Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç boyunca destek ?

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Liginde takimini en iyi destekleyen seyirci hangisi ??

Paraya göre değişiyor Bizim Trabzon'da para olmadığı için taraftarın seside çıkmıyor
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Liginde takimini en iyi destekleyen seyirci hangisi ??
    Tartışmasız Beşiktaş taraftarı... Şu yaşıma kadar Türkiye'de imrenerek baktığım tek taraftar toplluğudur. Adamları tebrik etmek lazım...

Tribün konusunda şu görüntüleri biraz izlemek lazım.... Tribün bir tutkudur bir tarikattır...

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe...&search=magiko

http://www.youtube.com/watch?v=QtQAJ...&search=gate13
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu ''kolbastının'' Kazım Koyuncu'nun ''hayde hayde'nin'' nesi varda biriniz California,diğeriniz Chicago v.b. Amerikan vari devşirme müzikler arayışlarına giriyoruz.Bu topraklarda aradığımızı bulamadıkta taaa amerikanyalardamı bulacaz?

Marcelinho falan da çok anlar ya KOLBASTI dan...Ooooof oooffffff...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcelinho nun anlaması önemli değil önemli olan seyircinin coşup takımı coşturması!!!
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paraya göre değişiyor Bizim Trabzon'da para olmadığı için taraftarın seside çıkmıyor
    HArun valla para verilen zamanlarıda biliyoruz.sadece laylaylalalay oooooooo Trabzon.Bunuda kemik tarftar değil ilik taraftar bağırabiliyor...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru söylüyorsun kardeş katılıyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

56 mesaj atılmış konuyla ilgili.forum ahalisinin keyfi istese üye sayısı kadar kişi ''evet taraftar bağırmıyoooo,destek vermiyooo,onu yapmıyooo vs vs'' der..sorması yaıp sizler,bu eleştiriyi yapanlar taraftar değilmidir?kimse kendini olaydan soyutlamasın.şu forumda bizzat bildiğim 20ye yakın kişinin dışındakiler benim ''koyun taraftar'' diye tabir edeceğim kesime girer.kimse yanlış anlamasın,şahsiyetlere söylenmiş bişey yok..tarftarlık açısından değerlendirme yapıyoruz..

yani burdan ''destek vermiyo'' eleştirisini yapmak için önce destek vermek gerekir..tribunde gel de bağıralım dediğimizde kılım döndü,tüyüm bitti,karnım ağrıyo,işim var,misafirim var bahanelerini sunan insanların eleştiriye hakkı yoktur diye düşünüyorum

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Faruk vermiş olduğun linkin Türkçe versiyonu buyur

http://www.youtube.com/watch?v=q0WMD...elated&search=
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Anlamadığım paraya göre değişiyor dedinizde!ney değişiyor?Trabzonda bilet fiyatları sudan ucuz!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcelinho falan da çok anlar ya KOLBASTI dan...Ooooof oooffffff...
    Ey Allahım sen bana sabır ver.Marcelinho'nun Chıcago ya da Californiya havaları ile coştuğunu nereden biliysin?Daha dün bir bugün iki...Marcelinho'yu ne kadarda çabuk tanıdınız?Herta berlindede bu havalarla coşaydı ya habı uşak...
    Önemli olan tribünlerin coşmasıdır kardeşim.Neden bahsediyoruz biz?Tribünler coşacakki sahadaki topçularıda coşturalım...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    Konya

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ey Allahım sen bana sabır ver.Marcelinho'nun Chıcago ya da Californiya havaları ile coştuğunu nereden biliysin?Daha dün bir bugün iki...Marcelinho'yu ne kadarda çabuk tanıdınız?Herta berlindede bu havalarla coşaydı ya habı uşak...
    Önemli olan tribünlerin coşmasıdır kardeşim.Neden bahsediyoruz biz?Tribünler coşacakki sahadaki topçularıda coşturalım...
    Evet Marcelinho nun bu marşı sevdiğini biliyorum."maç öncesi Toma hawkı dinlediğimde kendimden geçiyorum" demişti 2004-2005 sezonunun devre arasında Berliner-kurier gazetesi tarafından yapılan bir röportajında

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk vermiş olduğun linkin Türkçe versiyonu buyur

http://www.youtube.com/watch?v=q0WMD...elated&search=
    tezahüratlar bölümünde yazmıştım panatinakos'un bu tezahüratını Türkiye'de bir çok takım taraftarı yeni sezonda kendine uyarlayacak, fener ve bjk şimdiden çevirdi uyarladılar kendilerine... Zor bir tezahürat Türkiye'de kolay kolay uyum içinde söylenemez...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Öncesini hatırlyanlar yada büyüklerinden dinleyenler az çok bilir maç günleri olan coşkuyu. Resmen karnaval havası hakim olurdu şehire. O zamanlar da herkes takımına güvenirmiş. Ya şimdi... Herkeste bir umutsuzluk, bir bıkkınlık var. Her seferinde boynu bükük ayrılmak milleti çileden çıkarıyor. Artık kızmaktan da öte takıma karşı küskünlük hakim. Bana kalırsa takım güven verse , bir şeyler yapacağına herkes kanaat getirse taraftar yeniden uyanacak. En basit örneği febe ile giriştiğimiz şampiyonluk mücadelesinde ki diriliş gibi. Eğer ki o sezon şampiyonluğu PAPİLA mendeburu elimizden almasaydı taraftar profilimiz şimdi çok daha farklı olacaktı. Önceden tribünlerde kemençeler, horonlar... Eğleniyordu insanlar ama ya şimdi. Tribüne gidiyorsun ama kafada kocaman bi ? işareti. Acaba ne edeceğuk?...

Yeteri kadar desteklemediğimize hatta bazen destek yerine köstekte olduğumuza katılıyorum fakat yukarıda belirttiğim konunun da bunda etkisi çok büyük diye düşünüyorum.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Evet Marcelinho nun bu marşı sevdiğini biliyorum."maç öncesi Toma hawkı dinlediğimde kendimden geçiyorum" demişti 2004-2005 sezonunun devre arasında Berliner-kurier gazetesi tarafından yapılan bir röportajında
    Kusura kalma kardeş, ben bilemedim toma hawk dinlediğini...

Bu arada Yattara,Szymek,Stepanow ne sever acaba?Onlarında istek şarkılarını dikkate almaları gerekirki hepsini çoşturmak lazım gelir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@My
    özetlemişsin demek istediklerimi. artık taraftara heyecan verecek bi kıpırdanma yok . Trabzonspoır taraftarı olarak biz herzaman en isisi için mücadelke vermeye alışık olduğumuz için ligi 3. 4. bitirmek heyecan vermiyor. taraftar takımını herzaman zirvede görmek istiyor. yada en azından bu mücadelenin içinde. dediğin gibi o mücadeleye bi girelim yine kemençeler dolar tribünlere horonlar başlar. herkes eli kulağında bekliyor. bakmayın siz ben daha maça gitmem diyenlere. hepsi bi kıvılcım bekliyor. benim bu şekilde tanıdığım okadar çok kişi varki. bi sebebden dolayı kırgın kalbi. küstürmüşler adamları. stata çekmiyor ayakları. çünkü alışmışlar hep zirvede olmaya. ızdırap gibi geliyor gidip uyduruk takımlara karşı kaybetmek. hepsi yine gerektiğinde papilanın oyunundan sonra olduğu gibi bi araya toplanabiliyor ama. 50 bin kişi olabiliyor. ama statta kötü Trabzonsporu izlemeyi kabullenemiyor artık kimse. ve bu yüzden eski hava yok tribünlerde. ama dediğim gibi trabzonsporun ciddi biçimde desteğe ihtiyacı olsun, yine o günkü gibi 50 bin kişiyi 2 gün içinde bi araya getirebilir. ozaman oküskün dedklerimiz de orada oluyorlar. çünkü başka Trabzonspor yok.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @My
    özetlemişsin demek istediklerimi. artık taraftara heyecan verecek bi kıpırdanma yok . Trabzonspoır taraftarı olarak biz herzaman en isisi için mücadelke vermeye alışık olduğumuz için ligi 3. 4. bitirmek heyecan vermiyor. taraftar takımını herzaman zirvede görmek istiyor. yada en azından bu mücadelenin içinde. dediğin gibi o mücadeleye bi girelim yine kemençeler dolar tribünlere horonlar başlar. herkes eli kulağında bekliyor. bakmayın siz ben daha maça gitmem diyenlere. hepsi bi kıvılcım bekliyor. benim bu şekilde tanıdığım okadar çok kişi varki. bi sebebden dolayı kırgın kalbi. küstürmüşler adamları. stata çekmiyor ayakları. çünkü alışmışlar hep zirvede olmaya. ızdırap gibi geliyor gidip uyduruk takımlara karşı kaybetmek. hepsi yine gerektiğinde papilanın oyunundan sonra olduğu gibi bi araya toplanabiliyor ama. 50 bin kişi olabiliyor. ama statta kötü Trabzonsporu izlemeyi kabullenemiyor artık kimse. ve bu yüzden eski hava yok tribünlerde. ama dediğim gibi trabzonsporun ciddi biçimde desteğe ihtiyacı olsun, yine o günkü gibi 50 bin kişiyi 2 gün içinde bi araya getirebilir. ozaman oküskün dedklerimiz de orada oluyorlar. çünkü başka Trabzonspor yok.
    Mesele stada 50.000 kişinin gelip gelmemesiiya da bir sebepten dolayı takıma küsüp stada gitmeyen taraftarlar değildir.Mesele stada gelen 50.000 kişinin tribünlerde tezahürat yapmamasıdır.Siz Trabzonda Avni Aker maratonunun boydan boya hep beraber marşlar söylediğini duydunuzmu?Hayır! sadece bir bordo-mavi'ye katılan olur o da en fazla 1 dakika bile sürmez.Avni Akerde böyle bir görüntü sizce rakibe nasıl bir baskı oluşturur?Yahu hade baskıda oluşturmasın ondanda vazgeçtim.

Tribün demek görsel şov tezahürat demektir.Biz bunun keyfini çıkaramıyoruz.Ben tribüne çıkınca neden diğer insanlara hadi bağırın diye sesleneyim! ya da o bağırmayan insanlara neden bağırmıyorsunuz?diye onları uyarayım ki?Bu tezahürat işi sadece bize görev olarakmı verildi?Diğer taraftarlar neden bağırma gereği duymazlar?Tribünde bunun keyfini neden çıakaramazlar bende bunu bir türlü anlamıyorum!Adam dıgıtürkte maç seyreder gibi maç seyrediyor.Gelme kardeşim tribüne...Otur evinde daha rahat seyredersin...

Yukarda Faruk ve Harun linkler verdi, gördük Panatınaıkos ve Çarşının şeklini...Bunlar güzel şeyler be kardeşim.Bundan keyif almayan vallada gelmesin stada billada gelmesin.Adam kollarını havaya kaldırıyor herkes ona uyuyor.Ama bizim taraftarımızda bir kompleks var.Bizim tribünün lideri aynı şeyi yapınca herkes ona değişik gözle bakıyor.Bir eziklik var hepimizde.Neden bağırayımki?O kimki?ayakları yapılıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun şu ki hala bazı arkadaşlar şehrin karnaval yerine dönmesini veya tribunde kemençe çalınmasını "tribun desteği" zannediyorlar. Malesef büyük bir yanılgı içerisindeler.

Tribun desteği nedir ? nasıl yapılır ? ordan başlayalaım isterseniz. Bilen bir kişi varsa bana anlatabilir mi ? nacizaneyiz ben pek bildiğimi idda etmiyorum da o bakımdan.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Konya

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun şu ki hala bazı arkadaşlar şehrin karnaval yerine dönmesini veya tribunde kemençe çalınmasını "tribun desteği" zannediyorlar. Malesef büyük bir yanılgı içerisindeler.

Tribun desteği nedir ? nasıl yapılır ? ordan başlayalaım isterseniz. Bilen bir kişi varsa bana anlatabilir mi ? nacizaneyiz ben pek bildiğimi idda etmiyorum da o bakımdan.

abi süperdi walla ben de bundan bahsediyorum işte

Nereden
    Konya

ben bu maraton tribünüyle ilgili bir tespitte bulunmak istiyorum,Bizim genç taraftar kitlesi sanırım kale arkalarına hapsediliyor ve maratonda ise daha yaşlı,paramı verdim maçımı seyrederim diyen ve kafasında şu trabzonun teknik direktörü ben olsam bu takımı kesin şampiyon yaparım mantığı taşıyan ağır abilerimiz oturuyor.Bu da maratonun destek vermemesine sebep oluyor.Nasıl beşiktaş çarşı grubu yönetimden isteye isteye aldıysa kapalı tribünü,bizim de buna bir çare bulmamaız lazım yoksa olmuyor böyle.Çarşı da kale arkasında çok etkisizdi ama şimdi çok etkililer.Benim önerim bu.Eğer tezahurat yapacak destek verecek gruplar birleşebilir ve maratonun üst kısmına çekilebilirse sanırım atmosfer bir anda değişir...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tribün desteğinin bunlardan ibaret olduğunu savunmadım zaten. Hatta yazımda da belirttim destek olamıyoruz, hatta köstek oluyoruz diye. Her zaman da bunu eleştirmişimdir zaten.

Orada anlatmak istediğim sadece bir tespittir. Eskiden futboldan zevk alırmışız ama artık resmen işkence çekiyoruz. En barizinden işte lig başladı. Kaçımız bu sezondan umutluyuz? Önümüzde Rum maçı var. Rumlar'dan çekiniyoruz ya elenirsek diye. Sürekli umutsuzluk, sürekli gerginlik, sürekli tepkili. Takıma tepkili, yönetime tepkili. Sürekli birşeyler yanlış yapılıyor. Yapılan yanlışlara tepkili. Adam gidiyor tribüne... Avin Aker'in zemininde rakibine boyun eğen, ezilen bir Trabzonspor gördümü çileden çıkıyor. O kadar uzun zamandır bu böyleki artık tribündeki bu durum kronikleşmiş. Trabzonspor'dan zevk alamaz olmuşuz.

Taraftarın tribünlerde coşkulu olmamasına, birliktelik sağlamamasına, gruplara bölünmesine, tribüne takımı desteklemeye değildi çekirdek çıtlatmaya gitmesine bende ifrit oluyorum. O yazdıklarım tribün desteğinin olmamasını mı gerektirir? Hayır. Ama maalesef uzunca senelerdir sürekli gergin, tepkili, hayal kırıklığı yaşayan insanların kimisi için bir kıvılcım gerekiyor. Benimde yazımda belirtmek istediğim bu tip taraftarımızın Trabzon'da bir hayli fazla olduğudur. Buna göçü, ekonomik yapının getirmiş olduğu sıkıntıları, şehirde desteklenen tek takım olma, taraftar guruplarının yapısı ve liderleri gibi durumlarıda ekleyince maalesef kimsenin benimsemediği bir durum çıkıyor ortaya. Bunun çözümü de (bence) herşeyden önce yönetim ve takım taraftarına güven verecek. Taraftarda gurupçuklara dağılmak yerine en azından köklü gruplar altında birleşecek. Birisi tribünde çekirdek mi çıtlatıyor. Bizdeki durum ne, tribünde ayakta durana, tezahürat yapana tepki göstermek. Bunu durumu değiştirse değiştirse gruplar değiştirebilir. Gruplar taraftarı destek olma konusunda teşvik edecek. Grup liderleri daha kalifiye olacak. Bazılarına aykırı gelebilir ama yönetim taraftar grubuna destek verecek...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben bu maraton tribünüyle ilgili bir tespitte bulunmak istiyorum,Bizim genç taraftar kitlesi sanırım kale arkalarına hapsediliyor ve maratonda ise daha yaşlı,paramı verdim maçımı seyrederim diyen ve kafasında şu trabzonun teknik direktörü ben olsam bu takımı kesin şampiyon yaparım mantığı taşıyan ağır abilerimiz oturuyor.Bu da maratonun destek vermemesine sebep oluyor.Nasıl beşiktaş çarşı grubu yönetimden isteye isteye aldıysa kapalı tribünü,bizim de buna bir çare bulmamaız lazım yoksa olmuyor böyle.Çarşı da kale arkasında çok etkisizdi ama şimdi çok etkililer.Benim önerim bu.Eğer tezahurat yapacak destek verecek gruplar birleşebilir ve maratonun üst kısmına çekilebilirse sanırım atmosfer bir anda değişir...

Katılıyorum ve:
    ayrıca maçta iki tane maraton,iki tane de kale arkalarında ayrı ayrı taraftar grupları var yani 4 tane küçük küçük gruplar(derbi maçları hariç).

bunlar hem ayrı ayrı hemde oldukça az kişiden oluşunda belli bir kitleyi etkileyemiyor, ve kendi kendilerine bağırmış oluyorlar ne sesleri doğru düzgün sağaya gidiyor ne de taraftarı ateşleyebiliyor.

yani bence bu gruplar birleşse ,aynı , maça en fazla et
    ki edebilecekleri(maratonun ortası) yerden destek verseler çok daha iyi olur.

ayrıca kombineli taraftarlar ve bu grupların (fenerin stadında oldugu gibi) görsel anlamda şov yapabilmeleri için organizasyonlar düzenlemeleri gerekir.

daha bir çok sey söylenebilir bu anlamda ama tabiki kulübünde yardımcı olması şartıyla.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın birgün öncesinde maçın havasına iyice girmişsindir. Uyayabilirsen sabah erken olur, sağlam bir kahvaltı yaparsın, evden çıkmadan formanı giyer, atkını mutlak suretle yanına alırsın, maç saatine göre öğle yemeğini ne zaman yiyeceğini ayarlarsın. Maç öncesi arkadaşlarınla buluşacağın yere gelirsin. ( nerde olursa olsun maçlara toplu gidilmesi taraftarıyım) bir iki sohbet muhabbetten sonra maç saati yaklaşır. Stada doğru hep beraber yürüyüşe geçersin, Maça 1- 1,5 saat kala tribune çıkarsın. Takımı çağırmalar falan derken maç başlar, Sesini idareli kullanarak ama hiç susmadan 90 dakika tezahurat yaparsın. kısık sesle kollarında ve bacaklarında hafif sızı ile evine dönersin. Ve şu sözü hatırlarsın " evde televizyonda tek başıma maçı seyredip kazanacağıma stadıma gelip kaybetmetmeyi tercih ederim" ve bir sonraki maçı beklemeye başlarsın. Bu işin bireysel yanıydı.

Birde kitlesel yönü var, yani kitlelere yön verecek olanların tarafı. Tribunlerin bu halden çıkması için öncelikle Trabzon ilçelerinin organize olmasının sağlanması gerekir. Merkez hariç 17 ilçe var. 17 İlçe'nin her birinde muhatap olacağınız 1 kişi tayin edip kendi içerisinde küçük gruplar oluşturulup örnek verecek olacak olursa küçük dereleri bir araya getirip büyük bir nehir olarak stada akıtılması gerekir. Her ilçede bu işe verecek 50 tane genç yokmudur ? fazlası vardır eksiği yoktur. Trabzon Merkez hariç 17*50 = 850 yapar. Merkezden katılımla bu sayı 2000'e yaklaşır, organize olmuş tezahurat yapacak genç bir kitle elde edersiniz. Yanlış anlaşılacağını bile bile yazıyorum, ilk etapta bu birlikteliği kalıcı kılmak adına yönetim rant elde edenleri titizlikle ayırt ederek gerekli desteği vermelidir. Taraftarlarımızın bu tadı aldında yönetim bu desteği kesse bile kapıdan kovsanız bacadan kendi imkanları ile gireceklerdir. ( bkz: Türkiye'de fenomen bir taraftar grubu)

Tribunlerin fiziki yapısını defalarca yazdık çizdik. Ama yorulmadan devam etmek zorundayız. Tezahurat ve görüntü açısından Türkiye'deki en berbat stadlardan birisine sahip olduğumuz bir gerçek. Bir önceki yönetimin başlattığı "Maraton Özel" uygulaması zaten var olan tribun desteği sıkıntımızı ayyuka çıkarıp Avni Aker stadının kalbi olan maraton iki direk arasının mahfına sebep olmuştur. Hal böyle olunca kısıtlı imkanları ile mevcut tribun yapısının bütün olumsuzluklarına rağmen var güçleri ile takıma destek olmaya çalışan kale arkasındaki kardeşlerimize yani Çılgınlar'a haddinden fazla yük binmiştir.

Bunun neticesinde stadımızda "bordooo- maviii - şampiyon - maviii" tezahuratları ile "mööott moottt" diye ses çıkaran, kerameti kendinden muktedir Türk tribunlerinin en kolpa aletine teslim oluşumuz engellenemez hal alır. Trabzon'da "tribun desteği" sanıldığı gibi kolay olmayıp gittikçe içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Ne zamana kadar ?

Tabiki bizler mücadele etmeye karar verene kadar. "Başarı" insanın kucağına düşmüyor...
    Konu Külünkoğlu tarafından (09.08.2006 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Naim
    Ziyaretçi

Metin abi bizim buradaki halimiz biraz Deplasman taraftarlığı

eee önümüzde de BJK gibi bir maç var
    Deniz kale arkasına geçip bu sene gösterelim nasıl oluyormuş taraftar nasıl olmalıymış
    Zamanda güzel Yağmura çamurada denk gelmeyiz
    BJK maçı bir milat olur herkes görür anlar vaybe der
    bence bu fırsatı bu sene çok iyi kullanacağız kullanmalıyız

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar biz maçın maçında bagırıyoruz...Maç başlıyor 5-10 dk daha tezahürat gerisi yok...Ama yeri geldi mi?...Takıma köstek olmasını çok iyi biliyoruz...Benim temennim bundan sonra taraftarlık konusunda somut adımlar atabiliriz...

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya trabzon tribünlernde şöle bi olay daha war.. yaşlı insan sayısı çok fazla.. yaşlı dediim 40 yaşında olan insnlr. yani bağırma yaşını aşmş insanlr. bu insanlrda olmalı tribünde mutlka ama bizde bu sayı biras fazla olunca bunlar bağırmk isteynlride susturuo bi otur kardesm maçı izleylm dio.. istanbul seyrcssn genc kesimi daha fazla bunlar onlr içnde bi awantj..
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)