Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara'dan ne istiyorlar?!

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teşekkürler Yattara.Geçen senenin öcünü tek başına aldın.11 kişiye karşı 1 kişi ancak bu kadar oynanır.Sağolasın karabela...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Yattara.Geçen senenin öcünü tek başına aldın.11 kişiye karşı 1 kişi ancak bu kadar oynanır.Sağolasın karabela...
    helal olsun Ibrahimaaaaaaa...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yattara gibi bir kisi daha olsa bu takima icerde disarda 5 cekerdik...

ERDİNÇ_82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

işte yattara...
    kıskanan istanbul medyası çatlasın...
    her zaman her yerde oynar

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

gine milli takımı özel maçlar için yattrrayı 28 agustos 4 eylul arası milli takıma çağırdı.
    şimdi iş yönetime düşüyo bence göndermesinler.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal sana karabela
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende herkes gibi beğeniyorum karabelayı çünkü futbol bir show ise o bir şovmen.tek başına tüm hucüm görevini üstlendi ama malesef o da cok kritik pas hataları yaptı,umutla hiçi uyumlu gözükmedi,hatta hiç bir arkadaşıyla.bu kadar bozuk bir takım içinde o da kendi türküsünü söyledi ama ne yalan söyliyim en güzel türküyü de o söyledi.kendi çaldı kendi oynadı tüm rumları çatlattı.helal diyorum ama sağlam bir takım oyunu oynayan bir takımda çok zor kadroya girer.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

h er takımda oynar ibrahime yattara. yeter ki takım oynasın . .

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence dün iyi değildi..
    Pek orta yapmadı fazla pas da atmadı..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya top yattaraya geldiği zaman etrafını rakip futbolcular zarıyo, bizim diğer futbolculardanda hiç destek gelmiyo yattaraya.e tek başına bişeyler yapmaya çaılştı.ama dün çok gereksiz hareketler yaptı. yinede takımın en iyisiydi.helal olsun.inşallah daha iyi olacak yattara.

Nereden
    Almanya

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya top yattaraya geldiği zaman etrafını rakip futbolcular zarıyo, bizim diğer futbolculardanda hiç destek gelmiyo yattaraya.e tek başına bişeyler yapmaya çaılştı.ama dün çok gereksiz hareketler yaptı. yinede takımın en iyisiydi.helal olsun.inşallah daha iyi olacak yattara.
    evet dostum, ama bak hic birsey yapmamaktan iyidir yine.

Ayrica kac tane süper pas verdi yine, al da at diye bizimkilelere. Yani fazla gereksiz birsey yaptigini düsünmüyorum, tek basina böyle oluyor iste.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattara bu performansıyla taraftarın çok daha fazla sevgisini kazanıyor...

sokakta yürüyorum muhabbet şu : hasan ve hüseyinin bu takımda işi yok...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bizim futbolculardan çok iyi futbol izleyicisi olur..valla.Adamlar veriyolar topu Yattara'ya başka hiçbişi yapmıyolar tabi yattarada döktürüyo bizim oyuncularda izlemekle yetiniyo..insan bi bindirme yapar yardıma gider yokk..
    Bi çekirdek alıp çitletmedikleri kalmıstı
    Bir Gün Mutlaka!!

gugula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattarayı turk vatandaşı olarak daima trabzonda görmeyi dünyalara değişmem....
    BORDO MAVİ RENKSİZ YAŞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BİR HASTALIK BU, TEDAVİ GEREKSİZ ...

Thumbs up

ibrahim yattara oooooo

ibrahim yattara oooooo

ibrahim yattara oooooo

Nereden
    İstanbul

türk vatandaşlığına geçmesini

Nereden
    Hakkari

ona gösterilen sevgiyi kıskanıyorlar

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bi keresinde şikeci gökdenizin bi yattara kadar sevilmedik dediğini okumuştum
    takım içindede çekemeyenler var galiba
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

işte lazoroni istediğine ulaştı yattara sakat şimdi kendi calsın kendi oynsın ne diyeyim, biz bittik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'nın gözleri Tekke'yi arıyor06 Eylül 2006 16:30

Trabzonspor' un Gineli yıldız futbolcusu İbrahima Yattara, bu sezon takımdan ayrılan Fatih Tekke'yi çok özlediğini ve sahada aradığını söyledi. İşte ilginç açıklamalar...
    "Fatih'i çok özlüyorum" Trabzonspor' un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, takımdan ayrılan Fatih Tekke'yi sahada gözlerinin aradığını belirterek, "4 gol attık ama belki Fatih olsa tek başına atardı o golleri. Onu arıyorum ve özlüyorum" dedi.

Yattara, takımın kendisine ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle en kısa sürede sahalara dönmek için elinden geleni yaptığını da vurgulayarak, "Bu takımda benim yerim ilk 11" dedi.

İKİ HAFTA SONRA TAKIMA KATILIRIM
    Kasığındaki sakatlığı nedeniyle çalışmalarına takımdan ayrı olarak salonda devam eden İbrahima Yattara, ağrılarının tam olarak geçmediğini ifade
    ederek, "İki haftalık bir süre içinde takımla birlikte çalışmalara başlamayı
    düşünüyorum. Takım o kadar iyi durumda olmadığı için bir an önce
    arkadaşlarımın arasına katılmak istiyorum. Çünkü bana ihtiyaçları var. Ben de dönüşümü en kısa sürede tamamlamaya çalışıyorum" dedi.Yattara, iki sezondur lige iyi başlamadıklarını ve bunun sebebini çözemediğini vurgulayarak, "Aslında çok iyi kadroya sahibiz. Oyuncu kalitesi anlamında bir eksiğimiz yok. Neden iki sezondur iyi başlayamadığımızı ben de çözemedim, anlamıyorum. Ama gelecek maçlar için umutluyum. 1 galibiyet aldık ve bu galibiyet sayımızı hızla artırmamız gerek. İyi olacağımıza inanıyorum. Trabzonspor'a inanıyorum, geçmiş deneyimlere bakarak söylüyorum bunu. İyi bir kadromuz olduğu için şampiyonluk şansımız var. Belki 3 - 4 maç sonra her şey bizim için daha iyi olyacak. Ama biraz zamana ihtiyacımız var tabi" diye
    konuştu.

FATİH'İ ARIYOR VE ÖZLÜYORUM
    Yattara, Fatih Tekke ile 3 yıl süreyle forma giydiklerini ve uyumlu bir
    görüntü sergilediklerini belirterek, "Birbirimizi çok iyi tanıyorduk. Bu da
    gollerin daha kolay gelmesini sağlıyordu. O ayrılınca aramıza yeni
    arkadaşlar katıldı. Yeni oyuncuların da adaptasyon sürecine ihtiyacı var.
    Benimle olsun Gökdeniz'le olsun uyum sağlamaları biraz zaman alacak. Tabi onlara biraz zaman vermemiz lazım ki bize alışsınlar. Adaptasyon süreci geçtiğinde onlarla birlikte de iyi performans sergileyeceğize
    inanıyorum"dedi. Yattara, sahaya çıktığında gözlerinin Fatih'i aradığını da vurgulayarak, "Fatih'i arıyorum ve özlüyorum dürüstçe konuşmak gerekirse. Oynadığımız maçlarda az gol attık. Belki sadece Fatih Tekke 4 gol atardı o maçlarda. Ama böyle düşünmem öbür arkadaşlara üvenmediğim anlamına gelmesin. Zaman geçtikçe onlarla da uyumlu bir birliktelik sergileyebiliriz" dedi.

YERİM İLK 11
    Yattara, zaman zaman yedek kulübesinde kaldığını fakat moralini bozmadığını belirterek, "Hçbir oyuncu yedek kulübesinde oturmak istemez hep ilk 11'de oynamak ister. Ben de böyleyim. Su anda Trabzonspor' da ilk 11' de forma giymem gerektiğini düşünüyorum. Ama bu sadece benim düşüncem. Futbolda taktikler var, teknik direktörler var. Taktik icabı olarak her maça 11'de başlayamayabilirim. Buna saygı duymam lazım" ifadesini kullandı. Yattara, tüm teknik direktörlerle zaman zaman sorunlu dönemler yaşadığını, hocaların en çok kendisini uyarmasının dikkat çektiğini de söyleyerek, "Ben forvet oyuncusuyum ve görevim ataklara katkı yapmak. Modern futbolun gereği olarak defansa da yardım etmemiz lazım tabi. Ama bu her zaman mümkün olmuyor. Hocalar hep mükemmeli ve sahada daha fazla performans görmek

istediği için sürekli bana uyarılar yapıyorlar. Maç içinde yorgun
    olabiliyoruz. İleriden geriye dönemiyoruz. Her zaman defansa gelip yardım edemeyebilirim. Çünkü görevim atak yapmak. Ama Trabzonspor'a ilk geldiğim 3 yıl önceye göre defansa gelip yardım etme konusunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum" dedi.

O MARCELİNHO BEN YATTARA
    Yattara, Marcelinho'nun gelişiyle taraftar önünde bir popülerlik yarışı olup olmadığıyla ilgili olarak da, "Ben yaklaşık 3 senedir burdayım. O daha yeni geldi. Taraftarların onu motive etmeye çalışması destek vermesi doğal. O Marcelinho ben Yattara'yım. İkimizin de isimleri var. İkimiz de popüler olacağız tabi ki. Tribünlerin maçta 'Yattara' diye bağırması hayatımın anlamı gibi. Maç içinde büyük motivasyon sağlıyor. Onları duymak çok gurur verici birşey" dedi. Gineli yıldız , takımdan ayrılma söylentileriyle ilgili olarak da, "Hiç düşünmediğim birşey. Ben sadece Trabzonspor'daki oyunuma konsantre olmayı düşünüyorum. Teklif gelmesi durumunda olasılık dışı değil ayrılmam. Ama şu anda gündemde değil" ifadesini kullandı.

ANTRENMAN TAMAM SIRA MAÇTA
    Trabzonspor, Beşiktaş maçı hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla
    sürdürdü. Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni yönetimindeki çalışmaya milli oyuncular Hüseyin, Stepanov, Szymkowiak ve Ferhat, ile ameliyat olan Ufukhan katılmadı. Sakatlığı devam eden Yattara salonda çalışırken, idman eksiği bulunan Musampa ile sakatlığı devam eden Celaleddin düz koşu yaptı. Sıcak havada yapılan çalışmada Lazaroni, şut antrenmanı yaptırdığı oyuncularıyla çalışma sonunda saha ortasında mini bir toplantı gerçekleştirdi. Lazaroni, oyuncularına, antrenman performansından çok memnun olduğunu ifade ederek, "Aynı performansı maçlarda da göstermenizi istiyoruz. Denizli maçında galibiyete ulaştık, şimdi sıra deplasmanı fethetmeye geldi. Beşiktaş zor rakip. Özgüvenimizle oynarsak galip gelebiliriz. Artık üst sıralara doğru tırmanmamız gerekiyor" dedi.

SAKAT RAPORU
    Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, sakat oyuncuların durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Güney, Yattara ve Ufukhan' a fizik tedavi uygulandığını belirterek, "Gelecek haftadan itibaren Yattara yürüyüş ve koşulara, Ufukhan ise düz koşulara başlayacak. Tedavilerinde olumlu gelişmeler var" dedi. Güney, Celaleddin' in durumuyla ilgili olarak da, "Beşiktaş maçında bildiğiniz gibi oynayamayacak. Ancak Konyaspor maçına kadar hazır olacağını tahmin ediyoruz" ifadesini kullandı.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalım Ziya Hoca Yattara'yı oynatacak mı,gerçi Yattara ile ilgili ilk sözleri olumlu ama bekleyip göreceğiz..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakalım Ziya Hoca Yattara'yı oynatacak mı,gerçi Yattara ile ilgili ilk sözleri olumlu ama bekleyip göreceğiz..
    son zamanki medyadaki yattara elestirisinden sonrada sanirim baskanda ona demistir eger tdmiz olmak istiyorsan yattara polemigini gemiden asaga at diyen yoksa??

Trabzonsporu bir yattara ayakta tutuyor o da olmasa ne ederiz. Trabzonspor'a bir yattara daha lağzim ama kımseyi satmadan......

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ey gidi ey yattara baska takımda olsaydı firesiz ilk 11 oynardı ama malesef.bizi hocalarımızda onu kesme yarışındalar..
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ziya hoca defansı sever yattara defansa gelmiyor diye onu keser diye düşünüyorum inşaallah dediğim gibi yapmaz hep hücüm oynatır bize yeterki hücüm oynayalım güzel oynayalım yenilsekte önemli değil
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)