Sayfa 63 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 65 SonuncuSonuncu
Toplam 1609 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28. Hafta | Akhisar Bld 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 numaralı sorumlu futbolculardır

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Adem Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunayın suçu yok onun çapı belli onu takımın başına getiren asıl suçlu
    gelmeden once cok soyledim.Tolunay asla ve asla sistem hocası degildir.Oyuncuları getirir ve külhanbeylik yapar.

Baska hic bir ise yaramaz.Bu takımın bu sistemle skor uretemıyecegini gormek icin daha ne olmalı?

Ben hayatımda bu kadar yetersiz bir teknik ekip gormedim.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Bu arada birdaha bir kisi yonetim gitsin ama yerine kim gelecek derse agzımdan cıkacak laflardan mesul degilim.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda tek derdim takımın küme düşmemesi. Fakat başkanın da bırakma söylentileri ayrı bir tuhaf. İlk defa mı küfür yedi? Yoksa batırdım, fırsat bu fırsat, hakaret yedim kendimi sıyırayım demeye mi getiriyor? O zaman gelecek başkanı da ben beğenmezsem bir küfürde düşürürüm. Saçma değil mi?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelmeden once cok soyledim.Tolunay asla ve asla sistem hocası degildir.Oyuncuları getirir ve külhanbeylik yapar.

Baska hic bir ise yaramaz.Bu takımın bu sistemle skor uretemıyecegini gormek icin daha ne olmalı?

Ben hayatımda bu kadar yetersiz bir teknik ekip gormedim.
    Ben Tolunay'dan umutluydum ama acikcasi bu kadar yetersiz olabilecegini tahmin etmemistim. Geldiginden beri gozle gorulen tek icraati, tek farki takimin bu sezonki en etkili oyuncusunu bitirmek oldu.

Nereden
    Düzce

baskanın kime hizmet ettigi coktan belli oldu.Son darbeyi vurup kacma pesinde.Guya ben cok onurlu adamım boyle hakaretlere gelemem demeye getirecek.

Kaleci Onur vurgunundan sonra kacacagına garanti veririm.Tabi eger elinden gelirse birde 1461 vurgunu yapmaya calısacak.

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala futbolcu psikolojisi safsatasına inanan var mı ?
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Nereden
    İstanbul

Acaba birileri bazı futbolculara belli bir ücret ödeyip "oynamayın" demiş midir?

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala futbolcu psikolojisi safsatasına inanan var mı ?
    Bizim takimda bu ne yazik ki yeni bir sey degil. Ben kendimi bildim bileli bu boyle. Simdi, cok afedersiniz, ben buradan yellensem mutlaka bir sekilde bizim guzide oyuncularimizin o hassas psikolojileri etkilenir bundan.
    Konu fteotdgs tarafından (08.04.2013 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba birileri bazı futbolculara belli bir ücret ödeyip "oynamayın" demiş midir?
    Demiştir

Nereden
    İstanbul

Ciddi ciddi bu takımın, içerisinden sabote edildiğini düşünüyorum. İsim isim bakıldığında ortalamanın üstünde kaliteye sahip bir kadronun bu kadar kötü futbol oynayabilmesine anlam veremiyorum. Zaman içerisinde pek çok şey gün ışığına çıkacaktır. Bir yerlerden karar alındı ve Trabzonspor cezalandırılıyor. Yönetimi savunuyor değilim. Yaptığı yanlışlar neticesinde gitmeyi çoktan hak etti. Ama şu an ki tablomuzu sadece yönetimin başarısızlığı olarak görmek olaya çok sığ bakmak demektir. Şu ligde, şu kadronun en kötü ihtimalle ilk 4 de olması gerekirdi. Bu tablonun neticesinde yönetime karşı oluşan öfkemiz olayın bütününü görmemize engel olmamalıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ana sayfada yeni anketimiz ..
    http://bordomavi.net/index.php?msg=1
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tam 12 kere yazmıştım bu maçı alamayız mümkün değil diye. Görünen köy kılavuz istemez. Akhisar bizden daha iyi futbol oynuyor. Bari berabere kalın adamların umudu kalmasın ölmüş Akhisar'ı yeniden dirilttik. Bunu da anca biz yaparız zaten.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

BMN Bursa'nın Akhisar deplasmanından dönüşünde yapmış olduduğu beste;

Bu şans bizi bulmadı, çok denedik olmadı; Adam gibi futbolcu da Trabzon'da kalmadı.

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=3AaxXQ0IncI
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

Alıntı augustus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi bu takımın, içerisinden sabote edildiğini düşünüyorum. İsim isim bakıldığında ortalamanın üstünde kaliteye sahip bir kadronun bu kadar kötü futbol oynayabilmesine anlam veremiyorum. Zaman içerisinde pek çok şey gün ışığına çıkacaktır. Bir yerlerden karar alındı ve Trabzonspor cezalandırılıyor. Yönetimi savunuyor değilim. Yaptığı yanlışlar neticesinde gitmeyi çoktan hak etti. Ama şu an ki tablomuzu sadece yönetimin başarısızlığı olarak görmek olaya çok sığ bakmak demektir. Şu ligde, şu kadronun en kötü ihtimalle ilk 4 de olması gerekirdi. Bu tablonun neticesinde yönetime karşı oluşan öfkemiz olayın bütününü görmemize engel olmamalıdır.
    Ben de böyle düşünüyorum. Başka bir ihtimali artık mantığım kabul edemiyor.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maç başlamadan takıma destek olmak için takımı kale arkasına çağırdık. Ulan bir tanesi bile oralı olmaz mı? Onur o sırada top ve kale seçimi için hakemlerin yanındaydı. Döndü takıma baktı "Ne bakıyosunuz gitsenize" gibisinden bir el işareti yaptı. Bizimkiler yine kendi hallerindeler. Onur yanlarını gidince aldı taraftara doğru getirdi biraz sağolsun.
    *
    Maç içinde hiç birbirleriyle konuşmuyor futbolcular. Birbirleriyle yardışmaları yok denecek kadar az. Ruh yok, istek yok, arzu yok. Toptan kaçıyorlar, topa girmiyorlar.

Televizyonlardan izleyenler şansı bu takımı. Çünkü sadece topun olduğu yeri çekiyor kameralar. Takım inanılmaz derecede rezil oynuyor. Ligin en kötü futbol oynayan 3 takımından biriyiz diyordum. Şimdi şunu söylüyorum; en kötü futbol oynayan takım biziz.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Düzce

takımın ihanet icerisinde oldugundan eminim.

Hem yonetim hem futbolcular kanadından.

Bu durumdan kurtulmak icin bir deli lazım bize.

Tamamen Paf ve genc oyunculardan kurulu bir takımı sahaya surecek bir deli.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 kere söyledim bu da 11 inci Akhisarla maç günü sabaha kadar oynayalım yenemeyiz. 1 puan alırsak iyi olur. Eğer Ünal Karaman Ordu'nun başına geldiyse küme düşmesi kesinleşen 2. takım olur. Akhisar son şansına dek zorlar.
    Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 sefer söyleyim yeter
    Akhisar'ı evire çevire yeneriz.
    Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam 12 kere yazmıştım bu maçı alamayız mümkün değil diye. Görünen köy kılavuz istemez. Akhisar bizden daha iyi futbol oynuyor. Bari berabere kalın adamların umudu kalmasın ölmüş Akhisar'ı yeniden dirilttik. Bunu da anca biz yaparız zaten.
    Haklıymışsın İsmail'im,
    ne biliyim ben,puan tablosuna bakıp kendimdeki hırsı gördüm,topçularda bunun yarısı olsa öttürürüz dedim ama demek ki öyle değilmiş.
    Yalnız şöyle düşünmeye başladım,
    yönetim ve hoca da 1 suç varsa trilyonluk godoşlarımızda 5 suç var,çoğu ruhsuz ve kişiliksiz.Akhisar'ı yenmek için yönetimin Ronaldo'yu transfer etmesine,Tolunay hocanın da Morinho olmasına gerek yoktu.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımı Trabzondan bu kadar uzaklaştırırsan böyle olur, Zeki ve Tolga dışında kim kaldı ki takımda, ülkenin 20 mlyonu fenerli, 20 si bjk li, 20 side gs liymiş bize pek birşey kalmıyor ya, eee aldığın yerli oyuncuların böyle yapması normal, olcan tam biz rezil, halil'i oyuna almak rezil bir fikir, halil ve olcan bu takımı dinamitleyenlerdir, Halil yürüyor abi daha ne yapsın, yarın basar gider sen ağlarsın bu adam kadro dışı kalması lazım.
    Ayrıca bu aralar zokorada çok dokunuyor bana, kaleciyle karşı karşıya bekledi gibi gelmişti, golde de hatası var, çok çakal bir oyuncu, ben kan ağlarken gülümsemesi kanıma dokunuyor, bir sonraki maçın primi yüksek olsun derdinde olabilir. bu mağlubiyette para cezası kesildimi acaba.

Nereden
    İstanbul

Haftalardır aynı şey yaşanıyor.

Rakip takımlar için yorum şu: Bu onlar için dönüm maçı. Yoksa işleri çok zor. Mutlaka kazanmaları lazım. Herşeylerini ortaya koyacaklar

Trabzonspor için ise şu: Zorlu bir maç. Zor durumdalar. Şurası karışık burası karışık. Büyük revizyon var. Başkan istifa vs. Maç için birşey diyemiyoruz vs

Hiç motive edecek bir şey yok. Ama rakiplere var. Üstüne bir de başkanın asbaşkanın vs cins cins açıklamaları "Kadromuz yeterli, bilgisayara koysan şampiyon olur" Son demeci zaten ekmeye meyilli futbolculara bahane: Telafisi kupayla olur. Ya senin takımın küme düşüyor hala aklın pirinçte. Futbolcuları alıyorsun teknik direktörüne sormuyorsun, soruyorsun al ya da alma demiyor, adamları paraya boğuyorsun ne oldum delisi oluyorlar, alıyorsun aldıklarını oynatmıyorsun, tavır yapıyorsun, ilgilenmiyorsun, süründürüyorsun. Oğlum şurda pas vereceksin, şurda şut atacaksın, şurda çalım demiyorsun. Trabzon'da kazanıyorsan, soluğu her fırsatta İstanbul'da almayacaksın demiyorsun. Saygı duyacaksın demiyorsun. İlgilenmiyorsun. Futbolculara satış etiketi yapıp vitrine koyar gibi sahaya çıkartıyorsun...
    Konu Travelair tarafından (08.04.2013 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon

Takım oyunundan uzak bir görüntü verdik geçen haftanın iyileri bu haftanın en kötüleriydi volkan,alanzınho,henrique sahada bir varlık gösteremeyince ve ilk onbirde skoru değiştirecek başka bir oyuncumuz olmayınca pozisyon üretmek de zorlandık

Bizim takımda öne çıkan tek isim zokora oldu maçı kazanma isteğini bir tek onda gördüm sürekli ileriye destek vermeye çalıştı.

Her hafta filmi başa sarıp duruyoruz futbolcularımızın artık kendilerine yakışanı şu 6 maçlık periyotta göstermesini bekliyoruz.

Taraftarımız özellikle sağduyulu olmalı herkesin ortak paydası Trabzonspor başkanımızdan,t.direktörümüze kadar herkes takımı düzlüğe çıkarmak isteğinde ortamı germek bizi daha çok sıkıntıya sokar birlik beraberlik içinde hareket etmeliyiz.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

http://www.haber61.net/deplasman-don...stesi-299v.htm

bunu 90 dak hep bir agizdan söylemileler belki ruh gelir ruhsuzlara

Nereden
    İstanbul

Takımda lider yok. Herkes kendi başına. Kimse karakter olarak olgun da değil. Çocuklar! Ha kerhen Halil kaptan. Olgun desen de kendi himmet bir dede nerde kaldı gayre himmet ede...

Nereden
    İstanbul

Çocukken çok iyi oynayan abileri mahalle maçında sonlara doğru oyuna alıp takımın kazanmasını sağlardık hani. Adam resmen Gekas'ı alarak bunu yaptı.

Bundan kötüsü olamaz dedikçe her hafta daha kötüsüyle karşılaşıyoruz. Akhisar'da bize kümeye bağırılıyor arkadaş yemin ederim çok acayip bir durumdayız ya. Bu insanlar yatarken ne düşünüyor, teklnik direktörü başkanı, futbolcusu vs. mikrofon önüne geldiğinde ne konuşacağını hiç düşünmüyor mu ? Ya utanır kafasını kuma gömer insan böyle bi rezalet yemin ederim yok ya. Resmen beddua ediyoruz artık, Allah günah yazmasın :/

Dün bu takıma bile İzmir'den, İstanbul'dan, Denizli'den, Bursa'dan, Trabzon'dan vs. 500 e yakın deplase olan kardeşimiz geldi. Vallahi billahi onlara yazık. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bir de tribün performansımızı sorayım izleyenlere ?
    Gurbetçi Gençler.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda lider yok. Herkes kendi başına. Kimse karakter olarak olgun da değil. Çocuklar! Ha kerhen Halil kaptan. Olgun desen de kendi himmet bir dede nerde kaldı gayre himmet ede...
    Ortada takım bile yok. Bırakalım lideri.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)