Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Sultan Tekke

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fatih "Yalaka" Tekke.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.
    Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Terzioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?
    Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insanlari yaptiklari bir hata veya olumsuz olay'dan dolayi bu sekilde yargilamak veya elestirmek abes-e istigal.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.
    Dik durus konusunda hakli olabilirsin. Fakat Harun abi gerekeni söylemis. Bir hata yapmis olabilir. Ki bu sana göre bir hatadir, baskasina göre degildir. Ben hata olarak görmüyorum. Tek katildigim nokta bu sürecte biraz daha aktif olabilirdi.

Ben erdoganci falan degilim yanlis anlasilmasin. Ama kimseyi de siyasi görüsü yüzünden yargilamam. Bu benim düsüncem.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mesela iftara katılmak değil.

Mesele başını kaldırıp bir destek sözü dahi söylememesi. Bu zorlu zamanlarda en ufak bir tavrı bile olmaması.

Ve bunun üzerine gidip resim çekilmek uğruna şekillere girip üstüne üstlük paylaşması.

Kusura bakmayın ama efsane diye gözyaşı döktüğüm adam bunu yapamaz. Gidiyorsa bile ortalıkta görünmez belli etmez. Onu sahiplenen insanları düşünür. Onu müslümanıda sevdi ateistide sevdi. Diğer ırkları da sevdi. Antalya'da ufak bir çocuk. Trabzonla alakası yok. Nasıl Trabzonsporlu oldun diyorum. "Abi Fatih Tekke ye aşık olupda nasıl Trabzonsporlu olmiyim. Onun gibi dik duran birini ve onun takımını nasıl tutmiyim" diyor.

Yazık olmuş ona verilen değere..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamanla gözümde krallıktan rezilliğe doğru hızla gidiyorsun
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

bthnbyrktr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tarz eski futbolcularımızı alt yapıda kullanmalıyız. Akıl hocası olarak. Mesela Fatih Tekke, alt yapıda yetişecek olan forvet oyuncuları ile ilgilenmeli, öğütler vermeli. Bu tarz efsane futbolcularımız Trabzonspor'un geleceği olan çocuklara göz kulak olmalı.

Bir insanın siyasi görüşü sizin ile aynı olmayabilir. Fatih Tekke ile sizin ortak noktanız Trabzonspor ise ona saygı duymalısınız. He bunu bir kenara koyalım, siz kendiniz Trabzonspor'a hangi gün puanı getiren golü attınız?
    Konu bthnbyrktr tarafından (08.08.2014 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'dan pek de karakterli adamlar çıkmıyor artık. Geçenlerde camiamızda neredeyse "Dede Korkut" olmuş bir büyüğümüzün milyonların gözü önünde Aziz Yıldırım'a yaptığı yalakalığı gördükten sonra kimseye kızamaz oldum. Belki de profesyonellik böyle bir şeydir; kariyer ve ikbal beklentisine sadakati feda etmek. Ölmek böyle bir şey olsa gerek.

Derin Trabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı bthnbyrktr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz eski futbolcularımızı alt yapıda kullanmalıyız. Akıl hocası olarak. Mesela Fatih Tekke, alt yapıda yetişecek olan forvet oyuncuları ile ilgilenmeli, öğütler vermeli. Bu tarz efsane futbolcularımız Trabzonspor'un geleceği olan çocuklara göz kulak olmalı.

Bir insanın siyasi görüşü sizin ile aynı olmayabilir. Fatih Tekke ile sizin ortak noktanız Trabzonspor ise ona saygı duymalısınız. He bunu bir kenara koyalım, siz kendiniz Trabzonspor'a hangi gün puanı getiren golü attınız?
    Biz insanlara siyasi görüşlerinden dolayı kızmıyoruz, Trabzonsporun ırzına geçenlere tepki koyamadıkları için kızıyoruz. Gerçi sende bunu çok iyi biliyorsunda işine gelmiyor.

Bu konuda Trabzonlular şu partililer bu partililer, şu siyasi görüşlüler bu siyasi görüşlüler diye ayrılmıyor, şerefliler ve şerefsizler, namuslular ve namussuzlar, dik duranlar ve ezikler, onurlular ve yalakalar diye ayrılıyor.
    Tengri Biz Menen

-Aga önemli olan memleket meselesi yani, yoksa varya...
    -Tabi lan manyakmısın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bthnbyrktr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O zaman bizim de Allah belamızı versin ki hiç bir halta yaramıyoruz ya, en nefret ettiğim iş bu "sen ne yaptın" "sen ne yapabilirsin" hiç bir şey yapma zorunluluğumuz yok bu takımı sevmek sahiplenmek için futbolcu mu olmak gerekir, ne ile anlatayım sana para ile mi manevi olarak mı anlatayım ki ikisinden de söz etmeyi sevmiyorum ama bu mudur işin kanıtı ya, sen gol attın mı hayır atmadım. Eğer gol atmak gerekiyor ise konuşmak eleştirmek için herkes futbolcu olsun o zaman, böyle bir yaklaşım olamaz ya, acaba sürmeneden çıkar deplasmana gidebilir miydi beni geç kıçında donu olmayan adamın ülkenin en ücra köşelerine giden bir taraftar gibi yapabilir miydi ? Kimse kimsenin Trabzonspor'luluğunu ölçmesin ya hele hele trilyonlar kazanan bir insan ile hiç karşılaştırmasın, şükürler olsun ne nispet olsun diye şike örgütünün lideri olgun pekerin emri ile beşiktaş forması giymedim şükürler olsun bu gol atmaktan çok değerli bir şey benim vicdanımda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mantığa bak. O zaman en Trabzonsporlu Burak Yılmaz. 1 senede en fazla golü o attı.

Bu kadar dar bakışa sahip düşünce olabilir mi ?
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Almanya

tekke suan bir takim ile anlastimi ?
    *

Nereden
    İstanbul

http://i.hizliresim.com/5kod8A.jpg

Fatih Tekke'nin Zenit'te kaldırdığı UEFA Cup, Super Cup ve Rusya Ligi Kupası'nı görmek nasıl oldu.
    Konu Teoman Karadeniz tarafından (22.07.2015 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.

Fatih Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Luce'nin gelip gelmediğinin en önemli işareti olabilir bence. Şu an anlaşılsa mesela
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine gelmedi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük Futbolcuydun vesselam Sultan Tekke

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu yüzden seviyorum seni Kralsın kral

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

"En azından benim için istediğim zaman yanıyor"

BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Herkesin Trabzonsporla tanışmasında bir isim ön plana çıkar ,bazen bunlar isimler olarak çoğalabilir tabi.
    Benim en çok sevdiğim isim zamanında Fatih Tekkeydi.
    Sonra gidicekti gitmiycekti bir suru konu geçmişti gündemde, dualar ederdim gitmesin diye, bir kere gorebiliyim diye çok istemiştim zamanında ama o zaman küçüktük,göremedik. Gittiğinde üzüntüden ağlamistim.Sonra...
    Sonra ne mi oldu ben büyüdüm ve doğrulara yanlışları ayırt edebiliyordum artık.Rusyada güzel güzel oyununu oynarken Beşiktaşa geldi ve imzayı attı .
    Trabzonsporun benim gözümdeki sembol oyuncusu bunu yapınca dedim bu adam benim Trabzonsporum en önemli ismi olamaz ,dusuncemde dahil.
    Sonra şike mücadelesi, demeçleri derken soğudum.
    Şimdi mi ?
    Şimdi ise benim için en değerli oyuncu ,simge niteliğindeki efsane isim Onur Recep Kıvrak.
    Kral senide çok severdim ama işte eskiden. Şimdi sadece futbolcu olarak seviyorum o kadar.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Profilim resmimde duvarda formasi asili olan gonlumun sultani arkadas...

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'a gelmiş en iyi forvettir. Unutulmaz...

Nereden
    Almanya

Büyükşehir Gaziantepspor, teknik direktör FatihTekke ile anlaştı. (via @leventumiterol)
    *

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

basarilar kaptan
    sevindirici haber
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)