Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyanalým artýk!!Bu klibi izlerken sinir krizi geçirdim!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Angry Uyanalým artýk!!Bu klibi izlerken sinir krizi geçirdim!!

Ataturk'u, silah arkadaslarini ve TURK milletini
    yerlere vuran bu grubun albumu TURKIYE de en cok satan yabanci album...
    Emperyalizm,maalesef ulkemize her alanda saldirmaya ve bizleri yipratmaya devam ediyor. Ve bizler de bu adamlara prim veriyoruz!!
    Ancak bu ulkenin yurtsever evlatlari, emperyalizme gereken cevabi verdigi gun, butun bu sacmaliklar
    da son bulacaktir !
    *Klibi Izlemek icin tiklayin...
    >>>>>**http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0 **

*System of a Down, 1993 yýlýnda Los Angeles, Amerika Birleþik Devletleri'nde kurulmus bir alternatif metal muzik grubudur. Grup uyelerinden Serj Tankian'n, Daron Malakian ile studyo kaydi sirasinda tanismasiyla birlikte grubun temelleri
    atilmistir. System of a Down, muziginde Ermeni kulturu ile metal muzigi birlestirerek eserler sunmustur. Toxicity adli albumlerinde, Onno Tunc'un kardesi
    Arto Tuncboyaciyan ile birlikte calismislar ve albumun son sarkisi olan Aerials'tan sonra gizli parca olarak Arto adli muzigi eklemislerdir.

'Köpekler ve Türkler giremez'

UNLU heavy metal grubu Slayer'n bir yurtdisi konseri sirasinda alt grup olarak sahne alan System Of A Down'un hazýrladigi biletlerde, 'Kopekler ve Turkler giremez' yazisi buyuk tepki cekmisti. Slayer'n 2004 Istanbul konserinde alt grup olarak Turkiye'ye gelmesi beklenen Systems Of A Down, Turklerin tepkisinden korkutlari icin konsere gelmemisti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan'dan olusuyor. Kadrosu ile 1993 ylnda Soil adyla calmaya baslayan grup daha sonra 1995'te Daron Malakian'n bir siirinden esinlenerek, System Of A Down adini aldi.

OLAY SARKININ SOZLERI

Holy Mountains (Kutsal Daglar)
    Onlarin akildan cikmayan gorunuslerini hissedebiliyor musun?
    Onlarin akildan cikmayan gorünüslerini hissedebiliyor musun?
    Yalanci, Katil, Seytan
    Aras Nehri'ne don
    Birinin anlamsiz bakislari
    kendini savasta hissetti
    Yalanci, Katil, Seytan
    Aras Nehri'ne don
    Ozgurluk, Ozgurluk, Ozguruz, Ozguruz
    Kutsal daglar duyabiliyor musun?
    Yalancý, Katil, seytan
    Aras Nehri'ne dön
    Biri hepsini kana boyayýn dedi...
    Yalancý, Katil, seytan
    Aras Nehri'ne dn
    ozgurluk, ozgurluk, ozguruz, ozguruz
    Onlarn hepsi geri dondu
    Dað yamacýnda dinleniyorlar oðrendik ki
    sizde hiç
    Gurur yokmu, katiller, i.neler (burayý Atatruk'un resmi
    geldiinde söylüyorlar!!)
    Aras Nehri'ne dönün
    Onlarýn hepsi geri dondu
    Dað yamacnda dinleniyorlar öðrendik ki
    sizde hiç
    Gurur yokmu, katiller, i.neler
    Aras Nehri'ne dönün
    özgürlük, özgürlük, özgürüz, özgürüz

yeter artýk...bu þerefsizlere prim vermeyelim...UYANALIM!!!bunu ulaþtýrabildiðiniz kadar kiþiye ulaþtýrýn...olur ya belki aralarýnda bu heriflerin hayranlarý vardýr!!!
    Konu Gamze tarafýndan (05.08.2006 Saat 18:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

not:klipte Atatürk ve silah arkadaþlarýnýn resimlerinin üzerine not düþülmüþ : Ermeni soykýrýmý sorumlusu die...Ahmed Nejat'ýn resminin üzerindeyse 'katil' yazýyor...yok böyle birþey ya..sinir küpüne döndüm!!

öyle resimler koymuþlarki klibe eðer bilmesem ben bile inanýcam Türklerin katil olduðuna!!!kim bilir Ermeni die gösterdikleri o insanlar belki de Türk'tür!!!seneler boyunca Ermeni toplu mezarý olarak gösterdikleri mezardakilerin aslýda Ermenilerce katledilmiþ Türkler olduðunun ortaya çýkmasý gibi bu da ortaya çýkar!!!yakýndýr!!!
    Konu Gamze tarafýndan (05.08.2006 Saat 16:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bunlara bunu yaptýranlar kim acaba?

abd.de kaç kiþi türkiyenin yerini biliyor...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

yapsýn bizimkilerde böyle bir klip...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bi anlayabilsek!!!iþte türkiyeyi türkleri bilmeyenler buna kanýyo!!!bilenlerinse bu iþine gelio!!fransada yasa çýkarýolardý!neymiþ ermeni soykýrýmý yoktur dienler ceza alacakmýþ!!yuhhh yazýklar olsun be!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bizimkiler bilemiorum neyi beklio??gelin herkes elindeki belgeleri koysun ortaya bir sonuca varalým dioruz biz ama tabii kendine güvenemeyen ermeniler bunu kabul etmio!!biz de boþ boþ beklioruz...dünyayý kandýrýo bu adamlar..bu kadar sessiz kalýnýrmý ya??

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu tamamen psikolojik bir savaþtýr.Fransýzlar ermeni yasa tasarýsýný biz tepki vermesekte çýkarmazlardý bana göre.Yýllardan beri bunlardan çektik ama biz hala herkeze yalakalýk yapýyoruz.
    Rumlar kýbrýs haritasýný deðiþtirir.Danimarkalýlar Peygamberimiz hakkýnda karikatürler yayýnlarlar.Fransýzlar Ermeni yasa tasarýsý hazýrlar.
    Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý ts_kolik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu tamamen psikolojik bir savaþtýr.Fransýzlar ermeni yasa tasarýsýný biz tepki vermesekte çýkarmazlardý bana göre.Yýllardan beri bunlardan çektik ama biz hala herkeze yalakalýk yapýyoruz.
    Rumlar kýbrýs haritasýný deðiþtirir.Danimarkalýlar Peygamberimiz hakkýnda karikatürler yayýnlarlar.Fransýzlar Ermeni yasa tasarýsý hazýrlar.
    Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!
    iþte bizim hastalýðýmýz!!kendini savunamama!!ezik duruþ!!!sözümona büyüklerin kanatlarý altýna sýðýnýþ!!!sesimizi yükseltemioruz...reklamýmýzý yapamýoruz!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Klip de ki resimlerin fotomontaj oldugu çok açýk bir þekilde görünüyor...Yani 10 yaþýnda ki çocuk bile anlar...Ayrýca bazý resimler tehcir sýrasýnda çekilmiþ...Sadece bir tane resmin gerçek oldugu ben þahsen biliyorum oda 3 kiþinin çýrýlçýplak köprüden asýldýgý resimdir...O resimde ki kiþiler azýlý ermeni çetecileridir ve yakalanýp idam edilmiþlerdir...O resimde idam resimleridir...Yani resmen bir propoganda devam ediyor...Biz buna sessiz olmamalýyýz...Biz de birþeyler yapmalýyýz...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

þerefsizler YÜCE ALLAHIM en kýsa zamanda derslerini verir o günleride görmek bana nasip olur inþallah

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapsýn bizimkilerde böyle bir klip...
    Var zaten.
    http://www.youtube.com/watch?v=xhT9OT0AaJQ

Büyle bir topik eski forum zamanýnda açýlmýþtý, o zamanlar da bayaðý bi konuþulduydu.
    Konu Recep Çaltepe tarafýndan (08.08.2006 Saat 19:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)