Sayfa 113 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3269 adet sonuctan sayfa basi 2,801 ile 2,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

isimsiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı liverali61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırakın şu ezik fatihi savunmayı.o artık bizans uşağıdır benim için.bunu niye diyorum en büyük trabzonsporlu benim dediği için.istanbul kolpası seni
    ne ezik fatih mi...
    .....................................

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bundan sonra şu özevlatçılık geyikleride artık bir son bulur umarım
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

kahver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Adam futbolcu istediği yere gider kaldı ki adam kariyerinin son demlerinde oynayabileceği bir yere gitti. Fatih Tekke bu kulüpte bir dünya gol atıp maçları kazandırırken bırakın ezik muamelesini ilahlaştıran da bizim taraftarımız değil miydi? Ne oldu da şimdi Fatih'in yaptığı onca hizmet bir anda silinip atılıdı.
    Kaldı ki bu adam ben doğuştan Beşiktaşlıydım geyiklerine de girmedi canlı yayında Trabzonsporluyum dedi. Ne yapacaktı zorla kendini Trabzonspora mı yamayacaktı.
    Şimdi farketmiyorsunuzdur ama bu yaptığınız ithamlar şu anki futbolcularımızı da baskı altına almaya yetecek derecededir. Bir Fatih devri vardı geldi geçti bitti. Artık önümüze bakalım arkadaşlar.
    Şenol Güneş ne demiş "Geçmişe takılıp kalırsak gelceği inşa edemeyiz"

izzet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Yaptıgı Basın Toplantısında 'En büyük TSli benim' diyen kımdı Fatih????
    Trabzonspor
    FC Barcelona MSV Duisburg
    Ganimetleri paylasanda Hirsiszdir!

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Izzet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bırakalım artık.

Her zaman söylemişimdir.Kim olursa olsun herkes kendisine yakıştığı yerde olur.

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Tolunay Abdioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bırakalım artık.

Her zaman söylemişimdir.Kim olursa olsun herkes kendisine yakıştığı yerde olur.
    bak bunuda yanlış biliyorsun.bizi yönetenler oraya yakışmıyor ama orda duruyorlar.mesela bu taraftarla dalga geçende,onu dövdürtmeye kalkanda,dayak yerken sahip çıkmayanda,canlı yayınlarda bizi şikayet edende hepsi orda hemde bizim gözümüzdeen yüksek makamdalar.vay anasını sayın renkdaşlar.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

bordoblue (bxb) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Fatih in Beşiktaşa gitmesine olur verenleri esefle kınıyorum.Trabzonsporun sembolü olmuş ve kendini en büyük Trabzonsporlu olarak gören birinin Costantiniye ye kaçmasını nasıl normal karşılarsınız.
    Fatih aç gözlü bir insan.Ruslar adam için han hamam dikmişti gittiğinde.Ben Fatih Tekke olsam,futbolu bırakırım ama bir istanbul takımında oynamazdım.Bana kimse profesyonellik ayakları yapmasın.

Trabzonspor ve Trabzon insanı tuş olmuştur.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Izzet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende diyorum şimdi ne olacak.büyük Trabzonsporluların listesindedir bana görede.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı bordoblue (bxb) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih in Beşiktaşa gitmesine olur verenleri esefle kınıyorum.Trabzonsporun sembolü olmuş ve kendini en büyük Trabzonsporlu olarak gören birinin Costantiniye ye kaçmasını nasıl normal karşılarsınız.
    Fatih aç gözlü bir insan.Ruslar adam için han hamam dikmişti gittiğinde.Ben Fatih Tekke olsam,futbolu bırakırım ama bir istanbul takımında oynamazdım.Bana kimse profesyonellik ayakları yapmasın.

Trabzonspor ve Trabzon insanı tuş olmuştur.

balıklama foruma girip hemen yazımı yazıyorsunuz.hiçmi okuma alışkanlığınız yokaman esefle kınadın.çok büyük bir iş yaptın kutluyorum seni.bu senenin en önemli sorununu ortaya çıkararak kınama yaptın aferin sana.zaten bu memleketin başına ne geldi ise kınamaktan geldi.ben senden daha fazlasını beklerdim hadi bir plan yapta en büyük darbeyi vuralım.
    ya ikinci tespitine ne demeli aç gözlü bir insan vay vay vay helal olsun inan şirketim olsanydı seni ne kaynakğıdı ya oraya alırdım haaaaa.merak ettim senin bile canlı göremediğin parayı nerede düşürdü bu fatihte direk bizim kasaya girdi.
    en kısa zamanda yeni tespitlerini ve saçmalamalarını pardon saptamalarını bekliyorum.ben sizin hayranıııııııııııııııııııııınız oldum.çok etkilendim

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TS camiasından Tekke'ye destek

Trabzonspor camiasından Fatih Tekke'ye destek geldi...
    Trabzonspor'da gol krallığı yaşayan, ardından gittiği Rusya'nın Zenit takımında da UEFA Kupası'nı kaldırma başarısı gösteren Fatih Tekke'nin Rubin Kazan'dan Beşiktaş'a transferi Trabzon'da da büyük yankı buldu.

Bordo - mavili taraftarlar Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a gitmesi nedeniyle yönetime tepki gösterirken, camianın önde gelen bazı isimleri ise Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a gelmesinin yanlış olacağını savunuyor. Bir dönem Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer olan efsane futbolculardan Necmi Perekli ise Beşiktaş'ın alabileceği en iyi oyuncuyu transfer ettiğini söyledi.Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise, Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a transferiyle ilgili olarak yorum yapmak istemediğini belirterek, "Ben ne desem yanlış anlaşılıyor" dedi.

Bilindiği gibi Trabzonspor, geçtiğimiz sezonun devre arasında Fatih Tekke'yi transfer etmek için çok çaba harcamış ancak o dönem forma giydiği Zenit'in 2 Milyon Euro bonservis bedelinde ısrar etmesi sonucu transfer gerçekleşmemişti. Fatih Tekke ardından gittiği Rubin Kazan kulübünde ise sakatlığı nedeniyle bir türlü beklenen verimi gösteremedi.

ÖZYAZICI: "FATİH, SAÇINDAN TIRNAĞINA KADAR FUTBOLCUDUR"

Trabzonspor'un başında 4 şampiyonluk yaşayan, şu anda da teknik direktör Şenol Güneş'in danışmanlığını yapan efsane teknik adam Ahmet Suat Özyazıcı, "Fatih Tekke saçından tırnağına kadar futbolcudur. Fatih, Trabzonspor'dan neden ayrıldı, aradan yıllar geçtikten sonra neden geri alınmadı bunları tartışmak lazım. Aradan yıllar geçtikten sonra Trabzonspor'a geri dönüşü iyi olmazdı. Beşiktaş'a gelmesi onun için hayırlı oldu diye düşünüyorum. Fatih'in artık yaşı ilerledi, olgunlaştı. Burada geçmişte yaşanan sorunlar olmazdı diye düşünüyorum ama sonuçta kararı verecek olan kişi ben değilim. Fatih, Beşiktaş'ta başarılı olur" şeklinde konuştu.

PEREKLİ: "BEŞİKTAŞ BÜYÜKLÜĞÜNE YAKIŞIR BİR TRANSFER YAPTI"

Bordo - mavili forma altında gol krallığı yaşayan ancak transfer olduğu Beşiktaş da istediği performansı sergileyemeyen Necmi Perekli, Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a transferinin çok iyi bir yönetim başarısı olduğunu söyledi. Perekli, Beşiktaş'ın Fatih Tekke'yi alarak büyüklüğüne yakışır bir transfer yaptığını belirterek, "Beşiktaş, kendi oyun sistemine uygun olarak dünyada alabileceği en iyi oyunculardan birisini transfer etti. Fatih Tekke, Beşiktaş ta yeniden doğar. Ama önce Fatih'in Beşiktaş'ı, Beşiktaş'ın da Fatih'i iyi anlaması gerekiyor. Beşiktaş zamanında bana fazla şans tanımamıştı ama Fatih'e bu zamanı tanımalı. Trabzon insanı geç ama tam ürün verir. Fatih Tekke, Beşiktaş'ın bu kadrosuyla İstanbul'u yeniden fetheder. Beşiktaş'a çok önemli katkılar yapacağına inanıyorum. Ama Kara Kartal'ın Fatih'le avını iyi avlayabilmesi için kanatların iyi çalışması gerekiyor. Fatih de geçmişi tamamen unutup bembeyaz bir sayfa açmalı. Sadece futbola odaklanırsa bu sezonun en iyi transferi olur" dedi.

"EVLADIMIZI KAYBETTİK"

Bordo - mavili taraftarlardan Nazım Daldıran ise Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a transfer olmasından dolayı büyük üzüntü yaşadığını belirterek, "Fatih Tekke kendi evladımız ve çok iyi bir golcü. Onun son dönemlerini Trabzonspor'da bitirmesi gerekiyordu. Golcü anlamında büyük bir zafiyetimiz var. Bence Fatih'in gitmesi bizim için olumsuz oldu. Beşiktaş'ta çok büyük işler başaracağına inanıyorum" dedi. Bir başka taraftar Hüseyin Perçin de, Fatih Tekke'nin çok büyük bir futbolcu olduğunu vurgulayarak, "Beşiktaş'aa çok büyük katkıları olacağına inanıyorum. Trabzonspor'a yazıklar olsun. Evladımızı kaybettiğimiz için çok üzgünüz" diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=64951

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Yeter artik ya, kapatin bu defteri, bahsetmeyin artik su adamdan, bizimle hicbir alakasi yok artik, bizim icin burasi les gibi hamsi kokuyor diye tezahurat yapip, yenildikleri mactan sonra bos kahveleri basip doner bicaklarla Trabzonlulara saldiran taraftara sahip olan takima gitti.

Bakalim gelecek sefer burasi les gibi hamsi kokuyor dediklerinde ne yapacaksin Fatih Teke?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı stormtiger61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeter artik ya, kapatin bu defteri, bahsetmeyin artik su adamdan, bizimle hicbir alakasi yok artik, bizim icin burasi les gibi hamsi kokuyor diye tezahurat yapip, yenildikleri mactan sonra bos kahveleri basip doner bicaklarla Trabzonlulara saldiran taraftara sahip olan takima gitti.

Bakalim gelecek sefer burasi les gibi hamsi kokuyor dediklerinde ne yapacaksin Fatih Teke?
    şu takıldığın mevzuya bakarmısın.fatih orda oynarken para alacak niye çünkü mesleği bu.
    yahu o dediğin tezahuratları yapanların içinde trabzonlu var arkadaş.ne kadar dar pencereden bakıyorsun mevzuya.madem bizimle alakası yok en kısa zamanda senden bjk da oynamış kişilern bizimle alakalarını kesecek bir girişim bekliyorum senden.efsane mefsane anlamam babanın oğluda olsa yap girişimini hadi kolay gelsin

trabzonspor yönetiminin fatih'i istemediğini zaten biliyoruz bu nedenle fatih'e bir kırgınlığımız olmamalı adam ülkesine dönmek istedi bizim yönetim tarafındanda istenmediğine göre doğal olarak başka bi kulübe gitti düşünün 33 yaşına gelmiş bir futbolcu kariyerinin son zamanlarında daima iyi para kazanmak ister bu nedenle de profesyonelce düşünerek istanbul kulüplerinden birine gitmeyi tercih etti saygı duymalıyız bana asıl koyan şey ise fatih'in beşiktaş'a gitmesi değil bir zamanlar en büyük korkulu rüyalarıyken artık trabzonsporumuzun istanbul takımları tarafından zerre kadar kaale alınmamasıdır fatih imza töreninde rahatça ben trabzonsporluyum diyebiliyor yoksa beşiktaş forması giyen bir futbolcunun imza töreninde fenerliyim veya g.saraylıyım demek gibi bir şansı varmıdır trabzonspor büyük kulüptür bunu kimse inkar edemez ama geçmişle de yaşanmıyor maalesef bu yüzden bizim için en önemlisi en yakın zamanda yeni şampiyonluklar kazanarak gerçek gücümüzü yeniden göstermemiz olmalı

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sultanmış... Çakma Sultan !
    DİK DURUŞUN SİMGESİDİR 'TRABZONSPOR'..

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Tekke, tıpkı Fatih Akyel gibi eski kaptanlarımızdandır ve artık gözümüzde ondan daha fazla değeri yoktur.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih benim için büyük futbolcudur, bana yaşattığı sevinçleri, gururu unutamam. Bizde son oynadığı dönemdeki futboluyla resmen kendimi farklı hissediyordum. Türkiye'de olmayan bir türden futbolcuydu, klastı, herşeyiyle tam bir golcüydü, kaptandı.

Ama bizden sonraki dönemi çok başarısızdı, şu anda dipte, bize geri gelmesini yaşanan karmaşalar olmasaydı isterdim, çok da istedim ama olmayacağını anlayınca üstelemedim. Şimdi bjkde başarılı olup olamayacağı hakkında fikrim yok, zaten önce bir iyileşsin bakalım.

Fatih bu transferle efsane olma fırsatını yitirmiştir bu kesin. Ben onu iyi hatırlayacağım, ama şu anda herşey iyi gidiyorken takımımdaki efsane olma potansiyeli olan isimler benim için daha önemlidir. Fatih üzerinden polemik yapmaya gerek duymuyorum. Şu anda Trabzonspor forması giyen her isim benim için Fatih'den daha değerlidir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

arkadaşlar bizim yönetim oyuncumuza sahip çıkmazsa elbet başkaları sahip çıkar yani birini suçlamak gerekirse o da trabzonspor yönetimidir bu arada bjk yönetiminide kutluyorum makul bir fiyata çok değerli bir oyuncuyu kadroya kattılar halbuki biz isteseydik bjk'nin verdiği fiyatın yarısına dahi olsa fatih bu takımda seve seve oynardı bu bir gerçek ama artık fatih'e yeni takımında başarılar dileyip önümüze bakalım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sultan değil ama bunu senin yazmaya hakkın yok..

Kapatalım artık şu konuyu psikolojim çok kötü..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Selman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Tekke Trabzonspor'a neden gelmedi bilmiyorum ama.
    Ne sitemim var ne de kırgınlığım var sana Fatih.
    2 senedir seni alamayanlar utansın.
    Yeni takımında başarılar diliyorum sana.
    Sen yine de Avni Aker' de ki protestolara hazırlıklı ol

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kınayı adresine mı göndereyim yoksa eline mi vereyim ?

Samsun İl Temsilcisi aktan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

fatih yanlış şeyler mi söyledi? hayır
    söylemesine gerek var mıydı? hayır
    umarım her maç gol atarsın
    attığınızın 2 katı da yersiniz...
    TRABZON

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

su adamla ilgili basliklari kaldirin artik bu forudanya yetersin artik

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tekkeye neden kzııyosunuz anlamıyorum biz almak istesek % 1 ilyar bize gelecekti...
    siz diyosunuz ki hem bize gelme hemde türkiyeye gelme para kazanma

hanginiz trabzonda calısırken istanbuldan iyi bir iş teklif etseler gitmezsinizistanbulda bi şirkete

ne yapıcak tekke para kazanmicak futbolu bırakıp evdemi otursun

malesef hayat o kdar basit değil

tekkeye kızmayın.. önce yönetime kızın sonra susun

.....
    Ziyaretçi

Tekke sakatmış ? Ne iş ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)