Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Ýlk Daha "Trabzonspor Taraftar Profili Araþtýrmasý"

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

sampiyonlugun gelmesi lazim 25 miladdir ondan sonrasi felakettir onun icin samoiyonluk þart gozukuyor. yeni taraftar toplamak icin..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr buckler - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý zanoylu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ordu maçýnda þöyle bir baktýmda Stad artýk makyajý bile kaldýracak durumda degil adeta artýk ben bittim diyor.Trabzonsporun adýna ve þanýna 10 basamaklý kale arkalarý yakýþmýyor.Zemin dersen en son yenilendiðinde ben 10 yaþýndaymýþým. Yönetim iþ baþý yapalý epey zaman geçti hala etüt çalýþmasý yapýyor sözde 1 yýlda bide Stadý dikeceklerdi. Bize laf üretme baþkan icraat yap artýk.Þu ana kadarki icraatlerinle kocaman bir sýfýrsýn....
    kardeþ sen öyle diyosunda beþiktaþýn yada galatasarayýn bizden daha güzel stadýmý var zannediosun? hele galatasarayýnki tam senin dediiðin gibi ama adamlar geçen sene o parasýzlýkta ve o sahada oynayarak þampiyon oldu.stadýn yapýlmasýný herkes ister tabiki ama önce þampiyonluk istiyoruz.þampiyon olamadýktan sonra napiiim stadý??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)