Sayfa 75 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 65 73 74 75 76 77 SonuncuSonuncu
Toplam 1920 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 27.Hafta | Trabzonspor 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu karadeniz takımlarının bizimle alıp veremediği ne peki?
    evet biz dün olduğu gibi bugünde-yarında üç kız kardeş başta olmak üzere hepsini yenmeliyiz kabul ama karadeniz takımlarınıda bize karşı olan tavır ve küme düşmemizi istemeleri de bi okadar manidar
    burda suçu biraz da kendimizde aramalıyız.. fenerbahçeye karşı olan nefrette neden fenerliler kendilerini sorgulamıyor diye kızıyorsak bu olayda da biz öncelikle iğneyi kendimize batırmalıyız.. dünkü yeşilgiresun maçında yaşananlar adli olaydır.. kesinlikle üstüne gidilmelidir altından mutlaka birilerinin parmağı çıkacak.. ama yapılanları bir şehre maletmek hele hele trabzondan sonra en fazla trabzonsporluya sahip şehre ergen ağzıyla hakaretler yağdırmak bu nefreti körüklemektedir..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Kocaeli

Standart henrugiye futbolcu diyen futbol cahilleri

henrugi türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur bu henrugie adam geçemez gol atamaz kafa vuramaz hız desen kaplumbağa gibi ağırdır brezilya gibi bir futbol ülkesinden böyle adamı bulmak harbi yetenek işi henrugeye futbolcu diyen futbolu gözüyle değil gö... le izliyor bence önceden de yazmıştım bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhodur onunla birlikte adriandır gerisi hikaye haa pardon bide onur gerisi alt sıra takımlarında oynar hele bide colan hayranları yokmu onun uzun siyah saçları var yakışıklı ondanmı bu colman süper futbolcu colmanın karakteride futboldu beş para etmez maç seçer canı isterse oynar bazen futbolu bilmeyen gibi oynar amatör gibi oynar yani tam bir hain güvenilmez bir adamdır gidecek o kadar çok adam varki kimse tolunayı suçlamasın

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükümeti eleştirirken edep sınırlarını aşanlar,
    Sadri ŞENER'i eleştirirken edep sınırlarnı aşanlar,
    Şenol GÜNEŞ'i eleştirirken edep sınırlarını aşanlar,
    Burak YILMAZ'ı eleştirirken edep sınırlarını aşanlar
    Ve niceleri....

Başkalarını eleştirmek ne kadar kolay dimi?

Bir çırpıda eleştiriyi basıyorsunuz...

Peki soruyorum sezon başından beri maça gitmeyen bu taraftar kendini hiç eleştiriyor mu?
    Bu sezon dolu tribünlere oynadığımız 5. maçtı Antalyaspor maçı...

Diğer maçlarda taş çatlasa 10 bin seyirciye ulaşamadık...
    Bugünlerde olmamızın tek sebebi sadece Sadri ŞENER mi?
    Evet bende Sadri ŞENER'i eleştiriyorum.
    Fakat o maça gitmeyen seyircimizi Sadri ŞENER'den daha çok eleştiriyorum.

Hiç kusura bakmayalım ama en az Sadri ŞENER kadar taraftarımız da suçludur.

Sadri ŞENER'e kızıp Trabzonspor'a sırtını dönenler iki kat daha suçludur.

Biraz aynaya bakmak lazım.
    Hükümet ne alaka bu forumda anlayamadım eleştiren niye edep sınırlarını aşsın aşarsada kime ne?

Sadri Şeneri eleştirmiycekte kimi eleştirecek bu taraftar yaptığı transfer fiyaskolarından tut elimizdeki iyi oyuncuları kaybetmesinden tut gökdeniz yıldız değildir vs... daha niceleri eleştirinin en büyüğünü hak ediyor ben eleştiyorum edepsizim.

Burak Yılmaz Türkiyede Trabzonspordan başka bir takımda oynamam diyip 2 ay sonra başka takıma imza atıyor, bir hiçti dibe vurmuştu onu Burak Yılmaz yapan camiaya nankörlüğün kralını yaptı eleştiririm edepsizim.
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (01.04.2013 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün maçı izlemedim ve kazandık acaba sezon sonuna kadar hiç bi maçı izlemesemmi
    dostum batıl inançlara takılma senle alakası yok

Mehmet BAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda suçu biraz da kendimizde aramalıyız.. fenerbahçeye karşı olan nefrette neden fenerliler kendilerini sorgulamıyor diye kızıyorsak bu olayda da biz öncelikle iğneyi kendimize batırmalıyız.. dünkü yeşilgiresun maçında yaşananlar adli olaydır.. kesinlikle üstüne gidilmelidir altından mutlaka birilerinin parmağı çıkacak.. ama yapılanları bir şehre maletmek hele hele trabzondan sonra en fazla trabzonsporluya sahip şehre ergen ağzıyla hakaretler yağdırmak bu nefreti körüklemektedir..
    sadece yeşil giresun değil ki
    bi kaç hafta önce k.erciyes samsun maçı taraftar trabzon kümeye diye bağırıyor.
    ts-fener maçı fener rize de konaklıyor karadeniz rizedir.rize de fenerbahçedir afişini nasıl unutalım/görmezden gelelim
    tamam yapılanları şehrin tamamına maletmeyelim ama üstünede gidelim
    Ufacık Bir MAÇKA Deresiyim Ama Doğrudan Denize Akarım...
    NORTHERNER
    RUHSUZ VE ONURSUZ TAKIM İSTEMİYORUM

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın en kritik yerinde ikinci yarı bulduğumuz topu topu iki tane net pozisyonu neredeyse taca göndermeyi başararak bu anlamda sahanın en iyisi oldu bence.. Bu maç berebere bitse aynısını mı düşünürdünüz merak ettim..
    memozcan maca ne acıdan baktığına bağlı. Tabi sen başka beklersin ben başka. Attığımız ilk gol ceza sahasının yayına kadar topu o getirdi. Ha benim acımdan topu taca atmış veya gol pasını atmış cok önemli değil benim için öenemli olan topu alıp adam eksiltip karşı tarafa getiren tek futbolcuydu. Ama yinede senin dediğine gelirsek böyle gol attırsında 2 topuda taca atsın)
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Karıştırdığımız bir şey var bence;

taraftar geldikce takım top oynamaz, takım top oynadıkca taraftar gelir. Bu işlerde cıkarı olmayan tek taraf taraftardır ve sucsuzdur. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükümet ne alaka bu forumda anlayamadım eleştiren niye edep sınırlarını aşsın aşarsada kime ne?

Sadri Şeneri eleştirmiycekte kimi eleştirecek bu taraftar yaptığı transfer fiyaskolarından tut elimizdeki iyi oyuncuları kaybetmesinden tut gökdeniz yıldız değildir vs... daha niceleri eleştirinin en büyüğünü hak ediyor ben eleştiyorum edepsizim.

Burak Yılmaz Türkiyede Trabzonspordan başka bir takımda oynamam diyip 2 ay sonra başka takıma imza atıyor, bir hiçti dibe vurmuştu onu Burak Yılmaz yapan camiaya nankörlüğün kralını yaptı eleştiririm edepsizim.
    Bu arkadasin derdi Trabzonspor degil. Yazdigi 70 mesaji incelersen görürsün. Ortam durulduktan sonra firlar aniden, cevap verir sana, kendince hakli ciktigini zanneder, verdigin cevaba yine ayni taktigi uygular. Alistik biz...
    Konu ibrahim tarafından (01.04.2013 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Samsun

Henrique için hep 'düşündüğünü yapabilse' diyordum. Bu sefer yapmış

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Orduspor Yönetimi Cuper'in istifasını kabul ederek, Ünal Karaman'la anlaşmaya vardı. Ligde kalınırsa 1+1 yıllık sözleşme imzalanacak. (MorbeyazNet) hadi hayırlısı ünal intikam zamanı demesin

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçın 90 dakikasını izleyeceğim bir yer varmı ?

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece yeşil giresun değil ki
    bi kaç hafta önce k.erciyes samsun maçı taraftar trabzon kümeye diye bağırıyor.
    ts-fener maçı fener rize de konaklıyor karadeniz rizedir.rize de fenerbahçedir afişini nasıl unutalım/görmezden gelelim
    tamam yapılanları şehrin tamamına maletmeyelim ama üstünede gidelim
    40 tane rizeli tanıyorsam -ki komşularımızın çoğu rizeli- nerdeyse alayı feneri tutuyor.. ve fener maç kaybettiğinde adamlar dünyaya küsüyor, rizespor amatöre düşse bu kadar üzülmeyecek sanırsın.. ama geri kalanlar arasında trabzonsporu tutanlar da var ve onların hatrına asla genelleme yapamam..

sanırım burada kulübümüzün daha çok pr çalışması yapıp komşu illerde takımımıza sempatiyi artırmak için daha çok girişimde bulunması lazım.. camiaların büyüklüğü biraz da taraftar sayısıyla alakalıdır.. bu bağlamda taraftar sayımızı en fazla komşu illerde artırabiliriz ki en başta bu illerdeki kanaat önderleri hedeflenmelidir..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın 90 dakikasını izleyeceğim bir yer varmı ?
    kardeş geniş özet trt yada digitürkte bakabilirsin ama 90 dakikayı izlemk istiyorsun o zman googl a trabzonspor-antalyasapor 90 dakika yaz çıkar heralde bi siteler

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henriquenin Gol vurusu kötü.Bazen 1-2 calim atiyor okadar.
    Kacirdigi Golleri unutmamak lazim.Kafa vurusu zaten yok.Yani yetersiz.
    Kim ne derse desin TRABZONSPOR icin yetersiz.Elazigsporda falan oynar.
    Henrique kalmali diyen Trabzonsporun büyüklügünü bilmiyor diye düsünüyorum.
    Suanki Kadromuzda en az 13 Oyuncu gitmeli.Cech gibi mesela.Bu nedir Allah Askina burasi Trabzon.Vallahi üzülüyorum Kasimpasali Uche falan gördügümde diyorum kendime niye bizde yok böyle Adam diye.Insallah Seneye iyi bir Kadro kurulurda sustururuz bu Istanbul Medyasini.
    Bizde olması gereken Uche değil, Sow... bence Sow bu takıma çok şeyler katar.

Ama tabii alınmaz. Geleceğinide zannetmiyorum. Yönetim hiç bir şey yapamıyorsa bare gitsin Eneramo'yu alsın.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş geniş özet trt yada digitürkte bakabilirsin ama 90 dakikayı izlemk istiyorsun o zman googl a trabzonspor-antalyasapor 90 dakika yaz çıkar heralde bi siteler
    90 dakikayı arıyorumda bulamadım

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

henrique gelmiş geçmiş en iyi yabancılarımızdan değil ama adam çabalıyor,yetenek adınada çıkartabildiği kadar bişeyler çıkartıyor bu kadar ön yargıyla öyleydi böyleydi demek niye anlamıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

henrugi türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur bu henrugie adam geçemez gol atamaz kafa vuramaz hız desen kaplumbağa gibi ağırdır brezilya gibi bir futbol ülkesinden böyle adamı bulmak harbi yetenek işi henrugeye futbolcu diyen futbolu gözüyle değil gö... le izliyor bence önceden de yazmıştım bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhodur onunla birlikte adriandır gerisi hikaye haa pardon bide onur gerisi alt sıra takımlarında oynar hele bide colan hayranları yokmu onun uzun siyah saçları var yakışıklı ondanmı bu colman süper futbolcu colmanın karakteride futboldu beş para etmez maç seçer canı isterse oynar bazen futbolu bilmeyen gibi oynar amatör gibi oynar yani tam bir hain güvenilmez bir adamdır gidecek o kadar çok adam varki kimse tolunayı suçlamasın
    Bi karar vermedin

henrugi
    henrugie
    henrugeye
    TRABZONSPOR 1967

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Çok iyi oldu bu 3 puan.
    Artık maç maç odaklanmalıyız.
    Hedefimiz bir sonraki maç olmalı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Kocaeli

Alıntı eraytaskin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    henrique gelmiş geçmiş en iyi yabancılarımızdan değil ama adam çabalıyor,yetenek adınada çıkartabildiği kadar bişeyler çıkartıyor bu kadar ön yargıyla öyleydi böyleydi demek niye anlamıyorum
    çabamı kardeşim sen ben de çabalıyoruz ayda 900tl -1500 tl için ne çabası kardeşim burası huzur evi adam yetiştirme yerimi biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz çabalıyor dediğin adam sülalesini kurtarak milyon euroları kazanıyor sen ne kazandın hayatın garantidemi biz şampiyon olmak istiyorsak yetenekli adamlara ihtiyacımız var henruge cech emerson vb kazmalara değil adamlar cebi doldurup gidiyor olan gene trabzonspora biz taraftara oluyor henruge eşşeği çabalasa ne olur çabalamasa ne olur bilmemkaçıncı maçına çıktı adam bildiğin eşşek kazma işte adamda yetenek yok o bin yılda çabalasa bişey değişmez yazık yaa bizim taraftara çabalıyor diyor

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

çabamı kardeşim sen ben de çabalıyoruz ayda 900tl -1500 tl için ne çabası kardeşim burası huzur evi adam yetiştirme yerimi biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz çabalıyor dediğin adam sülalesini kurtarak milyon euroları kazanıyor sen ne kazandın hayatın garantidemi biz şampiyon olmak istiyorsak yetenekli adamlara ihtiyacımız var henruge cech emerson vb kazmalara değil adamlar cebi doldurup gidiyor olan gene trabzonspora biz taraftara oluyor henruge eşşeği çabalasa ne olur çabalamasa ne olur bilmemkaçıncı maçına çıktı adam bildiğin eşşek kazma işte adamda yetenek yok o bin yılda çabalasa bişey değişmez yazık yaa bizim taraftara çabalıyor diyor
    Bende herzaman diyorum Henrique Türkiyeye gelmis en kötü Brezilyali.
    Bunun gibi 5.sinif yabanciya bu paralari harcamak yerine genc türkü oynat madem iyi Adam alamiyorsan.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çabalayan adama çabalamıyor mu diyeyim ? adamda kafada bi sorun var yeteneklerini icraata dönüştüremiyor, özgüveni yok bilinçsiz oynuyor ama takımda çoğu futbolcudan çabaladıgını görüyorum bir kaç maçtır özellikle..söylediklerinde haklısın bu camia daha iyi futbolcuları hakediyor orası ayrı

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sonunda kazandık.
    Maçı izlemediğim gibi,internetten sonucu bile takip etmedim.
    Takımdan korktuğum ve sonuçtan korktuğum için..
    Tv de spor programı denk geldi.Spiker "haftanın sonuçları şöyle"dediğinde içimden "inşallah inşallah,lütfen,Allah'ım" diyerek ekrana baktım.
    Lanet olasıcalar da sonuçların en altına koymuşlar
    Sonucu gördüğümde; Ohhhh bee ! demişim.
    Trabzonsporum'a teşekkürler.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor'un, kendi evinde Manisaspor 2-1 yendiği maçta bir skandala imza atıldı.

Maçın 61. Dakikasında " Trabzon Kümeye " diye tezahürat eden Samsunspor taraftarları, maç sonunda futbolcuları Lokman Gör'ü tribünlere doğru çağırdı.

Aslen Rizeli olan, futbol hayatına Fenerbahçe'de başlayan, geçtiğimiz sene Antalyaspor'dan Samsunspor'a transferi gerçekleşen Lokman Gör, maç sonunda yaptıklarıyla, profesyonel futbol hayatında çirkin bir olaya imza attı.

Samsunspor tribünlerine önce "hindi baba hindi" diye seslenen Lokman Gör 'ün daha sonrasında taraftarları ateşleyerek " Trabzon'a bindi " şeklinde tempo tutması şaşkınlıkla karşılandı.

Bir çok gözlemcinin içinde gerçekleşen bu olay sonrasında, Samsunspor kulübünün ve TFF'nin tavrı merak konusu olmaya başladı.

HaberTS Özel Haber / Ali Çil

Nereden
    Kocaeli

Alıntı eraytaskin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çabalayan adama çabalamıyor mu diyeyim ? adamda kafada bi sorun var yeteneklerini icraata dönüştüremiyor, özgüveni yok bilinçsiz oynuyor ama takımda çoğu futbolcudan çabaladıgını görüyorum bir kaç maçtır özellikle..söylediklerinde haklısın bu camia daha iyi futbolcuları hakediyor orası ayrı
    kardeşim benim yazıyı bi daha oku istersen çaba maba hikaye biz bu henrugeyi kaç maçtır izliyoruz adamda yetenek yok işte onun çabasınımı izleyeceğiz ömrümüz geçti be burağı bitmişken süper tar yaparız selçuğu düşen takımdan alıp süper yaparız onlar bizi satar şimdide henruyge gibi yeteneksiz birinin çabasınımı bekliyeceğiz henruge yerine koy adrişanı forvete gör bak sonra takımı adamda yetenek yok yok kardeşim işte o dünyanınsonuna kadar çabalasa ne olur ben takımı izlerken bi zevk aldığım umutlandığımın iki futbolcu var ilki alanzinho ikincisi adrian şunu unutma KArdeşim iyi futbol ve başarılar yetenekli futbolcularla kazanılır henruge gibi kazmalarla değil

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Etem Güner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor'un, kendi evinde Manisaspor 2-1 yendiği maçta bir skandala imza atıldı.

Maçın 61. Dakikasında " Trabzon Kümeye " diye tezahürat eden Samsunspor taraftarları, maç sonunda futbolcuları Lokman Gör'ü tribünlere doğru çağırdı.

Aslen Rizeli olan, futbol hayatına Fenerbahçe'de başlayan, geçtiğimiz sene Antalyaspor'dan Samsunspor'a transferi gerçekleşen Lokman Gör, maç sonunda yaptıklarıyla, profesyonel futbol hayatında çirkin bir olaya imza attı.

Samsunspor tribünlerine önce "hindi baba hindi" diye seslenen Lokman Gör 'ün daha sonrasında taraftarları ateşleyerek " Trabzon'a bindi " şeklinde tempo tutması şaşkınlıkla karşılandı.

Bir çok gözlemcinin içinde gerçekleşen bu olay sonrasında, Samsunspor kulübünün ve TFF'nin tavrı merak konusu olmaya başladı.

HaberTS Özel Haber / Ali Çil
    kardeşim en başta rize sonra samsun sonrada ordu gibi takınlar bizi en çok kıskanan çekemyen her türlü hainliği yapacak karaktersiz takınlardır zaten şehirlerindede çoğu insan bjk gs şikebahçeyi tutsar bu olaya neden şaşırdınki karadenizde bizi sevmeyen çekemeyen kıskanan takımlar rize samsun ordu başta gelir ama onlar istesede istemese heppsinin babası biziz karadenizin kralı hükümdarı ababsı trabzonspordur trabzonla çekişen ya küme düşer yada çok şeyini kaybeder ama bu gerizekalılar bizi o ıkadar çekemiyorki o kadar kibir riya kıskançlık gözlerini bürümüş ki bunu göremezler son olarakta karadenizde bize dosat olanlar başta karabük sonra artvin sonra herşeye rağmen giresundur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)