Sayfa 114 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3269 adet sonuctan sayfa basi 2,826 ile 2,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Orhan Kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kınayı adresine mı göndereyim yoksa eline mi vereyim ?
    Hayırdır kına ticareti mi yapıyosun?

TS57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sultanmış... Çakma Sultan !

bırakalım arkadaşlar sultan falan yok sultan öldü o siyah beyaz kefenin giydi oldu bitti işte fatih tekke denen kişiye ben söyleyecek bir kelime değil bir harf bile bulamıyorum inşallah 7. haftadaki 8 taş maçında trabzona gelirsinde görürsün

.....
    Ziyaretçi

Sultan yazmayın şuna. Daha da sinirleniyorum gördükçe!

Ahmet Ocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yapmayın adam yabancı bır kluple anlasıyor ve ben trabzonsporluyum dıyor hangı futbolcu vardır kı transferınde konusmasına takımını soyleyerek baslasın tumer fenere gıdınce ben zaten fenerlıyım yada emre ben hep fenerlıydım dıyor ama sultan ne dıyor ben trabzonsporluyum. adam trabzona gelmek ıcın herseyı yaptı burada ıllede bırılerıne kızmak ıstıyorsanız yonetıme kızın

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Ocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapmayın adam yabancı bır kluple anlasıyor ve ben trabzonsporluyum dıyor hangı futbolcu vardır kı transferınde konusmasına takımını soyleyerek baslasın tumer fenere gıdınce ben zaten fenerlıyım yada emre ben hep fenerlıydım dıyor ama sultan ne dıyor ben trabzonsporluyum. adam trabzona gelmek ıcın herseyı yaptı burada ıllede bırılerıne kızmak ıstıyorsanız yonetıme kızın
    daha öncede ben türkiyede ts den baska yerde oynamam dedigini ne cabuk unuttunuz ??

Cezalı Üye

Kral olurum

"Burada iyi şeyler yapıp, yeniden milli formayı giyeceğime inanıyorum"

MİLLİ TAKIM YOLU DA AÇILACAKTIR
    Dört yıllık Rusya serüveninin ardından Beşiktaş'la Türkiye'ye dönen Fatih Tekke, büyük hedefler peşinde... Öncelikle Beşiktaş'ta iyi işler yapmak istediğini belirten tecrübeli santrfor, "Hem lig, hem Avrupa Ligi hem de Türkiye Kupası yolunda takımıma katkı sağlamak istiyorum. Burada sergileyeceğim performans, bana yeniden Milli Takım yolunu da açacaktır" dedi.

SOLDA QUARESMA, SAĞDA NİHAT...
    Öncelikli hedeflerinden birinin de gol krallığı olduğunu vurgulayan Fatih, sözlerini şöyle sürdürdü: "Arkanızda Guti, solunuzda Quaresma, sağınızda Nihat varsa çok gol atmanız doğal. Bu sezon kral Beşiktaş'tan çıkmalı ve o ben olmalıyım. Rusya'da 1 lig, 2 Rusya Kupası, 1 UEFA ve 1 Süper Kupa şampiyonluğu yaşadım ama Türkiye'yi fazla heyecanlandırmadım."

bu sözleri fatih tekke söliyo

Cezalı Üye

çakma sultan bizi kandırdın fatih tekke

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaşlar bu başlığı kim açtıysa ya kapatsın ya da admin kapatsın en kötü ihtimalde şu 'Sultan' sıfatını silsinler başlıktan.Her gördüğüm de küfür etmekten bıktım.Kadir gecesinde bile bir ton küfür ettim sayesinde bu başlığın günahı bu başlığı hala bu şekilde tutanların boynuna

Cezalı Üye

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu başlığı kim açtıysa ya kapatsın ya da admin kapatsın en kötü ihtimalde şu 'Sultan' sıfatını silsinler başlıktan.Her gördüğüm de küfür etmekten bıktım.Kadir gecesinde bile bir ton küfür ettim sayesinde bu başlığın günahı bu başlığı hala bu şekilde tutanların boynuna
    aynen fatih yalancı tekke olsa daha iyi nedir yha onun yüzünden trabzonu karalıyolar

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu aciklamalarida mı yaptı

Her gecen gün bakışım değişiyor

İçerdeki mac çok zevkli olacak

Cezalı Üye

Bu aciklamalarida mı yaptı

Her gecen gün bakışım değişiyor

İçerdeki mac çok zevkli olacak
    evet aynen öle diyo

.....
    Ziyaretçi

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben küfür etmiyorum ama gerçekten sinirleniyorum başlığı gördükçe.

İnsanımız henüz olayın ciddiyetinde değil. Ligde bjk formasıyla gol atsın o zaman ciddiyet başlar!!!

Nereden
    Artvin

Bencede bu başlık kaldırılsın. Her gördüğümde kötü oluyorum. Üzülüyorum...

.....
    Ziyaretçi

Alıntı İsmail Coşgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede bu başlık kaldırılsın. Her gördüğümde kötü oluyorum. Üzülüyorum...
    Üzülmüyorum.

Kendime kızıyorum. Değmeyecek birisi için gözyaşı dökmüşüm utanıyorum!!!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

epeydir giremedim internete, pc komadaydı + sınav felan vakit olmadı, fatih in bjk ye gidişi hakkında yorumumu şimdi yapayım...

2 futbolcu bilirim, birisi fatih birisi gökdeniz... hayrandım onlara, hele hele fatih e olan sevgim çok büyüktü, bu taraftar ona fatih sultan tekke dedi ''kral'' dedi, onun ts ye geri dönmesi için büyük baskı kurdu ama olmadı ts ye dönüşünü ''engelledi birileri''...

rubin e gidişiyle üzülmüştüm kafamda soru işaretleri belirmişti birden, gerçekten çok üzülmüştüm... eve yorgun argın gelmiştim koltuğuma uzanıp tv yi açtığımda ntv sporda alt yazı olarak bu son dakika haberini gördüm ve resmen ''yıkıldım''...

fazla söze gerek yok, paraya mı ihtiyacın vardı ? hayır! ee o zaman niye ??? birileriyle inatlaşacam diye mi ? yapmayacaktın bunu, kazanmışın kazanacağın kadar, ts li olarak kalacaktın bu taraftarın ''kralı'' olarak kalacaktın ama son derece aptalca bir karar alıp bjk ye transferin son gününde imzayı çaktın o formayla poz verdin...

ne düşündün o imzayı atmadan önce orasını bilemem ama bu taraftarın gözünde inan değerin kalmadı, sen ne olursa olsun bu imzayı atmayacaktın, sana resmen tapan ts lileri büyük hayal kırıklığına uğrattın, artık kral felan değilsin, sadece fatih tekke sin...

yazıklar olsun....

bizlere, bu kutsal formaya İHANET ettin...!
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Selman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.....
    Ziyaretçi

Şurda Fatih i seven ve halen daha onu savunan insanlar kadar bende Fatih Tekke yi sevdim.

Ama TRABZONSPORLU birisi benim bakış açıma göre böyle olamaz. Benim inanç değerlerime göre bu değil.

Siz bjkye gidip TRABZONSPORLU olduğunu söylediğini gün güzüne vurabilirsiniz. Peki Fatih Tekke TRABZONSPOR a gol attığında ne diyeceksiniz ?

Yönetime atılan bir gol diyeceksiniz ama dışardan bakan , Trabzonsporun en çok sevdiği adam Trabzonsporu yıkıyor diyecek.

Şunu söylemek istiyorum , Takımda sevdiğim oyuncular sıralamasında en sonra gelen Burak Yılmaz ya da Sezer Badur bile Fatih Tekke den sonra geliyor.

Doğru olanda bu bence. Gidip bjknin oyuncusunu savunamam. Kendi oyuncuma sonuna kadar destek olurum!!!
    Konu ..... tarafından (06.09.2010 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    epeydir giremedim internete, pc komadaydı + sınav felan vakit olmadı, fatih in bjk ye gidişi hakkında yorumumu şimdi yapayım...

2 futbolcu bilirim, birisi fatih birisi gökdeniz... hayrandım onlara, hele hele fatih e olan sevgim çok büyüktü, bu taraftar ona fatih sultan tekke dedi ''kral'' dedi, onun ts ye geri dönmesi için büyük baskı kurdu ama olmadı ts ye dönüşünü ''engelledi birileri''...

rubin e gidişiyle üzülmüştüm kafamda soru işaretleri belirmişti birden, gerçekten çok üzülmüştüm... eve yorgun argın gelmiştim koltuğuma uzanıp tv yi açtığımda ntv sporda alt yazı olarak bu son dakika haberini gördüm ve resmen ''yıkıldım''...

fazla söze gerek yok, paraya mı ihtiyacın vardı ? hayır! ee o zaman niye ??? birileriyle inatlaşacam diye mi ? yapmayacaktın bunu, kazanmışın kazanacağın kadar, ts li olarak kalacaktın bu taraftarın ''kralı'' olarak kalacaktın ama son derece aptalca bir karar alıp bjk ye transferin son gününde imzayı çaktın o formayla poz verdin...

ne düşündün o imzayı atmadan önce orasını bilemem ama bu taraftarın gözünde inan değerin kalmadı, sen ne olursa olsun bu imzayı atmayacaktın, sana resmen tapan ts lileri büyük hayal kırıklığına uğrattın, artık kral felan değilsin, sadece fatih tekke sin...

yazıklar olsun....

bizlere, bu kutsal formaya İHANET ettin...!
    Aynen bende senin gibi düşünüyorum yıkıldım resmen ama kimseyide Trabzonspor'un üzerinde tutmuyorum gelmesi takıma yararlı olurdu farkli , güzel bir hava yakalanirdi olmadı benim için suan Burak ve hatta Sezer bile ondan daha değerli çünkü onemli olan formadaki arma

.....
    Ziyaretçi

Aynen bende senin gibi düşünüyorum yıkıldım resmen ama kimseyide Trabzonspor'un üzerinde tutmuyorum gelmesi takıma yararlı olurdu farkli , güzel bir hava yakalanirdi olmadı benim için suan Burak ve hatta Sezer bile ondan daha değerli çünkü onemli olan formadaki arma

Aynen.

Nereden
    Trabzon

Ha bu arada beni illa Beşiktaşlı yapmaya çalışanlar fırsat kollamasın biryere gideceğim yok daha fazla ümitlenmesinler giden gitmiştir kalan saglar bizimdir.

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben hala imzamda yazılı olan fatih'in söylediklerinde samimi olduğuna inanıyorum,birilerine inat onlara zarar verecek bir iş yaptı kendine göre ama o iş daha çok bizim kalbimizi acıttı
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

.....
    Ziyaretçi

İnat,gurur ve hırs dünyadaki en kötü şeydir.

Allah kimseyi bu saydıklarımın esiri etmesin.

Fatih bunların esiri oldu. Ben inanıyorum ki çok pişman. Şimdi olmasa bile biraz aklı selim düşündükçe pişman olacak. Ama bu pişmanlığın sonu hiç hayırlı görünmüyor...

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih'e göre profosyenellik yaptı ama bize göre de ayıp yaptı ama artık uzatmanın manası yok bu bize zarar verir.
    Kadir Has Üniversitesi

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Hürgün Aygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih'e göre profosyenellik yaptı ama bize göre de ayıp yaptı ama artık uzatmanın manası yok bu bize zarar verir.
    Neyin profesyonelliği ?

Çıkıp ben ondan bundan daha fazla Trabzonsporluyum diyorsa burda profesyonellik yoktur.

İnat ve Hırsına kurban oldu.

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu başlık ne bunları konuşmanın başlığıdır. Ne de gerekli bir başlıktır.

Koyverelim gitsin nereye gidecekse.

Çok büyüttük, demekki sallamadı bizleri.

Bizde sallamayalım artık..
    Yaşamak Direnmektir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)