Sayfa 66 Toplam 68 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 56 64 65 66 67 68 SonuncuSonuncu
Toplam 1694 adet sonuctan sayfa basi 1,626 ile 1,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý ‎| Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Kuzey Amerika

Maceraya hic gerek yok.Artýk sistem asagýdaki gibimi olur nasýl olur bilemicem ama aþaðýdaki 11 isimde sezon sonuna kadar oynamalý..

.................Onur.....

..Serkan....Giray..Bamba...Celustka..

.....Soner..Zokora...Sapara...

..............Adrian..............

.........Halil.....Henriqe....

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abartmýyorum, Rizespor'a verdiðimiz Eren Albayrak'ý ilerde 5 milyon avroya alamayacaðýz. Onu Trabzonspor'a kazandýramayanlarada yazýklar olsun! Kanatlardan öyle deparlar atýyorki, rakip defansý hallaç pamuðu gibi atýyor. Maçýn 90. dakikasýnda bile bunu yapabiliyor. Orhan Çýkrýkçi misali... Süratli ve güçlü bir kanat oyuncumuzu maalesef kaybettik. Hemde Bursa'dan bedava bize gelen, gelmek içinde 1 seneye yakýn Bursa'da kadro dýþý kalan bir adamdan bahsediyoruz.

Bu takýmda bana göre yabancýlardan bir Adrian kalmalý. Onuda bu maçta olduðu gibi kanatlarda deðil Santrafor arkasý oynatmalý...

Olcan, Volkan, Henrýque, Halil, Celuska, Ceh, Colman,Sapara, Janko, Emerson gönderilmeli...

Eskiþehir'in acil paraya ihtiyacý var. Verin Alanzinho'yu, üstüne parada verin ama þu Alper'i bu takýma kazandýrýn artýk. Zarar etmeyiz, bu takýmý yabancý kalitesiz oyuncular çöplüðüne çevirene kadar bu tip yerli oyunculara verin parayý en azýndan takýma katkýsý olur.

Bir takým þampiyonluða oynayacaksa kaliteli yerli oyuncularý olmalý. Þu anda Türkiye'de Alper gibi deðerli yerli bir oyuncu yok. Ersun hoca Alanzýnho'yu isteyip duruyor.Yedek oturacaðýna verin bu adamý alýn Alper'i...
    Ahmet abi, geçenlerde Rize maçýný izliyorum. sahada 22 tane futbolcu var ama göze çarpan iki oyuncu var. biri Eren Albayrak diðeri Sercan Kaya...

Gelecek sezon Trabzonspor a alýnmasý muhtemel oyuncularý git sen Rize ye sat. Kim bilir kimin talimatýyla hemde. !

Ondan sonra bazý arkadaþlar diyor ki... Sadri Þener yönetimini deðiþtirse yeni kadro ile tekrar baþkan adayý olsa... olsun da Yusuf'u da satsýn, Gökhan'ý da satsýn klübün borcunuda 400.000 TL yapsýn..

Gerçi 1461 de satma çalýþmalarý baþlamýþ gider ayak ama... Neyse... Söylenecek çok þey,yazýlacak bir çok þey var ama bu yazacaklarýmýz hiçbirþeyi deðiþtirmeyecek. Eðer bunlardan hesap soracak olan güç, bunlarýn ceketleri alýp gitmelerine izin vereceklerse onlarada yazýklar olsun.!
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tolunay'ýn demeçleri politik olabilir. Önce köprüyü geçmek lazým
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

6 Ay öncede söyledim þimdide söylüyorum.Ligde kalmayý garantiledeðimiz son maçtan sonra Trabzonda stadda BU TARAFTAR VE BU ÞEHÝR SÝZDEN KÖTÜSÜNÜ GÖRMEDÝ, GÖRMEYECEK BÝZ SÝZDEN UTANDIK SÝZ KENDÝNÝZDEN UTANDINIZMI? Þeklinde büyük çok büyük pankart açýlmalý, açýlmalý ki gelecek yeni kadro taraftarýn hala büyük olduðunu takým küçülse bile trafatarýn büyük kaldýðýný herþeyi sineye çekmediði anlaþýlsýn BMN yönetimide buna ön ayak olsun.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abartmýyorum, Rizespor'a verdiðimiz Eren Albayrak'ý ilerde 5 milyon avroya alamayacaðýz. Onu Trabzonspor'a kazandýramayanlarada yazýklar olsun! Kanatlardan öyle deparlar atýyorki, rakip defansý hallaç pamuðu gibi atýyor. Maçýn 90. dakikasýnda bile bunu yapabiliyor. Orhan Çýkrýkçi misali... Süratli ve güçlü bir kanat oyuncumuzu maalesef kaybettik. Hemde Bursa'dan bedava bize gelen, gelmek içinde 1 seneye yakýn Bursa'da kadro dýþý kalan bir adamdan bahsediyoruz.

Bu takýmda bana göre yabancýlardan bir Adrian kalmalý. Onuda bu maçta olduðu gibi kanatlarda deðil Santrafor arkasý oynatmalý...

Olcan, Volkan, Henrýque, Halil, Celuska, Ceh, Colman,Sapara, Janko, Emerson gönderilmeli...

Eskiþehir'in acil paraya ihtiyacý var. Verin Alanzinho'yu, üstüne parada verin ama þu Alper'i bu takýma kazandýrýn artýk. Zarar etmeyiz, bu takýmý yabancý kalitesiz oyuncular çöplüðüne çevirene kadar bu tip yerli oyunculara verin parayý en azýndan takýma katkýsý olur.

Bir takým þampiyonluða oynayacaksa kaliteli yerli oyuncularý olmalý. Þu anda Türkiye'de Alper gibi deðerli yerli bir oyuncu yok. Ersun hoca Alanzýnho'yu isteyip duruyor.Yedek oturacaðýna verin bu adamý alýn Alper'i...
    Ahmet abi,
    Erenin çok eksikleri var.Tamam süratlý iyi oyuncu ama orta keserken kafasýný kaldýrmama problemi var gerçi Türk futbolunda var bu hastalýk.Bank asya da bekler pek iyi deðiller bu yüzden biraz basit gelebiliyor oyuncuya,eren için en güzel fikri Rizespor lige çýkýnca verebiliriz ancak.Lakin sercaný kaybettik bunu net bir þekilde diyebilirim.Kafasýný kaldýran arkadaþlarýnýn nerede olduðuna bakan sahada ki yer seçimi vesaire.En basiti son manisaspor maçýnda ki cernata verdiði pas baþka oyuncu olsa idi þansýný kaleye vurmaktan yana denerdi.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ligdeki açýk ara en kötü takýmýz. Ýki hafta önce Mersin'in ðs'ye karþý oynadýðý toptan sonra gönül rahatlýðýyla(!) diyebiliyorum bunu. Ordu bile bizden daha derli toplu bir takým. Bu takýmýn posterini falan yaptýrýp en kibar deyimle "en kötü dönemimizi yaþatanlar" diye damgalamak lazým.

1461'deki Yusuf, Rize'deki eskiler falan bize gelse 5-6 hafta sonra "Olcan" olurlar. Yahu bize gelenlerin formdan düþme sürecine bakalým bi.

Olcan canavar gibiydi bize geldiðinde canavar. Ýbb maçýnda, Psv maçýnda attýðý deparlarý hatýrlýyorum. Þimdi en az 80 kilo ve bildiðin aðýr. Koþamýyor.

Bamba'ya bakalým. Adamýn kanýný çekmiþler sanki. Sow'u yutan adam yalpalamaya baþladý. Herkes Afrika kupasý diyor ama alakasý yok. Oraya gitmeden baþlamýþtý bu süreç.

Bu takým ne yiyor ne içiyor merak ediyorum. Kesinlikle takýmda virüs bir þey var. Aklýma baþka bir þey gelmiyor.

Gücüyle, hýzýyla, kondisyonuyla oynamaya çalýþan her oyuncumuz yerlerde sürünüyor. Teknik ve akýlla oynayan Soner ve Adrian ayakta durabiliyor sadece.

Futbolcularýn birbirlerine bu kadar uzak oynamasý ve sonucunda sýfýr hücum gücüne sahip oluþumuz, galibiyeti imkansýz kýlýyor. Hücum gücü olmayýnca defans gücümüz de daðýlýyor. Gol atamýyorsun yahu gol! Kaleye en yakýn 2 adamýn seni 9 kiþi oynatýyor.

Henrique, Volkan, Colman. Ne 9'u bildiðin 8 kiþi oynadýk dün. Yattara'yý Fatih Tekke'yi Gökdeniz'i falan yuhalýyorduk. Onlarý yuhalýyorduk bunlara gýkýmýz çýkmýyor. Yazýklar olsun, defolun gidin takýmdan.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Takýmla ilgili kanaatim deðiþti.Dünkü maçtan sonra yeni sezonda kale hariç,ilk 11 için 10 transfer,kulübeye de 6 transfer istiyorum.Dünkü takýmda Trabzonun 18i için yeterli adam göremedim.Bu takýmdan ne köy olur ne kasaba.Yediðimiz ilk golü,þike delili olarak sundan itiraz edecek adam bulamazsýn.Mustafa seyrediyor,Soner seyrediyor.Adam kimsey, çalýmlamadan metrelerce top sürüp golü atýyor.Hani Fb ya da GS böyle gol atsa kare kare yayýnlardýk burada.

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

mustafa yumluya kemal sunalý andýrdýðý için sempatim var. ama lütfen bir daha o formayý giymesin yeteneði yokkadar.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Kuzey Amerika

Takýmdaki oyuncularýn sorumsuz olmasýnýn tek nedeni Yönetim.Yönetim takým ile hic ilgilenmiyor.Saldým çayýra-Mevlam kayýra hesabý...

Oyuncular bakýyor ki,Yönetimin ses cýkardýgý yok,rahatlýga veriyorlar.Su anda hepsi Trabzon'da tatil amaclý bulunuyor.

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

dün colman orta alanda üç sivaslý oyuncu arasýnda kalýnca toptan nasýl kaçarým telaþýndaydý, soner ise ayný anda topu kapmak için yýrtýnýyordu, kardeþim idda ediyorum soner vazgeçilmez bir oyuncu olacak ama etrafýnda sabotajcý deðil de futbolcu da olacak!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Söylenecek o kadar çok þey var ki ! bazen susmak en güzel cevap oluyor. Yazýklar olsun...................
    TRABZONSPOR

Eski Nickim : Cripto

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Alika87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dün görüldü ki, takimin cogu trabzonsporu kafadan bitirmis. Topsuz alanda bu kadar eksik takim görmedim. Takimin büyük kismi, sezon sonu zaten yolcuyum, neden yorayim kendimi. Büyük revizyona gerek, yoksa aynen böyle devam eder. Sorun hoca da degil, sorun oyuncularin kafasinda.
    Þu bir gerçek ki, biz 1996'da, 2005'de ve en son 2011'de þampiyonluðu hep entrikalarla kaybettik. Kaybetmeyi býrakýn o kaliteli oyuncular bu kaçan þampiyonluklardan sonra takýmda kalmadý, tutulamadý... Psikolojik olarak oyuncular bu aðýrlýðý kaldýramadý. Tribünlerin bu konuda müthiþ baskýlarý vardý. Oyuncular topu her ayaðýnda, en ufak bir pas hatasýnda tribünlerden müthiþ tepki almýþlardý. Mesela Soner Boz, 1996 yýlýnda çalýnan þampiyonluktan sonra þehri terkettiðini bir daha ayak basmadýðýný söylemiþti. Yani o derece etkilenmiþti...

Þunu demek istiyorum, özellikle 2011'de çalýnan þampiyonluk'ta kupamýzýn verilmemesi takýmý darmadaðýn etmiþtir. Oyuncularda insan, emeklerinin karþýlýðýný alamayýnca, emekleri göz göre çalýnýnca ve buna yönetimde engel olamayýnca onlarda en kýsa sürede takýmdan ayrýlýp emeklerinin çalýnmayacaðý en azýndan sahada kaznadýklarý kupayý baþkasýna kaptýrmayacaklarý takýmlara koþarak gittiler.

Kafa olarak oyuncularýn bu þekilde bittikleri doðrudur... Zaten dikkat edin o yýllarda çalýnan þampiyonluklardan sonra takým kadrosunun bel kemiði oyuncular hep gönderilmiþ ya da takýmdan ayrýlmýþlardýr. 1996 yýlýnda çalýnan þampiyonluktan sonra Þota, Arçil, Ogün, Abdullah, Soner, Hami, Tolunay v.s... hepsi gönderilmiþti.

Gelelim 2005 yýlýna... Önce Fatih Tekke, ardýndan Gökdeniz,Tolga Seyhan, Lee Young, Emrah v.s gitmiþ ya da gönderilmiþlerdi. 2011 yýlýndan sonra yaþadýklarýmýz zaten ortada... Egemen, Selçuk, Umut, Ceyhun, Jaja, Engin, burak v.s...

Þimdi soruyorum... Biz bu sýkýntýlarý yaþarken hangi takým tam tersi þekilde bu iþten kazançlý çýkmýþtýr? Biz bahsi geçen bu üç þampiyonluðu kazansaydýk bu kadrolar daðýlýrmýydý? Bence üstüne koyardýk seri þampiyonluklarýmýz bile gelebilirdi. Özellikle 1996 yýlýnda çalýnan þampiyonluktan sonra biz bu travmayla uðraþýrken Galatasaray 4 sene üst üste þampiyon olup UEFA kupasýný kaldýrdý.

Biz, 2005 senesinde þampiyonluðumuzu gene çaldýrýp, travma yaþadýk. Bir sene sonra bu Galatasaray gene þampiyon oldu. Ne tesatüf 2011 senesinde biz travmayla, þikeyle uðraþýrken baktýk ki Galatasaray gene þampiyon oldu! Bunlar tesatüf deðil bana göre. Biz Fenerbahçe ile kavga ederken, didiþirken Galatasaray her defasýnda aradan sinsice oyuncularýmýzýnda aklýný çelerek,onlarý bizden koparmýþ ve tFF, MHK sayesinde þampiyon olmuþtur. Bu iþler ne hikmetse hep bu adilere yaramakta!!!

Þimdi biz bu þampiyonluklarý yaþasaydýk bu oyuncularýn kaçý baþk atakýmlara giderdi? þampiyon olsaydýk oyuncularýn kafalarýnda sadece futbol olacaktý. Sezon bitsede þuradan bir an evvel gidelim diye düþünmeyeceklerdi.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

savunmanýn þu hali, tam bir rezillik 3 kiþi bir oyuncunun yanýmnda diðerleri boþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tolunay Hoca mücadelemizin tatmin edici olduðunu söylemiþ ve skora sevinmiþ... boþuna burda kendimizi paralamayalým!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ya arkadaþ þunu anladým.
    demek ki bu kadar formsuz, isteksiz oyuncularý Þenol Hoca yine de çok iyi oynatýyormuþ.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ünal Er - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Sonuçlar ortada, yapýlacak iþ çok basit...
    Dün oynanan maçdaki orta saha defans, isimleri yazdýðýnýzda gerçekten çok iyi ancak 2 pas yapamýyorlar, topa vurmayý býrak dürtemiyorlar...orun psikolojik. Takýmda arkadaþlýk yok, bütün bunlarýn oluþabilmesi için eðer bu düþüncede ise yönetim. yeni yapýlanmayý mayýs ayý içerisinde bitirmeli ve bütün oyuncularý Haziran ayýnda toplamalý ki anca düzelir...Kangren olan kol deðil vücudun yarýsý ve koparýp atmak lazým. Yabancýlardan tamamen kurtulmak ve uzak diyarlardan topcu almamak lazým. Genç yerli, yabancý transferide yapýlacaksa çok çok iyi oyunu yönlendirecek saha icinde abi olacak (zokora olabilir) biri olmalý...Alper hemen alýnmalý hiç düþünmeye bile gerek yok, yabancýlardan kurtuldun mu Alper bedavaya gelir zaten. Oynatmayýp ödediðimiz paralarý düþününce Alpere veilecek para hikaye...
    SÖZ KONUSU VATAN ÝSE GERÝSÝ TEFARRUATTIR
    SAVAÞ, BAÐIMSIZLIK SÖZ KONUSU OLMADIKÇA CÝNAYETTÝR

bülent uygun--es es--korcan--aleks taþcýoðlu--egemen--selçuk-galatasaray

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Mustafa Yumlu nun pozisyon bilgisi amatör seviyede sýrf nüfus cüzdanýnda Trabzon yazýyor diye buralarda bu kadar kolay olmamalý...
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldýðý sürece onun için kaybedilmiþ birþey yoktur...

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    savunmanýn þu hali, tam bir rezillik 3 kiþi bir oyuncunun yanýmnda diðerleri boþ
    Mustafa'nýn þaklabanlýðý. Ramazan eðlencesi gibi herif yahu. Sen nasýl olur da zaten markaj altýnda olan adama baskýya gidip ceza sahasýna cepheden dalan 2 oyuncuyu bomboþ býrakýrsýn. Senin beynini sevsinler.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

arifberkay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Gurpas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin hocanýn vizyonu, kariyeri neki ne bekliyorsun
    Benim bir beklentim yok zira TFF ile anlaþmalý geldiði için þike hakkýnda 1 cümle dahi kuramayan adamla iþim olmaz destek de vermem

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

2*0 biteseydi diðer maç tamamen formalite icabý olacaktý

ha 1-0 yenilsek daha mý iyidi,kesinlikjle hayýr,2*1 yenilmemiz galibiyet gibi sevindirici,
    fakat þu var,,burada kazayla bir gol yersek turu gecemeyiz,çünkü bu takýmýn 2 gol atma kapasitesi yok,özellikle kapanan takýma karþý,,,,
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

þu resme bakýpta sabah traþ olmak için bile aynaya bakýlmaz mustafa...
    utanmaz ...

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

bu takýmda sýrf özel hayatýna dikkat etmiyor diye jaja gönderildi...
    sanki colman namazýnda niyazýnda...
    olcan sakal býraktý diye oldu hacý öylemi...
    sanki damat edicen, sanane özel hayatýndan sen sahaya baksana..
    öyle diye diye topçu kalmadý takýmda..
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Volkan Þenin vurdum duymaz tavrý insaný çileden çýkarýr.ulan neyine güveniyorsunda bu kadar kötü mücadele ediyorsun arkadaþ.

Nereden
    Trabzon

Sezonun en önemli iki maçýndan ilkinde hayal kýrýklýðýna uðramadým dersem yalan olur maçtan önce daha iyi futbol oynayacaðýmýza inanýyordum ama maç yine eski tas eski hamam þeklinde oldu.

Maçýn deðerlendirmesini yaparsak orta sahada yine yumuþak bir görüntü verdik ne soner ne colman ne adrian ne de volkan üretkenlikten uzak ikili mücadelelerde zayýftý.

Ofansif olarak üretkenlikten uzak olduðumuz gibi defansif olarak da iyi deðildik yediðimiz goller çok amatörce idi girayýn eneramo ile adam adama oynamasýnýn hem avantajý hemde dezavantajý oldu avantajý eneramonun etkisini azalttýk dezavantajý ise eneramoyu takip ettiði için kale önünden uzak kalan stoperlerin bocalamasý oldu ilk golde bunun getirdiði duruþ hatasý oldu.Ýkinci gol ise yine nerde duracaðýný bilmeyen defans oyuncularýnýn ürünü oldu.

Ofansif olarak da ikili mücadelelerde yumuþak kalýnca yine pozisyona giremedik sabaha kadar oynansa gol bulmamýz meçhuldü attýðýmýz duran top golü piyangodan çýkmýþ gibi oldu turu geçme adýna bir kývýlcým çaktý onu ateþe döndürmekte söndürmekte þuanda bizim elimizde hayýrlýsý diyelim.

highlander - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Ben de problemimizin hevessiz ve tutkusuz bir oyuncu kadrosuna sahip olmamýz olduðunu düþünüyorum. Birkaçý hariç hiçbir oyuncumuz Trabzon'da bulunmaktan memnun deðil bence. Böyle bir durumda teknik direktörü konuþmak yersiz. Tolunay Kafkas'ý deðerlendirmek için gelecek sezonu beklememiz gerekiyor. Aksi halde kendisine haksýzlýk yapmýþ oluruz. Þu sezon bir kaza olmadan bitsin de ondan sonra çok büyük bir deðiþim yapýlsýn. Tolga, Onur, Soner ve Adrian dýþýndaki oyuncularla yollar ayrýlmalý. Fakat, pratikte bu pek mümkün görünmüyor maalesef.
    Yaþasýn Rinus Michels,Joan Cruyff, Luis Van gaal, Frank Rijkaard,Yaþasýn TOTAL FUTBOL!
    Haydi Ronaldinho,yine ayaða kaldýr bizi!
    Türk futbolunun Don Kiþot'u Trabzonspor,kalbim seninle!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)