Sayfa 64 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 54 62 63 64 65 SonuncuSonuncu
Toplam 1609 adet sonuctan sayfa basi 1,576 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28. Hafta | Akhisar Bld 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım olamamanın sebeplerinden biri de bu. Onun için diyorum. "10 numara" denince burdaki arkadaşlar hafife aldı. Devri geçti, taktik anlayışlar değişti vs dendi. Öyle değil. 10 numara takımın harcıdr, birbirine bağlar. Sorumluluk alır, top saklar, atağa kalkar, defansa gelir, oyunun temposunu ayarlar. Takımın en iyi futbolcusudur. Paslarıyla, golleriyle, asistleriyle takımı birbirine yapıştırır

Ama bizde çoluk çocuğu takıma doldurmuşlar. Resmen böyle. Ezici çoğunluğu Trabzonspor'da oynayamaz. Değil oynamak kadroya giremez. Ama şimdi onlara mahkumuz ligde kalmak için. E işi buralara getirenler sizde hiç vicdan yok mu? Akıl mı yok? Vizyon mu yok? Başkan dediğiniz en saygı gösterilmesi gereken adam espri yapmadan duramıyor. O zaman balık baştan kokuyor. Dingonun ahırına dönüyor kulüp. Ha istifa etsin mi? Hayır nasıl batırdıysa öyle çıkarsın. Öyle kaçmak yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söylenecek o kadar çok şey var ki hangi birini anlatacaksın.. İki haftadır maçla alakalı konularda yazmıştım olcan ve colman ın olmadığı her maç favoriyiz diye.. Ben mi çok takıntılıyım bilmiyorum ama olcan efendi oyuna girdi onun kanadından yine yedik golü.. Hoca malesef her geçen hafta daha da beter seçimler yapıyor. Benim için bu takım mersin maçında mantalite olarak küme düşmüştü.. 80. dk. da öndeyken kornere adam göndermeyerek.. Mantalite berbat hoca yerlerde. Rakip kornerlerinde kendi ceza sahanda 11 adamla durmak iş bilmezlik ve korkaklıktır. Ne kontraya çıkabilirsin ne ceza sahası dışından çekilecek bir şuta engel olabilirsin.. Bu sadece basit bir örnekti.. Haftaya olcan colman ve tolunay hoca olmazsa favoriyiz rakip kim olursa olsun.. Akhisar karşısında tek forvet çıkıp maç berabereyken çift forvete dönememek küçük düşünmektir korkaklıktır.. Futbolcu hocasının korkaklığını hissedince oda rakip kaleye gitmeye korkar.. Yada her neyse ne desek boş.. Nasıl olsa kadro yeterli başkanın B planı devrede.. Şenol Hoca gidecek dertler bitecek..
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    İstanbul

En iyi iki adamı (Gekas-Kenan) hafif sakatlıkları nedeniyle yedeğe çekilmiş Akhisar 11'ine bakıyorum; 1461 takımının tüm 11'ini satıp Akhisar 11'ini Reşit Akçay Hoca'ya verseler isyan eder, bir daha Trabzon'a uğramazdı herhalde. Sahaya çıkan Akhisar'ın en iyi adamı 7 sene önce beğenmeyip gönderdiğimiz Emrah Eren, gerisini siz düşünün...

Bizim kadro da yıldızlar topluluğu değil ama, kalite olarak o kadar eksiğe rağmen maçı ilk yarıda koparmamız işten bile değil. Yalnız rakibin kaptırıp lehimize atak olarak dönen 1-2 tehlike dışında pozisyonumuz YOK. Rakibin top yapmasına, hatta maçı oyalayıp ilk yarıyı 0-0 bitirmesine müsade ediyor, adeta rakiple birlikte uyuyoruz. Derken maç kadrolarındaki 36 adam içindeki TEK SANTRAFOR olan 35'lik Gekas oyuna giriyor, ikinci pozisyonda Fildişi Milli Takımı'nın 2 defans oyuncusu Zokora ve Bamba ile, onlara yardıma gelen Mustafa'yı, ayrıca Milli Takım kalecimiz Onur'u da ekarte ederek gol atıyor. Ancak takımın bu gole de net bir tepkisi YOK. Oyuncu değişikliği konusunda hocaya kızılmış ama çıkanlardan ne hayır gördük ki girenleri eleştiriyoruz? Al birini vur ötekine !
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklıymışsın İsmail'im,
    ne biliyim ben,puan tablosuna bakıp kendimdeki hırsı gördüm,topçularda bunun yarısı olsa öttürürüz dedim ama demek ki öyle değilmiş.
    Yalnız şöyle düşünmeye başladım,
    yönetim ve hoca da 1 suç varsa trilyonluk godoşlarımızda 5 suç var,çoğu ruhsuz ve kişiliksiz.Akhisar'ı yenmek için yönetimin Ronaldo'yu transfer etmesine,Tolunay hocanın da Morinho olmasına gerek yoktu.
    Ordu'yu yeneriz diyordum abi ama bu takım onları da yenemez bundan sonraki her maç 1 puan iyidir. Ben hocaya kızamıyorum yapacak fazla bir şeyi yok. Bir tek Adrian'a takmasını anlamıyorum. Bu adam ne kadar kötü olursa olsun sahada olduğu sürece bir şeyler yapabilecek yegane oyuncumuz.

zaferyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

söylenecek çok şey var evet

yine de ilk sıra; durumu biraz kavrayıp bizi rahatlatamayan tolunay kafkasa sitemim, kızgınlığım
    sahadaki it sürüsünü kıpırdatacak tek şey avni akerdeki taraftarın kararlı güçlü ve öfkeli bir şekilde takıma sahip çıkması olur...bunu unutmayalım...
    ayakta kalan tek şey taraftar olmalı o zaman her şey yeniden ayağa kalkar...

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skor mühim değil de durum vahim gerçekten...

Camiayı nasıl da dinamitlediler helal olsun bu tezgahın sahiplerine...
    Malesef kendi yönetimimiz de buna çanak tuttu...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

seneye ne tolunay nede hiçbir futbolcuyu takımda görmek istemiyorum..tabi küme düşersek zaten kimse kalmaz o ayrı...onur dahil bize bu seneyi hatırlatacak kimse kalmasın takımda...kanser olduk ulan...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor gibi şampiyonluğa oynayan bir takımın defansı böyle olmamalı. Baştan aşağı vasat. Onur nereye kadar? E şampiyonluğa oynuyorum diyorsun takımda forvet yok. Araştırmadan etmeden aldığını ise oynatmıyorsun? Doldurmuşsun önüne geleni ortasahaya. Sonra çıkıp kadromuz yeterli diyorsun. Neden? Çünkü öyle bir harcama yapmışsın ki kulüp borçtan batacak. Yani her taraftan batışmışsınız kulübü
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Allah sonumuzu hayırlı eylesin.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

fikstür bize avantajlı aslında...
    2 maç al, işi bitir...
    beceremedik ulan...2 maç üst üste almayı beceremedik...
    buna rağmen gene avantajımız var, orduyu yen rahatsın...
    rakiplerimiz (!) güçlü takımlarla oynuyor bereket...
    ama kim rahatlıkla diyebilir orduyu yeneriz diye?
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

LİGTV ye gönderdiğim şikayet maili copy edip yollarsanız sevinirim.
    .................................................. .................................................. ................................

hsngnr8 Nisan 2013 - 11:01kupa verek mi kupaaaa eğer bu takım düşssün adını bile yazmak istemiyorum kurban kesicem Web'den gönderildi.
    Puan Ver: %25 %75 Bu yoruma cevap yaz

.................................................. .................................................. ............................

akkas19078 Nisan 2013 - 11:14Çok salladı kupa gelecek diye en so unda kendi ipini çekti !!! Sen kimsin fb ile uğraşırsın? iPhone'dan gönderildi.
    Puan Ver: %56 %4
    .................................................. .................................................. ........................

ozivan8 Nisan 2013 - 10:53kupakızı sadri , sen git aziz yıldırıma yalvarda sana 1-2 inşaat ihalesi versin , nefesin kokuyor... Web'den gönderildi.
    Puan Ver: %100 %0 Bu yoruma cevap yaz
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,
    Sayın ligtv yetkilisi;
    Defalarca uyarmamıza rağmen FB taraftarlarının kulübümüz ,başkanımız ve camiamız hakkında ki alaycı,aşağılayıcı ve toplumu tahrik edici yorumlarına müsade ederken;bizlerin yorumlarını ise sürekli engellemektesiniz.
    Sporda şiddet yasasına göre sizin yayıncı kuruluş olarak göreviniz toplumu birleştirmek ve faır play ruhunu insanlara aşılamaktır.

Oysa yukardaki yorumlara göz yumarak toplumu ayrıştırdığınızı,çok açık TARAF olduğunuzu ve bir camiayı kin ve nefrete süreklediğinizi;bundan dolayı bu yorumları yazan kişileri engellemediğiniz ve uyarmadığınız takdirde bireysel ve toplu olarak sporda şiddet yasasına göre hakkınızda SUÇ DUYURUSUNDA bulunacağımızı belirtir şimdiye kadar verdiğiniz geçiştirici ve manasız cevaplardan ziyade ikna edici ve sonuca varan eylemler ile karşımıza çıkacağınızı ümit ederiz.
    Saygılarımla
    Reha DİLEGE
    Trabzonspor kulübü kongre üyesi
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok saygılı bir dil olmuş. onlar ciddiye almaz bu dili..

lazanya61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aziz yıldırımın parmağı var bu işte, bakın biz uefada ligde kupada hedefe gidiyoruz bize şikeci diyenler ligden düşüyor hesabı

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazanya61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aziz yıldırımın parmağı var bu işte, bakın biz uefada ligde kupada hedefe gidiyoruz bize şikeci diyenler ligden düşüyor hesabı
    bu kadarda takılıp kalınmaz artık bu duruma... dün saha dışı hangi etken öne çıktı maça arkadaş... bırakın bu işleri...

oyuncuların üzerinden ts formasını çıkarsan ligden düşecek ilk takım olur takımımız...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı inadina61_08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı Trabzondan bu kadar uzaklaştırırsan böyle olur, Zeki ve Tolga dışında kim kaldı ki takımda, ülkenin 20 mlyonu fenerli, 20 si bjk li, 20 side gs liymiş bize pek birşey kalmıyor ya, eee aldığın yerli oyuncuların böyle yapması normal, olcan tam biz rezil, halil'i oyuna almak rezil bir fikir, halil ve olcan bu takımı dinamitleyenlerdir, Halil yürüyor abi daha ne yapsın, yarın basar gider sen ağlarsın bu adam kadro dışı kalması lazım.
    Ayrıca bu aralar zokorada çok dokunuyor bana, kaleciyle karşı karşıya bekledi gibi gelmişti, golde de hatası var, çok çakal bir oyuncu, ben kan ağlarken gülümsemesi kanıma dokunuyor, bir sonraki maçın primi yüksek olsun derdinde olabilir. bu mağlubiyette para cezası kesildimi acaba.
    beşiktaşın 20 milyon taraftarı felan yok , bizden fazladır ama o kadar abartılacak düzeyde degildir

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaşın 20 milyon taraftarı felan yok , bizden fazladır ama o kadar abartılacak düzeyde degildir
    Önemli olan sayı değildi zaten, milyonlarca taraftarın-yani bizim-sesimize kulaklarını tıkadıklarını ima etmeye çalıştım.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha taç atamıyoruz ya taç, taç. Taç yahu taçı atamıyorlar. Yuh.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taç atışlarımızdan korkuyorum artık . Rakip biraz bizi analiz etse hep taça atarlar yeminle ya . Taç kullanamayan takım mı olur . Taç lan bildiğimiz elle atılan

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu Tolunay bu takımı düşürür.Sahada oynanan futbolu antrenörsüz takımda oynar.Ne verdin bu takıma Tolunay.Ateş+barut = güümmm
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de dikkatime çekti. Hemde bir maçta 3 defa oldu sanırım. Taç at Forvetin ofsaytta.Taç at
    yanlış kullan. Taç at rakibe. Söylenecek bir şey yok. Sözün bittiği yerdeyiz.
    TRABZONSPOR.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu oyuncu kadrosundan çıkabilecek en kötü performansı çıkartmayı becerebilen ve futboldan nefret ettirir hale getiren her kim varsa onlara selamları gönderiyorum...
    Sürekli güvendiğim ve bişey olur diye beklediğim bu kadro beni yanılttı, bunlar yüzünden birçok kişiye haksızlık yaptım, onlardan özür diliyorum....

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taç atışlarımızı halil yapar, o gayet yederlidir bu işlerde..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de dikkatime çekti. Hemde bir maçta 3 defa oldu sanırım. Taç at Forvetin ofsaytta.Taç at
    yanlış kullan. Taç at rakibe. Söylenecek bir şey yok. Sözün bittiği yerdeyiz.

Taçtan ve kale vuruşundan ofsayt olmaz
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taçtan ve kale vuruşundan ofsayt olmaz
    Adrian taçı halile kullandı halilde adriana attı.Adrian Ofsayttı
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Karşında Trilyonlar kazanan futbolcuları asarım-keserim ile yönetemessiniz. Bu okul takımlarında geçer. Tolunay hoca bu tavrı ile başarılı o-la-maaaaaaaaaazzzz. Çünkü oyuncu hocasını sevmedimi özverisiz oynar. Yani başarı gelmez. Bu sebepten dolayı Tolunay hocanın bence bu yolu yanlış.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)