Sayfa 117 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3268 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

bordomavi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hiç kimse mükemmel değildir. Hemen saldırmayalım bence.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Davete icabet Sünnet'dir
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Davete icabet Sünnet'dir
    Öyledir de, ya Aziz Yıldırm davet etseydi?

.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyledir de, ya Aziz Yıldırm davet etseydi?

.
    Fıkıh'de hile diye bir mevzu var hocam, ilm-i siayaset'de der büyükler
    *

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fıkıh'de hile diye bir mevzu var hocam, ilm-i siayaset'de der büyükler
    İddialı olduğum bir konu değil. Konuşup yanlış birşey yazmaktansa, susmam evlâdır .

.

melih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Davete icabet Sünnet'dir
    Davete katılmak sünnettir doğru ama yakasından düşmemek?
    ANLAŞILMAZ BİR SEVGİ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ TRABZONU!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yakışmadı kral
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Trabzonsporking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sen gittikten sonra bu takım henriquelere kaldı
    TRABZON İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM

Nereden
    İstanbul

Sultan mı ? Artık öyle bir şey yok..

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

adamın hası, selam olsun sana!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazennnn ülkücü bazen cemaattçii
    O mafyanın gözbebeği
    Olgun pekerle kanka olan
    Stv'ye konuk olan
    Akp'ye hurma olan
    Çakma imitasyon fatih sultannnnnnnn (Melodi Dombıra)

UZUN ADAM AŞIĞI KISA ADAM.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz öyle kolay kolay sevmeyiz, sevdik mi de kolay vazgeçmeyiz.!
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Sultan Tekke !

O kadar..
    Özkan SÜMER

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsanların siyasi düşüncesi sizi ne ilgilendiriyor acaba ?
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sacmaliga bak. Babaniz erdoganci olsa onuda mi sevmeyeceksiniz? Fatih Tekke kraldir her zaman öyle kalacak. Büyük kaptan.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Standart Fatih Sultan Tekke

Babam Erdoğancı, aramız bozuk
    9 # Osvaldo'

Nereden
    İstanbul

Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fatih "Yalaka" Tekke.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.
    Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Terzioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?
    Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.

Nereden
    Trabzon

Insanlari yaptiklari bir hata veya olumsuz olay'dan dolayi bu sekilde yargilamak veya elestirmek abes-e istigal.
    *

Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.
    Dik durus konusunda hakli olabilirsin. Fakat Harun abi gerekeni söylemis. Bir hata yapmis olabilir. Ki bu sana göre bir hatadir, baskasina göre degildir. Ben hata olarak görmüyorum. Tek katildigim nokta bu sürecte biraz daha aktif olabilirdi.

Ben erdoganci falan degilim yanlis anlasilmasin. Ama kimseyi de siyasi görüsü yüzünden yargilamam. Bu benim düsüncem.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mesela iftara katılmak değil.

Mesele başını kaldırıp bir destek sözü dahi söylememesi. Bu zorlu zamanlarda en ufak bir tavrı bile olmaması.

Ve bunun üzerine gidip resim çekilmek uğruna şekillere girip üstüne üstlük paylaşması.

Kusura bakmayın ama efsane diye gözyaşı döktüğüm adam bunu yapamaz. Gidiyorsa bile ortalıkta görünmez belli etmez. Onu sahiplenen insanları düşünür. Onu müslümanıda sevdi ateistide sevdi. Diğer ırkları da sevdi. Antalya'da ufak bir çocuk. Trabzonla alakası yok. Nasıl Trabzonsporlu oldun diyorum. "Abi Fatih Tekke ye aşık olupda nasıl Trabzonsporlu olmiyim. Onun gibi dik duran birini ve onun takımını nasıl tutmiyim" diyor.

Yazık olmuş ona verilen değere..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamanla gözümde krallıktan rezilliğe doğru hızla gidiyorsun
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

bthnbyrktr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tarz eski futbolcularımızı alt yapıda kullanmalıyız. Akıl hocası olarak. Mesela Fatih Tekke, alt yapıda yetişecek olan forvet oyuncuları ile ilgilenmeli, öğütler vermeli. Bu tarz efsane futbolcularımız Trabzonspor'un geleceği olan çocuklara göz kulak olmalı.

Bir insanın siyasi görüşü sizin ile aynı olmayabilir. Fatih Tekke ile sizin ortak noktanız Trabzonspor ise ona saygı duymalısınız. He bunu bir kenara koyalım, siz kendiniz Trabzonspor'a hangi gün puanı getiren golü attınız?
    Konu bthnbyrktr tarafından (08.08.2014 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)