Sayfa 102 Toplam 131 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3269 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih "Sultan" Tekke

Nereden
    Almanya

henüz imza atilmamis... belki Fatih Tekke kalacak... arkadaslar hersey kesinlessin öyle hareket ederiz.. Gerci artik bende neye inanacagima sasirdim.. öglen saatlerinde yönetimin röportaji geliyor Fatih Tekke ile sözlesme uzatma asamasindayiz diye aksam saatlerinde Fatihin röportaji geliyor ben aslinda ocak ayinda gitmeyi düsünüyordum diye.... adam agliyacakdi nerdeyse beee.. bumu bizim erkekligimiz.. Adama sormadan yollayin gitmek istemiyor iste adam.. parami lazim bize be insafsizlar... paralari mezara götüreceksiniz.. böyle bir yildizi para icin sattiniz ya size helal olsun.. artik diyecek lafim yok... hersey beklenir bu yönetimden.. bence hicde marcelinhoyu ersen martini musa büyükü denilsonu aldik diye hava atmasinlar.. hicbiri bir fatih etmez.. sadece kazanclari degil kayiplarida konussunlar..

Alıntı X_61Gökdeniz_X Nickli Üyeden Alıntı
    henüz imza atilmamis... belki Fatih Tekke kalacak... arkadaslar hersey kesinlessin öyle hareket ederiz.. Gerci artik bende neye inanacagima sasirdim.. öglen saatlerinde yönetimin röportaji geliyor Fatih Tekke ile sözlesme uzatma asamasindayiz diye aksam saatlerinde Fatihin röportaji geliyor ben aslinda ocak ayinda gitmeyi düsünüyordum diye.... adam agliyacakdi nerdeyse beee.. bumu bizim erkekligimiz.. Adama sormadan yollayin gitmek istemiyor iste adam.. parami lazim bize be insafsizlar... paralari mezara götüreceksiniz.. böyle bir yildizi para icin sattiniz ya size helal olsun.. artik diyecek lafim yok... hersey beklenir bu yönetimden.. bence hicde marcelinhoyu ersen martini musa büyükü denilsonu aldik diye hava atmasinlar.. hicbiri bir fatih etmez.. sadece kazanclari degil kayiplarida konussunlar..
    Bugün Ntv deki röportajında Fatih'i dinlemedin galiba hocam.
    Fatih son yıl yaşadıkları yüzünden şimdi olmasa Ocak'ta gidecekti. O zaman 7,5 milyon Euro kazanamayacaktık. Yönetim bu yüzünden satmak zorunda kaldı. Burada Fatih'in suçu yok yönetimin hiç yok. Adam ntv de belki Ocak'ı bekleseydim daha iyi bir takıma gidecektim dedi. 7,5 Milyon Euro'da sözleşmesi ay sonra bitecek adama vermez. Yönetim ne yapsın???

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Allah'ın yardımıyla sana 'burda böyle, koşmuyor yok şu yok bu' gibi sürekli aynı şeyleri tekrarlayan kişileri haksız çıkarman en büyük dileğim. Allah sana yardım etsin ''Fatih Sultan Tekke''
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Allah yolunu açık etsin.. gittiği takımda başarılar dilerim.. hizmetleri için de teşekkürler.. Umarım ileride Hakan Şükür,Emre,Okan,Nihat gibi Avrupa'nın çok daha büyük takımlarında forma giyme şansı yakalar.. Yani televizyondan izleyip gurur duyabileceğimiz bir takıma gider umarım..
    Hayırlısı olsun..
    #7 King of Kings

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

güle güle kaptan
    yolun açık olsun kapta.inşallah istediğin olur da rusya dan büyük bi avrupa takımına geçersin.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı
    duygusallıgı bırakalım kapatalım topici hatta forumdaki fatihli resimleri degistirelim(zaten hepsinde fatihin goruntusu war)
    hayırdır fatihin resimleri bişey mi yapıyor sana?

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yolun açık olsun kaptan

omerislam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kismet

Fatihin trabzon için bugüne kadar gelmiş adam gibi tek futbolcudur ama kısmet
    Transferde resmen atağa kalkan ve taraftarlarını heyecanlandıran Trabzonspor yeni bir bomba daha patlattı. Brezilyalı yıldız Marcelinho'yu kadrosuna katarak ses getiren bordo-mavili ekip, Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı da bir yıllığına kiraladı. Trabzonspor yöneticileri, Pletikosa'nın takımı Shakhtar Donetsk ile ön anlaşmayı dün imzaladı. Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk, Pletikosa'yı satmak istediği takdirde de önceliği Trabzonspor'a verdi. Hırvat file bekçisinin yarın Trabzon'a gelmesi bekleniyor bunlar bizim için çok güzel haberler herkese selamlar...

Nereden
    Adana

ya kardeşim kaynaklarıda yazsanız çok güzel olacak
    imza yok burda!

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı black_metallist Nickli Üyeden Alıntı
    ya kardeşim kaynaklarıda yazsanız çok güzel olacak
    Kaynak yazmaya ne gerek var kaleci haberinin altına Fotomaç imzasını yapıştır
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güle Güle Karadenizin Hırçın çocuğuu, Yolun hep açık olsun . Hizmetlerinden dolayı TEŞEKKÜRLER

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

icimiz buruk, gozyaslarimizi kalbimize akitarak ugurluyoruz kaptanimizi..... soylenecek yazacak cok seyi vardir herkesin ama artik bu dakikadan sonra cok da anlami yok..... sadece birbirimizi kirar, uzeriz ona da gerek yok....

umarim hersey diledigin gibi olur ve seni daha kaliteli liglerde herkesin adini ezberledigi birisi olarak goruruz ve gogsumuzu kabarta kabarta gururlaniriz....

bu sene istanbuldaki fener macinda attigin 2. golden sonra tribunlere kosarak "sizin icin" demen gozumun onunden herhalde hic gitmeyecek... ama diger gollerin ve bu takim icin yaptiklarin da hep ozel kalacak bizler icin... ne bileyim ya hic icime sinmedi bu is benim her ne kadar mantigim artik ayrilmanin hem bizim ozellikle de senin icin iyi olacagini soylese bile...

gule gule git... Allah yardimcin olsun, dualarimiz ve iyi dileklerimiz hep seninle olacak bunu bil.....

Sormamissin hic kimseden,
    Pek uzgunmussun giderken.
    Arayip durmussun bizi,
    Kimseye belli etmeden....

Gitmek mi zor, kalmak mi zor,
    Ayriligi sen bize sor........
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

güle güle kaptan başarıların daim olsun ...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

I Love yoU kaptan I love yoU kaptan..... Rusyayı sallayacak bu sene bizde onunla gurur duyacaz inşaLLah....
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk gençlik yıllarında delikanlı! tavırların ağır basmasaydı,hem sen bugün daha iyi bir yerde,kimbilir hemde biz bir şampiyonluk daha sıkıştırmış olurduk aralarda bir yere.Fakat sonra dönüşün muhteşem oldu.Takım arkadaşlarınla birlikte verdiğiniz mükemmel mücadeleler sonucu İKİ KARA CÜPPELİNİN düdükleriyle birlikte engellenmemiş olsaydık;şimdi Trabzonspor'u şampiyonluğa ulaştıran kaptan olarak anılacaktın.
    Her ne ise,akıttığın terle ıslanan kutsal formaya her zaman layık olduğun gibi karşılığında aldığın parada ananın ak sütü gibi helaldir.Seni her zaman seveceğiz kaptan.Birgün tekrar buluşmak ve gittiğin yerde yıldızını parlatman dileklerimle.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

selamlar arkadasım ben siteye yeni üye oldum san bişey sorucam ftaih tekkenin durumu hakkında zenite gttimi gi,tmedimi hiç biryerde bi haber bulamamdım da

HapSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yolun acik olsun fatih tekke... Sözünün eri oldugunu ve Trabzonspor sevdalisi oldugunu gösterdin.. Gönül isterdi ki bizde kalasin ama gecti artik napalim..
    Umarim gittigin yerde basarili olursun

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güle Güle büyük Kaptan.Senin değerini bilmeyenler ne kadar yanlış düşündüklerini elbet anlayacaklar.

Gidişin böyle olmamalıydı ama sen her zamanki gibi Trabzonspor'umuzun menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaptın.

Birgün yine döneceksin inşallah.

Topicin kapatılmasını isteyenler görmemezlikten gelirsiniz olur biter.Aynen bizim sizi görmediğimiz gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

sende kazandın trabzonda kazandı.sanada böylesi yakışır.allah yolunu açık etsin

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı
    sende kazandın trabzonda kazandı.sanada böylesi yakışır.allah yolunu açık etsin
    bir dün geri dönmen dileğiyle her şeyin için tesekkürler yaşayan efsane...
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özlicez senineyse herşeyin hayırlısı.umarım başarılı olursun..
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonspor tarihine adı altın harflerle yazılacak. Sayesinde içeride dışarıda gol kabızı olan bir takımdan, şampiyonluk adayı olduk.

Almanların ünlü futbolcusu, Mattheus Bayern Münich'e veda ederken, stadyumda "Time To Say Goodbye" çalıyordu ve o bütün tribünleri öyle selamlamıştı. Çok inanılmaz bir tabloydu. Ben de Fatih'e "jübilesinde" böyle veda ederiz diye düşünüyordum ama artık olan oldu ve kaptanımız yeni bir yola çıktı.

Ben de ona bir kliple veda edeceğim.

Evet "Time To Say Goodbye" Kaptan.
    Hay aksi!

Hertha'lılar benden önce davranmış, buyrun vefa nasıl birşeymiş görün.

Bu linkte Hertha'nın Marcelinho videosu var. Almanlar amma duygusalmış yahu. Giden adama klip yapmışlar. Pöh!

http://www.herthabsc.de/index.php?id=15526
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

@Şimal Yıldızı

Abi vefa nedir görmek istiyorsan Kaptan'ımızın kavaalındaki 'tek başına' çekilen remsine bak. İşte 'vefa (!)' örneği. Halil İbo abim çok güzel söylemiş 'Eller ve Jefferson omuzlarda karşılandı ama Fatih'e bu yapılmadı!!!'
    Konu Oruç tarafından (01.08.2006 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Giriş sayfasındaki yazı ve resim süper ..
    Seni unutmayacağız KAPTAN
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala şaşkınım...ama gitmek isteyene kal denemez....tarih yazdı ve gitti...amam bu takım zenit olmamalıydı...neyse gitti yapacak bişey yok...İnşallah çok başarılı olur....güle güle kaptan.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)