Sayfa 120 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 70 110 118 119 120 121 122 SonuncuSonuncu
Toplam 3050 adet sonuctan sayfa basi 2,976 ile 3,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Kuzey Amerika

Yönetim İstifa etsede bir nefes alsak.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak'ın bizde oynadığı son devre ilginçtir. Ukalalığı zirve yaptı, taraftara gider, futbolcu arkadaşlarına gider ve aman sakatlanmayayım alem işte görsün performansı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sufyu_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Buradaki bazılarını anlamak mümkün değil!Polise laf söyleme ona laf söyleme buna söyleme bırakın bu işleri kasımpaşa maçında olsaydında anlasaydın bu polisler bukadar neden şerefsiz diye ? sorardın kendi kendine ...Anlamak mümkün değil basın kadar bir şerefsiz toplum yok bunu yazıyorum dile getiriyorum ama hep boş şeyler..Kardeş kardeş maç izliyceklermiş de ,yok şike sürücüyle ilgiliymişte ne oldu kümeye trabzon diye bagırmadılar mı bumuydu kardeşlik ha şerefsiz kitapsız basın ....Herkez maçı izledi Adam gibi top oynayan soner.Serkan balcı halil .. gibi topçuları gördüğümde tüm saygımla anlıyorum sülalerini rahad olsun sezon sonu inş. hepsinden kurtuluruz.
    Colman'ın mustafa itti posizyon colmadan mustafaya tokat.Adam osmanlı tokatı mı atttı normal tokat dahi atmadı saçma sapan şeyler yazıyor yazık wallahi billahi yazık...Çırpınıyoruz, savaşmıyoruz ne yaptığımızı bilmiyoruz ne yapıcağımıza bukadar basid..Varsa kaderde düşmek yapıcak birşey yok ona bir söz ;FUTBOLCULAR GİDER ADAMLAR KALIR bukadar basid.Ama sen böyle yapmaya dewam ed trabzon inadına sen inadına sen trabzon

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın bizde oynadığı son devre ilginçtir. Ukalalığı zirve yaptı, taraftara gider, futbolcu arkadaşlarına gider ve aman sakatlanmayayım alem işte görsün performansı
    bunlarin hepsinide gs macina sakatim diye cikmamakla süslemistir

Nereden
    Kuzey Amerika

Takımın küme düsme ihtimali var hala daha Burak'ı konusuyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu burak'la ilgili değil hocayla kulüple ilgili. Burak yerse yaptı, şenol güneş ve trabzonspor yedi, gs ve özellikle fatih terim yemedi.
    Adam leblebi gibi gol atarken iki hafta kesti takımdan. 3 hafta burak sahada basmadık yer bırakmadı, golü atınca da koşa koşa terime gitti.
    Şenol güneş'i insan olarak terim'le kıyaslamam , tanışma fırsatı da buldum 10 numara adam ama liderlik vasfı sıfırdır.
    Ona ana avrat sövebilen engin terim'in yanında süt dökmüş kedi gibi oldu.
    Özetle burak'ın kıçının kalkması kendi karaktersizliği de olsa bulunduğu ortamla alakalı.meydanı boş bulursan dün akşam colman gibi sağa sola saldırırsın.

Nereden
    İstanbul

Tolunay kafkas da disiplin konusunda terim'den aşağıya değil ama içinde bulunduğu durum nedeniyle aksiyon alamadığını düşünüyorum. Takımın durumu iyi olsa dün akşam colman kadro dışı kalırdı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın küme düsme ihtimali var hala daha Burak'ı konusuyoruz.
    Burak üzerinden herşeyi konuşuyoruz aslında. Yönetimi, hocaları, şehri vs.
    Takım bu hale geldiyse egemen, selçuk, jaja, engin, burak'lerde yapılan yanlışlar yüzünden geldi.
    Olaya bir de böyle bakmak lazım.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak yerse yaptı çünkü gs ile zaten anlaşmıştı, iş formaliteye kalmıştı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak üzerinden herşeyi konuşuyoruz aslında. Yönetimi, hocaları, şehri vs.
    Takım bu hale geldiyse egemen, selçuk, jaja, engin, burak'lerde yapılan yanlışlar yüzünden geldi.
    Olaya bir de böyle bakmak lazım.
    O isimlere Teofilo ile Umut'uda ekleyeyim.

Bu kadar kaliteli oyuncun takımdan ucuyorsa,bundan Yönetimin hiçmi suçu yok ?

Gene bu kadar kaliteli oyuncun elden ucmus ama sana en cok parayı burak kazandırmıs.üstelik %25'de transerinden pay alma hakkına sahibiz.

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bırakın Burağı arkadaş.Gidenin arkasından bakılmaz.Bizim için şu an öncelikli olan kötü durumdan sıyrılmamız.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Nereden
    İstanbul

Öncelikle şunu belirteyim.Trabzon'lu değilim.Rize'liyim.Ama Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu ederim."2 şehir tek kültür" sloganını benimseyenlerdenim.
    Trabzonsporlu kardeşlerimin Henrique konusunda haksızlık ettiğini düşünüyorum.Özellikle dünkü maçta..
    Henrique'nin mevkii forvet.Ama adam sol kanada,sağ kanada inerek top almaya çalışıyor.Neden?Çünkü oralardan adama top gelmiyor.Halil ve Olcan maalesef çok etkisizdi.Bir ara Henrique'nin sol beke kadar inip top kovaladığını gördüm.Bu sizce normal mi? Bir futbolcunun buralarda top araması onu yorar.Ki yorduda.Adamın artık mecali kalmadı.
    Trabzonspor orta sahası üretmiyor.İşin garip tarafı üreten oyuncularda kesik yiyor. Ben Zokora'nın Trabzona geldiğinden bu yana Trabzonspor'a maç kazandırdığını görmedim.Zokora'ya iyi bakın tüm maç boyunca yaptığı yan pas.
    Trabzonda üretken oyuncular Adrian,Colman ve birazda Soner.Bunlar kabiliyetli oyuncular.Trabzonsporun bu kurgu üzerinde çalışması gerekiyordu.
    Henrique ise bence doğru tercih ama zamanında kazanılmadı.Bu yüzden sıkıntı yaşanıyor. Trabzonspor zamanında Burak Yılmaz'a çalıştığı kadar Henrique'ye çalışsa oda aynısı olur.
    Birde takımıza artık sahip çıkın..
    Şuan Trabzonspor'un durumunu İlahi adalet diye duyuranlara bağırın; şuanki durum zalimlerin adaleti,İlahi adalet henüz tecelli etmedi..

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

her yenilgiden sonra futbolcular öyle sahadan iniyor hic bir reaksion yok...dünkü yenildi colmanin o kadar zoruna gitmis olmaliki kimse sakinlestiremedi herhalde... ama o tokat dogru kisiye gitti..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

inception61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı metastatic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu belirteyim.Trabzon'lu değilim.Rize'liyim.Ama Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu ederim."2 şehir tek kültür" sloganını benimseyenlerdenim.
    Trabzonsporlu kardeşlerimin Henrique konusunda haksızlık ettiğini düşünüyorum.Özellikle dünkü maçta..
    Henrique'nin mevkii forvet.Ama adam sol kanada,sağ kanada inerek top almaya çalışıyor.Neden?Çünkü oralardan adama top gelmiyor.Halil ve Olcan maalesef çok etkisizdi.Bir ara Henrique'nin sol beke kadar inip top kovaladığını gördüm.Bu sizce normal mi? Bir futbolcunun buralarda top araması onu yorar.Ki yorduda.Adamın artık mecali kalmadı.
    Trabzonspor orta sahası üretmiyor.İşin garip tarafı üreten oyuncularda kesik yiyor. Ben Zokora'nın Trabzona geldiğinden bu yana Trabzonspor'a maç kazandırdığını görmedim.Zokora'ya iyi bakın tüm maç boyunca yaptığı yan pas.
    Trabzonda üretken oyuncular Adrian,Colman ve birazda Soner.Bunlar kabiliyetli oyuncular.Trabzonsporun bu kurgu üzerinde çalışması gerekiyordu.
    Henrique ise bence doğru tercih ama zamanında kazanılmadı.Bu yüzden sıkıntı yaşanıyor. Trabzonspor zamanında Burak Yılmaz'a çalıştığı kadar Henrique'ye çalışsa oda aynısı olur.
    Birde takımıza artık sahip çıkın..
    Şuan Trabzonspor'un durumunu İlahi adalet diye duyuranlara bağırın; şuanki durum zalimlerin adaleti,İlahi adalet henüz tecelli etmedi..
    SEN ilk önce memlektinin takımına sahip çıkıyormusun yoksa istanbul eziklerinemi

Nereden
    İstanbul

Alıntı inception61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SEN ilk önce memlektinin takımına sahip çıkıyormusun yoksa istanbul eziklerinemi
    Nasıl bir nefret söylemidir bu? Yazdığım metni iyi oku.Ben "Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray..vs" lıyım diye bir şey yazdım mı?
    "2 Şehir tek kültür" sloganını benimseyenlerdenim demişim.Bundan ne anlıyorsun?Eğer bu yazdıklarını anlıyorsan istersen cümleyi öğelerine ayırayım, o vakit cümlemdeki anlamı daha rahat bulursun.
    Kaldı ki ben Rizespor'luyum. Trabzonspor'uda senin gibi taraftarlara(?) rağmen desteklerim,başarılı olmasını isterim.
    Bu arada Trabzonspor'un diğer bir handikabı da senin gibi taraftarlara sahip olması.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bursaspor, tarihinde ilk kez Trabzonspor'u aynı sezon hem deplasmanda hem de sahasında yendi.

inception61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı metastatic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir nefret söylemidir bu? Yazdığım metni iyi oku.Ben "Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray..vs" lıyım diye bir şey yazdım mı?
    "2 Şehir tek kültür" sloganını benimseyenlerdenim demişim.Bundan ne anlıyorsun?Eğer bu yazdıklarını anlıyorsan istersen cümleyi öğelerine ayırayım, o vakit cümlemdeki anlamı daha rahat bulursun.
    Kaldı ki ben Rizespor'luyum. Trabzonspor'uda senin gibi taraftarlara(?) rağmen desteklerim,başarılı olmasını isterim.
    Bu arada Trabzonspor'un diğer bir handikabı da senin gibi taraftarlara sahip olması.
    HADİ ORDAN burada kime artistlik yapıyorsun sen banane rizespordan BEN TRABZONLU DEĞİLİM AMA TRABZONSPORLUYUM diğer takımlar benim için bir şey ifade etmez ama TRABZONLULARI bilmem

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorunu yanlış yerde arıyorsunuz!!!!

Burak, geçen sezon bizdeyken de biz bugunku halimizden daha iyi değildik ve tek başına bizi Burak kurtarmıştır. 33 gol atan bir adamın varsa ligde de ancak 56 puan toplayabilirsik ve topladık. Geçen sezon ki, O kötü futbolun nedenlerini başka yerlerde arattırdılar bize. Fikstür falan saydılar doktüler, çok sık maç yapmaktan dem vurdular ama Hiç kımse bu futbolcularla daha doğrusu bu defans kurgusuyla Ligde hedefleri olan bir takım olamayacağımızı söyleyemedi.. Biliyordular bu hallere düşeceğimizi,

Giray ve Mustafa ve Bamba ve Cech ve Serkan'dan kurulu bir defasn bloğu olan takım ligde ancak 15. olabilir..

lamicimi yapmaya gerek yok.. Bu oyuncuların hepsi ama heposi sıradan ve sıradan oğlu sıradan oyunculardır. Onun benzerleri olan oyuncularımız vardı ( Erdinç v.s ) Şimdi nerdeler biliyoruz. Nereye gittilerse o takım ligden düşmüştür.

Bu futbolcularımızın da onlardan artsıı yoktur..

İşin kötü tarafı, Onlar kaliteszilikte kaliteli olanlar da arada keyifizce top oynuyorlar..
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O isimlere Teofilo ile Umut'uda ekleyeyim.

Bu kadar kaliteli oyuncun takımdan ucuyorsa,bundan Yönetimin hiçmi suçu yok ?

Gene bu kadar kaliteli oyuncun elden ucmus ama sana en cok parayı burak kazandırmıs.üstelik %25'de transerinden pay alma hakkına sahibiz.
    Umut'u hiç bir taraftarımız beğenmiyordu.Var mı şimdi onun kalitesinde bir futbolcumuz!

Nereden
    İstanbul

Bir yönetim, ne yaparsa başarısız olur???

Geleceği planlayamaz ve futbolcu transferlerinde hatalı olursa değil mi? V.s v.s

BAKINIZ

bizdekı en değerli oyuncuları alan galatasaray Şampiyonlar liginde çeyrek final oynarken biz ligden düşmemeye oynuyoruz. O kadro oyle yada böyle elde tutulamıyorsa sen asla büyük olamazsın. Her zaman Asgari ücretle Vakko dan giyinmekle olmaz bu işler. Gençlerbirliğinden farkın kalmaz.

Antep; Yıllarca Fenere futbolcu satmaktan ve beşiktaş'ı beslemekten ne hallere düştü, O da ligden düşme noktasında

Bizi Bir Antep ve Gençlerbiliği gibi yönetenlerin vebalını biz taraftarlar çekiyoruz

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon kümeye diye bağıran Bursa taraftarına namkörsünüz diyorum başka da birşey demiyorum.

Nereden
    İstanbul

Taraftarımızı suçlamak nereye kadar, Taraftara kalite vermezeen kımse sadri başkan kar edecek diye trübine gelmez.. Geçecekelr bu işleri, Şampiyon olacak bir kadro kurmadığını taraftar Ligin 1. haftasında biliyordu ve biz kımsenın eğlence aracı değiliz. Başka yerlerde arasınlar bunları..

Hesap verecekler

şampiyonlar liginden gelen TİRLYONLARRRRRRRR

Lig tv den gelen TRİLYONLARRRRRRRR

Nerde, istifa etmek sizin kurtuluşunuz olacak , Sizin sürünmeniz lazım sürünmeniz....

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tevfik Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon kümeye diye bağıran Bursa taraftarına namkörsünüz diyorum başka da birşey demiyorum.
    Bağırtırsan bağırırlar.. Aynı durumda bizde çok bağırıdık.. Demogojiye gerek yok

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tevfik Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'u hiç bir taraftarımız beğenmiyordu.Var mı şimdi onun kalitesinde bir futbolcumuz!
    Umut'un kaçırdığı goller hala gözümün önünde.
    Bu takım Jaja,Egemen ve eski Onur'un performansı lazım.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'un kaçırdığı goller hala gözümün önünde.
    Bu takım Jaja,Egemen ve eski Onur'un performansı lazım.
    Ne farkeder ki ? Umut kadar gol atacak bir topcu daha var mı su an kadroda ?

Çok gol kaçırabilir ama neticesinde cokta gol posizyonuna giriyordu,gol posizyonunada girmek bir beceri.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)