Sayfa 51 Toplam 154 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3836 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - Apoel FC

Analyzer
    Ziyaretçi

Teknik direktörümüz Şenol Güneş olsaydı, adını hiç duymadığımız Anorthosis'e elendiği gibi Apoel'e de elenirdi. Şimdi teknik direktörümüz Lazaroni. Dünya çapında bir teknik adam. Paf takımla çıksa Apoel'i eler.

Not: Şimdi bu yorumu yazdım diye bilumum Şenol Güneş romantikleri gelip dünya üçüncüsü oldu v.s. hede hödö yazmasınlar. Tamam biliyoruz dünya üçüncüsü oldu. Uzayda yaşamıyoruz ya.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi notuna laf etmeyeyim ama Lazaroni için yazdıkların yanlış.

Lazaroni mi dünya çapında?

Başarılarını yazarsan sevinirim.

Bizde öğrenmiş oluruz.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı tamug yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi notuna laf etmeyeyim ama Lazaroni için yazdıkların yanlış.

Lazaroni mi dünya çapında?

Başarılarını yazarsan sevinirim.

Bizde öğrenmiş oluruz.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A3o_Lazaroni

Kariyerini buradan görebilirsin. Dünyanın her bölgesinde çalışmış bir teknik direktör. Ayrıca dünya futbolunun en prestijli takımı Brezilya milli takımına layık görülmüş biridir. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin teknik direktörleri Gerets, Zico ve Tigana'nın kariyeri ve başarılarını da sen değerlendir lütfen. Lazaroni Trabzonspor'a gelmiş en kariyerli teknik direktör. Aksini ispat etmek mümkün mü?

Ayrıca Lazaroni Fenerbahçe'nin 100 yıllık tarihinde en büyük Avrupa başarısını yaşatan teknik direktördür.

Herhangi bir istatistik verin, Trabzonspor tarihinde Trabzonspor'a gelmeden önce böyle kariyer yapmış bir hoca söyleyin ondan sonra konuşalım. Öyle "kimmiş yeeaaaww Lazaroni, ne başarısı var" diye atmakla tutmakla olmaz.

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A3o_Lazaroni

Kariyerini buradan görebilirsin. Dünyanın her bölgesinde çalışmış bir teknik direktör. Ayrıca dünya futbolunun en prestijli takımı Brezilya milli takımına layık görülmüş biridir. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin teknik direktörleri Gerets, Zico ve Tigana'nın kariyeri ve başarılarını da sen değerlendir lütfen. Lazaroni Trabzonspor'a gelmiş en kariyerli teknik direktör. Aksini ispat etmek mümkün mü?

Ayrıca Lazaroni Fenerbahçe'nin 100 yıllık tarihinde en büyük Avrupa başarısını yaşatan teknik direktördür.

Herhangi bir istatistik verin, Trabzonspor tarihinde Trabzonspor'a gelmeden önce böyle kariyer yapmış bir hoca söyleyin ondan sonra konuşalım. Öyle "kimmiş yeeaaaww Lazaroni, ne başarısı var" diye atmakla tutmakla olmaz.

20 tane takımda oynamış kendimi gitti kovuldumu bunu öğrenmek lazım
    çok başarılı olsa o takımlarda kalırdı diye düşünüyorum.

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Brezilya milli takımında ne yapmış acaba? O kadroylan erkenden enlenmiş yanlış değilsem. Aynı kadro Breziyla bi dahaki dünya kupasında efsane olmuştu.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

(İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    Ankara

Brezilya milli takımının oyun düzeninin yaratıcısıdır Lazoroni. Kendisi hakkında ilerleyen haftalarda daha çok bilgi sahibi olucaz. ben ilk maçın oyundan düşmediğimiz periyodundaki oyun için çok umutluyum. tek top ve hızlı biçimde hem dikine hemde yanlara oynadı takım. geçen seneden çok farklı bir görüntü verdi. ben oldukça umutluyum
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    ÜLKERE HAYIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı melrok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brezilya milli takımının oyun düzeninin yaratıcısıdır Lazoroni. Kendisi hakkında ilerleyen haftalarda daha çok bilgi sahibi olucaz. ben ilk maçın oyundan düşmediğimiz periyodundaki oyun için çok umutluyum. tek top ve hızlı biçimde hem dikine hemde yanlara oynadı takım. geçen seneden çok farklı bir görüntü verdi. ben oldukça umutluyum
    Aslına bakarsan ben de öyle düşünüyordum maçtan hemen sonra. Züğürt tesellisi midir bilemem ama dizilişteki yanlışlara rağmen topu koşturduğumuz ilk yarım saat beni de memnun etmedi değil. Sağda Musa, solda iyi bir adamla Marcelinho tek top yapmak için ortasahaya kadar gelmek zorunda kalmazsa bana da rahat gol yaparız gibi geliyor. Geliyor da, kağıt üzerinde olmuyor tabi, sahada görmek lazım.

Nereden
    Ankara

yok perhaps züğürt teselisi değil. takımda ışık olmasa burda yaygarayı basacak ilk insanlardan biriyim. bence taraftarımız geçen seneden kaynaklı sağlıklı izleyemiyor. malum öyle bir sezon geçirdiki, düşmanıma vermesin denir ya o cinsten.
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    ÜLKERE HAYIR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lazaroni'nin Trabzonspor takımına çok şey katacağına inanmıyorum. Kariyeri de denildiği gibi iyi değil. Ayrıca mükemmel olsa dahi rakipleri tanımayan antrenörden bir süre bişey bekleyemeyiz. Yönetimimiz sağolsun

Bu arada arkadaşlar neden oyuna gelip APOEL taraftarına cevap veriyoruz? Biz büyük kulübüz neden onların seviyesine düşüyoruz? Bu kışkırtmalar sonunda çıkacak olaylardan sizin de payınız olacaktır bunu unutmayalım oyuna gelmeyelim. Bırakın afkursunlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shotaarveladze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim de turuncu formalar vardı. Onları giysek adamlar ne şok olur ama. Düşünsenize bütün tribünler turuncu ve biz sahaya turuncu formayla çıkıyoruz. Üstlerini başlarını yırtar kanıbozuklar.
    Ehehe harbi maymun olurlar

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

jeferson
    fatih ak., stephanow,çağdaş,cello
    hüseyin
    yattara, gökdeniz,ömer rıza, murat o.
    umut

en mantıklı kadro bu yattara gökdeniz ve umuta çok iş düşüyor yakaladığımızı atmak zorundayız yoksa zorlanırız Allah yardımcımız olsun...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu ayki Trabzonspor dergisinde Murat ocak röpörtajı var. orda Murat Ocak defansif olarak iyi olduğunu ama maçiçerisinde ileriye pek çıkmadığını söylemişti. pastırma maçında 2 kişiyi geçti diye adamı sol açık görmeyin, adam kendi bile bu konuda zayıf olduğunu belirtmiş.

Nereden
    İstanbul

Bu arada dün gece diğer spor yorumcularının aksine Ahmet Çakar Trabzonspor'un turu rahat geçeceğine inandığını söyledi. Allah söyletiyor diyelim

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı laz_rail_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeferson
    fatih ak., stephanow,çağdaş,cello
    hüseyin
    yattara, gökdeniz,ömer rıza, murat o.
    umut

en mantıklı kadro bu yattara gökdeniz ve umuta çok iş düşüyor yakaladığımızı atmak zorundayız yoksa zorlanırız Allah yardımcımız olsun...

ortaya koydugun oyuncular

hüseyin(pas atmak gibi bir özelliği yok)
    yattara(kenardan inip orta atar fakat diren pas atma özelliği yok ayrıca yattaranın etkili olabilmesi için onu savunmanın arkasına kaçıracak paslar lazım orta alanda kim yapıcak bu işi?)
    gökdeniz(sadece topla diripling özelliğine sahip hiç bir zaman bombeli dikine veya forveti pozisyona sokabilecek pasları yok)
    ömer rıza(onun orta alanda oynayamayacagını halilhodziç dönemindende bbiliyoruz,kendide üstüne baba basa söylüyor! o bir forvet!!)
    murat ocak(onu orta sahaya koymak gereksiz maceradan başka bişey değil! murat ancak bu takımda celalettinin yedeği olur, yani bizim sola oyuncu alamazssak yandık anlamına geliyor)

böyle bir ortasahayla hezimete ugrarız!,buraya szymekle,marce gelirse ve yeni sol kanatla çok iyi olur takım,marce ve sol kanatta bu maçta oynayamayacağından bütün yük szymeke düşüyor, o yattara ve hüseyin üztün bir performans ile oynarsa bu maçı raha alırız!

jeff
    fatih,milan,çağdaş,celo
    hasan,hüseyin
    yattara,szymek,gökdeniz
    umut
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

murat ocak öyle söyledi ise kendisini tanımıyor ben murat sol açık olsun demiyorum ama şu yoklukta musa büyük yılların sağ kanadı solda oynayacaksa murat ocak oynasın kayseri maçının son 10 dakikasında defans bütün topları murat ocak ta topladı o da kendesine öyle söylenmiş olacak ki ileriye şişirdi ama hepsi adrese gitti tabi değerlendiremedik bence savunması çok zayıf ama orta açık ta çok rahat değerlendirilebilir çünkü şu an sol açık oynayabilecek başka alternatifimiz yok milli maçlarda bile çıkışları gayet güzeldi tabi ki bu benim düşüncem...

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı temmuz12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada dün gece diğer spor yorumcularının aksine Ahmet Çakar Trabzonspor'un turu rahat geçeceğine inandığını söyledi. Allah söyletiyor diyelim
    Ahmet Çakar, Fatih Tekke'nin abartıldığı kadar iyi futbocu değil de diyor.

Yani futbol bilgisinden şüphe etmek lazım.

Ahmet Çakar bu açıklamayı yaptıysa, Apoel maçından daha çok şüphelenmeye başladım.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

jeff
    fatih,milan,çağdaş,celo
    hasan,hüseyin
    yattara,szymek,gökdeniz
    umut
    bence de bu maç için çıkıcak en iyi kadro bu.Szmek ön liberoda çok zayıf. Hasan iyi adam kovalıyor, pres yapıyor, gerekirse rakibin ayağını rakibe hediye bile edebilir.
    ligde de szymek Marcelinho değişikliği yapılarak bu kadro kullanılmalı bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı temmuz12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Çakar, geçen senede Anartosis maçı için aynı şeyleri söylemişti.Ya tutarsa hesabı,ben söylemiştim ayakları yapıyor...

Bu arada bu Apoel takımı, Anartosis takımından bence daha güçlü bir takım.Peki Trabzon geçen seneden daha güçlü bir Trabzonmu?Rakibi çokta hafife almayın.Kıbrıs'ın nemli Ağustos gecesinin futbolcularımız üzerindeki olumsuzluklarıda göz ardı etmeyelim.Tribündeki eokacıların zaten nasıl bir baskı uygulayacağını hepimiz biliyoruz.O yüzden çok kolay bir maç olmayacağı kesin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeff
    fatih,milan,çağdaş,celo
    hasan,hüseyin
    yattara,szymek,gökdeniz
    umut
    bu da güzel bir kadro bu kadro ile gol yemeyiz ama kolay da gol atamayız elimizdeki sol sıkıntısını sen gökdeniz ile çözmüşsün ortaya şimeki koymuşsun ama şimek çok verimli değil adam eski ara topları atamıyor formunda ciddi bir düşüş var gökdenizin de sol da pek verimli olabildiğini düşünmüyorum kala kala yattaraya kaldık zaten bende ençok ona güveniyorum ben hala murat ocak ın sol açık da değerlendirilmesi düşüncesindeyim...

Nereden
    İstanbul

Geçen gün bir arkadaşın yazdığı gibi, takım orada kendilerini nelerin beklediğini biliyor. Bunları dert etmeyecek. profesyonelce gidip, maçını oynayıp dönecek. Ne can güvenliği vs için korkmamıza nede kötü muamele için stres olmaya gerek var. Hatta takım bu tür durumlar için ince espiriler bile hazırlayabilir. Mesala ayakkabıların tabanlarına prezervatif yerleştirbilir yada küçük notlar. mesela Öcüüüü sizi yemeye geldik felan gibi...

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geçen sene yattara kırmızı görmeseydi,maç zaten bizimdi.Hadi onu geçtim son dakikada yenilen golde defansı hata yapmasa ve rövanş maçındaki net penaltımız verilse turu geçmiştik.
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu sefer rumlari yenicez...yenmezsek bile eleyecegiz.

Kimse geçen seneki maçı düşünüp strese girmesin geçen sene bariz şenol güneş hoca yüzünden yattaranın atılması yüzünden ve verilmeyen %100 penaltı yüzünden elendik bu yüzden geçen seneyi ölçü almamız çok hata olur bu sene ben yattara gökdeniz ve umut tan çok şey bekliyorum defansa çok güveniyorum inşallah eliyeceğiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçla ilgili Kıbrısda it köpek ne yorum yapmış hiç umurumda değil.Benim bildiğim şu, Cem-Musa-Marcelinho yerlerine Ömer Rıza-Umut Bulut ve Yattara oynarsa biz bu adamları yenebiliriz. Ömer Rıza'nın kontratağa uygun stilinden mutlaka faydalanmalıyız. Adamlar umarım gol bulmak için üzerimize gelirler. Bu bizim çok ama çok işimize yarayabilir. Ömer Rıza'ya gerçekten bu maç için çok güveniyorum.Hazırlık maçlarında çok formdaydı heralde 4-5 gol atmıştır. Bu arada saha içinde yardımlaşarak ve rakibe boş alan bırakmadan oynamalıyız. Kıbrıstaki Türklerin de desteğiyle umarım bir kabus daha yaşamayız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)