Sayfa 52 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3269 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Nereden
    Belçika

yuh ulan yuh adam 1 gol kacirdi diye ne bu asmalar kesmeler yeter ulan onun gibi Trabzonsporlu hayatta olamazsiniz ne konusuyorsunuz...bu adam 1 macta kral olmadi 1 mactada inmez yaziklar olsun Fatih Tekkemi elstirenlere nasi Trabzonsporlusunuz siz ya sanki mac onun yuzunden kaybedildi...biz kucuk takimmiziyzda 3 4-o one gectikten sonra maci garantiliyelim kendi evimizde!!!!!!!!!!!!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

EN TRABZONSPORLU

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Kral sen bizim herseyimizsin..............

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdenizle fatih in imza attigi günü hatirliyor musunuz...ozamanlar fatih bu kadar gol atmammisti...gökdeniz daha önplandaydi...ozamn fatih in tavirlarini yüz ifadesini okadar iyi hatirliyorum kii...sanki bir insanin kafasina silah dayar zorla biseyler yaptirirsiniz ya sanki fatih in kafasina silah dayanmis çasina imza atiyordu....biseyler tepkiliydi sanki...sanki hiç imza atmak istemiyordu...oyle bir ruh hali vardi...hatta kendisine de sorulmustu basin tarafindan neden bukadar tavirli imzaladin diye...

trabzonspor luya bakin 2 trilyona burun kiviran trabzonsporluya...sunu kimse unutmasin ki hiç bir futbolcu hiçbir taraftardan daha trabzonspor lu olamaz...onlar bu isi para karsiliginda taraftar ise karsiliksiz yapar...

bazi arkadaslar da ameliyat masasindan kalkip maça kostugunu falan soylemisler...bu biraz abarti olmus galiba sanirim aradan 2 ay bi süre geçtmisti....

fedakarlik cefakarlik trabzonu daha çok sevme gibi terimleri kullanmadan benim elestirim daha çok saha içiyle alakalidir...benim futbol görüsüme göre fatihin bir tek özelliigi var ve bu da hava toplarinda ki etkinligi...ne fazla çabuk ne fazla hizli ne de gol vuruslari bir okadar mükemmel...ayrica sahada hep hakemden medet ummasida - bir puan..ve ben tamamen futbolla alakali sebeplerle fatihin wigana satilmasi taraftariyim....buradan gelecek parayla -dogru kullanilmasi sartiyla- dogru trnasferler yapilip takimin düzlüge çikabilecegine inananlardanim..

saha disinda ki hal hareketleri siyasi düsüncesi beni ilgilendirmez...oynadigi oyuna bakarim...

saygilar...

allah çen vermis önüne gelen kaptana yüklenior yüklenin bakalim gittimi ne yapacaniz çok merak ediyorum adami git diye baski yapmak gibi birsey ya adami bi maçda astiniz ya neyse gelen gideni aratir kral gittimi ondan sonra hasret sözcüklerinizide okuruz merak etmeyin

Nereden
    Ankara

ya e oluyor tamam bende fatihe kizdim o pozisyonda ama adam türkiyenin en ii golcüsü onu küstürürsek sizce mehmet yilmaz ve junla kaç gol atariz allahim ya kaptan adam gibi adamdir kimse laf sölemesin o bizim herseyimizdir ve gelecek sene takimi sampiyon yapmazsa istediginizi söyleyin bana seni seviyoruz fatih tekke sen üzme kendini futboldan anlayan insan senden baska golcü olmadigini anlar ama ah ah bunca fedakarlik yaptin yine yaranamadin biz nankör bi milletiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bravo valla..koca ruhsuzlarin faturasini sana kestilerya KAPTAN ...helal olsun ne diyim ki..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sakat sakat oynayan da ,sözlesme uzatan da kabahat...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

evet gs maçinda öfkesinden aglayanda kabahat

fenere golu atinca gerçek TRABZONlu gibi sevinende kabahat..

defansimizin ve özellikle muhtesem!!! kalecimizin hiç suçu yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

O asirtmasi gol olsaydi ..o zamanda tarihe geçerdi ..en klas gol diye imi..acimasiz futbol böyle bir sey sanirim..

ne olursa olsun KAPTANIM ..sen bu takimin HERSEYISIN..

ve seni kim sevmezse sevmesin KAPTAN ..SEVENLERIN YETER

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fatih Tekke, we love you!

Nereden
    Ankara

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı
    Seni hic sevmedim , seninle ayni siyasi dusunceyi paylasiyoruz ama senin insan olarak ve futbolcu olarak hic sevmedim , laubali hareketlerini ukala durusunu , kucuk dunyalari ben yarattim havasinda sahada gezmeni herkese firca atma gibi bir yetkinin oldugunu dusunmenden dolayi seni hic sevmedim , bizim maclarda sana faul yapildimi 25-30 saniyeden once kalkmiyorsun ama milli maclarda aninda kalkiyorsun ,bizim maclarda kaybettigin toplarin hemen hemen cogunun pesinden kosmuyorsun ama milli maclarda kosuyorsun cunku sen bu takimda kralsinya ,sultan sinya , takimin ustunde bir gucsun sanki ama hata seni bu hale getirenlerde kendine cok faul yapilmasindan sikayet ediyorsun cunku kendine faul yapilmasi senin hosuna gidiyor buna sen canak tutuyorsun topu ayaginda tutuyorsun bostaki oyuncuya cikarmiyorsun rakip mudahale ederken topla rakibin ayagina kendi ayagini sokuyorsun ve faul seni ancak faulle durdurabiliyorlar cunku bunu hissediyorsun sana ne kadar faul yapilirsa o kadar buyuk futbolcu oldugunu dusunuyorsun , gecen yil 31 gol attin ama gozden kacan bir sey var 1.ligde futbol oynayan 386 futbolcu icinde en cok topu sen kaybettin , gereksiz yere kendini yerlere attin hakemden medet umdun oldumu sultanim yakisiyormu sana ama sen kendine yakistirdin cunku sen elestirilemezsin seni elestiren aninda fenerli damgasini yer cok yeteneklisin , hava toplarinda etkilisin cok iyi zamanlaman var ama sen yeteneklerinle dogru orantili takimina katki yaptigina inaniyormusun en basit ornek belki 100 kere verdim yine vericem nobre denen futbolcu musveddesinden en az 5 kat daha yeteneklisin ama onu yuzundeki hirs in 10 da 1 i sende yok onun kadar savassan yeteneklerinden bisey mi kaybedersin ama pardon sen kraldin dimi kral savasmaz !!!!! evet gecen yil 31 gol attin gecmise donup bakarsin kacirdigin gollere dikat et buyuk cogunlugu laubalilik yuzunden illaki insanlara ne kadar teknik oldugunu gostericeksin , peki sultanim trabzonspor u sevdigin konusunda en ufak suphem yok ama sen trabzonspor u benden veya herhangi bir taraftardan fazla sevemessin sen yillik 2 trilyon aliyorsun ben hic bir sey almiyorum ve ustune maclara gidip masraf yapiyorum ve trabzonspor u o kadar cok seviyorumki eger yetenekli bir futbolcu olsam seve seve bu takimda bedava oynarim o formayi giymek icin bacagimi kolumu bile veririm ve bu soylediklerim asla demogoji degildir.Kisacasi seni hic sevmedim cunku ben TRABZONSPOR u sevdim ve daima onu sevecegim ve kendini en buyuk sevgim olan TRABZONSPOR dan buyuk gorenlerdende hep nefret edecegim sen gelip gecicisin ne kadar buyuk yetenek oldugunu avrupaya git de gorelim bak bakalim seni etrafinda donduruyorlarmi , sana adim attiriyorlarmi kucuk maclarin buyuk adami

Bunca zaman fatih in hic bir hatasini gormeyen veya gormek istemeyen neredeyse onu yari ilah ilan edenler simdi iyice dusunsunler kimseye hakkettiginden daha fazla deger verilemez.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Katilmadigim seyler olsa da ozunde dogru seyler. Hiçbir futbolcu kendini TS den buyuk görüp gayriciddi hareket edemez. Ama bunun içinde alternatifinin hazirlanmasi lazim. Bizde malesef Fatihe alternatif bir oyuncu alinamadi.

kutoz
    Ziyaretçi

Fatih'te yeri geldiginde elestirilmelidir. Elestirilmedigi takdirde, insanin içinde barindirdigi ego bütün hücrelerine sirayet edecektir. Malesef, Fatih'te bu hastalik dünkü maçta, "sik" bir gol atma seklinde çikti su yüzüne. Ve sonucunda da gelen bir maglubiyet.

Tabi ki maglubiyetin tek sorumlusu Fatih degildir. Fakat çok net pozisyonda, shov yerine golü atmis olsaydik bugün bunlari konusmazdik.

Bu arada, Fatih geyse maçinda agladi, biz her hafta agliyoruz.

Analyzer
    Ziyaretçi

Mental eksikligi, fundamental fazlaliklarindan daha agir basiyor malesef. Bordoyla mavi yanyana gelince karasevda ile tutuklu kalan bizler bir tuhafiz zaten.Fatih'i yerin dibine sokan da burada, göklere çikaran da burada. Fatih ayni Fatih. Yorumlar tezat. Garip.Aslinda zaten fundamental de funda isimli bir kizin mental yapisini anlatmiyor. Iki kelimeden uzun olanindan kisasini çikarinca geriye yetenegine ihanet eden biri çikiyor karsimiza.

Fatih Tekke herseyimiz Fakat Onunda Gitme vakti Geldi... Avrupanin Buyuk Kluplerinde Oynamali bence...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Senol GüNES hocamizda zamaninda böyle elestirilmisti.O'nu gönderdiniz de ne odu.Gelen gideni aratti...

Mehmet Yilmaz Samet Aybaba döneminde iyi oynayip gol de atiyordu.Ama sagolsun bizim ''herseyi bilen'' taraftarimiz O'nu da nasil olduysa ''futbodan'' sogutmayi basardilar...

Simdi sira Fatih'te...

Bravo...Ben bu yasima geldim ama ''oyuncusunu bu kadar çabuk satan'' bir taraftar daha görmedim.Kimse kusura bakmasin...Edited by: thepatfhinder

[img]smileys/smiley32.gif[/img]fatih tekke biraz sahsi top oynuyo ama takimi cok iyi oyuna sokuyo bence degil raul bence o bir zidan gibi golculukten cok asist seven bi yapisi var bence fatihin bizim oyuncumuz olmasi buyuk bi sans o artik bi idol fatih tekkeeeeeeeeeee kral

Ali_Aydın_29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

utanin be!!çok degil daha geçen sene el üstünde tuttugumuz.sen bizim herseyimizsin dedigimiz bir insana bugün bu sözleri acimadan söyleyenler.helal olsun valla.onun yoklugunuda gördük.anlayin artik anlayin fatih sultan tekke olmadan bu takim bir hiçtir.

tabi ki her insan gibi onun da hatalari vardir ancak bu kadar acimasizca elestiri yapmaya kimsenin hakki yok.bu insanin bize kazandirdiklarini unutmayalim...</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatihi yere batiran yok sadece yaptigi hatalari oldugu zaman oda elestirilecek sonuç olarak kimse trabzonsporun üstünde degildir. gol kaçirinca verilen tepki ile labali hareketlerden sonra kaçirilan golden sonra verilen tepki çok farklidir. helede sonunda maglubiyet gelirse o zaman iste takimin bel kemigide olsa kaptanida olsa o da elestirilir. yaptigi yanlisti artik bu yanlislarini birakmali bu artistik vuruslari yüzünden çok gol kaçirdi hatta penalti bile kaçirdi.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Okuma Sultan bu sayfalari...Sakin okuma...!!!!!!!!!!!!

Beyler bu hafta kaçirdigi golde ben bir ukalalik sezemedim,pozisyon geregi yapilmis bir asirtma attigi kesin..Fatihi elestirenler birseyi dogru dedi kimse Trabzonspordan büyük degildir fakat kimse bunu inkar etmiyor..Fatihte kendini Trabzonspordan büyük sanmiyordur da..

Alıntı foresra Nickli Üyeden Alıntı

Insanlari karalamak bu kadar kolay olmamali ... Fatih Tekke yi bu kadar kolay harcayamayiz , ne çabuk unutuluyor yapilanlar ... Yaptigin fedakarliklar için sana minnetimiz büyük FATIH TEKKE ...

Ne fedekarlik yapti Daha iki sene önce Antepte yedekken bes paraya oynarken birden yildiz odu TRABZONSPOR sayesinde önce yedigi ekmege saygi göstermesini bilsin Gol krali oldu diye takimin üstünde Olmamali Bu Adam Resmen Trabzona Ihanet ediyor Hocayi Istemiyor I.Ege yi Istemiyor Takimda Kendi istedigi adamlar oynatilmayinca T.Direktöre Karsi cephe aliyor Ankara Macindaki Gibi Antrenmanlara Cikmiyor ama Maca 1,2 günkala Iylesiyor Cünki Takimi satmak icin .

ANLAYIN ARTIK

Ziya Dogan,Senol Günes ,bunlar bosunami gitti (Görün Bakin Vahitte gidecek)

Tek Ümidim Yeni yönetim insallah satar kurtulurlar.

[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hayiiiiir! çok yanlis bir tespit..

evet TRABZONSPOR sayesinde kendini gösterdi belki ama hiç mi yetenegi yok..hani senin mehmet yilmazlarin..nerde diger futbolcularin..onlarda TRABZONSPOR da oynuyor ama daha futbolun f sinden haberleri yok..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ne olursa olsunO TRABZONSPOR suz TRABZONSPOR da O nsuz olamaz!

Gitmesin arkadas bak Totti ye bak Del Piero ya bak Lampard a, gitmesin Trabzonspor için kalsin .Hami ,Arif,Okan gibi olmasin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihe ne kadar kizsamda onsuz bu takim hiç bunu gördük.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)