Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 464 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 464 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 27. Hafta | Kartalspor 1 - 2 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf varken erenin esamesi okunmaz bence....Ha sol bek biri sol açık biri derseniz evet olabilirdi derim ama oda tehlikeli sonuçta...

Seneye kanat 4 lümüzü Kadir,Olcan,Zeki,Yusuf yapmamız lazım bence...
    As takimda ayni ozellikleri olan oyuncular bir hayli fazla ornek soner olcan volkan adrian alanzinho sappara gibi oncelikle 1461,den oyuncu alinacaksa deyisik ozelliklere sahip olmasi lazim ornek pivot santrafor mustafa tiryaki ornek gokhan alexin futbol zekasiyla kendini unutturup gol bolgesinde bir anda bitivermesini en iyi uygulayan yerli orta saha oyuncusu yusuf omuz omuza mucadelerde daha diri kalirsa olcan ve volkanin durumuna dusmez sol bekte kadir ileriye dikine gidemezse o bolgede fark yaratamaz sag bekte goksu sb macinda oynadigi gibi oynarsa fark yaratir
    Ozetle bu takimin sirri birlikte ayni duyguyu yasayarak mucadele etmeleri en az 5 oyuncu ust takima kaydirilabilir

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim taraftarlar Kartalspor taraftarlarından daha mı fazlaydı, bana mı öyle geldi ?
    Sana öyle gelmiş...Heleki bizimkiler kapıları kırdıktan sonra kartalspor kendi taraftarını inadına aldırttı büyük ihtimalda beleşe ama bizde wardık sanırım bi 1000 e yakın...

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana öyle gelmiş...Heleki bizimkiler kapıları kırdıktan sonra kartalspor kendi taraftarını inadına aldırttı büyük ihtimalda beleşe ama bizde wardık sanırım bi 1000 e yakın...
    Peki, ama yine kabalıkmışız, çünkü Trabzonspor'la ilgili olan pankartların asılı olduğu tribün bayaa bir doluydu, sanırım orasıda bizimdi.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki, ama yine kabalıkmışız, çünkü Trabzonspor'la ilgili olan pankartların asılı olduğu tribün bayaa bir doluydu, sanırım orasıda bizimdi.
    Evet bizimdi baya dolmuştu orası kapasitesinden daha fazla dolmuştu hatta Bi ara bi minibüscü gelip arkada boş yer war dicek felan diye korktum...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler Kartalspor'da fanatik fb li yönetici var

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Helal olsun size hem abileriniz hemde milli takım utansın sizden..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle güzel bi maçtı doğma büyüme kartallı olmak oflu olmak ayrı mesela tabiki her zamanki gibi kartal tribünündeydim o yüzden burda küfürlü ve argo konuşanlara 2 çift laf söylemek istiyorum ben galibiyetimize sevindim berabere bitse üzülürdüm ama kartal yense üzülmezdim 1 puan 2 tarafa da hayır getirmezdi (samsun'un düşmesi için kartalspor'un kazanması gerek) o yüzden böyle statta küfürlerşmeler yok eziyetti o bu ben ve çevremizdekiler (hepsi trabzonlu kartallılar) hep güldük yapılan kötü sözler gerek yoktu kartallı 10-15 yaş grubu çocuklar dışındakiler hep trabzonluydu zaten tribündekiler.

o yüzden hak eden kazandı mutlu olduk kim kazansa sevinecektik zaten.

guarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yunus Emre AYAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle güzel bi maçtı doğma büyüme kartallı olmak oflu olmak ayrı mesela tabiki her zamanki gibi kartal tribünündeydim o yüzden burda küfürlü ve argo konuşanlara 2 çift laf söylemek istiyorum ben galibiyetimize sevindim berabere bitse üzülürdüm ama kartal yense üzülmezdim 1 puan 2 tarafa da hayır getirmezdi (samsun'un düşmesi için kartalspor'un kazanması gerek) o yüzden böyle statta küfürlerşmeler yok eziyetti o bu ben ve çevremizdekiler (hepsi trabzonlu kartallılar) hep güldük yapılan kötü sözler gerek yoktu kartallı 10-15 yaş grubu çocuklar dışındakiler hep trabzonluydu zaten tribündekiler.

o yüzden hak eden kazandı mutlu olduk kim kazansa sevinecektik zaten.
    arkadasım adamlar kasıtlı olarak taraftarı stada almadı almıcaklardı da.ADamlara Bilet satmıssın içeri sokmuyorsun içerde trübünler bos.Kartal taraftarı yok kapı yı acananın bılmem ne yok burası kartal trabzon degıl bırak yaaa dun cektıgım ezıyetten sonra beter olsunlar kumeye dussunler dıyorum.
    BiZe HeRyEr TrAbZoN

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sakarya

burada 2.takımım su bu die gezinenler trabzonsporluyum die yorum yapmasın gitsin takımının forumuna.ben doğma büyüme sakaryalıyım sakaryayı severim ama trabzonun yenilmesiniasla istemem.birkaç sezon önce trabzon berbat bir lig geçiriyordu sakaryaya yenildi diye az üzülmememiştim.tamam sakaryasporu severim ama tek takımım trabzonspor

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Semt takım taraftarlarının 1. takımları her zaman büyük takımlardır. Bunu bilmeyen de yoktur. Dün tribünde bizi ağır tahrik edicek birşey olmadı. Kartal'lılar maç bittikten sonra takımımızı alkışladı. Bizde kendilerini alkışladık... Stada giriş ve tribünde ki sıkışıklığın sebebi Kartalspor taraftarı değil yani...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilet koleksiyonuma mutlulukla eklediğim bir başka maç bileti olduğu maçtı Kartalspor- 1461 Trabzon maçı;

Fikstür çekilirken bile bu maç aklımdaydı, ikinci yarıya düşmesi yüzünden üzülmüştüm, 22 yıldır kartal'da oturuyorum, kartalspor tribününe çocukken gitmişliğim vardır, başka da maça gitmedim, tribünü istanbul takımlarını tutan insanlarla dolu yerde mutlu olamam, huzurlu olamam, onların bu samimiyetsizliği ile rahatsız olamam diye gitmedim. Kartalspor'a bir aidiyet hissetmedim hiç bir zaman. Teknik manada ise ülkede ki en sağlam alt yapılardan biridir bir çokda futbolcu çıkarmıştır, bunun önemi büyük tabi ki.

Şüphe duymadığım şekilde stada geçtik, içeri girdik, maçımızı izledik çıktık, böbürlenmek için söylemiyorum, dayılanmak, efelenmek içinde sarf etmeyeceğim bu sözleri fakat artık şunun huzuru içerisindeyim, şundan eminim ki bu ülke toprakları içerisinde, gittiğimiz hiç bir yerde bize zarar verme ihtimali olan, bizi alt edecek bir şehir bir semt bir topluluk yok, açıkçası dün tribünler arası çok da normal olacak şekilde atışma, küfürleşme bekledim çünkü karşımızda ki tribünün yarısından fazlası fb ve bjk'yi tutan bir kısımda gs'li olan bir kesim, küme hattı ve Trabzonspor'a duyulan genel nefret fakat bu olmadı. İlk eli Kartal uzattı hatta, Kartal, Trabzon el ele hep beraber tribüne dedi, maç sonunda bizim takımı alkışladı, olması gerekende buydu.

Stada alınmama olayına gelirsek olay şu kadar basit, 2 hafta öncesinde bucaspor maçında da izmirliler dışarda kaldı sebebi ise fazla bilet satıyorsun, tribünde sattığından az yer açıyorsun. Olay böyle gelişince dışardakiler kapıyı kırdı içeri girdi, tribünde sıkıştık, önümüze saha polisi geldi aynen şunu söyledi "Sıkışın hadi sıkışın, insanlar geliyor kayalım bir az daha" Şimdi bu laf söylendiğinde zaten omuz omuzayız ve tribünün çoğu çocuklu aile, insanlar normal serzenişlerde bulunurken bir dayı o hepimizin içinden yaptığı çıkışı yaptı ve

"Nereye kayacağız la .. .. ... .. ... .. o tribünleri açsanıza la .. .. .... .. ... o kadar bilet satmışsınız la sizi .. .. ... .. .. sizin yapacağınız işin . .... ... .. . gel yukarıda sıkıştır bizi seni . .. ... .. .... hepinizin .. .. . ... .. "

Bu nakaratı 5 dakika devam ettirince o artistlik polisin yüzünden gitti 2 dakika önce "federasyon izin vermiyor" diyen adam 5 dakika sonra boş tribünü açıp insanları oraya geçirdi. Demek ki bu ülkede mekanizma küfür ile çalışıyor.

Ayrıca polislerle ilgili bir genel birde sabit olarak iki şeyden bahsetmek istiyorum. Dün tribünlerde adam kesiyormuşuz gizli gizlide yakalamak zorundaymışlar gibi 90 dakika kameralarla çekildik bunun hiç bir manasını bulamadım, yanlış, gerginlik verici bir uygulama, ayrıca buna yasal olarak hakları varsa bile itiraz ediyorum benim istemim dışında ben kamera kaydına alınmak istemiyorum.

Bir diğer konu ise stada girerken gördüğüm bir şeydi, şimdi herkes şunu bilsin ki gittiğimiz tüm deplasmanlarda görev alan polis memurlarının büyükçe bir kısmı devletin ona verdiği görevin dışında egosunu tatmin etmek için gerek küçük gerek büyük hareketlerde bulunuyor, bunlara dikkat edelim ve tepkimizi gösterelim. Dün bilet sırasındayız bir tek kartallı yok, kartalla uzaktan yakından alakası yok ve 1000 kişiyiz stada girecek herkesde atkı bayrak forma içeri giriyoruz polis çocuğun birini çekti atkısını tişörtünün içerisine soktu, çocuk çok ufak bir serzenişte bulundu sonra hızlı hızlı devam etti uzaktaydım müdahale etmek istedim iş işten geçti, az bir şey biliyorsam o polis nefret dolu gözlerle bakıyordu, orada egosunu tatmin etti yapması gerekmeyen bir şeyi yaptı, bunu onlara yaptırmayalım unutmayalım ki bellerinde silah olan kişi bizim hükümdarımız değil omuzunda füzeylede gezse devletin bize hizmet için görevlendirdiği memurdur, onlar bizden çekinmeli, bize yardım etmeli, hizmet etmeli, tabi ki tüm bunlar anlayış içerisinde olmalı bu yüzden haklarımızı koruyalım, kıyafetimizi, formamızı elletmeyelim, bir laf dediklerinde mislisini söyleyelim, devletin verdiği görev dışına çıkarak içerisinde ki fanatikliği boşaltmasına izin vermeyelim.

Maça gelecek olursak 1461'i canlı izlemek çok güzel bir duygu, gs maçında daha uzaktı tribünler şimdi ise çok yakın, bu garip oldu, çocuklar oynuyorlar, insan mutlu oluyor onları izlerken. Dün kötü bir maç oynadık, orta alanda ve forvette sönük kaldık, özellikle sol kanadımızdan çok yüklendiler, kartalsporda süper ligde oynamış futbolcuların olmasından dolayı o tecrübe ile bir tek kafa topu alamadık.

Takımın en iyisi ve maçın yıldızı bence Kadir Keleş'di. Maçın en kötüsü ise Şikibela.

Dün aslında rakiplerimizden manisa ve rize'nin puan kaybetme ihtimalinin olduğu hatta rize'nin kesin yenilip 4. sıraya düşeceğini manisa, erciyes ile daha zevkli bir mücadele vereceğimizi düşündüm fakat manisa son saniye golüyle, rize ise her zaman ki gibi futbol oyunu ile uzaktan yakından alakası olmayan bir müsabaka ile erciyesin tek kale oynadığı maçı şans eseri kazandı. Hayırlısı olsun diyelim, şunu herkes biliyor bu takımın iki futbolcusu devlet emri ile peşkeş çekilmeseydi bu takım puan farkı yaparak şampiyon olurdu, hayırlısı olsun. Bundan sonra ne olur bilemem fakat tek istediğim sistemin takımı rizespor'un üzerinde ligi bitirmek, elimizde imkan olursa son maçta onları yenip onları playoff dışına itmek eğer olmasa playoff'da ki maçlarda rizeyi yenip elemek. Allah ise rizeye bizim çıkmama kararımıza karşılık bizim yerimize lige çıkmayı nasip etmesin. Şikecilerin koruyucusu başbakan, onun takımı ve peşkeş çektirttiği rize, karakter eksikliğinin en zirvelerinde yaşayan mustafa denizli sevinsin istemiyorum, mutlu olsunlar istemiyorum, hiç bir şeyi hak etmiyorlar, umarım helak olurlar.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tebrikler

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    İstanbul

Emirhan gri arkasında yeşil şeritli mont giyen idoya aşırı derecede benzeyen şahıs senmiydin maratonun en sağ tarafına doğru gittin galiba

Trabzon34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzon34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartal düşme hattında da olsa kendi sahasında çok daha iyi oynayan bir takım.. Bu hafta erciyes -rize maçı var o bakımdan kazanırsak yukarı bir ivme yakalayabiliriz.. Ancak Ankaragücü maçında gördük ki takım kırılgan olabiliyor.. Zor bir maç olucağını düşünüyorum.. Umarım kazanırız.. İsteyen istediğini düşünsün.. İçimiz kan ağlasa da bu takımın "her ihtimale karşı" en azından play off oynayabilecek bir sıralamayla ligi bitirmesi önemli.. Gerçi play off tan rize yi getirecekler gibi ama gene de belli olmaz.. Belki manisa çekilir aradan..
    maç başlamadan önce ki yorumum.. "belli olmaz belki manisa çekilir aradan" yazmışım.. içimem i doğdu nedir?.. gerçi manisa bu mücadelenin içinde olucaktır.. sonuçta uzaklaşmadılar zaten.. ama bu hafta öncemli bir galibiyet aldık.. hepimizin bildiği pek çok şeye rağmen.. bi de bu takıma destek olsa.. nerelere gelicekler.. bazen bu çocuklar gol atınca gözüm doluyor.. aklıma, yüreğimde fırtınalar koparan 70 ler geliyor.. sanki o ruh geri geliyor.. Teşekkürler çocuklar..

Bir de belki denk gelen olmuştur.. TRT spor da ptt 1. lig özelinde bizim takım için "sürekli hücum oynayan, kaybetmekten korkmayan, çok hızlı atak yapan, hiç pes etmeyen bir takım" dediler.. İnşallah bunları çocuklar da duymuştur.. Ha bir de.. şikebahçeli birisi.. "bu takım lige neden asılıyor lige de çıkamıyor.. anlamıyorum" diye mail attı yorumcuya.. yorumcu öyle bi bozdu ki.. içimin yağları eridi.. "ne yapsınlar satsınlar mı maçları.. futbol sever olan böyle bir soru sormaz.. arkadaşımız art niyetli" dedi.. "eh be ?.. biri mi?.. hepsi hepsi.." dedim kendi kendime.. Ben bu takım şampiyon olsun, kupayı kaldırsın istiyorum.. Lige çıkamazsa çıkamasın.. Bu çocuklar bu sevinci hak ediyorlar..
    20+10+20+11 = 61
    2+0+1+0+2+0+1+1 = 7

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)