Sayfa 62 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1609 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28. Hafta | Akhisar Bld 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lig bitsede kurtulsak bu eziyet'den.

Bu Futbolcular yüzbinlerce € para kazaniyor, helal'midir Allahualem...

tek kelime ile teknik kadro dahil hepsini

YAZIKLAR OLSUN

!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

Berbat oynadık

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakip hoca çağdaşı çıkarıp gekası alıyor bizim hoca henriqeyi çıkarıp halili alıyor.. bu değişiklik bir fark değil midir?
    Biz ne deduk...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz ne deduk...
    Ümit, TS'a hoca adayın kimdir? Sen olsan kimi getirirdin?
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam 94'lü Salih'i oynatıyor biz hala Emre bekliyoruz oynayacak diye.
    7 tertemiz şampiyonluk

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Degerlı kardeslerım ben önce sunu belırtıyım kı kımsenın adamı degılım zaten almanyadan katılıyorum.ben o kadar cok trabzonsporu sevıyorum kı ınter deplasmanına 60 kısılık otobüs kaldırdım canımdan cok sevdıgım trabzonspor ıcın calınan sampıyonlukta cocuk gıbı hüngür hüngür agladım fenerlılerle tekme tokat kavga ettım,su bır gercek kı bız taraftar olarak kenetlenemedık sehırımıze baskanımıza senol hocaya kımseye sahıp cıkamadık.sadrı sener sucludur hatalıdır evet ama kımse ona ıhanet veya bılerek takıma zarar verdıgını söyleyemez ayıptır günahtır.o degılmıydı bizi sampıyon yapan?o degılmiydi cakallara karsı tek başına savaşan?bızlerı utandıracak ne yaptı?şıke mı yaptı?sportıf anlamda dibe vurduk evet ama b8z trabzonsporuz her türlü ayaga kalkacagız.bız kendımıze sahip cıkalım ki serefsızlerın agzına düşmeyelım.hepınıze saygılar

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit, TS'a hoca adayın kimdir? Sen olsan kimi getirirdin?
    Bunu en iyi sen bilirsin Metehan'ım... İsim belli...

Büyük oynanacaksa ismi biliyorsun... Yok ''küçülerek büyüme'' modeli tercih edilecekse yerlinin yerlisi olanı...

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ümit Bey,

Öyle söyleyip kaçmak yok
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen haftadan belliydi yenileceğimiz şaşırmadım.
    Bordomavi.net

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu 18lik salih bile neler yaptı
    Salihi bizim akilli menecerler yuzunden elimizden kacirdik 200 bin daha vermedik emreyi aldik

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bunu en iyi sen bilirsin Metehan'ım... İsim belli...

Büyük oynanacaksa ismi biliyorsun... Yok ''küçülerek büyüme'' modeli tercih edilecekse yerlinin yerlisi olanı...
    Bilsem niye sorayım Çok zaman geçti, inan unuttum
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu kardesim asil bize noluyor

biz niye bu kadar tepkisiz olduk

eskiden olsa futbolcu doverdik, tesis basardik ne bileyim yonetim istifa diye tribunleri yakardik

o zaman yanlis oldugunu dusunurdum ama sike surecinden sonra sanki bizi ruhsuz
    yaptilar

hic tasvip etmedigim seyleri artik arar oldum.

artik tepkisiz ruhsuz kendi halinde bir anadolu takimi olduk yeter artik Trabzonda futbolcumu dovuyoruz tesismi basiyoruz yonetim binasinimi tasliyoruz ne yapiyorsak yapalim kimse bana bunlarin yanlis isler oldugunu soylemesin bu futbolculardaki ruhsuzlugu gordukce deliriyorum.daha once bu tur magandaliklara cok karsiydim

simdi bunlari gorunce zaman bu konuda magandalik zamani diyorum

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit Bey,

Öyle söyleyip kaçmak yok
    Yok be kardeşim, kaçmıyorum. Ancak açık açık isim yazmayı tercih etmiyorum. Küfür ve hakaretin her türlüsünü gördüm burda.

Bir şeye üzülüyorum, Trabzonspor'un geçmişini bilmeyenler, geleceğini dizayn etmenin çok kolay olduğunu zannediyorlar. Teknik adam ismi bir yana, kulübü acilen ''uzun sokak şürekasının'' elinden kurtaramaz isek değişen çok fazla bir şey olmaz.

Hep söylüyorum,

Oyun büyük... Ülke ve dolayısıyla futbol yeniden dizayn ediliyor. Kansız devrim yapıldı bitti. BOP'nin yol haritasında Franko'nun veya Mussolini'nin izleri açıktır. Artık iki lokomotif kulüp ve diğerleri var. Biz ailecek sınıfta kaldık. 3Temmuz sürecini halen okuyamayan Trabzonsporluların oranı en az %90'dır bence... O nedenle biz ''isyan ve anarşizm'' dedikçe, büyük resmi göremeyen bebeler bize vuruyorlar burada...

Bu durumda hoca ismi versem ne yazar, vermesem ne... Yabancımız değil zaten hoca adayım...

Nereden
    İstanbul

En basta para ve siyaset bizi bu hale getirdi.
    Birseylerin degismeyecegine inandik.
    Ve de yonetimimiz de hakkimizi aramayip bizi uyuttu, adeta caktirmadan gazimizi aldi, frenledi.

Bunlardan en onemlisi, sikecilerin arkasindaki siyasi destek.
    Konu Alper Calik tarafından (08.04.2013 Saat 00:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Maalesef ben de buna inaniyorum. Futbolun uzerinde de buyuk bir degistirme isi var ve orada bize bicilen gorev figuranlik.

.....
    Hep söylüyorum,

Oyun büyük... Ülke ve dolayısıyla futbol yeniden dizayn ediliyor. Kansız devrim yapıldı bitti. BOP'nin yol haritasında Franko'nun veya Mussolini'nin izleri açıktır. Artık iki lokomotif kulüp ve diğerleri var. Biz ailecek sınıfta kaldık. 3Temmuz sürecini halen okuyamayan Trabzonsporluların oranı en az %90'dır bence... O nedenle biz ''isyan ve anarşizm'' dedikçe, büyük resmi göremeyen bebeler bize vuruyorlar burada...

Bu durumda hoca ismi versem ne yazar, vermesem ne... Yabancımız değil zaten hoca adayım...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maçı izlerken bir taraftarımız bağırıyor.

"Hocaaa çıkar ha o Henrique'yi da..."
    "Hocaaa Henrique'yi çıkar laaan..."
    *
    Sonra değişiklik için tabela kalkar; Henrique çıkıyor Halil giriyor.

Yine aynı taraftar,

"Henriqueeee çıkmaaaa laaann.. Çıkmaaaa"

*

Akhisar - Trabzonspor maçında yaşanmış gerçek olaydır.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bütün yabancılar gitmeli. serkan mustafa halil kesin ve kesin yollanmalı. bir stoper bir önlibero bir forvet kesinlikle alınmalı. geri kalan ya elde olanlardan yada yavaş yavaş seneler içinde monte edilmeli. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Hqmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

içerde 3-4 adamımız var, yandan celustka kaçıyor. ama olcan 30 metreden kaleye vuruyor. 1 değil 2 değil kaç kere her maç aynı allah rızası için gönderin şu ruhsuzları.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ağrı

Gekas'ı canlı izledik, bizim 3 kişinin arasından ite kaka attı golünü, kameralarında göstermediği zamanda topsuzken bile yaptığı fake lerle bile defansımızın dengesini bozdu, golcü dediğin adam böyle olacak kusura bakmayın ama şu adamı almamamız büyük bir hata...

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dördüncülük şansımız hala devam ediyor. Haftaya yenersek 3. bile olabiliriz (!)
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı F.Ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olu Akhisar'i dirilttik. Adamlarin donum maci olabilir bizim mac. Basta oyuncular, tum ekip, yonetim, is isten gectikten sonra nihayet istifa etme erdemini gosterebilen S. Gunes gurur duysunlar bu eserleri ile. Bu takim kesinlikle kume dusmeyi hak ediyor ama insallah etmeyiz.
    Konu fteotdgs tarafından (08.04.2013 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı F.Ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta önümüzdeki 4 takim puan kaybetti. Bu hafta ve önümüzdeki hafta alacagimiz galibiyetler bizi 6. bile yapabilirdi. Bi dahada gelmez öyle bir sans bize...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok olur mu öyle sey siddete hayir
    may da anca hincal'in ayagina siktirsin, gidip de papila'nin bülo yildirim'in ayagina siktirsa ya, siktirsa da görsek, o zaman bak bakalim yiyor mu evimizde golleri vermemek 3metre ofsaytlari görmemek
    neymis efendim takim kötü oynuyormus hakeme laf yok
    ulan takim iyi oynadiginda ne oldu hakem bizi katletti ne yaptik? ha 2005'te yürüyüs düzenledik 100bin kisi sokaklara döküldü ama nerde Trabzon'da ve ne taskinlik ne bir sey, artik bunu anladim bu memlekette vahsi olacaksin vurup kiracaksin 100bin kisi çaktirmadan toplanip fb binasinin altini üstüne getireceksin tff binasini gerekise taslayacaksin yakacaksin ondan sonra bak bakalim seni istedikleri gibi oynatabiliyorlar mi....
    bizim taraftar devam etsin yavsamaya, rakipleri çiçekle karsilamaya, rakip takimin formasini giymeye
    Aman renkdas, bana MAY deme de kimi dersen de Kendisi her firsatta acik acik mafyavari olaylarindan bahsetmeye bayilir ancak onu da biliyoruz. Otto Baric'in yerlerde debelendigi mac sonrasi Ali Sen'in bir imali lafi ile o ana dek guzel guzel konusan kendisinin TV'de canli yayinda birden nasil dut yemis bulbule dondugunu hatirliyorum hala. Unutmam mumkun degil.
    Konu fteotdgs tarafından (08.04.2013 Saat 03:50 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

futboldan soğudum rezil rüsva durumdayız.soner'den de bir şey olmaz.fikstür çok zorlu.bir de koşmayan mücadele etmeyen futbolcular var deli ediyor beni ulan sinir stresten sedef hastası oldum kafamda yarralar cıkmaya başladı.futbolcu kötü oynayabilit ama kötü koşamaz bunlar sağ arka amortismanı bozuk kamyon gibi koşuyorlar.

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

akhisarı yenemeyen bir takımı bırakın yenmeyi adam gibi baskı kuramayan, pozisyon bulamayan bu futbolcu kadrosunda ben art niyet ararım. açıkcası yönetimin, senol güneşin, tolunay ın herkesin hatası vardır. hata ararsak sezon başından beri bizi biçen tff ve hakemleride ekleyebiliriz. hatta kupamızı çalan başbakanıda, faruk özakı da ekleyelim.

ama dediğim gibi ligin sondan 2.ci sırasındaki bir takımı bu kadronun yenemeyişi altında pis işler vardır. bilerek oynamıyorlar. isteyerek yeniliyorlar. bunun kısaca açıklaması budur.

yönetimin gitmesini isteyenler var haklı ve haksız olarak. bu bir gerçek. yönetimin gitmesi içinde en geçerli yol saha sonuçlarıdır. bunuda başardılar. aslında herkes bunun farkında. bu zamana kadar bu yüzden sabır ettik. ama herkesinde bir sabrı vardır. eğer senin oyuncu kadron seni sabote ediyorsa yönetim olarak bunun üstesindende gelmelisin. yoksa sonun böyle olur
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)