Sayfa 9 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3268 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rabbim seni nazarlardan saklasin...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

AMINNNNN.....

Inslaaaaaaaaahhhhh gol krali olur da arti bi de trabzonsporumuz sampiyon olur insallaaaaaaaahhhh......

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kaptanimiz, gol kralimiz kisaca heseyimiz Fatih Tekke... Allahim sana saktalik filan vermesin. Yine yapti yapacagini... Atti 2 golünü... Bos geçimiyor.... Bu hafta senden çok sey bekliyoruz....

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

AMINNNNN.....

Nereden
    Ankara

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence kaptanimiz türkiye süper ligindeki en iyi kaptan takim gol yiyince hemen motive ediyor çok da çaliskan sahanin her yerinde basmadik yer birakmiyor futbol kariyerini bizde sonlandirmasini isterim fatih tekke bizi birakma[img]smileys/smiley31.gif[/img]

Şanlıbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tartismasiz Türkiye'nin en iyi forvet oyuncusu.Hatta Avrupa'daki en iyi 10 forvetten biridir bence.Pekçok teknik özelliginin yaninda kaptanligin geregini mükemmel sekilde yerine getiriyor.Onsuz geçirdigimiz yillara üzülmemek elde degil..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LAZAKULA Nickli Üyeden Alıntı
    Tartismasiz Türkiye'nin en iyi forvet oyuncusu.Hatta Avrupa'daki en iyi 10 forvetten biridir bence.Pekçok teknik özelliginin yaninda kaptanligin geregini mükemmel sekilde yerine getiriyor.Onsuz geçirdigimiz yillara üzülmemek elde degil..

Nereden
    Trabzon

hadi fatih abi, bu aksam söyle 2 gol atta, alem duysun...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

olsun fatih abi, seni yine [img]smileys/smiley32.gif[/img]ruz...en azindan gayretli ve arzulu idin....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bilbao maçinda bir tek sen birseyler yapmaya çalistin. olsun be kaptan bizim için önemli olan zaten lig.

yillanmis sarap gibi..yaslandikça iyi futbol oynuyor vede olgunlasiyor..tam bir kaptan tam bir beyin..ah bide onun gibi biridi orta saha olsa...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

fatih tekke

seni anlatmaya kelimeler yetmiyor

artik tamamiyla eminim

bizim takimda yattara mehmet yilmaz tolga petko hüseyin kim olursa olsun ayri bir kefeye

kaptan ayri bir kefeye

gökdeniz ve digerlerinden birkaç gömlek üstün kaptan

isteyen kizsin bana bu benim düsüncem

saygilar.

Çok güzel

Çok güzel

Çok güzel

Muhtesem oynuyor bir de gol atsaydi varya harika olacakti ama olmadi iste ...........

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

NAZAR DEGMESIN[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin [img]smileys/smiley32.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

boyu benim kadar olsada, saçlari dökülmedigi için kiskansam da Fatih Tekke; karakteriyle son derece efendi, futboldaki yenetegiylede son derece profesyonel bir 9 numara...

We Will Love U Forever Fatih Tekke

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<HR>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%" align=center border=0 valign="TOP">
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width="100%">
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 align=right border=0 VALIGN="MIDDLE" CLEAR="LEFT">
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></TABLE>
    <DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
    <DIV =subject>Hayatim roman</DIV>
    06 Ekim 2004 Çarsamba</DIV>
    <DIV =>?Ben bir Maradona hayraniyim?
    Hakan Sükür?süz Milli Takim?daki yeni gol ümidi Fatih Tekke konugumuz. Yildiz futbolcu parlayan kariyerinin aksine alabildigine mütevazî. Ayni zamanda tipik bir Karadeniz çocugu; zeki, akilli ve aklina geleni ulu orta söyleyen mert bir kisilige sahip. Iste Fatih?le yaptigimiz röportajin dikkate deger notlari: ?Çocuklugumda Maradona hayraniydim. Yeteneklerimi onunla özdeslestirirdim. Ama profesyonel olunca gördüm ki Maradona olmak kolay degil. Türkiye?de futbolcuyu baski altina almak için her sey yapiliyor. Neler yasadim neler, anlatacak olsam ciltlere sigmaz. Oysa, Türk futbolcusunun yeteneklerini açiga çikaracagi huzur ortamina ihtiyaci var. Çünkü futbolda güven çok önemli. Bakin Ingiltere?ye... M.United 17 yasindaki Rooney?ye güvenip forma veriyor ve hep birlikte hayranlikla onu seyrediyoruz. Ayni sey Türk futbolcusundan niçin esirgeniyor??

?Tam 7 yil geriden geliyorum?
    ?Milli Takim?a 17 yasinda seçildim ama Rooney?ye duyulan güveni arkamda hiç göremedim. Beni taniyan Senol Günes hocam bile bana destek olamadi. Ayrica bazi talihsizlikler de yakami birakmadi. Tam 7 yil kaybim var. Bunlari sunun için anlatiyorum; hiç degilse bizden sonraki gençlere sahip çikilsin, destek olunsun. Ersun hocaya tesekkür ediyorum. O bana hep güvendi. Bundan sonra is bana kaliyor. Ben de o güveni bosa çikarmamak için her seyi yapacagim. Milli Takim?da çok güzel bir ortam var. Gruptaki en önemli rakibimiz Danimarka. Onu geçersek önemli bir çikis baslamis olur. Kazakistan galibiyetiyle rahatlariz. Çünkü, bu takimin su an ihtiyaci olan tek sey galibiyet. Artik, bütün takimlar Yunanistan?i yenmek için ugrasiyor. Onlar da Avrupa Sampiyonu unvaninin altinda ezilerek oynuyor ve sürekli hata yapiyor. Yunanistan maçinda takim olarak Ersun hocanin uygulatmak istedigi sistemi yüzde yüz yaptik. Nihayetinde savunma hücumdan basliyor. ?

?Gol vuruslarinda eksigim var?
    ?Trabzonspor 20 yildir sampiyonluk hasreti çekiyor. Bu sezon iyi bir hava yakaladik. Ancak bu sezonki yaris çok daha zor. Bordo-mavili takimda kaptanim ama gol kralligi diye bir iddiam yok. Önemli olan Trabzonspor?un basarisi. Sürekli çikis içindeyim. Üç - dört yildir ara ara Milli Takim?dayim, sürekli oynamamam büyük bir dezavantaj. Yunanistan maçindaki Fatih görevini yüzde yüz yapmis olmasina ragmen futbolun daha çok savunma yönünü icra etti. Gerçek Fatih?i gösterebileceksem daha çok topla bulusmam lâzim. Gökdeniz?le olan uyumum ay-yildizli takimin da artisi. Trabzonspor?da herkes beni golle özdeslestirdigi halde gol vuruslarinda çok eksigim var. Ama markaj altinda oynamaya bayiliyorum. Çünkü bileklerime, süratime ve yeteneklerime güveniyorum. Lâf aramizda bazi defans oyunculari çok zeki çikiyor o zaman da bocaliyorum. Amacim Milli Takim?a daha fazla fayda saglamak.?
    </DIV>
    <DIV =>Türkiye gazetesi</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Guests
    Ziyaretçi

sultan fatih tekke oooooo sultan fatih tekke oooooo

su anda disarda istanbul fethi ile ilgili kutlamalar var insallah sezon sonundada fatih istanbulu fethedicekve onun kutlamalarini yapacagiz.

kaptan süper konusmus helal olsun türkiyenin en büyük yetenegi insallah hakain gol rekorunuda kirar.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kaptan maglup oldugumuz maçlarda bile 4 yildizlikti hep

bunu türkiyede yapabilen oyuncu sayisi çok az

takim bile kötü olsa adam bozulmuyor çatir çatir oynuyor futbolunu farkettinizmi??

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bir zaman önce bunu yazacakadim fakat simdi nasip oldu ( cok önemli bir mesele oldugundandir [img]smileys/smiley1.gif[/img])

Saclarini kisa kestirmesini sevmedim. Uzun Halicok yakisiyordu.

Edited by: TesTosTeron

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

500__500__500

Türkiye Milli takimimizin 500.golünü attin..Allah nice nice 600ler 700ler nasip eder sana insALLAH

Nereden
    Amasya

Alıntı gentleman Nickli Üyeden Alıntı

500__500__500

Türkiye Milli takimimizin 500.golünü attin..Allah nice nice 600ler 700ler nasip eder sana insALLAH

isalah[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

Fatih Tekke'm 500.'ü atti yetmedi, birde Lewi's 501'i atti[img]smileys/smiley36.gif[/img]...helal olsun Büyük Kaptan sanada bu yakisirdi...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)