Sayfa 11 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3269 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Kaptan bu aksam kayiplardaydi. Her zaman iyi olacak diye bir sart yok. Haydi kaptan en kötü günün böyle olsun, detege devam.

yalniz biraz simarma izleri var.. kaptan da ve de yattara da...

toparlanmalari lazimm bence..

Nereden
    Amasya

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
    <T>
    <TR bgColor=#ffffff>
    <TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2> </TD>
    <TD vAlign=top align=left width=276>KAPTAN FATIH TEKKE HIRS KÜPÜ: ''GALATASARAY'I YENECEGIZ''
    </TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=276>Kaptan Fatih Tekke "Ankaraspor maçinda biraktigimiz 2 puana üzüldük. Ama bunu unutup önümüzdeki G.Saray maçina bakmaliyiz. Taraftarlarimizi bu karsilasmaya bekliyoruz. Çünkü bu maçi mutlak 3 puanla asarak kaybimizi bu hafta kapatmak istiyoruz" dedi. Birlik ve beraberlik sürdügü müddetçe basarinin gelecegini belirten kaptan Fatih "Su an en çok kenetlenmeye ihtiyacimizin oldugu an. Bu destegi, bu ilgiyi Trabzonspor'u sevenler bizden esirgemesin. Biz basaracagiz" diye konustu.
    </TD></TR></T></TABLE>

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Istikrar sembolleri

Süper Lig'de bu sezon en çok forma giyen oyuncular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz oldu.

Bu sezon Birinci Süper Lig'de forma giyen oyuncular arasinda en çok maçta oynayan 2 oyuncu Trabzonspor'un yildiz futbolculari Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz oldu. Bordo-mavili takim 2 yildiz oyuncusunun gününde olmadigi zamanlarda maç kazanmakta zorlaniyor.
    Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçinda, Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in gününde olmamalari beraberligi getirirken, bu oyuncularin yorgun oldugu zamanlarda bordo-mavili takim maç kazanmakta zorlaniyor. Türkiye Ligi'nde forma giyen oyuncular arasinda en çok maçta oynayan 2 futbolcu olarak dikkat çeken Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor ile hem Avrupa'da hem de ligde forma giyerken, A Milli Takim da ise 4 maçta forma giydiler.
    28 Temmuz'da Letonya temsilcisi Skonto Riga ile oynanan Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçi ile birlikte resmi maçlara baslayan 2 oyuncu o gündan bugüne kadar her hafta 2 maç oynadi. 4 günde iki maçta oynayan Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz 81 gün içinde 19 resmi maçta görev aldi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas'ta oynayan futbolcular Trabzonspor'un iki yildizi kadar maçta görev yapmazken, ligde 9 maç, Avrupa'da 6 maç ve A Milli takim ile 4 maçta sahaya çikan yildiz oyunculardan Fatih bin 674 dakika forma giyerken, Gökdeniz ise bin 579 dakika sahada görev yapti.
    Her iki oyuncu da gösterdikleri performans ile göz doldururken, attiklari gollerle de takimlarini galibiyetlere tasiyor. Fatih Tekke Birinci Süper Lig'de 8 gole imza atarken, Avrupa maçlarinda 1 gol atabildi. Milli oyuncu, Dünya Kupasi Grup eleme maçlarinda ise 3 gole imza atti. Gökdeniz Karadeniz ise ligde 6 gol imza atarken Avrupa kupasi maçlarinda ise 2 gole imza atti. Gökdeniz'in Milli Takim formasi altinda Dünya Kupasi Grup eleme maçlarinda ise 1 golü bulunuyor

Nereden
    Amasya

daha ne rekorlöar kiracas isalah

fatih baba bu maç yaziyor yazin bir kenara
    gs iptal

insallah erdal kardesim

bravets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih TEKKE ile gurur duyuyoruz.

EN BÜYÜK KAPTAN FATIH TEKKE!!!

Nereden
    Amasya

<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellSpacing=0 width=476>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=67> ?Krallik benim olacak !?
    Gol kralligi'nda 8 golle Necati ile yarisan Fatih Tekke "Bu maçta geçecegim" dedi... </TD></TR>
    <TR>
    <TD width=480 colSpan=2 height=10></TD></TR>
    <TR>
    <TD width=476 colSpan=2 height=1>Fatih çok iddiali
    Galatasaray maçi öncesinde bordo-mavili takimda en çok konusulan isim Fatih Tekke. Gol kralliginda 8 golle Necati ile birlikte birinciligi paylasan milli futbolcunun Galatasaray maçinda patlama yapmasi bekleniyor. Ankaraspor karsilasmasinda tutuk görünen Fatih "G.Saray maçi ile esitlik bozulacak" dedi.

Bu maç kaçmaz
    Trabzonspor'un en önemli kozlarindan biri olan Fatih, "Gökdeniz ile birlikte bu maça da damgamizi vuracagiz. Bizim basarimizdan çok takimimizin kazanmasi çok önemli. Zor ama kaliteli bir mücadele olacagini söyleyebilirim. Taraftarlarin bu karsilasmayi kaçirmamalari lazim" seklinde konustu.</TD></TR></T></TABLE>

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar bu aksam bir arkadasdayim ve sohbetimizde ts - gs maci acildi tabiiki ve fatih tekkenin abisinin almanyada benimle ayni sehirde kaldigini ögrendim. Sasirdim cunkü bilmiyordum gerecekden ve ön ismini sordum fakat hatirlayamadi maalesef. Belki metin olabilir dedi ama emin degildi. Emin oldugu sadece Abisinin kesinlikle benim ayni sehirde kalmasi.

Abisinin Ön ismini bilen varmi arkadaslar ?

Nereden
    Amasya

Alıntı TesTosTeron Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bu aksam bir arkadasdayim ve sohbetimizde ts - gs maci acildi tabiiki ve fatih tekkenin abisinin almanyada benimle ayni sehirde kaldigini ögrendim. Sasirdim cunkü bilmiyordum gerecekden ve ön ismini sordum fakat hatirlayamadi maalesef. Belki metin olabilir dedi ama emin degildi. Emin oldugu sadece Abisinin kesinlikle benim ayni sehirde kalmasi.

alamanyanin nereside oturuyosun sen

Nereden
    Almanya

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TesTosTeron Nickli Üyeden Alıntı

alamanyanin nereside oturuyosun sen

Gütersloh kentindeyim.
    Bielefeleld sehrine 20 km
    Bielefeld ise tam Hannover ile Dortmund arasinda kaliyor.

telefon kitablarini arstirdim ve Bielefeld sehrinde Fatma Tekke isminde birine rasladim. Tekke soyadi Gütersloh sehrinde gecmiyor telefon kitabinda. Abisinin Güterslohda yasadigini bana ileten arkadasim bir ara kendisiyle Bielefeldde bir türk futboltakiminda bir arada oynamis.

Fatma Tekkeye henüz telefon acmadim. Baskasi ise futbol kulübüne sormak istiyorum. Kaldigim sehir baya ufak ve gercekden sasirdim.

NOT: önismini sormam arkadasin emin olmamasindan dolayi - tam hatirlamiyor - metin kalmis aklinda !Edited by: TesTosTeron

Nereden
    Almanya

TFF?nin aylik futbol dergisi TamSaha yeni yayin hayatina bugünden itibaren basladi.

Derginin bu sayisinda yer alan bazi konu basliklari söyle:

? Fatih Tekke: ?Gözyaslarimin karsiligini istiyorum.?

Fatih Tekke:
    Idam sehpam hazirdi

Trabzonspor?un golcü futbolcusu Fatih Tekke milli takimda 9 numarali formanin baskisini yasadigini belirterek ?Idam sehpasina çikarilmis gibiydim. Gol atmamis olsaydim, asilacaktim. Maalesef Türkiye?nin gerçegi bu? diye konustu.

Milli Takim?da su ana kadar rahat olamadigini ancak bundan sonra olacagini anlatan basarili futbolcu Fatih Tekke, bunun için kendisine daha fazla güvenilmesini istedi.

Futbol Federasyonu?nun resmi yayin organi ?TamSaha??nin ilk sayisinda röportaji yayinlanan Fatih, üzerindeki stresi yavas yavas attigini kaydederek, ?Herkes rahat olsun, ben biraz rahatlayinca herkes seyretmekten çok daha fazla zevk alacak? diye konustu

Futbol hayatinda en iyi dönemini Altay?da geçirdigini ifade eden Fatih Tekke, yasadigi sakatliklarin da futbolunu etkiledigini, parmak sinirlerinde zedelelenmeler oldugunu, örnegin topa sag ayak içiyle vuramadigini da sözlerine ekledi.

?YANLIS YERDE OYNATILDIM?
    Fatih, Trabzonspor?da (A) Takima çiktiginda, daha önceki gibi forvet arkasinda serbest oynatilmadigini belirterek, ?Bu dönemde önce kendime güvenim yoktu. Bir de o dönemde hem milli takim, hem de altyapida forvet arkasi serbest oynuyordum. Trabzonspor?da ise ön liberoda oynatildim, adam markaji verildi. Bu da beni çok üzüyordu. Bu anlarda kimseye saygisizlik etmedim, ancak haksizliga ugradigimi düsünüyorum? diye konustu.

?ROONEY?DEN DAHA IYI OLURDUM?
    Fatih, hedefinin Arsenal, Barcelona ve Real Madrid düzeyinde bir takimda oynamak oldugunu bunun için de yeterli kapasitesi bulundugunu savunarak ?Bunu o dünyanin insanlarina da göstermek istiyorum? dedi.

27 yasinda oldugunu ifade eden Fatih kaybedilmis yillarinin hatirlatilmasi üzerine, sözlerini söyle sürdürdü: ?Genç yaslarda piyasaya çikmis olsaydim, bugün Rooney?in bile ötesine giderdim. Vallahi giderdim. Ama kapasitemi yillar geçtikten sonra ancak anlayabildim. Artik sadece tek sey istiyorum. Bir dönemler, o baslangiç yillarinda tam 2.5 yil sabahlara kadar aglamistim. Simdi döktügüm o gözyaslarinin karsiligini istiyorum. Türkiye?de zirveye yerleserek, dünya futboluna kendimi kabul ettirerek. Bunlari yapmaya kararliyim ve yapacagimi biliyorum.?

Guests
    Ziyaretçi

helal olsun fatih abi sana yakisir bir arsenalda oynamak

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

büyük kaptani çok seviyoruz gol kralligindada birinciligi paylasiyor ama son maçlarda gol gelmiyor gol kralligi elden gidiyor insallah yeniden gollerine devam eder[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Amasya

pazar günü ve milli mac onun maclari olacak artik tam performans[img]smileys/smiley32.gif[/img]da

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÖNCELIKLE TAKIM
    Trabzonspor'un Kaptani Fatih Tekke, haftalardir süren suskunluguna Ankara'da son vermek amacinda. En son 7.haftadaki Sakaryaspor deplasmaninda gol atan yildiz oyuncu, 4 haftalik süren gol orucunu Ankaragücü deplasmaninda açarak, gol kralliginda emin adimlarla ilerlemek istiyor. 8 golle krallikla önde giden Fatih, "Benim için her zaman takimin basarisi öndedir" dedi.
    KRALLIGI KIM ISTEMEZ
    Her golcü gibi kendisinin de gol krali olma arzusu oldugunu ifade eden Fatih, "Ancak takimin basirisiz oldugu zaman bunun bir anlami yok. Amacim hem Trabzonspor'un sampiyon olmasi hem de gol krali olmam. Ikisi birlikte oldugu zaman sevincin daha büyük olur. Ankaragücü maçinda gol atarak üzerimdeki sanssizligi bitirmek istiyorum" dedi.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

faZLA sÖZE gEREk YOK
    F-A-T-I-H T-E-K-K-E SEN BIZIM hERSEYIMIZSIN

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
    <T>
    <TR>
    <TD width=12></TD>
    <TD vAlign=top width=464>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>
    <TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD>Fatih?in agzindan Ziya Dogan </TD></TR>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD>Fatih Tekke, hocama, arkadaslarima yakin oldugum kadar yakinim. Bir hocanin takima nasil katki saglayacaginin en önemli kaniti Dogan?dir dedi </TD></TR></T></TABLE>

Trabzon Dergisi?ne konustu
    Son haftalarda gol atamadigi için elestiri alan Fatih Tekke, hocasi Ziya Dogan hakkinda övgü dolu sözler sarfetti. Dogan?in antrenman maçini bile kaybetmek istemeyen bir yapiya sahip oldugunu dile getiren Bordo - Mavili oyuncu, Trabzonspor Dergisi?nin yeni sayisina verdigi röportajda sunlari söyledi: ?Takim arkadaslarima ne kadar yakinsam, Ziya Dogan?a da o kadar yakinim. Bir hocanin takima nasil katki saglayacaginin en önemli kaniti Dogan?dir.?

?Baskalari söylesin?
    Kendi ismiyle sahalarda varolan bir oyuncu olmak istedigini de söyleyen Fatih sözlerini söyle tamamladi: ?Fatih Tekke adi var ve bu ismin arkasinda ben varim. Yetenekliyim. Bunu biliyorum ama baskalari söylesin istiyorum. Ridvan hoca benim Raul?dan iyi oldugumu söylemis. Sagolsun ama ben kendi ismimle varolmak niyetindeyim. Sadece simdi degil, futbolu biraktiktan sonra da insanlar benim kisiligimle, örnek bir futbolcu oldugumu düsünsünler.?
    </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Canim TRABZONUM bu hafta ankaragucunu haftaya da fener i yen sevindir bizleri . Sen herseye laiksin ama bizleri uzmeye hakkin yok. Artik gelsin sampiyonluk . Su istanbul koprusu bayrak gorsun bayrak BORDO MAVI

TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)