Sayfa 1 Toplam 28 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 681 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L 30.Hafta | Yeşilgiresun Belediye 77-68 Trabzonspor | Maç Sonucu

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart TB2L 30.Hafta | Yeşilgiresun Belediye 77-68 Trabzonspor | Maç Sonucu

Şampiyonluk yolunda başarılar Trabzonum
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

En zor maclarimizdan bir tanesi. Cok zor olacak, insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük gün geldi desenize.Bu kadar muhabbetten sonra bu maçı kazanmak şart.Haydi Fırtına
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Tuvaletimiz yok

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar herkesten ricam genelleme yapılmaması TS ye düşmanlık edenler Girensun lu maskesi takmış şikebahçe sülüksaray sekiztaş taraftarlarıdır bunlardan D.Karadenizin bütün illerinde var.Yoksa Giresun lu TS liler TS yi kemençe horon ile karşılar.

1996 şampiyonluğumuz çalındığında intihar eden renkdaşlarımızdan biri Giresun lu idi

Başarılar TRABZONSPOR
    Konu S.ÖZKAN tarafından (27.03.2013 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

29. değil 30. hafta maçı başlığın değiştirilmesi gerekir sevgili yetkililer
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    İstanbul

Kambala Türk yapılacakmış.Playofflar için transfer etsek çok iyi olur kanaatindeyim.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bunların nasıl Tuvaleti yok ya bizimkiler 1 lira alıyor iyi para
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Koç rotasyonu iyi ayarlamalı.

El amin ilk çeyrek ve 3.çeyrek full oynamalı. Toplam 5 dk. dinlenmeli. Sercan Topçu'ya 5 dakika sahada kalmalı. Zuza maksimum 30 dk. falan sahada olmalı. Alican ve Yunus 20-30 dk. civarında oynatılmalı.

Giresun'da Gordon'u Yunus, Alican, Orçun ve Umutcan değişerek savunmalı. El amin'i Gordon'a tutarsa boşuna efor harcar. Bütün gücünü ofansa vermeli.

Ribauntlarda kısalar yardımcı olmalı. Zuza net ribaunt alamıyor. Bu konuda oyunculara büyük görev düşüyor. El amin'in dripling üzerinden dışarıya çıkaracağı toplara yüksek isabetle oynanılmalı.

Nereden
    İstanbul

Giresunspor forumundan Trabzondaki maçtan sonra yapılmış bir yorum:
    adamlar kendi evinde bile maça gelmiyorki. salon bomboştu dün. ki giresun maçı olmasa ve bukadar rakip taraftar gelmese okadar bile olmazdı. giresuna geleceklerini hiç sanmam. zaten ozamana kadar biz çoktan kopup gitmiş oluruz trabzondan önde.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alex Gordon giresun'dan bu oyuncuyu çıkarsan düşmemeye oynar tek başına sırtlıyo adam bunu durdurursak en az 7-8 sayı farkla kazanırız bence.

Nereden
    İstanbul

Uşakta kaybetti.Kalan 5 maçı kazanıp lider bitirebiliriz.Kolay değil ama bunu başaracak gücümüz var.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün bir grup taraftar " Giresun'a gitmemiz engellenemez " diye bağırdı.

Nereden
    İstanbul

Giresunlular afiş çalışması yapmışlar.Hadi bunu anladık Hamsi diye dalga geçme nedir allah aşkına.Bunlar Giresunun hangi bölgede olduğunu bilmiyorlar galiba.Ağır gerizekalı bunları hazırlayanlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu grubun bir yarası var ama ne, ben Giresun ile eskiden gelen bir sorun olduğunu hatırlamıyorum şimdi akılları sıra husumet yaratacaklar oysa ki bizimle uğraşanların acı sonları herkesin malumu.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bugün 37 dk oynayan alex gordon 15 dk oynayan el amin karşısında.yorgunluk önemli faktör
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Mehmet Dinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir grup taraftar " Giresun'a gitmemiz engellenemez " diye bağırdı.
    O taraftar grubuna sormak lazımdı bu zamana kadar neredeydiniz beyfendiler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giresunlular afiş çalışması yapmışlar.Hadi bunu anladık Hamsi diye dalga geçme nedir allah aşkına.Bunlar Giresunun hangi bölgede olduğunu bilmiyorlar galiba.Ağır gerizekalı bunları hazırlayanlar.
    Ben Giresun Görele liyim bu dangalaklardan utanıyorum.Ne olduğunu bilmeyen bu adamlar kesinlikle hemşehrim falan değil benim hemşehrilerim TRABZONSPOR lular yoksa nufüs cüzdanlarında ne yazdığı zerre umurumda değil.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı S.ÖZKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Giresun Görele liyim bu dangalaklardan utanıyorum.Ne olduğunu bilmeyen bu adamlar kesinlikle hemşehrim falan değil benim hemşehrilerim TRABZONSPOR lular yoksa nufüs cüzdanlarında ne yazdığı zerre umurumda değil.
    Anlamıyorum abi,aynı bölgenin ,aynı kültürün insanıyız niye yoktan yere husumet çıkarmaya çalışıyorlar anlamıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamıyorum abi,aynı bölgenin ,aynı kültürün insanıyız niye yoktan yere husumet çıkarmaya çalışıyorlar anlamıyorum.
    Bu adamlara sorsak hangi takımlısınız diye verecekleri cevap belli şikebahçe sülüksaray sekiztaş durum bu kadar net.Yoksa TS li Giresun lular kemençe horon ile karşılar.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar, defalarca söyledik. Bir şey söylerken genelleme yapmayalım lütfen.. Giresun doğumlu olup Trabzonspor'u tutan binlerce kişi var. Şampiyon olamadığımız sene intihar edenlerden birinin Giresun'lu olduğunu unutmayalım..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Giresun,oyuna gelme!
    Giresun Trabzon'dur-Trabzon da Giresun!
    İyi olan kazansın.Biz her zaman kardeşiz!
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu adamlara sorsak hangi takımlısınız diye verecekleri cevap belli şikebahçe sülüksaray sekiztaş durum bu kadar net.Yoksa TS li Giresun lular kemençe horon ile karşılar.
    Evet abi,bu husumeti çıkarmaya çalışanların gerçek Giresunlu olduğuna inanmıyorum.Olsa olsa kültürünü kaybetmiş,imitasyon İstanbullulardır.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç için söylenecek şey basit.. Alex Gordon'u durdurduğumuz vakit maç bizimdir.. Muhtemelen Alex'i Yunus savunacaktır. En azınan öyle olmalı, El- Amin savunursa hem çok başarılı olamaz, hem de fazla efor sarf edip maçtan erken kopabilir.. Son haftalardaki performansıyla Yunus, Alex'i iyi savunabilir diye düşünüyorum..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende giresun- tireboluluyum bu dıger Karadeniz illerinde nasıl bır cekememezlık varsa anlayamıyorum niye geriyorlar ortalıgı.. orduspor gıder otobus taslar, rize gider acılıs macına fb yi cagırır.. Senin bolgenın takımı cıkmıs TRABZONSPOR destekle iste aradan bir nehir bir dag gecıyor diye düşman oluyorsun.. Ama 1000 km otedekı İstanbul takımlarını desteklemeye utanmıyorsun gene asabım bozuldu..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)