Sayfa 123 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 73 113 121 122 123
Toplam 3060 adet sonuctan sayfa basi 3,051 ile 3,060 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulspor, kısa Bursaspor, Denizli ve Alanya... Başarıdan kastımız ne? Aynı veya benzer geçmişi, Trabzonsporlu olmayan bir hoca yaşasa talep eder miydik?
    kıstasım başarı değil. ki istanbulu ligde tutması ve playoffa oynatması, denizliyi kümede tutması, alanyayı eskiyen ve dökülen kadrosuna rağmen taş gibi hale getirmesi başarıdır.
    potansiyel vadediyor olması yeterliydi benim için. o bahsettiğim istanbul takımını seyredenler ne demek istediğimi anlar.

ama fatih tekke için bunları saymama gerek yok. fatih tekkenin hocalık kariyerinde tek maçını izlememiş birisinin, trabzonsporun başında fatih tekkeyi görmek istemesi benim açımdan zaten son derece normal bir durum. ama fatih tekke, trabzonsporlu kimliğinden başka şeyler de vadediyor, hiç şüpheniz olmasın.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir gün hocamız olacak. Mutlaka olacak, olmalı da...

Demeçlerde bile özlem var adamda, Trabzonspor deyince boğazındaki düğümü hissediyorsun.

İnşallah geldiği zaman çok bilmiş bozguncu iç unsurlar rencide etmez kendisini. Ya da Ünal Karaman'ı üzen dış unsurlar...

Dorğ zamanda hayırlı zamanda buluşmak ümidiyle.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş'in bize gelmeden önce ne gibi bir teknik adamlık kariyeri vardı? Ya da Fatih Terim.
    Çok uzağa gitmişsin. Ünal'ı sorsan yeterdi. Veya gündemde olduğu için Xabi Alonso'yu sorabilirdin.

Aşırı duygusal yaklaşılıyor. İlk başarısızlığında benden önce tefe koyacakların sayısını küçümsemiyorum.

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kıstasım başarı değil. ki istanbulu ligde tutması ve playoffa oynatması, denizliyi kümede tutması, alanyayı eskiyen ve dökülen kadrosuna rağmen taş gibi hale getirmesi başarıdır.
    potansiyel vadediyor olması yeterliydi benim için. o bahsettiğim istanbul takımını seyredenler ne demek istediğimi anlar.

ama fatih tekke için bunları saymama gerek yok. fatih tekkenin hocalık kariyerinde tek maçını izlememiş birisinin, trabzonsporun başında fatih tekkeyi görmek istemesi benim açımdan zaten son derece normal bir durum. ama fatih tekke, trabzonsporlu kimliğinden başka şeyler de vadediyor, hiç şüpheniz olmasın.
    Murathan, yukarıda yazdıklarıma ek olarak sadece ilk cümlene itirazımı ekleyebilirim. Kriterimiz başarı değilse ne?

Niyet okumuyorum, geçmişteki tecrübelerden olacakları az çok seziyorum. Kaleci gol yiyecek "Metin Aktaş'tan kaleci antrenörü mü olur" denilecek. Takım kötü oynayacak, "Abisini kardeşini ekibine almış" denecek.

Şöyle olurdu, bunu Hatay maçı sonrası Bjelica tartışıldığında yazmıştım. Ağaoğlu gibi açık seçik dört yıllık plan yapacağım vs diye yola çıkılsa... Tekke önce camiayı toparlar. O liderlik vasfı var. Taraftarı tribüne çeker. Mevcut başkan gibi "Öyle transfer yaparım ki dilinizi yutarsınız" zihniyetinin acelesinde kaos büyür. Kimse İstanbul'u ligde tutmasını hatırlamaz. Dün akşamki skor, hafızalardan silinir.

Şunu ekleyeyim: 2002-03'te kurulan takımın son transferi Fatih'ti. Pastanın kremasıydı. O takımı seyretmek için haftasonları otobüsle Trabzon'a giderdim. Bence 2022, 2011 ve 1996 takımları kadar önemliydi o takım. Diğerleri kadar yıldız oyuncusu olmadan Tekke liderliğinde iyi iş çıkarmıştı. Şampiyonluğu çalındı. Cem Papila protestosunun yarısını 2011'de yapmadık. Kısacası Tekke'yi Ömür'le filan kıyaslamam. Farklı bir oyuncuydu. Ancak hocalığına ikna olmuş değilim. Mevzu bu...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Bursa

F.tekke eninde sonunda hocamız olacaktır bu asla engellenemz bir durumdur. İnşallah biz de başarılı olur ve uzun süre hocalığımızı yapar. Bİrçok trabzonsporludan çok daha fazla tslidir ve efsanemizdri futbolculuk olarak. Umarım hoca olarak da benzer başarılara imza atar. Onda o hırs ve potansiyel ve aidiyet fazlasıyla var. İnşallah futbolu bilen , anlaşabileceği , vizyonu olan bir başkanla çalışır. Ve taraftar olarak umarım sabredebiliriz.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Dk. 43, 0 sut, 0 gol beklentisi, 0'in 0'i, ayip yaa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

2. yari duymus beni sanirim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bugün Tekke'yi hoca olarak görmek isteyenler, yarin alacagi üst üste 3 maglubiyette tekke istifa diyenlerin en önlerinde yer alacaklar. Kimse kimseyi kandirmasin. Gelmesini isteyenlerin hepsi gaza geldigi icin istiyor.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burnumda tütüyorsun ağabey .

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Tekke'yi hoca olarak görmek isteyenler, yarin alacagi üst üste 3 maglubiyette tekke istifa diyenlerin en önlerinde yer alacaklar. Kimse kimseyi kandirmasin. Gelmesini isteyenlerin hepsi gaza geldigi icin istiyor.
    en azindan sehire heycan, enerji getirir..sampionluk dan sonra enerjimiz düstü...tekke ve Trabzonspor bir ask hikayesi...Futbolcuyken kutlayamadigi sampiyonlugu insAlllah hoca olarak kutlacaktir...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Fatih hocam gümbür gümbür.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)