Sayfa 101 Toplam 154 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3836 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR - Apoel FC

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alphaville61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hiç kimsenin kuşkusu olmasın Trabzonspor'umuz Apoeli avini aker de perişan eder.
    Eder de Allah'ın mahalle takımı ile berabere kaldığımıza sevinmek pek içime sinmiyor be kardeşim ne yapayım?
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Jester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızgınlıkla acımasızca Lazaroni'yi eleştiren arkadaşları biraz sakin olmaya davet ediyorum. Bence adam şu ana kadar hiç te öyle dramatik bir hata yapmadı. Benim gördüğüm ileride problem olabilecek tek yönü biraz fazla insani olması, çünkü Türk futbolcusu bunu yanlış yorumlamaya meyilli. Birçok arkadaş oyuncu değişikliklerinden ötürü eleştirip şunu niye oynatmadın veya bunu niye oynattın diyor. Üstelik de bir maç önce yazdığının tersini söyleyerek. Birkaç soru:

1) Sizce hoca Szymek'in asıl yerinin sol taraf olmadığını gerçekten bilmiyor mu?
    2) Gökdeniz'le neden başlamadı diyen arkadaşlar, sizce bu adamın 90 dakika isteneni yapacak bir hali var mı? Dünkü maçta oyuna girmesi için 60. dakikadan daha ideal bir zamanlama ne olabilirdi?
    3) Kayseri maçından sonra çok kişi hocayı Celo'yu, Fatih'i, Ömer Rıza'yı, Umut'u oynatmamakla suçladı. Bugün de neden oynatıyorsun deniyor. Kenarda Ricardinho, Gilberto filan var dı da hoca mı oyuna almadı?
    3) Murat Ocak için neden 85. dk'ya kadar bekledi deniyor. Soruyorum adam daha erken girseydi ve kritik bir hata yapsaydı demiyecek miydiniz böyle uluslararası bir maçta hiç tecrübesi olmayan adamın ne işi var orada diye?
    4) Takımın ne taktikle oynadığını anlayamadım diyen arkadaşlara da şunu soralım: Siz geçen seneden beri takımın başında olan ve tüm transferleri kendisi yaptırtan Tigana'nın oynattığı futboldan ne anladınız?

Bu sorular uzatılabilir. Maksat oyuna daha soğukkanlı bakabilmek, eleştiriyi olması gereken yere yapabilmek.

Son olarak da şunu söyliyim, dünkü maçı seyredip de Umut'u eleştirenlere gerçekten tek sözüm, gidin biraz dinlenin, maçları biraz daha sakin kafayla seyredin.

Hazırlık dönemi devam ediyor, istesek de istemesek de...
    1.kendisinin dediği gibi zorunluluktan oynatıyormuş orada,ama bu bir mazeret değil başka birini oynatabilirdi orda,bu sekilde en azından orta alanı kurtarırdı,ama daha o hatayı yapacağını sanmam.
    2.ben bu konuda hocayı kutluyorum çok doğru bir karar verdi.
    3.haklısın.
    4.o bir olasılıktır onu celalettinde yapabilirdi,ama murat daha önce girmeliydi bece çünkü celo penaltı özellikle pozisyonundan sonra konsantirsini kaybetti.

evet sonuç olarak önemli olan hatalarını görebilmek,acımasızca eleştiri yapmamaktan yanayım ben herzaman çünkü baskı ortamı oluşunca herşey daha da kötüye gidiyor,inşallah ideal onbirimiz oluşur ve iyi bir hava yakalarsak bu ligde çok başarılı oluruz.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,
    Yazılanlara kabaca bir göz attım, genel olarak kimse oyundan mutlu değil.
    Gerçektende Apoel bizim ligimizde kümede kalması bile zor bir takım ama gelin görünki bize ecel terleri döktürdü. O Penaltıyı atsalar halimiz nice olurdu düşünmek bile kabus gibi... Maçtan önceki yorumlarda Apoel'i küçümsediğimi düşünenler kısmen hakllı çıktı ama onları haklı çıkaran Apoel değil maselef bizim forvet hattıydı.

Oyuncular hakkında söyleyebileceğim tek şey; Herkes eslinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı ama kapasite bu kadar. Symek, Hasan, Gökdeniz, Fatih, Stepanov ve Çağdaş ama özellikle YATTARA ve TOLGA görevlerini layıkıyla yerine getirdi. Sorun şuki bize gelen golcülerde mi bizde mi bir gariplik var anlayamıyorum. Maç boyunca Umut ve Ömer Rıza rakip defans oyuncusu gibiydi. Aldıkları her topu bol keseden harcadılar. Kaleye şut atma aczimiz devam etti durdu. Mutlak kontrol ettiğimiz bir maçta kaleyi dövmek yerine dizlerimizi dövdük duruk. Umarım yönetim gerekli transferleri bir an önce yapar yoksa bu takımla daha çok saç baş yolarız.

Bu maça kadar geçen seneden dolayı Yattara ya karşı tepkili olduğumu biliyorsunuz. Bu maçta Yattara başka bir adamdı sanki. Rakibin sağ kanadını felç etti, topu tutan tek adamımızdı, Üstüne defansa yardım bile etti. Ve bu kadar çok çalışan bir adama Allah'ta böyle güzel ve anlamlı bir gol nasip etti. Artık başımın üstünde yeri var yeterki bu şekilde oynamaya devam etsin...

Son olarak Rumlar (Futbolcuları kastediyorum) benmim gördüğüm kadarıyla maçın sakin bir ortamda geçmesi için herşeyi yaptılar. Sanki hazırlık maçı izler gibiydik. Umarım bizim topçularımızda aynı sakinliği Trabzon'da devam ettirir...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezalet resmen.Gerçek Trabzonspor APOEL'i dağıtmalıydı.Dağıtmalı diyorum ancak APOEL'in zayıf bi takım olmasından değil Trabzonspor'un büyük takım olmasından.Ama yine insaf ediyorum.Yine ilk golü biz yedik.Sonra bildiğiniz Yunanistan taktiği.Eee biraz da bal var heriflerde.Baya zorlandık.Ancak geçen seneden tecrübeli olan ben de heyecan yoktu yani.Üzüntü de yoktu.Ama gol olunca ağlamamak için zor tuttum kendimi.Kendim için sevindiysem neyim.Orada geçen sene üzdüğümüz Kuzey Kıbrıslılar için sevindim.Avni Aker'de maç kolay olmayacak.Eğer ilk golü yine biz yersek vay halimize.Ama 1 tane atarsak fark olur gibi geliyor.Hadi hayırlısı.
    keyif adamı ..

sniper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Helal Olsun Sana İbrahİm Yattara..
    .::Etikete Gerek Yok::..

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

turdan kuşkum kalmadı avniakerde taraftar yener onları

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yedek kulübesinden fırlayıp gelen umut dikkatimi çekti.. 87'de yerini cem'e bırakmıştı ama gol sevincinde herkesden önce o yakaladı yattara'yı. İnşallah bu gönülden isteğini sahalara taşır.
    BORDO MAVİ

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzondaki maç çok farklı geçer.Çünkü bizim futbolcuların çoğunun uefa tecrübesi yoktu.Bu maçta biraz daha kendilerine güven gelmiştir.2. maçta gökdeniz yattara umut la başlarsak en az 5 diyorum.Çünkü adamların gole ihtiyacı olacak.Kontrataklarlada biz vuracaz.
    Özkan SÜMER

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzondaki maç çok farklı geçer.Çünkü bizim futbolcuların çoğunun uefa tecrübesi yoktu.Bu maçta biraz daha kendilerine güven gelmiştir.2. maçta gökdeniz yattara umut la başlarsak en az 5 diyorum.Çünkü adamların gole ihtiyacı olacak.Kontrataklarlada biz vuracaz.
    yapma be usta bizim takim yeni birbirine alisacak,1 tane olsun bizim olsun.bizim futbolcularin üstünde cok büyük stres vardi rakibin rum olmasi nedeniyle gecen seneki tekrar olmasin diye.bizim futbolcular aslinda macta cok istekli idiler ama stres yüzünden cok hatalar yapildi.benim düsüncem bu stres in trabzondaki mactada olacagi onun icin yok 5 atariz yok bilmem kac onu gecelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Maçın Analizi

Üstünden üç gün geçti ama maçı TV'den seyrederken yaptığım tesbitleri yazayım:

1-) Maalesef iyi bir kamp dönemi geçirilememiş. Kondüsyonlar son derece yetersiz gözüküyor. Bu kötü oyunun tek bir bahanesi olabilir: O da aşırı sıcak. Bu, belki Yattara'nın formunun gizli sebebi de olabilir.

2-) Ayağına top gelen hiç bir futbolcu, arkadaşlarının nerede olduğunu bilmiyor. İyi kötü bir kamp dönemi geçirdikten sonra, ilk hazırlık maçında bile bu kadar dağınık bir görüntü sergilenmemeliydi.

3-) Apoel yarım atak yaptı, bir gol attı. Penaltı bile atmaktan aciz bir takımdan şu golü yediler, ya; ne desek az.

4-) Yaklaşık 30 senedir Trabzonspor taraftarıyım; takımın BU KADAR KÖTÜ VE ACİZ OYNADIĞINI HİÇ GÖRMEDİM. Haydi itraf edeyim; Şenol Güneş zamanında bile.

5-) Bütün takım oyuncuları, söz birliği etmişcesine, topu ayağına alan her futbolcu, önce kendi etrafında döndü. Bu saçma hareket yüzünden belki bütün maç boyunca üç-dört dakika kaybettik.

6-) Apoel, Anorthosis Famagusta ile mukayese yapılabilecek bir takım değil. Ama biz de, geçen seneye göre bile, çok kötüydük.

7-) Trabzon'daki rövanşta, kontrollü bir oyunla, turu fazla zorlanmadan ("rahatlıkla" kelimesini kullanmıyorum) geçeceğimizi bekliyorum.

8-) Yönetim bundan sonraki turda başarı sağlayıp, gruplara kalmayı hesaplıyorsa, UEFA'ya liste bildirme zamanı geçmeden en az bir YILDIZ daha almalı.

9-) Biraz erken kaçacak ama, Lazaroni'ye olan güvenim bayağı sarsıldı: İnşaallah, süratle aşağılara doğru gitmez.

10-) Umut ve Ömer Rıza'dan ümidimi kesmiş değilim. Bilhassa Umut, bana göre şanssızdı.

11-) Şu ana kadar herşey lehimize. AMAN TRABZON'DA BİR OLAY ÇIKMASIN...

Selamlar.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hadi bu kadar elestiri uzerine biraz Polyannacilik oynayalim.
    1.Gecen sene bu stadda 3 yemistik, simdi 1.
    2.Super lig maclari da dahil olmak uzere uzun zaman sonra topla oynama suremiz ilk defa rakipten iyiydi.
    Ben de boyle bir mactan sonra bu satirlari yazdim ya Allah sonumuzu hayir etsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Lazaroni

Şimdi V. manisa maçı sonrası, yaptığı değişikliklerle (Umut ve Yattara'nın çıkarılışı), yukarıdaki 9. madde benim için daha aşağılara doğru gitmeye başladı.

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Su Rumlardan Ne Cekİyoruz.hep Basimiza Bela Oluyorlar.ama Bu Sene Üstesİnden Gelİrİz
    BEKIR ( BEN BUYUM İŞTE GERİSİ HİKAYE)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hocaylamı yürü git allahını seversen
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı yalnizefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su Rumlardan Ne Cekİyoruz.hep Basimiza Bela Oluyorlar.ama Bu Sene Üstesİnden Gelİrİz
    sanki süper top oynuyoruzda kim gelse bizim karsımıza bela olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Bir yanlışlık mı var?

Alıntı karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lazaronİ Gİtmelİ Futbolu Oyunu Okumyi Bİlmeyen
    Par Yemeye Gelm,İŞ Bİr Adam
    Bu BÖyle Gİderse YÖnetİmde Gİdecek Bunun BaŞka Yolu Yok Yeter Artik
    Samet Aybaba Zİya DoĞan Gİray Bulak Bunlardan Bİrİ Olamli
    TrİbÜmden Bİ Adam İndİr Takimin BaŞina Koy
    Arkadaşım, yukarıdaki mesajını neden bütün başlıklarda tekrar yayınlıyorsun? İstemeden mi oldu? Eğer kasıtlı yapıyorsan, çok alakasız başlıklara da atmışsın; "hatırlatayım" dedim.

Saygılar.

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

biz kendi aramızdan birini seçelimn teknik adam seçelim vallaha o adamdan daha iyi yönetir takımı bilaha daha iyi yönetir bu adam öndeken defans futbolcusunu çıkaı,rır yav
    belli
    olmaz onlar yensiin diye kaleciyi bile çıkarabilir

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Tek Forvetlİ AnlayiŞla Çoookk Zorr Nedİr KardeŞİm Atamiyoruz İŞte Koyun 2 Forvet Sankİ Gerİde Çok BoŞluk Kalacak...

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu arada bizim bu rumlarla ikinci maç haftaya dimi?bu hafta değil.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eren_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bizim bu rumlarla ikinci maç haftaya dimi?bu hafta değil.
    24 ağustosta

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ne zaman bizim stadımızda şöyle adam gibi bit tezahürat olacak? bordo mavi en büyük trabzon, trabzon büyüktür küfretmez ama .... affetmez. başkada birşey varsa ben bilmiyorum. yani bu kadar yaratıcı karadeniz halkından çıka çıka bunlar mı çıkıyor? rumlar orda 90 dakika susmadı kıskandım valla. bizde de maç başlamadn 30 dakika önce başlarlar sonra fıss. bugünde gördük. biri öksürse duyuyorduk.

melihkuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

vestel maçı da gösterdi ki bizim apoel'le işimiz zor. lazaroni maalesef takımı daha tanımıyor. takımda müthiş bir uyumsuzluk var. formalar da zaten bi acayip. ben takımı seyrederken sanki başka bir takımı seyrediyor gibi oluyorum. o eski trabzonspor gitmiş yerine başka bir anadolu kulübü gelmiş sanki. hayalci olmamak lazım. ikinci maçta işimiz daha zor. adamları hafife aldıkça üstümüze daha bir hırslı geliyorlar. defansımız çok ama çok kötü. forvet diye bir mevki zaten biz de yok. nasıl gol atacağız da bu adamları nasıl geçeceğiz kara kara düşünüyorum. belki adamlara maçtan önce iyi bir ziyafet vermek ve bol bol içirmek gerekir. bilmem sizin aklınıza başka bişey geliyor mu?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı melihkuzey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vestel maçı da gösterdi ki bizim apoel'le işimiz zor. lazaroni maalesef takımı daha tanımıyor. takımda müthiş bir uyumsuzluk var. formalar da zaten bi acayip. ben takımı seyrederken sanki başka bir takımı seyrediyor gibi oluyorum. o eski trabzonspor gitmiş yerine başka bir anadolu kulübü gelmiş sanki. hayalci olmamak lazım. ikinci maçta işimiz daha zor. adamları hafife aldıkça üstümüze daha bir hırslı geliyorlar. defansımız çok ama çok kötü. forvet diye bir mevki zaten biz de yok. nasıl gol atacağız da bu adamları nasıl geçeceğiz kara kara düşünüyorum. belki adamlara maçtan önce iyi bir ziyafet vermek ve bol bol içirmek gerekir. bilmem sizin aklınıza başka bişey geliyor mu?
    Ya Arkadasım millet zaten gergin sende üstüne tuz biber ekme...Neden hala Lazaroniyi savunuyorsun anlamıyorum...Yani bu adamda iş yok...Beceriksiz...Daha çok şey yazacam da ceza alırım diye yazamıyorum...Defans kötü demişsin...Defans geçen sene ki defans ama onu oynatamıyanda suç...Sen gidip Çagdaşı oynatırsan kurulu düzeni bozarsan bu iş olmaz...Szymeki kesip Hasan ile oynarsan suç senin...Bu yüzden Allah aşkına Lazaroniyi çok seviyorsan onu başka yerde yap burası yeri degil...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

apoel i eleriz bence uefa da yarı final bile oynarız ama ligde 2. ya da 3. olabiliriz....Apoel maçında şov bekliyorum takımdan...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

uefada yarı final oynayalımda lig önemli değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)