. Yağmur adam modunda gibiydi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

Kral bu hafta kazandi darisi diger maclara. Haa aklima gelmisken diyim daha evvelden denizlispordan sezon sonunda ayrildiktan sonra takim tekkenin yerine gelen yeni teknik direktorune sifirdan full kadro kurup oyle super lige cikmislardi. Bakalim bu sefer neler olucak.
    Konu positive61 tarafından (22.11.2021 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)